Μίνι Συνέντευξη

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Νέες , φρέσκες από την κατάψυξη :

1.Συμμετείχες στον στολισμό του δέντρου ; Αν ναι , σε ποιο σημείο σκέφτηκες τι πλάκα που έχει , σε ποιο σημείο σκέφτηκες άντε να τελειώνουμε , σε ποιο σημείο σκέφτηκες ότι δεν πρέπει να γίνεις ποτέ διακοσμητής γιατί απλά δεν το έχεις και σε ποιο σημείο τα παράτησες και πήγες για επίσκεψη στος κουραμπιέδες ;
2.Ποιο είναι το μεγαλύτερο ποσό που έδωσες σε παιδιά που σου είπανε τα κάλαντα , σε πόσα κουδούνια άνοιξες , έχεις πει ποτέ <<δώσαμε , δώσαμε>> και τι σκέφτεσαι την στιγμή που σου τραγουδούνε ;
3.Τι δώρα πήρες και είσαι περήφανη/ος για αυτά καθώς δεν αποτελέσανε αγγαρεία αλλά έβαλες το μεράκι ή το γούστο σου στην αναζήτηση τους ;
5.Είσαι στην πόρτα του παραδείσου και ο άγιος πέτρος σε ρωτάει με ύφος αστυνομικού στην είσοδο ΑΤ για ποιο λόγο δικαιούσαι να μπεις μέσα . Τι απαντάς ;
6.Είσαι στην είσοδο της κόλασης και ο κέρβερος σε ρωτάει με ύφος υπαλλήλου δημοτολογίου σε δημαρχείο για ποιο λόγο κατέβηκες ως εκεί . Τι απαντάς ;
7.Έρχεται ο άΐ-μπίλης , σου αφήνει δώρα , πίνει το γάλα , τα μπισκότα και το βιάγκρα του και σε παίρνει για πλάκα μαζί του στο έλκηθρο . Τι αφήνεις στην καμινάδα του ρουβά , του παπακαλιάτη , της μπακογιάννη , του βγενόπουλου , της αλεξίου , του ψινάκη , του βαθρολομαίου , της λαμπίρη και τέλος του άνθιμου


  1. τσου
  2. πως τυχαινει καθε φορα που ερχονται τα πιτσιρικια να πουν τα καλαντα να κοιμαμαι;! Μα παντα, ομως..:look:
  3. Δεν εχω παρει ακομη. Μαλλον θα κανω ενα ιδιαιτερο δωρο σ'εναν πολυ καλο μου φιλο. Το αξιζει!!
  4. Του λεω οτι για κανεναν λογο δεν δικαιουται να κρινει ο οποιοσδηποτε την ψυχη μου. Τον χαιρεταω φιλικα και στριβω απ'την αλλη..
  5. Αμαρτησα, Διαολε!!!!!! :devil::devil::devil::devil::devil::devil:
  6. Για Ρουβα, μπεμπηλινο
για παπακαλιατη, προφυλακτικα(δεν προλαβαινει ο ανθρωπος)
στης μπακογιαννη, χαρτομαντηλα
στου βγενοπουλου, πουρα(πολλα πουρα!!!:clapup:-ο ανθρωπος ειναι πανεξυπνος επιχειρηματιας και το εχει)
της αλεξιου(της χαρουλας;;:blink:), θα αφηνααααααααααααααα.. Δεν ξερω:( Μαλλον θα εμπαινα κανονικα στο σπιτι της και θα της εδινα ενα φιλι στο μαγουλο.
για ψινακη, μια φουσκωτη κουκλα με τρυπες, του Μαρτακη
στου Βαλθολομαιου και στου ανθιμου δεν θα αφηνα κατι..:pfff:
τελος για λαμπιρη θα αφηνα μια βομβα:devil::redface:



για παμε αλλη μια γυρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Νέες , φρέσκες από την κατάψυξη :

