Ονοματολογία.....

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εμένα το δικό μου δεν μου αρέσει και ειδικά όταν μου το λένε ολόκληρο.... Θα προτιμούσα το Χριστίνα ή το Ζωή που είναι και συμβολικό (και λίγο πιο ασυνήθιστο).... Και από αντρικά το Άγγελος και το Πέτρος.... :inlove:

Θες να τα φτιάξουμε;:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
αχαχαχαχαχαααααα.....:D :redface: :D
θα το σκεφτώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μ' αρέσει το δικο μου,αλλα θα ήθελα να έχω καποιο αρχαιοελληνικό.Επίσης μ' αρέσουν και τα ονόματα των Βίκινγκς :P

edit:εχω και δεύτερο ονομα,Ελευθέριος,διοτι γεννήθηκα του Αγίου Ελευθερίου,αλλα δεν το χρησιμοποιώ.Ακόμα και γω,το ξεχνάω οτι με λένε και ετσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
το δικο μου ονομα ειναι απο τα πιο σπανια που υπαρχουν αλλα δεν το λεω γιατι κανει μπαμ και θα μπορουσε να με αναγνωρισει ο οποιοσδηποτε με γνωριζει. ειναι πολυ σπανιο και εχει πολυ ιδιαιτερη σημασια και επισης εχει τραγουδιθει και πολυ.
ενα ανδρικο ονομα που μου αρεσει ειναι Γαβριηλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evaggelia x

Νεοφερμένος

Η Evaggelia x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ευαγγελία

Το λατρεύω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Και μένα μ αρέσει τ όνομά μου.. Υπήρχε το ενδεχόμενο να με πουν Στεφανία οπότε το Άννα το προτιμώ:P M αρέσει πολύ το Νεφέλη, Άρτεμις, Μυρτώ, Παύλος, Δημήτρης, Μάρκος, Στέφανος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εμένα με λένε Κατερίνα. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το όνομα μου αν και αρκετά συνηθισμένο. Σαν όνομα μου αρέσει το Κοραλία και το Μυρτώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν
εμένα το όνομα με το οποίο βαφτήστηκα το μισω πραγματικά
ας μην το πω καλύτερα!
μόνο ένα άτομο το γνωρίζει απο εδώ!
Αλλά αυτό με το οποίο με γνωρίζουνε και με το οποίο ειμαι γραμμένη μ'αρέσει!
Το Debbie δηλαδή!

Αμμ,, αλλα ονόματα που μου αρέσουν
ειναι
Άγγελος
Άρης
Απόλλωνας
Αφροδίτη
Λουίζα
Μιχαέλα
Ζωή
Αγάπη
Ιωάννα
Νεφέλη
Τζούλια
Πάρης
Ιουλιέττα
Ναυσικά
Κλεοπάτρα
Άδωνης

αυτά νομίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το δικό μου μου αρέσει πολύ...
Όπως και το Νεφέλη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Το ονομα μου ειναι σπανιο και μ'αρεσει πολυ:redface:..Δεν θα το αλλαζα με κανενα αλλο ονομα:)..Φυσικα δεν το αναφερω γιατι θα ειναι ευκολο να μ'αναγνωρισουν οσοι με ξερουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Το ονομα μου ειναι σπανιο και μ'αρεσει πολυ:redface:..Δεν θα το αλλαζα με κανενα αλλο ονομα:)..Φυσικα δεν το αναφερω γιατι θα ειναι ευκολο να μ'αναγνωρισουν οσοι με ξερουν..

Ελένη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Δεν κανεις ποτε ερωτηση μ'αυτο το ονομα γιατι η απαντηση ισως ειναι ''επικινδυνη''!! :P:P χαχα.. (και δεν ειναι σπανιο ονομα :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Δεν κανεις ποτε ερωτηση μ'αυτο το ονομα γιατι η απαντηση ισως ειναι ''επικινδυνη''!! :P:P χαχα.. (και δεν ειναι σπανιο ονομα :redface:)
αχαχαχαχα :laugh: i got ze point!! :P

Το ονομα μου ειναι σπανιο και μ'αρεσει πολυ:redface:..Δεν θα το αλλαζα με κανενα αλλο ονομα:)..Φυσικα δεν το αναφερω γιατι θα ειναι ευκολο να μ'αναγνωρισουν οσοι με ξερουν..

Ευτερπη εσυ????? :P

Kαι μενα μου αρεσει το δικο μου!! ασε που εχουμε και δικο μας τραγουδι =)
Απο γυναικεια μου αρεσουν τα
Αγγελικη
Κατερινα
Αννα
Χριστινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ευτερπη εσυ????? Kαι μενα μου αρεσει το δικο μου!! ασε που εχουμε και δικο μας τραγουδι =)
Εγω δεν εχω δικο μου τραγουδι...:redface: Αλλα δεν πειραζει..Ωραια αυτα τα γυναικεια ονοματα που ειπες αλλα το Ευτερπη(συγνωμη για οσες το εχουν) δεν μου αρεσει καθολου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω δεν εχω δικο μου τραγουδι...:redface: Αλλα δεν πειραζει..Ωραια αυτα τα γυναικεια ονοματα που ειπες αλλα το Ευτερπη(συγνωμη για οσες το εχουν) δεν μου αρεσει καθολου...:D
Ναι απλα αυτο που εγραψα (εχουμε και δικο μας τραγουδι) δεν πηγαινα για σενα στην παραθεση που εβαλα πραπανω :P (για τους δημητρηδες ηθελα να πω)
ουτε μενα μου αρεσει.. στη τυχη το ειπα μηπως και το πετυχω,επειδη ειπες εχεις σπανιο ονομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει πολυ το ονομα μου!!!δεν ειναι πολυ σπανιο αλλα δεν ειναι και σαν το Γιωργος..! Απο αντρικα ονοματα μου αρεσου τα: Αγγελος,Λεωνιδας,Φαιδων και Φοιβος. Και απο γυναικεια τα: Αθηνα και Δημητρα.α!και Δεσποινα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εμένα πάλι δεν μ αρέσει,σ'αντίθεση με τον προλαλίσαντα..:P

Προτιμώ το Μάγια και το Μελίνα..Και το Νεφέλη καλό ακούγεται..
Από αντρικά έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση στο Γιάννης(:))..Αλλά λατρεύω το Άλκης(από το Αλκιβιάδης):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Το όνομά μου είναι ασυνήθιστο και μου αρέσει πολύ! :D

Από αντρικά ονόματα μου αρέσουν : Ιάκωβος,Πέτρος,Γιάννης..απο γυναικεία : Κατερίνα,Τζένη,Ελπινίκη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LightOfEärendil

Νεοφερμένος

Η Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μαρια,Μαρακι,Μαριο!!
Αυτο ειναι το ονομα μου χεχε:D
Μ'αρεσει αρκετα μπορω να πω και δεν θα το αλλαζα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Είναι ασυνήθιστο και γι' αυτό μου αρέσει.:) Άλλα(γυναικεία)ονόματα που μου αρέσουνείναι τα: αθηνά νεφέλη και άννα αλλα δεν θα άλλαζα με τίποτα το δικό μου, γιατί πολύ απλά είναι το δικό μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top