Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οπως ειχες πει...που σημαινει κυριαμ τι ακριβως?
Ότι θα μπεις το βράδυ.. κι ότι όταν μπεις θα σε ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τι έγινε ρε fantasmenos εσύ φ'ωναζες για Neraida.. που είσαι τώρα; Γιατί δεν την ψηφίζεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ έχω μιλήσει. Neraida, Youki, Resident Evil και jrot6. Αυτούς έχω στο μάτι. Χαμένη ψήφος είναι η Νεράιδα τώρα. Θα τους βγάλω αυτούς τους τέσσερις που να χτυπιέστε... Αν δω ότι και κάποιος άλλος ψηφίσει Νεράιδα θα την ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ότι θα μπεις το βράδυ.. κι ότι όταν μπεις θα σε ψηφίσω.

Το γιατι ομως δε λες...
και κοιτα μην πεις οτι εχω καιρο να παρω ρολο γιατι το αυτο ισχυει και για σενα. Ασε που εχω πει οτι δε θελω ρολο δολοφονου πολλακις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ έχω μιλήσει. Neraida, Youki, Resident Evil και jrot6. Αυτούς έχω στο μάτι. Χαμένη ψήφος είναι η Νεράιδα τώρα. Θα τους βγάλω αυτούς τους τέσσερις που να χτυπιέστε... Αν δω ότι και κάποιος άλλος ψηφίσει Νεράιδα θα την ψηφίσω.
Δεκτό.
Αλλά η youki δεν κολλάει με τα υπόλοιπα ονόματα που λες.

Το γιατι ομως δε λες...
και κοιτα μην πεις οτι εχω καιρο να παρω ρολο γιατι το αυτο ισχυει και για σενα. Ασε που εχω πει οτι δε θελω ρολο δολοφονου πολλακις
Γιατί έχεις καιρό να πάρεις ρόλο και γιατί το ποστ σου δε με έπεισε.
Simple as that.
Πραγματικά δεν ήθελα να φύγεις με 2 απουσίες. Θα ήταν κρίμα αν δεν κάναμε αυτό το τζέρτζελο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παλι καλα που δεν κολλαει η Γιουκι!
Αντε ρε Ηρω, τσαμπα κολλησες πανω μου και για λαθος λογο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θα φανεί στο χειροκρότημα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Youki που είσαι μαρήηηηηη;;;;
Στηρίζομαι πάνω σου, για την ακρίβεια στις 2 σου ψήφους!
Πάλι άδικα νομίζω τον χάνουμε τον rascal!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ε ναι άδικα τον χάνουμε Ηρώ και οσο και να θρηνείς είσαι συνυπεύθυνη. Καλά η Youki είναι ο αρχιερέας της θυσίας αλλά τι να κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
θα μας πείτε ρε παιδιά τι είναι;;;;
Άντε γιατί έχω έρθει επίσκεψη και αντί να κάθομαι να κουτσομπολεύω, είμαι πάνω από το πισί. Δεν είναι σωστό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μιας και είσαι μέσα πες τι ήσουν εσύ βρε rascal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Βασικα εχω γυρισει απο μπαλα και βλεπω οτι εχει πεσει πολυ παρλαπιπα στην οποια δε μπορω να δωσω και πολυ βαση γιατι ειμαι που ειμαι κουρασμενος, ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του..

Στραφηκα εναντιον του jrot αρχικα γιατι μου βρωμουσαν τα ποστ του. Δεν μου καθοντουσαν καλα στο ματι. Ημουν απολυτος αλλα κρατοντας μια πισινη απο πισω. Τωρα τα βλεπω εντελως διαφορετικα τα πραγματα.

Αρχιζω να πιστευω οτι εκανα λαθος με το jrot και αρχιζω να υποψιαζομαι αρκετα τον φαντα, γιατι πολυ χαλαρος ειναι..


Τελος παντων, τωρα δεν μπορω να σκεφτω τιποτα ουτε να παρω ενα-ενα τα ποστς για να τα διαβασω..


cu..

Απορια: Σε μιση ωρα κλεινουν οι καλπες ή εχουν κλεισει ηδη;;

Για ενημερωστεμε καποιος!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η ψηφοφορία τελείωσε. Πες μας τα τελευταία λόγια και την ιδιότητα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Συγχωρήστε με για τη χθεσινή μου σιωπή (δυστυχώς δεν πρόλαβα να μπω πολύ και να ψηφίσω). Θα πω τώρα τα τελευταία μου λόγια για χθες. Δεν μπόρεσα να παρακολουθήσω όσο ήθελα το παιχνίδι και βγήκα έξω με την πρώτη. Πολίτες συνεχίστε να βρείτε τους δολοφόνους. Βye!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αυτο που εχω να πω ειναι οτι οι δολοφονοι εχουν αναπαυτει για τα καλα στο αλλοθι οτι οι νεοι εχουν καποιο ρολο και δρομολογουν ετσι τις καταστασεις ωστε ενας-ενας πολιτης να την κανει με ελαφρα πηδηματακια..
Την επομενη φορα μονο παλιους..