1.Συμμετείχες στον στολισμό του δέντρου ; Αν ναι , σε ποιο σημείο σκέφτηκες τι πλάκα που έχει , σε ποιο σημείο σκέφτηκες άντε να τελειώνουμε , σε ποιο σημείο σκέφτηκες ότι δεν πρέπει να γίνεις ποτέ διακοσμητής γιατί απλά δεν το έχεις και σε ποιο σημείο τα παράτησες και πήγες για επίσκεψη στος κουραμπιέδες ;
2.Ποιο είναι το μεγαλύτερο ποσό που έδωσες σε παιδιά που σου είπανε τα κάλαντα , σε πόσα κουδούνια άνοιξες , έχεις πει ποτέ <<δώσαμε , δώσαμε>> και τι σκέφτεσαι την στιγμή που σου τραγουδούνε ;
3.Τι δώρα πήρες και είσαι περήφανη/ος για αυτά καθώς δεν αποτελέσανε αγγαρεία αλλά έβαλες το μεράκι ή το γούστο σου στην αναζήτηση τους ;
5.Είσαι στην πόρτα του παραδείσου και ο άγιος πέτρος σε ρωτάει με ύφος αστυνομικού στην είσοδο ΑΤ για ποιο λόγο δικαιούσαι να μπεις μέσα . Τι απαντάς ;
6.Είσαι στην είσοδο της κόλασης και ο κέρβερος σε ρωτάει με ύφος υπαλλήλου δημοτολογίου σε δημαρχείο για ποιο λόγο κατέβηκες ως εκεί . Τι απαντάς ;
7.Έρχεται ο άΐ-μπίλης , σου αφήνει δώρα , πίνει το γάλα , τα μπισκότα και το βιάγκρα του και σε παίρνει για πλάκα μαζί του στο έλκηθρο . Τι αφήνεις στην καμινάδα του ρουβά , του παπακαλιάτη , της μπακογιάννη , του βγενόπουλου , της αλεξίου , του ψινάκη , του βαθρολομαίου , της λαμπίρη και τέλος του άνθιμου


1.Οχι
2.Δεν ηρθε κανενας για τα καλαντα
3.Δεν πειρα δωρα
5.Δεν δικαιουμαι να μπω
6. Το να κατευεις σκαλια ειναι πιο ευκολο απο το να τα ανεβεις
7.Του ρουβα, μια μπλουζα που δεν εχει ο καΐμενος και ολο μας δειχνει τους κοιλιακους του
Του Παπακαλιατη μια ζουρλομανδια
Απ'την Μπακογιαννη δεν θα περναγα μηνη τυχων και φιλοξενει τον μπαμπα για τις γιορτες
Στον Βγενοπουλο ενα απειλιτικο σημειωμα, να δινει εφ ορου ζωης τον μισθο σε εναν φιλο μου χωρις αυτος να δουλευει, και να προσλαβει εμενα ως πιλοτο
Στην αλεξιου μια καραμελα για τον λαιμο
Στον ψινακι ενα νιστερι
Στον Βαρθολομαιο μια mercedes που αντι για το αστερι θα εχει εναν σταυρο, ετσι δεν θα μπορουνε να του την λενε για της πολυτελεις λιμουζινες, θα ειναι κατασκευασμενο απο την ιδια την εκκλησια
Στη Λαμπιρη το τελευτεο τευχος του ciao
Στον ανθιμο τιποτα, πειρε αρκετα περσυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Νέες , φρέσκες από την κατάψυξη :

1.Συμμετείχες στον στολισμό του δέντρου ; Αν ναι , σε ποιο σημείο σκέφτηκες τι πλάκα που έχει , σε ποιο σημείο σκέφτηκες άντε να τελειώνουμε , σε ποιο σημείο σκέφτηκες ότι δεν πρέπει να γίνεις ποτέ διακοσμητής γιατί απλά δεν το έχεις και σε ποιο σημείο τα παράτησες και πήγες για επίσκεψη στος κουραμπιέδες ;
2.Ποιο είναι το μεγαλύτερο ποσό που έδωσες σε παιδιά που σου είπανε τα κάλαντα , σε πόσα κουδούνια άνοιξες , έχεις πει ποτέ <<δώσαμε , δώσαμε>> και τι σκέφτεσαι την στιγμή που σου τραγουδούνε ;
3.Τι δώρα πήρες και είσαι περήφανη/ος για αυτά καθώς δεν αποτελέσανε αγγαρεία αλλά έβαλες το μεράκι ή το γούστο σου στην αναζήτηση τους ;
5.Είσαι στην πόρτα του παραδείσου και ο άγιος πέτρος σε ρωτάει με ύφος αστυνομικού στην είσοδο ΑΤ για ποιο λόγο δικαιούσαι να μπεις μέσα . Τι απαντάς ;
6.Είσαι στην είσοδο της κόλασης και ο κέρβερος σε ρωτάει με ύφος υπαλλήλου δημοτολογίου σε δημαρχείο για ποιο λόγο κατέβηκες ως εκεί . Τι απαντάς ;
7.Έρχεται ο άΐ-μπίλης , σου αφήνει δώρα , πίνει το γάλα , τα μπισκότα και το βιάγκρα του και σε παίρνει για πλάκα μαζί του στο έλκηθρο . Τι αφήνεις στην καμινάδα του ρουβά , του παπακαλιάτη , της μπακογιάννη , του βγενόπουλου , της αλεξίου , του ψινάκη , του βαθρολομαίου , της λαμπίρη και τέλος του άνθιμου



