Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ανοιξε το θεμα για τις συμμετοχες~!
τωρα ειδα ηρεμησαν καπως τα πραγματα...
παντως εγινε μεγαλος σαματας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
εγω ακομα δεν καταλαβα γιατι αποκαλυψατε τους δολοφονους?
επειδη πεταχτηκε καποιος και ειπε οτι υπηρχε διαορρη?
γιατι δεν κατσαμε να το συζητήσουμε?
πφφ ενα παλερμο επαιξα και γω που καταλαβα δυο πραγματα και χαλασε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.



Όταν ο Θεός ανακάλυψε το Μπλιο (κρυμμένο σε μια άλλη διάσταση) αποφάσισε να το μοιράσει σε ούλους τους ανθρώπους.
Όμως δεν υπήρχε αρκετό Μπλιο για όλα τα κοπέλια της γης για αυτόν τον λόγο αποφάσισε να το δώσει σε ένα νησί της γη και αν κάποτε βρει και άλλο Μπλιο να το δώσει και στους άλλους ανθρώπους. Έτσι μετά από κλήρωση ο Θεός αποφάσισε να δώσει το Μπλιο επαέ στην Κρήτη.
Έτσι όλοι οι κάτοικοι της Κρήτης απόκτησαν και από ένα Μπλιο και ζούσαν όλοι ευτυχισμένοι.

Όμως 4 δολοφόνοι ήθελαν να έχουν όλο το ΜΠΛΙΟ δικο τους. Για αυτό σκότωναν πολίτες για να τους πάρουν το Μπλιο. Οι 4 δολοφόνοι είχαν συνενοηθεί να μοιράσουν όλο το μπλιο στα 4. Δεν λογάριασαν όμως χωρίς τον ξενοδόχο γιατί μια Νοσοκόμα με το όνομα rewial τους ξεσκέπασε με την βοήθειας μιας Μαριας (η ίδια δεν ήθελε να χάσει με τίποτα το Μπλιο της). Όμως οι δολοφόνοι διαμαρτυρήθηκαν επειδή ισχύρίζονταν ότι ο Θεός (Σ.Ε.) έδωσε πληροφοριες στην Κρητική αστυνομία για το ποιοι ήταν οι δολοφόνοι και αυτό δεν ήταν δίκαιο.

Έτσι στήθηκε ένα τεράστιο δικαστήριο για να βάλουν άκρη ποιος έκανε την λαδιά.


Ως και σήμερα δικαστήριο κάνουν και δεν βγάλανε κανένα αποτέλεσμα. Και ζήσαν αυτοί καλά και η Σ.Ε. καλύτερα. :clapup:

ΤΕΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Όμως 4 δολοφόνοι ήθελαν να έχουν όλο το ΜΠΛΙΟ δικο τους. Για αυτό σκότωναν πολίτες για να τους πάρουν το Μπλιο. Οι 4 δολοφόνοι είχαν συνενοηθεί να μοιράσουν όλο το μπλιο στα 4. Δεν λογάριασαν όμως χωρίς τον ξενοδόχο γιατί μια Νοσοκόμα με το όνομα rewial τους ξεσκέπασε με την βοήθειας μιας Μαριας (η ίδια δεν ήθελε να χάσει με τίποτα το Μπλιο της). Όμως οι δολοφόνοι διαμαρτυρήθηκαν επειδή ισχύρίζονταν ότι ο Θεός (Σ.Ε.) έδωσε πληροφοριες στην Κρητική αστυνομία για το ποιοι ήταν οι δολοφόνοι και αυτό δεν ήταν δίκαιο.
ΤΕΛΟΣ

Αλιμονο στην Κρητη ηταν το παλερμο,θελαμε να κερδισουμε τον μπλιο μας:redface:

(σας ξεσκεπασαμε στα διαλα:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
στην κρητη δεν γινοταν?
στο τελος εγινε και βεντετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αλιμονο στην Κρητη ηταν το παλερμο,θελαμε να κερδισουμε τον μπλιο μας:redface:

(σας ξεσκεπασαμε στα διαλα:whistle:)

Εσύ ήθελες να γίνεις πρωταγωνίστρια και σε έκανα.
Δεν ξέρει κανένας όμως την αλήθεια:
α) Το παιχνίδι ήταν καθαρό; υποστηρίζουν οι πολίτες
β) Το παιχνίδι ήταν στημένο από την ΣΕ; υποστηρίζουν οι δολοφόνοι
το δικαστήριο δεν μπορεί να βγάλει ακόμα κάτι.

