Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το ξερω... Ολοι με φθονουν...

Ε καλα... Εγω πολυ γουστο τελικα...:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω θα ψηφισω τωρα γιατι μετα δεν θα ειμαι σπιτι και θα το ξεχασω!
Λιγοι μειναμε :D! ολοι υποπτοι μου φαινομαστε κοιταζωντας τη λιστα :P
Θα ψηφισω τη rewial επειδη μεχρι στιγμης παρουσιαζεται πολυ αθωα και εχει μεινει εξω απο καποιες "κοντρες" στο παιχνιδι! μαλλον κανει τη δουλεια της πολυ σιωπηλα ^^

rewial +1 !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Οι δολοφονοι θα θυμηθουν οτι εχουν να κανουν και εναν φονο???:confused:Η απλα με εγραψαν εμενα???:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγω θα ψηφισω τωρα γιατι μετα δεν θα ειμαι σπιτι και θα το ξεχασω!
Λιγοι μειναμε :D! ολοι υποπτοι μου φαινομαστε κοιταζωντας τη λιστα :P
Θα ψηφισω τη rewial επειδη μεχρι στιγμης παρουσιαζεται πολυ αθωα και εχει μεινει εξω απο καποιες "κοντρες" στο παιχνιδι! μαλλον κανει τη δουλεια της πολυ σιωπηλα ^^

rewial +1 !

Μάλιστα...
Και εγώ που περίμενα ότι θα ψηφίσεις εμένα που είμαι τόόόόόσο ύποπτη που κάνω μπαμ!!!:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Μάλιστα...
Και εγώ που περίμενα ότι θα ψηφίσεις εμένα που είμαι τόόόόόσο ύποπτη που κάνω μπαμ!!!:hmm::hmm:
το ξανασκεφτηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δολοφονοιιιιιιιιιιιι ειναι 12:45 στειλτε μου νεκρο!!!!!:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
τα πήρε η ιωαννα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00 τη Δευτέρα
Λίστα για Δευτέρα 16/08/2010
:)


  1. rewial: mariza93

    [*]gianniskeeper Κλεοπατρα
  2. mariza93:
  3. kleop:
  4. Morelo: rewial
  5. Κλεοπάτρα Morelo
  6. zoitca
ψήφοι
1 Μorelo
1 Κλεοπατρα
1 mariza93
1 rewial
Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσιες)
  6. aporw: ψηφοφορία (πολίτης)
  7. misskit: δολοφονία (πολίτης)
  8. tsaratsaf: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  9. roseberry δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  10. janewin Mvp (πολίτης)
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισ
2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
2 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 janewin


Δευτέρα μαθαίνετε την ταυτητα του νεκρού
Την Τρίτη του mvp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Οι δολοφονοι επελεξαν να σκοτωσουν την mariza_93!!!:/:

Περισσοτερες λεπτομερειες οταν μπει ο Φοκος!!:)

Καλο ταξιδι στον παραδεισο Μαριζα μου!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μάλιστα...
Η Μαρίζα έξω...
Την οποία Μαρίζα, είχε ψηφίσει η Rewial....
Ποιος θα ήθελε άραγε (βάσει και των σημερινών ψήφων) να ενοχοποιήσει κατά μία έννοια την rewial???
:hmm::hmm:


Τα συμπεράσματα δικά σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Μάλιστα...
Η Μαρίζα έξω...
Την οποία Μαρίζα, είχε ψηφίσει η Rewial....
Ποιος θα ήθελε άραγε (βάσει και των σημερινών ψήφων) να ενοχοποιήσει κατά μία έννοια την rewial???
:hmm::hmm:


Τα συμπεράσματα δικά σας!
Αν εννοεις εμενα,που εμενα εννοειες δηλαδη,επειδη δε σε ψηφισα, προσπαθεις να βαλεις τους υπολοιπους να νομισουν οτι εγω ειμαι δολοφονος και εσυ να την βγαλεις καθαρη?? που να ξερω εγω οτι θα δολοφονησουν τη μαριζα?? αν ημουν δολοφονος χαζος ειμαι να εκανα κατι τετοιο... εμενα απλα με παρεξενεψε η σταση της rewial μεχρι στιγμησ
Μηπως δολοφονησες εσυ τη μαριζα για να νομισουν οι υπολοιποι οτι το εκανα εγω??
παιζεις πολυ καλα τελικα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ξερω δεν μπορώ να μιλήσω άλλα δεν είμαι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία που δολοφονούν και μιλάει!
χαχαχα τελεια.....λοιπον νομίζω οτι οι δολοφόνοι μας έχουν στα χεριά τους....
λοιπον οσο για τους δολοφονους αν ψηφιζα θα ψηφιζα τον μορελο γιατι ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ειναι δολοφονος..(παιζεις τελεια τον ρολο σου πάντως)
οσο για την ζωη και την Κλεοπάτρα ειμαι σίγουρη οτι ειναι πολίτες αλλά μια από τις δυο είναι νοσοκόμα....
όσο για δεύτερο δολοφόνο το μόνο που μπορώ να πω είναι ή ότι κάποιος παίζει τελεία τον ρόλο του ή ότι ακόμα δεν έχω καταλάβει να παίζω.....
καλά μάλλον το δεύτερο........χαχα
χαχα θα πω οτι ειχε πει και η μαιρη
ψηφίστε έξυπνα......ο ένας δολοφόνος βγάζει μάτι (ελπίζω οι προβλέψεις μου να μην βγουν λάθος)

τεσπα καλή συνέχεια αν και όπως το κόβω οι δολοφόνοι νίκησαν! :P :D

υ.γ τωρα ειδα τα ποστ του μορελο και της ζωής.......και το μονο που εχω να πω ειναι οτι κάποιος ξερει να παιζει καλα......τωρα το ποιος θα αποκαλυφθεί στο τέλος.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αααααααααα ΥΓ: Η mariza_93 ηταν πολιτης!!!!Δυστυχως για εσας!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αν εννοεις εμενα,που εμενα εννοειες δηλαδη,επειδη δε σε ψηφισα, προσπαθεις να βαλεις τους υπολοιπους να νομισουν οτι εγω ειμαι δολοφονος και εσυ να την βγαλεις καθαρη?? που να ξερω εγω οτι θα δολοφονησουν τη μαριζα?? αν ημουν δολοφονος χαζος ειμαι να εκανα κατι τετοιο... εμενα απλα με παρεξενεψε η σταση της rewial μεχρι στιγμησ
Μηπως δολοφονησες εσυ τη μαριζα για να νομισουν οι υπολοιποι οτι το εκανα εγω??
παιζεις πολυ καλα τελικα.........

Όποιος έχει τη μύγα, αγαπητέ μου, μυγιάζεται!!:)
Συ είπας. Δεν ανέφερα πουθενά ότι εσύ έκανες κάτι τέτοιο...;)
Εγώ απλά, έβαλα στη σειρά κάποια γεγονότα που συνέβησαν ώστε κάθε παίκτης να καταλήξει στο δικό του συμπέρασμα.
Εφόσον όμως εσύ όπως λες δεν είσαι δολοφόνος, γιατί τέτοια αντίδραση και λόξα????
Μήπως καρφώθηκες λίγο????

Δεν κατάλαβα τα μαύρα, οπότε αν θες κάνε ένα κόπο να εξηγήσεις την σκέψη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ε τι άλλο θα μπορούσα να ήμουν αφού με δολοφόνησαν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αααααααααα ΥΓ: Η mariza_93 ηταν πολιτης!!!!Δυστυχως για εσας!!!:/:

Αποδεκατιστήκαμε!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ε τι άλλο θα μπορούσα να ήμουν αφού με δολοφόνησαν? :P
Εμμμ δεν ξερω ειμαι καινουρια ακομα!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
χαχαχ νομιζω οτι μονο οι δολοφονοι δολοφονουν οποτε εκτος απο πολιτης δεν παιζει να ημουν κατι αλλο....χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top