  1. nop. ημουν λαρισα!
  2. στα δυο ξαδερφακια μου εδωσα απο 20 e. και υστερα αναρρωτιεμαι που πανε τα ρημαδια τα λεφτα.:worry:. ανοιξα σε 3 γκρουπακια. και την ωρα που τραγουδουσανε σκεφτομουν πώς τα δικα μου πιτσιρικια δε θα ταφηνω να βαρανε του καθε τρελαρα τη πορτα.:hmm:
  3. στο φιλο μου πηρα ενα τελειο πουκαμισο και του αρεσε πολυ και το κατα ευχαριστηθηκα!
  4. στο στεκι στα θεματα περι θρησκειας υποστηριζα τη χριστιαννοσυνη! πιανεται?:P
  5. εκανα σεχ πριν το γαμο. αμαρτησα.:worry:
  6. ρουβας:θα μπω ολοκληρη μεσα απο τη καμιναδα θα παω στο κρεβατι του και θα κοιμηθω μαζι του. μετα σιγα μη τρεχω για δωρα σε ολους τους υπολοιπους.:P
same same!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
...στα δυο ξαδερφακια μου εδωσα απο 20 e. και υστερα αναρρωτιεμαι που πανε τα ρημαδια τα...

Πρέπει επειγόντως να συγγενέψουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.Συμμετείχες στον στολισμό του δέντρου ; Αν ναι , σε ποιο σημείο σκέφτηκες τι πλάκα που έχει , σε ποιο σημείο σκέφτηκες άντε να τελειώνουμε , σε ποιο σημείο σκέφτηκες ότι δεν πρέπει να γίνεις ποτέ διακοσμητής γιατί απλά δεν το έχεις και σε ποιο σημείο τα παράτησες και πήγες για επίσκεψη στος κουραμπιέδες ;
2.Ποιο είναι το μεγαλύτερο ποσό που έδωσες σε παιδιά που σου είπανε τα κάλαντα , σε πόσα κουδούνια άνοιξες , έχεις πει ποτέ <<δώσαμε , δώσαμε>> και τι σκέφτεσαι την στιγμή που σου τραγουδούνε ;
3.Τι δώρα πήρες και είσαι περήφανη/ος για αυτά καθώς δεν αποτελέσανε αγγαρεία αλλά έβαλες το μεράκι ή το γούστο σου στην αναζήτηση τους ;
5.Είσαι στην πόρτα του παραδείσου και ο άγιος πέτρος σε ρωτάει με ύφος αστυνομικού στην είσοδο ΑΤ για ποιο λόγο δικαιούσαι να μπεις μέσα . Τι απαντάς ;
6.Είσαι στην είσοδο της κόλασης και ο κέρβερος σε ρωτάει με ύφος υπαλλήλου δημοτολογίου σε δημαρχείο για ποιο λόγο κατέβηκες ως εκεί . Τι απαντάς ;
7.Έρχεται ο άΐ-μπίλης , σου αφήνει δώρα , πίνει το γάλα , τα μπισκότα και το βιάγκρα του και σε παίρνει για πλάκα μαζί του στο έλκηθρο . Τι αφήνεις στην καμινάδα του ρουβά , του παπακαλιάτη , της μπακογιάννη , του βγενόπουλου , της αλεξίου , του ψινάκη , του βαθρολομαίου , της λαμπίρη και τέλος του άνθιμου