Κανένας δεν μπορεί να ρίξει φως σε αυτή την υπόθεση ίσως κάποτε να μάθουμε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
το επομενο παλερμο θα γινει αθηνα! ετσι ψηφισατε εσεις στην δημοσκοποιση στις συμμετοχες του 27!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τσοφ σε ολους ρε .....εγω ημουν το τσιρακι στα διαλα και αλλο τσιρακι δεν υπαρχει σαν και μενα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πω και δεν το κάνω για να επιτεθώ προσωπικά.
Είναι ωστόσο, κάποια πράγματα που σαν Ζωή με ενοχλούν ΠΟΛΥ και επειδή έχω σιωπήσει πολύ καιρό, ήρθε η στιγμή να πω και εγώ την γνώμη μου.
Στο Παλέρμο φίλτατοί μου συμπαίκτες, δεν παίζουμε και ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ....
Εμένα ο Ακριβός είναι ο καλύτερος μου φίλος και δεν δίστασα ΠΟΛΛΕΣ φορές να τον υποπτεφθώ περισσότερο από όλους σας, πράγμα που και ο ίδιος ξέρει...
καλή και υπέροχη η παρέα και εύχομαι όλοι να είστε πάντα έτσι, αλλά αν δεν μπορείτε να παίξετε όπως είναι μην παίζετε.....
Εμένα δεν μου αρέσει αυτό που γίνεται καθόλου...
Και έχουν γίνει πολλά και έχουν ακουστεί πολλά που έχουν και πολύ μεγάλη βάση!!!

Αν θέλετε να παίζετε το Παλέρμο με ιστορίες, με χαχαχούχα με το χαβαλέ και το γέλιο σας, υπάρχει και άλλος χώρος να το κάνετε.
Υπάρχουν όμως και άτομα που θέλουν να παίξουν σοβαρά και τους στερείτε αυτή τη δυνατότητα...
Και δεν ήμουν εγώ αυτή που χάλασα αυτό το Παλέρμο έτσι????;)


Με αγάπη και τις καλύτερες προθέσεις μου,
Ζωή!

Υ.Γ: ξέρω μετά βεβαιότητος ότι αν δεν αλλάξουν κάποιες συμπεριφορές είμαστε αρκετοί που δεν θα ξαναπαίξουμε. Είναι καιρός να μπει μία τάξη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Συμφώνησα ως προς τη διάλυση του παιχνιδιού με το Στράτο, διότι τη μια μέρα μετά την άλλη και χωρίς να κάνουμε κάτι ιδιαίτερο, πέρα του ότι θέλαμε να σώσουμε την Άννα :whistle:, ψηφίζατε οι πολίτες δολοφόνους και μου φάνηκε αλλόκοτα περίεργο... Από εκεί και πέρα άποψή μου είναι ότι οι προσωπικές αντιπαραθέσεις δε ταιριάζουν σε μια κατηγορία με το όνομα chat and fun... Γίνονται τα αδύνατα δυνατά από άτομα με όρεξη και μεράκι ώστε να στηθούν παιχνίδια που υπό άλλες συνθήκες ούτε που θα το φανταζόμασταν ότι θα μπορούμε να συμμετέχουμε σ' αυτα μέσα σε ένα φόρουμ. Προτείνω να ξεχαστεί το παρόν παιχνίδι και το μόνο που θα πρέπει να κρατήσουμε είναι στο θέμα για συμμετοχές να δηλώνονται και συμμετοχές για Σ.Ε., όπως είχε ξεκινήσει και για αυτό... Έτσι εξ αρχής θα έχουμε τη ΣουΕ μας και τους παίκτες. Αυτα από εμένα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν ξερω αν υπηρχε διαρροη η οχι, αλλα το μονο που εχω να πω ειναι πως ΞΕΝΕΡΩΣΑ απιστευτα!!! Ισως το χειροτερο παιχνιδι που εχω παιξει ποτε... Αισθανομαι σα να βρισκομαι σε μια παρεα με 5χρονα, που μαλωνει και αρπαζεται με το παραμικρο!! Παντως, επειδη ακουστηκε και στο παρελθον κατι σχετικο με διαρροες, το μονο που εχω να πω, ειναι πως αν εγινε κατι τετοιο, τοτε πραγματικα λυπαμαι εκεινους, που για την προσωπικη δοξα στερησανε το κεφι και το γελιο των υπολοιπων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παιδια αμεση διαρροη δεν πιστευω ουτε κι εγω πως εγινε...

