Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
focke σίγουρα υπάρχει διαρροή................βλέπεις για τι λόγους με ψηφίζουν....ο ένας δε μπορεί τους χαρακτηρισμούς,ο άλλος νομίζει οτι η rewial είναι ο πολ το χταπόδι και η rewial δεν τεκμηριώνει!!



ας με βγάλουν..
θα στο πω μια και τελευταια φορα :κανεις δε μου ειπε,και δε με νοιαζει αν εισαι δολοφονος η οχι.ΜΕ ενοχλει η συμπεριφορα σου και μονο.Απο που κι ως που μιλας με αυτο τον τροπο σε ατομα που δε γνωριζεις?Και εχε υποψην σου πως το να μιλανε ειρωνικα για εμενα (εχει διαρροη-ο αλλος λεει και καλα το ταδε)με ενοχλει.Αν εχεις αμφιβολια για το αν παιζω σκαρτα ή οχι,ρωτα εμενα,οχι τριτους.

-Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
θα στο πω μια και τελευταια φορα :κανεις δε μου ειπε,και δε με νοιαζει αν εισαι δολοφονος η οχι.ΜΕ ενοχλει η συμπεριφορα σου και μονο.Απο που κι ως που μιλας με αυτο τον τροπο σε ατομα που δε γνωριζεις?Και εχε υποψην σου πως το να μιλανε ειρωνικα για εμενα (εχει διαρροη-ο αλλος λεει και καλα το ταδε)με ενοχλει.Αν εχεις αμφιβολια για το αν παιζ σκαρτα ή οχι,ρωτα εμενα,οχι τριτους.

-Ευχαριστω.

Εγώ σαν χαρακτήρα σε πάω..Αλλά να με ψηφίζεις με αυτή τη δικαιολογία δε λέει....

Δε λέω ότι εσύ παίζεις σκάρτα,αλλά.....

Θα εξηγήσω σε άλλο μνμ...Ίσως αργότερο,ίσως στο τέλος του Παλέρμο 27


Υ.Γ:Υπάρχει η ελευθερία λόγου κι εξάλλου δεν "προσέβαλα" εσένα...Και δεν ήξερα ότι σε ενοχλώ τόσο..Να το έλεγες..Και εμένα με ενοχλεί ο τρόπος,ο ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ τροπος αντίδρασής σου..

Αυτά..
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εγώ σαν χαρακτήρα σε πάω..Αλλά να με ψηφίζεις με αυτή τη δικαιολογία δε λέει....

Δε λέω ότι εσύ παίζεις σκάρτα,αλλά.....

Θα εξηγήσω σε άλλο μνμ...Ίσως αργότερο,ίσως στο τέλος του Παλέρμο 27


Υ.Γ:Υπάρχει η ελευθερία λόγου κι εξάλλου δεν "προσέβαλα" εσένα...Και δεν ήξερα ότι σε ενοχλώ τόσο..Να το έλεγες..Και εμένα με ενοχλεί ο τρόπος,ο ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ τροπος αντίδρασής σου..

Αυτά..
Ευχαριστώ
Υπαρχει ελευθερια λογου,αλλα υπαρχει και ο κανονισμος του site συμφωνα με τον οποιο δεν ειναι σωστο να χαρακτηριζεις προσωπικα καποιον (εκτος κι αν στο επιτρεπει ο ιδιος).Κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου,σε πολλους θα πω "χμμμ που το ειδες αυτο?Μηπως εισαι λιγακι υποπτος?",ποτε δε με ειδε κανενας να λεω ομως "εχω να πω πως εισαι τρελος".Εχω ξαναεπεμβει σε παλερμο για παρομοια κατασταση.Οσο για τον τροπο αντιδρασης,ουτε απειλητικος ειναι,ουτε εχει σκοπο τη μειωση καποιου.Αυτο που ζηταω ειναι το αυτονοητο:αλληλοσεβασμος.Παιχνιδι ειναι,καποια στιγμη θα χασουμε οι περισσοτεροι,δε χρειαζεται να το παιρνουμε κατακαρδα.Μια ειμαστε δολοφονοι,μια πολιτες.Κι εχω να πω κατι στη ΣΕ που αποτελειται απο ατομα μικρης ηλικιας χωρις εμπειρια:παρεμβαινετε πολυ στη ροη του παιχνιδιου,περαν του επιτρεπτου.Δε μπορειτε να κανετε σχολια τυπου"Ποιος αποκαλυπτεται?-εσυ"Δε γινεται να κανετε +1 σε πολλα μηνυματα,καθοδηγειτε κοσμο που βλεπει τι ειναι σωστο και τι οχι και καταλαβαινει,και το παιχνιδι αλλοιώνεται.Γι αυτο προτείνω στο focko,να μην επιτρεπει σε ατομο που ξεκιναει σε ενα παλερμο μολις αποχωρησει να μπαινει στη ΣΕ απο το #28 και μετα,γιατι χανεται η αντικειμενικοτητα της ΣΕ.Με μια τετοια νικη,χανεται και η διασκεδαση επισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Στο επόμενο Παλέρμο λέω να μαζέψω κι εγώ την παρέα μου και να τα λέμε μεταξύ μας. :down: Δεν είπα να μην το διασκεδάζετε, αλλά το να ψηφίζουμε με βάση ποιον συμπαθούμε στο Παλέρμο δεν είναι Παλέρμο. Είναι εκλογές για το πιο δημοφιλές μέλος του e-steki.
Το να συνεννοείστε 4-5 άτομα, να βγάζετε όποιον θέλετε και μετά να βάζετε και 4-5 αρνητικές σε όποιο ποστ δε σας αρέσει είναι άσχημο, καταλάβετέ το. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Στο επόμενο Παλέρμο λέω να μαζέψω κι εγώ την παρέα μου και να τα λέμε μεταξύ μας. :down: Δεν είπα να μην το διασκεδάζετε, αλλά το να ψηφίζουμε με βάση ποιον συμπαθούμε στο Παλέρμο δεν είναι Παλέρμο. Είναι εκλογές για το πιο δημοφιλές μέλος του e-steki.
Το να συνεννοείστε 4-5 άτομα, να βγάζετε όποιον θέλετε και μετά να βάζετε και 4-5 αρνητικές σε όποιο ποστ δε σας αρέσει είναι άσχημο, καταλάβετέ το. :/:

αν εννοεις τη δικη μας παρεα,αν αντιληφθουμε κατι υποπτο,οπως η Αννα τη Μαιρη,φηφιζομαστε χωρις κομπλεξ.Εχεις σκεφτει το οτι μερικες φορες με τον τροπο σκεψης μου,δε θελω να καταλαβουν καποιοι οτι τους υποπτευομαι,και λεω σκοτωνω τον ταδε γιατι ετσι γουσταρω η γιατι η μαιρη πχ μ αρεσει πιο πολυ?Ολοι θελουμε να νικησουμε,το οτι με καποια ατομα μιλαμε περισσοτερο κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου επειδή "κολλάμε" και το διασκεδαζουμε δεν καταλαβαινω το πως επηρεαζει την εκβαση του αποτελεσματος και σε ενοχλει?Εχει τυχει ψηφοι δυο δικη μου και της Rewial να βγαλουν τη roseberry εκτος παιχνιδιού,το υμάσαι?Οσο για την τωρινη μου παρεμβαση,ουδεμία σχεση είχε με "παρεα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι που έχουν μείνει στο παιχνίδι μπορούν να δηλώσουν (ξεκάθαρα) την ιδιότητα τους αν θέλουν να τελειώσει το παιχνίδι τώρα για να αρχίσουμε τη συζήτηση περί διαρροής....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τελιωσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ναι.......δολοφόνοι είναι:

1.MissKit
2.elenaki_arnea08
3.Hlianna
4.Wild_Boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
4 δολοφονοι σε 4 ημερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
και τσιρακι roseberry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι που έχουν μείνει στο παιχνίδι μπορούν να δηλώσουν (ξεκάθαρα) την ιδιότητα τους αν θέλουν να τελειώσει το παιχνίδι τώρα για να αρχίσουμε τη συζήτηση περί διαρροής....

δεν πιστευω πως εχει γίνει διαρροή...εμμεση καθοδήγηση ομως (ακομη και λανθασμενη)υπήρξε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
focke δώσε τη λίστα με τις ιδιότητες..

υποπτεύομαι την marialuluf1 για διαρροή,γιατί όταν τη ρώτησα κάτι για τον ρουφιάνο μου απάντησε!ο ρουφιάνος ήταν άγνωστος!!


Διαρροή υποπτεύτηκα όταν ενώ η Hlianna και η elenaki_arnea08 βγήκαν η μία μετά την άλλη,ενώ ήταν υπεράνω πάσης υποψίας!και σήμερα θα βγαινα εγώ που υπήρχαν και πιο ύποπτοι από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Πέτυχα τη Μαίρη.. νια νια νια νια :teasing:
Γιατί το λήξαμε έτσι καλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εγω γιατι να κανω διαρροη?
1ο ηταν εκτος!
και ησουν ξοφλημενος!:P

και εμας στο προηγουμενο το ιδιο εγινε!
εφυγε δολοφονος απο το 1ο!
φαινοσασταν οτι ο ενας προσπαθουσε να σωσει τον 1!


ενα παιχνιδι και το χαλασατε απο τον καβγας σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λοιπόν για μένα η διαρροή σημαίνει να πει μέλος της ΣΕ ποιος είναι ποιος στους πολίτες.... Κάτι τέτοιο είμαι σχεδόν βέβαιος πως δεν έγινε

Πριν μπει ο jj και η mariluluf καποιος πολίτης (συγκεκριμένα maria...) μου έγραψε ποιους υποπτεύεται και ήταν μέσα σε όλους (Φυσικά δεν της επιβεβαιώσα τίποτα).