1. Αμεεε, κρέμασα μία μπάλα! :panwkatw: Δεν πρόλαβα να τα σκεφτώ όλα αυτά είν' η αλήθεια, μέσα στον πανικό με τα στολίδια και τις γυρλάντες- το μόνο που σκεφτόμουν ήταν να μην με βάλει η μαμά μετά να βάλω σκούπα :X
2. Δεν ξέρω, κοιμόμουνα.. :worry: Πλάκα πλάκα την είχα χρόνια αυτή την απορία και ήρθε η ώρα να ρωτήσω κάποιον- μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει ως προς τι δίνουμε και σε τι ποσότητα το δίνουμε;..
3. οφ κορς είμαι περήφανη.. έχω απίστευτο γούστο λέμε
πήρα στη μαμά μου μία πιατέλα που αλλάζει χρώματα- με το που μπήκε στο πλυντήριο πιάτων άλλαξε χρώμα έγινε κρεμ από άσπρη. :spell:
στην αδελφή μου πήρα μία κούπα χιονάνθρωπο, αυτή ζει ακόμα..
στον μπαμπά μου πήρα.. την πιστωτική του να πάω για ψώνια. :happy: Εκείνος πήρε δώρο ένα φιλάκι γιατί τον είδα κι είχε κοκκινίσει λίγο μόλις είδε το λογαριασμό :worry:
5. τον παραπέμπω στο σιντι του ρουβά, στο τρακ "άντεξα" :D
6. για βόλτα :happy:
7. ρουβας: τον ρούντολφ
παπακαλιάτης: τον μπλίξεμ
μπακογιάννη: τον βίξεν
βγενόπουλος: τον κόμετ
αλεξίου: τον πράνσερ
ψινάκης: τον ντάσερ
βαρθολομαίος: τον ντάνσερ
λαμπίρη: αποκλειστικό με τους ταράνδους
άνθιμος: ένα "χοχοχο"


ίιιδιεεεςςς!! ..χοχοχο.. :santa:



πς. θιντάκο έχεις συνειδητοποιήσει ότι ξέχασες την 4, ε; :D:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ερωτησεις:

ποιο μελος του στεκιου:

1)ειναι το πιο αυθορμητο?
2)το πιο εξυπνο?
3)το πιο χαρισματικο?
4)το πιο γκρινιαρικο?
5)το πιο ζουζουνιαρικο?
6)το πιο διαβαστερο?
7)το πιο ατακαδορικο?
8 )το πιο φλυαρο?
9)το πιο τσαμπουκαλεμενο?
10)το πιο ησυχο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ερωτησεις:

ποιο μελος του στεκιου:

1)ειναι το πιο αυθορμητο?
2)το πιο εξυπνο?
3)το πιο χαρισματικο?
4)το πιο γκρινιαρικο?
5)το πιο ζουζουνιαρικο?
6)το πιο διαβαστερο?
7)το πιο ατακαδορικο?
8 )το πιο φλυαρο?
9)το πιο τσαμπουκαλεμενο?
10)το πιο ησυχο?

όλες οι ερωτήσεις επιδέχονται πολλές απαντήσεις , nevermind

1.γκαντέμης/ντάρκουλας κρόνος
2.weak and powerless/όποιος απέρριψε αίτημα φιλίας μου
3.ισιλιέλ/μελιώ
4.ντάρκουλας κρόνος/νεράιδα
5.άγγελος/πιτσ21
6.γιώργος/γιώργος
7.ρεμπ/εδαδ (με χρημάτισε)
8.μάιντσέρκους/όχι εγώ , είπα
9.κορπς/κορπς
10.αντωνάκης/:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
ερωτησεις:

ποιο μελος του στεκιου:

1)ειναι το πιο αυθορμητο?
2)το πιο εξυπνο?
3)το πιο χαρισματικο?
4)το πιο γκρινιαρικο?
5)το πιο ζουζουνιαρικο?
6)το πιο διαβαστερο?
7)το πιο ατακαδορικο?
8 )το πιο φλυαρο?
9)το πιο τσαμπουκαλεμενο?
10)το πιο ησυχο?