Αλλα ενταξει το Παλερμο χαλασε αρκετα και επηρρεασε και η ΣΕ... Ας πουμε στο θεμα της φυλακης ελεγα εγω πως πιστευα οτι εχουν φυγει σιγουρα 2 δολοφονοι, ισως και 3 και στο επομενο πως με ρωταει η Μαρια Λουλου "Που το ξερεις?" κι επειδη ξερω να προσθετω 1+1(συνηθως) καταλαβα και τον τριτο δολοφονο...

Οσο για το παρειστικο που αναφερθηκε, δεν ειναι τοσο το προβλημα με την ιστοριουλα(ετσι κι αλλιως δεν θα γινεται παντα το ιδιο...) αλλα τουλαχιστον να προσπαθουμε να αναλυουμε ενα σκεπτικο ψηφιζοντας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να έγινε διαρροή, γιατί πολύ απλά θα στερούσαμε τη χαρά από τους παίκτες που συμμετείχαν. Δεν καταλαβαίνω, όταν η rewial δήλωσε νοσοκόμα, όλοι οι δολοφόνοι την ψήφισαν, αν κάποιος το παρατηρούσε αυτό, θα καταλάβαινε ποιοι είναι οι δολοφόνοι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν ξερω αν υπηρχε διαρροη η οχι, αλλα το μονο που εχω να πω ειναι πως ΞΕΝΕΡΩΣΑ απιστευτα!!! Ισως το χειροτερο παιχνιδι που εχω παιξει ποτε... Αισθανομαι σα να βρισκομαι σε μια παρεα με 5χρονα, που μαλωνει και αρπαζεται με το παραμικρο!! Παντως, επειδη ακουστηκε και στο παρελθον κατι σχετικο με διαρροες, το μονο που εχω να πω, ειναι πως αν εγινε κατι τετοιο, τοτε πραγματικα λυπαμαι εκεινους, που για την προσωπικη δοξα στερησανε το κεφι και το γελιο των υπολοιπων...

Πες τα καλέ μου!:worship:
Να σοβαρέψει λίγο το Παλέρμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να έγινε διαρροή, γιατί πολύ απλά θα στερούσαμε τη χαρά από τους παίκτες που συμμετείχαν. Δεν καταλαβαίνω, όταν η rewial δήλωσε νοσοκόμα, όλοι οι δολοφόνοι την ψήφισαν, αν κάποιος το παρατηρούσε αυτό, θα καταλάβαινε ποιοι είναι οι δολοφόνοι:worry:

Εδω κανεις λαθος... Εγω προσωπικα θα την ψηφιζα αν ημουν μεσα στο παιχνιδι... Κι αν οχι επειδη ηταν αναμεσα στην rewial και την Αννα, τοτε σιγουρα στον επομενο γυρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας...σιγουρα υπηρξε διαρροη παιδια ! δεν ειναι τυχαιο που αρχιζαν και εβγαζαν τον ενα δολοφονο μετα τον αλλον!Το θεμα ειναι οτι και εγω βαρεθηκα παρα πολυ και ολο αυτο και ολη την ιστορια με την ΣΕ...ειπαμε να κανουμε την πλακα μας αλλα οχι και ετσι!Αν θελετε να σωθει το παιχνιδι αλλαξτε τακτικη μερικοι μερικοι εδω μεσα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας...σιγουρα ηπηρξε διαρροη παιδια ! δεν ειναι τυχαιο που αρχιζαν και εβγαζαν τον ενα δολοφονο μετα τον αλλον!Το θεμα ειναι οτι και εγω βαρεθηκα παρα πολυ και ολο αυτο και ολη την ιστορια με την ΣΕ...ειπαμε να κανουμε την πλακα μας αλλα οχι και ετσι!Αν θελετε να σωθει το παιχνιδι αλλαξτε τακτικη μερικοι μερικοι εδω μεσα ;)
Διαροοη δεν νομιζω να υπηρξε,αλλα μερικοι μπορει οντως να υποψιαστηκαν τους δολοφονους...Δεν ειναι εξαλλου και τοσο δυσκολο να τους βρουν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Διαροοη δεν νομιζω να υπηρξε,αλλα μερικοι μπορει οντως να υποψιαστηκαν τους δολοφονους...Δεν ειναι εξαλλου και τοσο δυσκολο να τους βρουν.;)


