Μπανάκι

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
εχετε κανει κανενα η ειναι νωρις ακομα? τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλε ειναι κρυα η θαλασσα ακομη εδω σε μας...:P :P :P :P
να ξεπαγιασουμε θελεις;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
εγώ έχω κάνει, ένα και μοναδικό αλλά το σαββ/κο σίγουρα θα κάνω κι άλλα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τι κρύα ρε συ Βίκυ;
Εγω έχω κάνει καμιά δεκαριά ήδη. Τέλεια είναι η θάλασσα....:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ λέω να αρχίσω από εβδομάδα, αν καταφέρω να το συντονίσω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Τι κρύα ρε συ Βίκυ;
Εγω έχω κάνει καμιά δεκαριά ήδη. Τέλεια είναι η θάλασσα....:clapup::clapup::clapup:

τι λες καλε πειρατη;:worry: :worry: :worry:
πλακα κανεις; για ελα δω να δεις τι τελεια που ειναι εδω η θαλασσα.:P
καλε εδω δεν ξεκιναμε τα μπανια απο τοσο νωρις...χαλαρωστε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εντάξει, δεν ξέρω πόσο κρύες είναι στη Βόρεια Ελλάδα.
Πάντως εμείς στην παρέα έχουμε "έθιμο", το πρώτο μπάνιο κάθε φορά να το κάνουμε την Κυριακή του Πάσχα, ταυτόχρονα με το ψήσιμο, αν το επιτρέπει ο καιρός.
Πέρσι και φέτος ειδικά, ο καιρός ήταν ιδανικός......:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Εγώ λέω να αρχίσω από εβδομάδα, αν καταφέρω να το συντονίσω.. :)


θα με παιρνεις κι εμένα μαζί σουυυ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πές τα πειρατή, το πρώτο μου μπάνιο ήταν το πάσχα και κάνουμε μπανάκια όταν μπορούμε, τώρα ας πούμε το σ.κ θα κολλήσουμε πάλι στις παραλίες, την κυριακή θα δώ τους αγώνες σκαφών μέσα στο νερό:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
τι λες καλε πειρατη;:worry: :worry: :worry:
πλακα κανεις; για ελα δω να δεις τι τελεια που ειναι εδω η θαλασσα.:P
καλε εδω δεν ξεκιναμε τα μπανια απο τοσο νωρις...χαλαρωστε!!!!

Εγώ έχω γνωστό στη Θεσσαλονίκη που κολυμπάει τώρα γύρω στις 2 εβδομάδες :P Δικαιολογίες η κρύα θαλασσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
θα με παιρνεις κι εμένα μαζί σουυυ;;;;

Νι. Για την ακρίβεια σου αναθέτω να το κανονίσεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Νι. Για την ακρίβεια σου αναθέτω να το κανονίσεις! :D


αα εισαι πάρα πολύ καλή:D :D
θα το κανονίσω λοιπόν μετα χαράς :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει ακόμη, αλλά αν μου δοθεί η ευκαιρία, θα κάνω σίγουρα. :P
Δε θα κάνω τα περσινά τα λάθη που έφυγε το καλοκαίρι και είχα κάνει ένα μπάνιο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Εγώ έχω γνωστό στη Θεσσαλονίκη που κολυμπάει τώρα γύρω στις 2 εβδομάδες :P Δικαιολογίες η κρύα θαλασσα :P

καλα αν ειναι χειμερινος κολυμβητης λογικο ειναι να μπαινει απο τωρα:P
εγω δεν μπαινω ακομη ειναι πολυ νωρις... και γενικα δεν βλεπω πολυ κοσμο να μπαινει ακομη... χτες που πηγα παραλια για καφε γινοταν ενας χαμος μιλαμε...ολοι αυτοι αν ηταν δεν θα πηγαιναν για μπανακι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Θα κάνω μπανάκι την Κυριακή μάλλοννννν.
Δοκίμασα και το μαγιουδάκι μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Χθες έκανα αυτό που κάνουν οι γριούλες. Ως το γόνατο και σιγά σιγάααα. Δεν βούτηξα αλλά ήταν τέλεια η όλη αίσθηση!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
την πέμπτη λέω να επιχειρήσω το πρώτο μου μπάνιο...

Καγίρακι το άκουσες? ψήνεσαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πέμπτη; Γιατί όχι σήμερα;

Πέμπτη δεν μπορώ, έχω ραντεβού το μεσημέρι.. :( Ούτε Παρασκευή, θα φτιάξω τα μαλλιά μου.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
γιατι σήμερα δεν μπορούμε....
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Έκανα μπάνιο το Σάββατο στο δεύτερο πόδι της χαλκιδικής:D
Γενικά ήταν φανταστικά αλλά ύστερα από 5 λεπτά βγήκα γιατί είχα γίνει μπλε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top