Το να δημιουργούνται κλίκες μεταξύ των παιχτών του παλέρμου δεν νομίζω να είναι παράνομο... Κάλιστα μπορεί και κάποιος να μπλοφάρει.... Πρέπει να γνωρίζεις ποιους πρέπει να εμπιστευτείς

δεν πιστευω πως εχει γίνει διαρροή...εμμεση καθοδήγηση ομως (ακομη και λανθασμενη)υπήρξε..
Δεν το αρνούμαι αλλά δεν πιστεύω να επηρέασε το αποτέλεσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
WTF!Toυς ειχα ψηφισει τους 3!Δεν ηξερα,αλλά πιστευά,ή είχα άλλους σκοπους:
-Η Misskit με ειχε ψηφισει κι ειπα να απαντησω μιας και κανεις αλλος δε μου ειχε κινησει υποψια
-Η Ηlianna πρεπει να ταν η πρωτη,δε θυμαμαι γιατι,ηταν περισσοτερο τζογος,αλλα θυμαμαι πως το μετανιωσα και αρχισα να πιστεω πως μαλλον πρεπει να ηταν η Αννα.
-Η ελενακι ψηφιστηκε γιατι αναμεσα απο Ολγα κι Ελενακι ειπα να κατησω την ολγα μεσα,αν και δεν ειχα υποψιαστει ουτε τη μια ουτε την αλλη απο τα λεγομενα τους.

Οσο για τον Bill.congratulations,δεν τον υποψιαστηκα στιγμη,ειδικα απο εκει που ειπε στο μορελο οτι δεν ημουν απαραιτητα δολοφονος και μετα,ισως εγραφα ιστορια απλα για την πλακα (οπως και ισχυε και το ηξερα κι εγω απ τη μερια μ,κι αυτος απο τη δικη του,αλλα ο μορελο οχι.)Εξυπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
αν εννοεις τη δικη μας παρεα,αν αντιληφθουμε κατι υποπτο,οπως η Αννα τη Μαιρη,φηφιζομαστε χωρις κομπλεξ.Εχεις σκεφτει το οτι μερικες φορες με τον τροπο σκεψης μου,δε θελω να καταλαβουν καποιοι οτι τους υποπτευομαι,και λεω σκοτωνω τον ταδε γιατι ετσι γουσταρω η γιατι η μαιρη πχ μ αρεσει πιο πολυ?Ολοι θελουμε να νικησουμε,το οτι με καποια ατομα μιλαμε περισσοτερο κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου επειδή "κολλάμε" και το διασκεδαζουμε δεν καταλαβαινω το πως επηρεαζει την εκβαση του αποτελεσματος και σε ενοχλει?Εχει τυχει ψηφοι δυο δικη μου και της Rewial να βγαλουν τη roseberry εκτος παιχνιδιού,το υμάσαι?Οσο για την τωρινη μου παρεμβαση,ουδεμία σχεση είχε με "παρεα"

Γιάννη μου (μου επιτρέπεις να χρησιμοποιήσω το πραγματικό σου όνομα ελπίζω), είναι μόλις η δεύτερη φορά που παίζω. Αυτό που συνέβη τώρα το είχα δει και σε άλλα παιχνίδια, όταν διάβαζα, για να μάθω να παίζω. Ο ίδιος αν δεν κάνω λάθος είχες δηλώσει πως δε σε πειράζει αν θα σε σκοτώσουν και ψήφιζες άλλους αντί κάποιου από τη δική σου παρέα ενώ ήταν πασιφανές ότι κάποιο λάκο είχε η φάβα. Για να μην παρεξηγηθώ, εγώ δε λέω πως υπάρχουν διαρροές μεταξύ σας. Δε μπορώ να το γνωρίζω αυτό. Απλώς παρατηρώ μια τάση να δίνεται στόχους και να ψηφίζετε τα ίδια άτομα. Αν κάνω λάθος και απλώς τυχαίνει ζητώ συγγνώμη.

@ Wild_Boy : Όταν κοντεύουμε να χάσουμε δεν παρατάμε το παιχνίδι κι αρχίζουμε τις κατηγορίες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
δεν είναι ο bill!εγώ είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Γιάννη μου (μου επιτρέπεις να χρησιμοποιήσω το πραγματικό σου όνομα ελπίζω), είναι μόλις η δεύτερη φορά που παίζω. Αυτό που συνέβη τώρα το είχα δει και σε άλλα παιχνίδια, όταν διάβαζα, για να μάθω να παίζω. Ο ίδιος αν δεν κάνω λάθος είχες δηλώσει πως δε σε πειράζει αν θα σε σκοτώσουν και ψήφιζες άλλους αντί κάποιου από τη δική σου παρέα ενώ ήταν πασιφανές ότι κάποιο λάκο είχε η φάβα. Για να μην παρεξηγηθώ, εγώ δε λέω πως υπάρχουν διαρροές μεταξύ σας. Δε μπορώ να το γνωρίζω αυτό. Απλώς παρατηρώ μια τάση να δίνεται στόχους και να ψηφίζετε τα ίδια άτομα. Αν κάνω λάθος και απλώς τυχαίνει ζητώ συγγνώμη.

φυσικα και ειχε λακο η φαβα ρε,εκει ημουν τσιρακι με τη φιλτατη αννα δολοφονο,εκει δεν επαιζε η παρεα ρολο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
να σας πω τους ρολους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top