Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
@aporw σχετικα με το low profile δεν νομιζω να ηταν μονο ο κιπερ ετσι....εμενα μου ειχε κανει εντυπωση και η kleop και η κλεοπατρα αλλα και ο morelo ...για την zoitca ειμαι σιγουρη οτι ειναι πολιτης και μαλιστα σημαντικος πολιτης....
και δεν προσπαθω να παρασυρω κανεναν προς θεου απλες υποθεσεις κανω:D

ΥΓ1 τα σιγανα ποταμακια να φοβασαι
ΥΓ2 εμενα το σωμα μου ποτε θα βρεθει?θελω να με καψετε και μετα να με πεταξετε στην Ανταρκτικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Λοιπον να πω κι εγω την γνωμη μου!:P
Για μενα 2 ειναι οι κυριοι υποπτοι για δολοφονοι..

Μια ειναι η Zoitca και ο αλλος ειναι ο Gianniskeeper
ο οποιος σε ολο το παιχνιδι προσπαθει να περασει ενα Low profil για να μην κινησει υποψιες..:hmm:
οχι που θα υποπτευοσουν τον tsarachaf εσυ:P
δευτερος δολοφονος ειναι αναμεσα σε Kleop και Γιαννη και ακομα δε μπορω να αποφανθω στα σιγουρα για το ποιος ειναι....θαρρω πως ειναι ο Ιωαννης!!
Κυρια Rewial μας καταστρεψατε:redface:
ΥΓ2 εμενα το σωμα μου ποτε θα βρεθει?θελω να με καψετε και μετα να με πεταξετε στην Ανταρκτικη
:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
χαρηκες ρε αλητη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
οχι που θα υποπτευοσουν τον tsarachaf εσυ:P
Κυριε Γιαννη αν θυμασε καλα τον tsarachaf ή αλλιως γλυκουλη:redface::P τον ψηφισα οταν μου κινησε υποψιες!;):D κ αυτη τη στιγμη καλως ή κακως ειναι φυλακισμενος..οποτε σημασια εχει τι πιστευω γι αυτους που παραμενουν στο παιχνιδι οχι γι αυτους που εφυγαν!:P

σε καλυψα?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Κυριε Γιαννη αν θυμασε καλα τον tsarachaf ή αλλιως γλυκουλη:redface::P τον ψηφισα οταν μου κινησε υποψιες!;):D κ αυτη τη στιγμη καλως ή κακως ειναι φυλακισμενος..οποτε σημασια εχει τι πιστευω γι αυτους που παραμενουν στο παιχνιδι οχι γι αυτους που εφυγαν!:P

σε καλυψα?:redface:
α ειναι φυλακισμενος,ειχαμε χασει επισοδεια:redface: να του δινετε υγρο σαπουνι για να μην του πεφτει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
α ειναι φυλακισμενος,ειχαμε χασει επισοδεια:redface: να του δινετε υγρο σαπουνι για να μην του πεφτει:redface:

α! ειχατε χασει επισοδεια...:whistle::whistle::whistle:

οσο για το αλλο..ασχολιαστο!:mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
υγρο σαπουνι για να μην του πεφτει??!
μα τι προστυχατζα θεε μου :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
υγρο σαπουνι για να μην του πεφτει??!
μα τι προστυχατζα θεε μου :pfff:
να μην του πεφτει το σαπουνι μαρη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
να μην του πεφτει το σαπουνι μαρη:whistle:


μα και εγω για το σαπουνι του ελεγα :whistle:

ΥΓ Γιαννη σοβαρεψου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
:music::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::cake::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σου έχει πέσει το σαπούνι Γιάννη και ξέρεις??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Σου έχει πέσει το σαπούνι Γιάννη και ξέρεις??:P:P

χαχαχαχα οχι ρε δεν εχω κανει φυλακη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Μα που πηγατε ολοι??:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ...:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Για να μαζευομαστε!:vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00 τη Δευτέρα
Λίστα για Δευτέρα 16/08/2010
:)


  1. rewial: mariza93

    [*]gianniskeeper Κλεοπατρα
  2. mariza93:
  3. kleop:
  4. Morelo
  5. Κλεοπάτρα Morelo
  6. zoitca
ψήφοι
1 Μorelo
1 Κλεοπατρα
1 mariza93
Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσιες)
  6. aporw: ψηφοφορία (πολίτης)
  7. misskit: δολοφονία (πολίτης)
  8. tsaratsaf: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  9. roseberry δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  10. janewin Mvp (πολίτης)
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισ
2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
2 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 janewin


Δευτέρα μαθαίνετε την ταυτητα του νεκρού
Την Τρίτη του mvp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δολοφόνοι να στείλουν αύριο αν είναι δυνατό σε πολλαπλό μήνυμα τον νεκρό τους εώς στις 12.

Οπως και ο/η νοσοκομα/ο αυτόν αυτή που σωζει.

Για παραλήπτη βάλτε
JaneWin ; Phoebe ; fockos ; (και όλα τα άλλα θα γίνουν μόνα τους)

Στις 12 φεύγει το καράβι για τις φυλακές στις Κώ
Και οι νεκροί θα τηλεμεταφερθούν στον παράδεισο.
Να έχετε μια καλή επιστροφή.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΑΡΙΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
:/::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
α ειναι φυλακισμενος,ειχαμε χασει επισοδεια:redface: να του δινετε υγρο σαπουνι για να μην του πεφτει:redface:

Καλα ρε... Δεν ντρεπεσαι λιγο να λες τετοια.... Ασε που εμενα δεν μου πεφτει ποτε το σαπουνι μου...:devil::devil:

Για να μαζευομαστε!:vroum::vroum::vroum::vroum::vroum::vroum:

Γυρισα εγω αλλα δεν πρεπει να μιλαω εδω κανονικα....
Ασχετο αλλα στο avatar σου εσυ εισαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Καλα ρε... Δεν ντρεπεσαι λιγο να λες τετοια.... Ασε που εμενα δεν μου πεφτει ποτε το σαπουνι μου...:devil::devil:



Γυρισα εγω αλλα δεν πρεπει να μιλαω εδω κανονικα....
Ασχετο αλλα στο avatar σου εσυ εισαι???

Σε ζηλευει γι αυτο τα λεει!:P:P
Yeap εγω ειμαι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top