1.sid
2.εκτός απο μένα το οποίο εξυπακούεται:P θα έλεγα χμμ βσκ είμαι ανάμεσα σε dr strangelove,νωέα, great chaos:hmm:
3.να πω μάρα ή καλυψώ;:P:D και ρας επίσης:D
4.εσένα:P
5.εσένα πάλι:P
6.γιώργος
7.sid
8.μαιντ
9.εδώ μπαίνω εγώ πάλι αλλά μάλλον θα πάω για jrot:P
10.τν νωέα

αυτά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ερωτησεις:

ποιο μελος του στεκιου:

1)ειναι το πιο αυθορμητο?
2)το πιο εξυπνο?
3)το πιο χαρισματικο?
4)το πιο γκρινιαρικο?
5)το πιο ζουζουνιαρικο?
6)το πιο διαβαστερο?
7)το πιο ατακαδορικο?
8 )το πιο φλυαρο?
9)το πιο τσαμπουκαλεμενο?
10)το πιο ησυχο?



  1. sid/ρασκαλ
  2. νωευς
  3. καλυψω!
  4. dark kronos!:P
  5. εγω!:P
  6. γιωργος!
  7. σιδ-μπορατ
  8. μαιντ-σιδ-χαος
  9. νεραιδα:P
  10. μουνλαιτ-ιζι- αντωνακης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
ερωτησεις:

ποιο μελος του στεκιου:

1)ειναι το πιο αυθορμητο?
2)το πιο εξυπνο?
3)το πιο χαρισματικο?
4)το πιο γκρινιαρικο?
5)το πιο ζουζουνιαρικο?
6)το πιο διαβαστερο?
7)το πιο ατακαδορικο?
8 )το πιο φλυαρο?
9)το πιο τσαμπουκαλεμενο?
10)το πιο ησυχο?

  1. νεραιδα
  2. βαλντερ
  3. δεσμωτης
  4. χαος
  5. γατουνι
  6. γιωργος(απ'οτι λενε οι κακες οι γλωσσες)
  7. μπορατ
  8. μαιντσερκους(βαλε ενα στοπ βρε κοριτσι μου:P)
  9. μπερμπ
  10. Θεοδωρα(μαααακράν:D:D)
πολυ καλες, ιδιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ερωτησεις:

ποιο μελος του στεκιου:

1)ειναι το πιο αυθορμητο?
2)το πιο εξυπνο?
3)το πιο χαρισματικο?
4)το πιο γκρινιαρικο?
5)το πιο ζουζουνιαρικο?
6)το πιο διαβαστερο?
7)το πιο ατακαδορικο?
8 )το πιο φλυαρο?
9)το πιο τσαμπουκαλεμενο?
10)το πιο ησυχο?

  1. love_angel
  2. Νωεύς
  3. Valder
  4. Neraida, no offence κοπελιά
  5. love_angel
  6. Ο υποφαινόμενος
  7. Rempeskes
  8. mindcircus && sid (μακράν)
  9. Neraida && Idril
  10. pitg21


Και για πρώτο μου φετινό post κάτι εορταστικό! :D



Ποιος/α/ο ήταν από την 01/01/2010...

  • Ο πρώτος άνθρωπος που σου ευχήθηκε;
  • Ο πρώτος άνθρωπος που ευχήθηκες;
  • Το πρώτο SMS που έλαβες;
  • Το πρώτο SMS που έστειλες;
  • Το πρώτο άτομο που σου τηλεφώνησε;
  • Το πρώτο άτομο που του τηλεφώνησες;
  • Το πρώτο άτομο που σε αγκάλιασε;
  • Το πρώτο άτομο που είπες "σ' αγαπώ"; Αν δεν είπες ακόμα να πας να πεις. :)
  • Το πρώτο δώρο που σου έκαναν;
  • Το πρώτο φαγητό που έφαγες;
  • Το πρώτο ποτό που ήπιες;
  • Το πρώτο άτομο που έλειπε απ' το ρεβεγιόν και ήθελες να 'ταν εκεί;
  • Το πρώτο τραγούδι που άκουσες στο YouTube;
  • Το πρώτο βιβλίο που διάβασες / θα διαβάσεις;
  • Το πρώτο video-game που έπαιξες / θα παίξεις;
  • Το πρώτο ευχάριστο νέο που άκουσες;
  • Το πρώτο άτομο που πήρες / θα πάρεις τηλέφωνο μόλις ξημέρωσε / αφού ξημερώσει;
  • Το πρώτο e-mail που έλαβες;
  • Το πρώτο e-mail που έστειλες;
  • Ο πρώτος στόχος που θες να πετύχεις φέτος;
  • Το πρώτο pm που έλαβες από μέλος του e-steki;
  • Το πρώτο pm που έστειλες σε μέλος του e-steki;
  • Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να (ξανα)δεις φέτος;
  • Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να πρωτογνωρίσεις φέτος;
  • Η καλύτερη ευχή που σου έστειλαν και από ποιον ήταν;


