Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φοκο ευχαριστώ! Πάντα ήθελα να γίνω μαφιόζος. :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
--- PLAYERS ---
1. marialuluf1
2. MissKit
3. Wild_Boy
4. jj!
5. maria....
6. roseberry
7. elenaki_arnea08
8. tsarachaf
9. aporw
10. rewial
11. z0itCa
12. kleop
13. mariza_93
14. morelo
15. Noulou94
16. gianniskeeper
17. foreverfreak
18. Hlianna
19. Eupatridis
20. Bill
21. yozerehs
22. Κλεοπάτρα

--- MAFIA ---
1. Wild_Boy
2. elenaki_arnea08
3. Hlianna
4. MissKit

--- SPY ---
1. z0itCa

--- TRAITOR ---
1. roseberry

--- NURSE ---
1. rewial
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Παιδια,συγνωμη που επεμβαινω αλλα οταν ολοι οι δολοφονοι ψηφισαν την rewial αφου ειχε πει οτι ηταν νοσοκομα ηταν λογικο να φανερωθειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι :lol: ?
Κέρδισαν οι πολίτες ή δεν κέρδισε κανείς:redface:?
Να ξέρω αν είναι για να δουλέψω τη roseberry:redface:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μαρία, καθένας μπορεί να λέει ό,τι θέλει. :P Παραδέχτηκα εγώ ποτέ ότι ήμουν δολοφόνος; Εδώ έστησα ολόκληρο σενάριο με τον τσαφ τσουφ και τη Ζωή.

@Cherie: Οι πολίτες. Η κίνηση για να διαλυθεί το παιχνίδι έγινε από δολοφόνο. Άρα το σωστό είναι να κερδίσουν οι πολίτες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τι να πω...

μολις βγηκε η ελενη καποιος ειχε νευριασει που ειχε μεινει μονο ενας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Παιδια,συγνωμη που επεμβαινω αλλα οταν ολοι οι δολοφονοι ψηφισαν την rewial αφου ειχε πει οτ ηταν νοσοκομα ηταν λογικο να φανερωθητε...

Αν θυμασαι το χα σχολιασει ο ιδιος: "λεει η Rewial ειμαι νοσοκομα και αντι την ψηφιζουν 3-4 ατομα.Αν ηταν πολιτες δε θα το καναν γιατι δεν μπορει να ναι σιγοροι αν ειναι δολοφονος,ενω μονο οι δολοφονοι ξερουν οτι δεν ειναι δολοφονος και δε χανουν τιποτα να δοκιμασουν να τη βγαλουν απο τη μεση,χωρις να τη σκοτωσουν"
Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
γιατι το ληξαμε?
πφφφ τι να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι :lol: ?
Κέρδισαν οι πολίτες ή δεν κέρδισε κανείς:redface:?
Να ξέρω αν είναι για να δουλέψω τη roseberry:redface:!

Οι πολίτες κέρδισαν "τυπικά" αλλά συζητάμε αν ήταν έγκυρη "ηθικά" η νίκη

edit: Στο chat άνοιξε κανάλι παλερμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ξώφτερνοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τσοφ στην Κρητική Μαφία ρεεεεεεεεε φίδι:whistle: . Είχατε καρφωθεί:angel:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
τι να πω...

μολις βγηκε η ελενη καποιος ειχε νευριασει που ειχε μεινει μονο ενας....

Έχει πολύ μικρό δίκιο. Όταν βγαίνεις και φωνάζεις 4-5 φορές οι δολοφόνοι να στείλουν το νεκρό με μια μικρή αναζήτηση για το ποιος είναι ον-λάιν μπορούσαν οι πολίτες να εντοπίσουν ποιοι έλειπαν και να περιοριστούν στους απόντες. Δεν ήταν σωστό. Όπως κι όταν ο jj! έκανε ανακοίνωση μια ώρα νωρίτερα.

Αν θυμασαι το χα σχολιασει ο ιδιος: "λεει η Rewial ειμαι νοσοκομα και αντι την ψηφιζουν 3-4 ατομα.Αν ηταν πολιτες δε θα το καναν γιατι δεν μπορει να ναι σιγοροι αν ειναι δολοφονος,ενω μονο οι δολοφονοι ξερουν οτι δεν ειναι δολοφονος και δε χανουν τιποτα να δοκιμασουν να τη βγαλουν απο τη μεση,χωρις να τη σκοτωσουν"
Αυτα.

