Μπανάκι

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αν δεν αδυνατησω δεν μπαινω στη θαλασσα φετος εγω...θα με περασουν για φωκια και θα φωναξουν τη greenpeace:P :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Πάμε με τον όξινες που είναι αδερφός, θα περάσουμε φανταστικά, έλα και με τον άντρα σου καιε εγώ με τον δικό μου κακερλακ θα περάσουμε φανταστικά:clapup:

Που είσουν όταν το κανονίζαμε;:mad:

ειχε χαλασει το pc μου κ για κανα 2 μηνες δεν ειχα μπει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ειχε χαλασει το pc μου κ για κανα 2 μηνες δεν ειχα μπει:(


Ελα καμάρι μου, δεν πειράζει, να ξαναμαζευτούμε για να σε γνωρίσουμε, τελικά μπάνιο θα πάμε; είναι φοβερά ζεστη στο φαληράκι:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το μωρο μου σημερα αρχισε 2η δουλεια κ δουλεθει σχεδον ολη μερα... κ κολλαω λιγο εσυ εγω κ ο αντρας σου...παμε καφεδακι καμια μερα κ μετα κανονιζουμε κ για μπανακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
το μωρο μου σημερα αρχισε 2η δουλεια κ δουλεθει σχεδον ολη μερα... κ κολλαω λιγο εσυ εγω κ ο αντρας σου...παμε καφεδακι καμια μερα κ μετα κανονιζουμε κ για μπανακι


οποτε γουστάρεις στήλε πμ και κανονίστηκε εγώ είμαι μέσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
οκ αυτο ισχυει κ για σενα βεβαια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
αν δεν αδυνατησω δεν μπαινω στη θαλασσα φετος εγω...θα με περασουν για φωκια και θα φωναξουν τη greenpeace:P :D :D :D

Καλά καλά, όλοι ξέρουμε οτι τα λες αυτά μόνο και μόνο για να εισπράξεις κοπλιμέντα...... :D:D:D:D:D:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Καλά καλά, όλοι ξέρουμε οτι τα λες αυτά μόνο και μόνο για να εισπράξεις κοπλιμέντα...... :D:D:D:D:D:D:)

καλα καλα πειρατη....τραγουδα εσυ...
μονο για θαλασσα ειμαι τωρα:( :( :(
δεν θελω κοπλιμεντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
ααχ ελπίζω αύριο να καταφέρω να κάνω το πρώτο μου μπάνιο:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ααχ ελπίζω αύριο να καταφέρω να κάνω το πρώτο μου μπάνιο:D :D

Αν πάτε μετά τις 5, παίζει να μπορώ κι εγώ.. πρέπει να μαυρίσω επειγόντως! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Αν πάτε μετά τις 5, παίζει να μπορώ κι εγώ.. πρέπει να μαυρίσω επειγόντως! :worry:

λογικά εγώ θα πάω κατα τις 2
η Βαλερι έχει ρεπό οπότε θα πάει κατα τις 12,00
Τώρα λογικά θα μας προλάβεις
:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα κάτσετε τόσες ώρες στην θάλασσα πρώτο μπάνιο;;; :blink:

(Σαν τον κώλο της μαϊμούς θα γίνετε ρε! :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
εε τόσο καθόμαστε πάντα
πίνουμε και το καφεδάκι μας... χαζευουμε και τα λοιπά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup:
τελικά σημερα θα το κάνω το πρωτο μου μπανάκι
:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup:
τελικά σημερα θα το κάνω το πρωτο μου μπανάκι
:clapup: :clapup: :clapup:

Αντε με το καλο! Πηγαινε να προλαβεις, γιατι απο Παρασκευη ειπαν πως θα χαλασει ο καιρος:mad: . Εγω εχω κανει 3 μεχρι τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι αύριο δίνει ψιλοβροχή πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από το πρώτο μου μπάνιο :D
Η θάλασσα ήταν υπέροχη.... ο ήλιος έκαιγε...και έλιωσαααααααααα σε μια ξαπλώστρα!
Αυτά είναι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από το πρώτο μου μπάνιο :D
Η θάλασσα ήταν υπέροχη.... ο ήλιος έκαιγε...και έλιωσαααααααααα σε μια ξαπλώστρα!
Αυτά είναι! :clapup:
Καλά έλεγα ότι κάτι μου θύμιζε αυτή η ξανθιά πιο δίπλα που μπήκε με το κινητό της στη θάλασσα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιωργάκι :P

Δεν μίλησα σε κανένα κινητό όσο ήμουν στην θάλασσα....ήθελα την απόλυτη...μα απόλυτη ηρεμία μου και την είχα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω τελικα μαλλον δεν θα παω την κυριακη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top