Οι επόμενοι συμπληρώνετε ό,τι κρίνετε απαραίτητο. Καλή χρονιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
  • 1)Ο πρώτος άνθρωπος που σου ευχήθηκε;
  • 2)Ο πρώτος άνθρωπος που ευχήθηκες;
  • 3)Το πρώτο SMS που έλαβες;
  • 4)Το πρώτο SMS που έστειλες;
  • 5)Το πρώτο άτομο που σου τηλεφώνησε;
  • 6)Το πρώτο άτομο που του τηλεφώνησες;
  • 7)Το πρώτο άτομο που σε αγκάλιασε;
  • 8)Το πρώτο άτομο που είπες "σ' αγαπώ"; Αν δεν είπες ακόμα να πας να πεις. :)
  • 9)Το πρώτο δώρο που σου έκαναν;
  • 10)Το πρώτο φαγητό που έφαγες;
  • 11)Το πρώτο ποτό που ήπιες;
  • 12)Το πρώτο άτομο που έλειπε απ' το ρεβεγιόν και ήθελες να 'ταν εκεί;
  • 13)Το πρώτο τραγούδι που άκουσες στο YouTube;
  • 14)Το πρώτο βιβλίο που διάβασες / θα διαβάσεις;
  • 15)Το πρώτο video-game που έπαιξες / θα παίξεις;
  • 16)Το πρώτο ευχάριστο νέο που άκουσες;
  • 17)Το πρώτο άτομο που πήρες / θα πάρεις τηλέφωνο μόλις ξημέρωσε / αφού ξημερώσει;
  • 18)Ο πρώτος στόχος που θες να πετύχεις φέτος;
  • 19)Το πρώτο pm που έλαβες από μέλος του e-steki;
  • 20)Το πρώτο pm που έστειλες από μέλος του e-steki;
  • 21)Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να (ξανα)δεις φέτος;
  • 22)Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να πρωτογνωρίσεις φέτος;
  • 23)Η καλύτερη ευχή που σου έστειλαν και από ποιον ήταν;

1)ο πατερας μου
2) ο πατερας μου
3)η μανα μου
4) η μανα μου
5)leave it alone
6)leave it alone
7)ο πατερας μου
8)δεν το ειπα ευθεος... Αν πιανετε, η αδερφη μου, αν δεν πιανετε, didn't say it yet
9)Ενα φουτερ
10)Με την σειρα που τα εφαγα (επειδη δεν ξερω αν τα δυο πρωτα πιανονται), βασιλοπιτα, πατατακια, πιτα
11)Ποτο ενοωντας οτιδηποτε ποσιμο, pepsi twist, ποτο ενοωντας αλκοολ, μπυρα
12)nobody....
13)Ωχ... αρχισαν τα κενα μνημης...
14)Εεεεεεεεεεεεχουμε καιρο...........
15)Δεν επαιξα ακομα, αλλα θα ειναι σιγουρα DDΟ
16)Να τα παλι τα κενα μνημης...
17)κατσε να ξημερωσει πρωτα...
18)δεν ελαβα ακομα
19)δεν εστειλα ακομα

Απο εδω και κατω no answear
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ποιος/α/ο ήταν από την 01/01/2010...