Παω να πιω μια fanta..:P


Πολιτακι ημουν, οπως παντα!!

Καλη συνεχεια στους συμπολιτες μου και προσοχη στην εξουσια!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν ο πολίτης rascal μας είπε τα τελευταία λόγια. Περιμένω την Αγία τριάδα Resident Evil, Νεράιδα και Yuki να μιλήσουν και τον παγαπόντη jrot6 να δικαιολογηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τι ακριβώς θέλεις φαντα να πω εγώ?

Μήπως να απολογηθώ που ΔΕΝ πίστευα ότι ο πολίτης rascal ήταν ένοχος? :confused:

Θα με παλαβώσετε πάλι μου φαίνεται σε αυτό το παιχνίδι... :confused:

Μπήκα σπίτι για 5' και ξαναφεύγω οπότε επιτρέψτε μου να μην προλαβαίνω να το σκεφτώ περισσότερο. Αύριο πρωί μετά τις Urgent δουλειές που έχω να κάνω με το που πιάσω δουλειά (στις 7.30 για όποιον ενδιαφέρεται :P) θα κάτσω με τον καπουτσίνο φρέντο μου να το σκεφτώ και να δω ποιόν θα ψηφίσω.

Αν και μάλλον για jrot το κόβω εκτός κι αν μου κάνει κάποιος άλλος "κλικ" μέχρι αύριο στη 1...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Φαντασμενε παιζεις σαν να χαρηκες που βγηκε ενας πολιτης,επειδη δικαιωθηκες..Αν εισαι πολιτης δεν παιζεις για το συμφερον των πολιτων παντως..

Να δικαιολογηθω?? Ο ρασκαλ ξεκινησε μια αναιτια επιθεση απεναντι μου και εγω απαντουσα πανω στις κατηγοριες του..Λες αν ημουν δολοφονος να εμπενα τοσο φορτσατος στο παιχνιδι (ενω παντα ειμαι ησυχος) και να κοντραρα τον ρασκαλ?

Θα ελεγε μια κατηγορια,εγω θα σφυριζα αδιαφορα και μετα απο 2 σελιδες δεν θα ειχε προσεξει κανεις τιποτα..

Ειλικρινα αν εισαι πολιτης κανεις λες και παιζεις πρωτη φορα..

Προκαλω οποιον πολιτη πιστευει οτι ειμαι δολοφονος να με βγαλει μεθαυριο που φαινεται η ιδιοτητα,μιας και αν βγω αυριο θα νομιζετε οτι βγαλατε εναν δολοφονο ενω αυτοι θα κανουν παρτυ..

Οπως καναν παρτυ και σε αυτο το γυρο,βλεποντας τελικα 2 πολιτες να σφαζονται μεταξυ τους..

Θα κανω ενα rewind στις προηγουμενες σελιδες μπας και βγει κανα συμπερασμα..Το κακο ειναι οτι η ψηφοφορια εγινε μεταξυ 2 πολιτων,οποτε ειναι αδυνατον να βγει συμπερασμα απο το τι ψηφισε ο καθενας..Εκτος απο την Ηρω ισως που ψηφισε νεραιδα..Αν ηταν δολοφονος και ξερωντας οτι ο ρασκαλ ειναι πολιτης,γιατι να αλλαξει την ψηφο της??

Αν η γιουκι ειναι πολιτης αυτοι που την ψηφισαν ισως να εχουν ρολο,λογω του οτι εχει διπλη ψηφο και την θελουν εκτος παιχνιδιου..Γιουκι παντως αν δεν δολοφονηθεις τις επομενες μερες,σημαινει ή οτι ψηφιζεις δολοφονους ή οτι εχεις ρολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σόρρυ παίδες, καθάριζα το ανεμιστηράκι του επεξεργαστή. :P


Ναι, ο ρασκάλ ήτανε ΠΟΛΙΤΗΣ και μας αποχαιρέτισε με τα τελευταία του λόγια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με τις υγειες μας...
Φαντα απο μενα, διοτι δεν ξερω εαν θα μπορεσω να μπω αυριο.
Και ουτε να δικαιολογηθω εχω διαθεση, επειδη ο ρασκαλ για αλλη μια φορα εγραφε σα δολοφονος. Και μου ζητατε και τα ρεστα που μπηκα και επρεπε να διαβασω τσατρα πατρα 17 σελιδες για να γραψω.
Και δεν φτανει αυτο, αλλα και εχω και την Ηρω στο ασχετο να μου καθεται στο σβερκο επειδη δεν εχω παρει ρολο πολυ καιρο.
Ωχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top