Μπανάκι

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καντε και για μενα καλε παιδακια κανενα μπανακι:worry:
εγω απο μακρια θα τη βλεπω τη θαλασσα για φετος:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
καντε και για μενα καλε παιδακια κανενα μπανακι:worry:
εγω απο μακρια θα τη βλεπω τη θαλασσα για φετος:/:

Ελα στην ρόδο και θα δούμε, εδώ είναι καθαρά και ζεστά μην σε πιάνει φρίκ, θα σε αναλάβει ο οξιντές για αυτό:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ελα στην ρόδο και θα δούμε, εδώ είναι καθαρά και ζεστά μην σε πιάνει φρίκ, θα σε αναλάβει ο οξιντές για αυτό:P :P :P

απαπααα...με τπτ μανια μου:worry::worry::worry:
μεχρι τωρα 2 φορες επαθα ουρολοιμωξη και δεν ειχα ουτε τσουξιμο ουτε τπτ... ασε μη παθω παλι και τρεχουμε μετα:worry: ο γιατρος ειπε μπορω να μπω αλλα εγω φοβαμαι...δεν θελω:(
ασε που θα με περασουν για φαλαινα και θα φωναξουν τη γκρινπις :D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
απαπααα...με τπτ μανια μου:worry::worry::worry:
μεχρι τωρα 2 φορες επαθα ουρολοιμωξη και δεν ειχα ουτε τσουξιμο ουτε τπτ... ασε μη παθω παλι και τρεχουμε μετα:worry: ο γιατρος ειπε μπορω να μπω αλλα εγω φοβαμαι...δεν θελω:(
ασε που θα με περασουν για φαλαινα και θα φωναξουν τη γκρινπις :D:D:D:D:D:D


Τυχερή είσαι άν υπήρχε καλή οργάνωση εδώ θα ΄με πετούσαν με την μια άρα δεν κυνδινέυεις, δεν έχουν οργανωθεί ακόμα:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Τυχερή είσαι άν υπήρχε καλή οργάνωση εδώ θα ΄με πετούσαν με την μια άρα δεν κυνδινέυεις, δεν έχουν οργανωθεί ακόμα:P :P

μεχρι τοτε μπορει να οργανωθουν που ξερεις;:P:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Τότε βγάζω πρώτη τα ρούχα:P

ασε καλε δεν ειμαι για θαλασσα φετος ετσι που παχυνα:worry:
του χρονου θα χω επανελθει (ελπιζω:worry:) και θα παρω σβαρνα τις παραλιες:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ασε καλε δεν ειμαι για θαλασσα φετος ετσι που παχυνα:worry:
του χρονου θα χω επανελθει (ελπιζω:worry:) και θα παρω σβαρνα τις παραλιες:D:D:D:D:D:D:D:D

Εγώ τις πήρα ήδη και ποσός με ενδειαφέρει τι θα πούν ή τι θα δούν, φτάνει που αρέσω στον άντρα μου:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Σήμερα έκανα το 3ο. Υπέροχη η θάλασσα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγω το 4ο.. και ηταν πολύ όμορφα (για αθηναϊκή θάλασσα δηλ) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω δεν εχω κανει ακομα... Και δεν το κοβω να κανω κιολας συντομα:D Παιζει να ειμαι ο ανωμαλος του forum!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κρυυυυυαααααα!
πολυ κρυα ηταν το σκ... αλλα το παλεψα καλα!
και... μπλουμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Εγω δεν εχω κανει ακομα... Και δεν το κοβω να κανω κιολας συντομα:D Παιζει να ειμαι ο ανωμαλος του forum!:D

και εγώ ένα μόνο έχω κάνει. :P

και είναι και ρεκόρ εποχής αν φανταστείς ότι περσυ έκανα δυομισι μπάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω περσυ αναγκαζομουν να κανω καθε κυριακη, φετος δεν θα κανω ουτε καθε τοσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
ελπίζω να έρθεις αν κανονίσουμε να πάμε οι στεκίτες της Ρόδου όλοι παρέα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Μόλις επέστρεψα από την παραλία...
Υπέροχη η θάλασσα... Υπέροχος κι ο ήλιος...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
θα ερθω αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα βγαλω τα ρουχα μου και κατα ποσο θα μπω στην θαλασσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ελπίζω να έρθεις αν κανονίσουμε να πάμε οι στεκίτες της Ρόδου όλοι παρέα. :D
εγω δεν θα ερθω γεπομαι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έκανα μπάνιοοοο!!!!!

:clapping::jumpy::thumbsup::yahoo::alljumpy:

:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
εγω δεν θα ερθω γεπομαι:redface:

εμείς και εμείς θα είμαστε, και αν θες φέρνεις και τον δικό σου για να είστε και οι δύο πιο άνετα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top