Δεν ξερω....εμενα ολο αυτο μου φαινεται περιεργο και πολυ πιθανον να κανω πολυ καιρο ναι παιξω αυτο το......παιχνιδι σας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πω και δεν το κάνω για να επιτεθώ προσωπικά.
Είναι ωστόσο, κάποια πράγματα που σαν Ζωή με ενοχλούν ΠΟΛΥ και επειδή έχω σιωπήσει πολύ καιρό, ήρθε η στιγμή να πω και εγώ την γνώμη μου.
Στο Παλέρμο φίλτατοί μου συμπαίκτες, δεν παίζουμε και ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ....
Εμένα ο Ακριβός είναι ο καλύτερος μου φίλος και δεν δίστασα ΠΟΛΛΕΣ φορές να τον υποπτεφθώ περισσότερο από όλους σας, πράγμα που και ο ίδιος ξέρει...
καλή και υπέροχη η παρέα και εύχομαι όλοι να είστε πάντα έτσι, αλλά αν δεν μπορείτε να παίξετε όπως είναι μην παίζετε.....
Εμένα δεν μου αρέσει αυτό που γίνεται καθόλου...
Και έχουν γίνει πολλά και έχουν ακουστεί πολλά που έχουν και πολύ μεγάλη βάση!!!

Αν θέλετε να παίζετε το Παλέρμο με ιστορίες, με χαχαχούχα με το χαβαλέ και το γέλιο σας, υπάρχει και άλλος χώρος να το κάνετε.
Υπάρχουν όμως και άτομα που θέλουν να παίξουν σοβαρά και τους στερείτε αυτή τη δυνατότητα...
Και δεν ήμουν εγώ αυτή που χάλασα αυτό το Παλέρμο έτσι????;)
συγνωμη αλλα ειναι ενα παιχνιδι που δεν μπορεις να κανεις τιποτα παρα πανω απο το να διασκεδασεις!
τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω!
Μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας...σιγουρα υπηρξε διαρροη παιδια ! δεν ειναι τυχαιο που αρχιζαν και εβγαζαν τον ενα δολοφονο μετα τον αλλον!Το θεμα ειναι οτι και εγω βαρεθηκα παρα πολυ και ολο αυτο και ολη την ιστορια με την ΣΕ...ειπαμε να κανουμε την πλακα μας αλλα οχι και ετσι!Αν θελετε να σωθει το παιχνιδι αλλαξτε τακτικη μερικοι μερικοι εδω μεσα ;)
:/: απο ενα σημειο και μετα φαινοταν ποιοι ειναι δολοφονοι δηλαδη υπηρχαν καποιοι που το δειχναν......
πφφ αν υπήρχε διαρροή ειναι πραγματικά κριμα γιατι ειναι μονο ενα παιχνιδι από το οποίο το μόνο που θα έπρεπε να μεινει είναι η διασκέδαση κατι το οποίο δεν έγινε!

θα συμφωνησω οτι θα έπρεπε η ΣΕ να αποτελείται απο ατομα τα οποια δεν έπαιζαν στο παιχνίδι γιατι οντως αυτη η ΣΕ ήταν φοβερα εκνευριστικη! καθε 2 ποστ εμφανιζόταν το ποστ με τις ψηφους και καθε τρεις και λίγο μιλούσαν με αποτέλεσμα να χαλάει η ροή του παιχνιδιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top