Εγώ έπρεπε να την ψηφίσω μπας και σωθώ. :redface: Ήταν η δεύτερη με τις περισσότερες ψήφους μετά από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αν θυμασαι το χα σχολιασει ο ιδιος: "λεει η Rewial ειμαι νοσοκομα και αντι την ψηφιζουν 3-4 ατομα.Αν ηταν πολιτες δε θα το καναν γιατι δεν μπορει να ναι σιγοροι αν ειναι δολοφονος,ενω μονο οι δολοφονοι ξερουν οτι δεν ειναι δολοφονος και δε χανουν τιποτα να δοκιμασουν να τη βγαλουν απο τη μεση,χωρις να τη σκοτωσουν"
Αυτα.

θα μπορουσαν να πουνε οτι μπλοφαρα:P
ο λογος που ειπα οτι ειμαι νοσοκομα ειναι για να γλιτωσω ψηφους και οντως πολλοι με εμπιστευτηκαν:whistle::clapup:καλα κανατε:P

οταν ειδα οτι μεινανε 4 ατομα λεω,οκ,εδω ειμαστε:P

θελω να ευχαριστησω την maria...

και να πω συγχαρητηρια στην hilanna γτ μου αρεσε πολυ ο τροπος του παιχνιδιου της;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Έχει πολύ μικρό δίκιο. Όταν βγαίνεις και φωνάζεις 4-5 φορές οι δολοφόνοι να στείλουν το νεκρό με μια μικρή αναζήτηση για το ποιος είναι ον-λάιν μπορούσαν οι πολίτες να εντοπίσουν ποιοι έλειπαν και να περιοριστούν στους απόντες. Δεν ήταν σωστό. Όπως κι όταν ο jj! έκανε ανακοίνωση μια ώρα νωρίτερα.



Εγώ έπρεπε να την ψηφίσω μπας και σωθώ. :redface: Ήταν η δεύτερη με τις περισσότερες ψήφους μετά από εμένα.

εγω γενικα το ελεγα!
δεν εβλεπα ποιος ειναι ονλινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
εγω γενικα το ελεγα!
δεν εβλεπα ποιος ειναι ονλινε!

Δεν λεει εσενα!!!(νομιζω δλδ)
γτ οι πολιτες μπορουσαν να δουν ποιοι δεν ειναι μεσα και να βγαλουν δικα τους συμπερασματα!!!:)
αυτο καταλαβα εγω!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν λεει εσενα!!!(νομιζω δλδ)
γτ οι πολιτες μπορουσαν να δουν ποιοι δεν ειναι μεσα και να βγαλουν δικα τους συμπερασματα!!!:)
αυτο καταλαβα εγω!!:redface:

Και πολύ καλά κατάλαβες! :) Αυτό ακριβώς εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το παιχνίδι χάθηκε για μένα για τον παρακάτω λόγο:

Οι δολοφόνοι έκαναν το λάθος και δεν δολοφόνησαν την Rewial που φαινόταν ότι τους είχε καταλάβει. Η Rewial επειδή είχε πει ότι είναι νοσοκόμα και ψήφισε σωστά τη δολοφόνο (όταν έγινε αποκάλυψη ιδιότητας) επηρέαζε πολύ κόσμο
. Έπρεπε να την δολοφονήσετε την αμέσως επόμενη ημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αλλα ετσι θα φαινοντουσαν ...
1 παιχτης καταλαβε μερικα ατομα και μετα βρεθηκε νεκρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν λεει εσενα!!!(νομιζω δλδ)
γτ οι πολιτες μπορουσαν να δουν ποιοι δεν ειναι μεσα και να βγαλουν δικα τους συμπερασματα!!!:)
αυτο καταλαβα εγω!!:redface:
Είναι κάπως άκυρο.... γιατί οι περισσότεροι μπαίνουν ως αόρατοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Είναι κάπως άκυρο.... γιατί οι περισσότεροι μπαίνουν ως αόρατοι.

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη και αορατη. :whistle:

εε στο κατω κατω δεν το σκεφτηκα εγω..απλα το ανελυσα...:worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οι περισσότεροι; Εγώ μια χαρά τους βλέπω τους περισσότερους στον πίνακα κάτω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top