  • Ο πρώτος άνθρωπος που σου ευχήθηκε; Η ξαδέλφη μου
  • Ο πρώτος άνθρωπος που ευχήθηκες; Η ξαδέλφη μου - αυτή θα μου εύχεται κι εγώ όχι;:hmm:
  • Το πρώτο SMS που έλαβες; Από το φίλο μου το Χρήστο.
  • Το πρώτο SMS που έστειλες; Στο φίλο μου το Βασίλη που γιορτάζει.
  • Το πρώτο άτομο που σου τηλεφώνησε; Η γιαγιά μου.
  • Το πρώτο άτομο που του τηλεφώνησες; Η γιαγιά μου - μπλέχτηκαν οι γραμμές και τηλεφωνούσαμε η μια στην άλλη.
  • Το πρώτο άτομο που σε αγκάλιασε; Η ξαδελφούλα μου.
  • Το πρώτο άτομο που είπες "σ' αγαπώ"; Αν δεν είπες ακόμα να πας να πεις. :) Στη μανούλα μου.
  • Το πρώτο δώρο που σου έκαναν; Δώρο; No gift this year yet.
  • Το πρώτο φαγητό που έφαγες; Βασιλόπιτα.
  • Το πρώτο ποτό που ήπιες; Πορτοκαλάδα. Είμαι καλό κορίτσι εγώ.
  • Το πρώτο άτομο που έλειπε απ' το ρεβεγιόν και ήθελες να 'ταν εκεί; Θα έλεγα ο σκύλος μου.
  • Το πρώτο τραγούδι που άκουσες στο YouTube; Αυτό που έβαλα τώρα - το όλα καλά!
  • Το πρώτο βιβλίο που διάβασες / θα διαβάσεις; Έχω stand-by ένα που λέγεται "όλα σου τά 'μαθα, μα ξέχασα μια λέξη"
  • Το πρώτο video-game που έπαιξες / θα παίξεις; Age of Empires - θα παίξω κάποια στιγμή στην πολλή βαρεμάρα
  • Το πρώτο ευχάριστο νέο που άκουσες; Οτι μου έπεσε το φλουρί!:clapup:
  • Το πρώτο άτομο που πήρες / θα πάρεις τηλέφωνο μόλις ξημέρωσε / αφού ξημερώσει; Κανέναν. Να πάρουν αυτοί :pfff:
  • Το πρώτο e-mail που έλαβες; Κανένα.
  • Το πρώτο e-mail που έστειλες; Κανένα.
  • Ο πρώτος στόχος που θες να πετύχεις φέτος; Να γνωρίσω μια δυνατή αγάπη.:(:redface:
  • Το πρώτο pm που έλαβες από μέλος του e-steki; Κανένα ακόμα:mad:
  • Το πρώτο pm που έστειλες από μέλος του e-steki; Στη mind.
  • Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να (ξανα)δεις φέτος; Όλα τα παιδιά που γνώρισα την άλλη φορά κι όλα τα υπόλοιπα!
  • Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να πρωτογνωρίσεις φέτος; Το Ράσκαλ.
  • Η καλύτερη ευχή που σου έστειλαν και από ποιον ήταν; Να περάσω μια γεμάτη κι ευτυχισμένη χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ποιος/α/ο ήταν από την 01/01/2010...

  • Ο πρώτος άνθρωπος που σου ευχήθηκε; το μωρακι μου.:inlove:
  • Ο πρώτος άνθρωπος που ευχήθηκες;το μωρακι μου.:confused:
  • Το πρώτο SMS που έλαβες;απο το ρασκαλ
  • Το πρώτο SMS που έστειλες;στο ρασκαλ
  • Το πρώτο άτομο που σου τηλεφώνησε;η μαμα μου.
  • Το πρώτο άτομο που του τηλεφώνησες;δεν εχω τηλεφωνησει ακομα.:worry:
  • Το πρώτο άτομο που σε αγκάλιασε;το μωρακι μου.:inlove:
  • Το πρώτο άτομο που είπες "σ' αγαπώ"; Αν δεν είπες ακόμα να πας να πεις. :) στη μαμα μου.
  • Το πρώτο δώρο που σου έκαναν;μια μγλη αγκαλα και να ζεστο φιλι.:)
  • Το πρώτο φαγητό που έφαγες;βασιλοπιτα.
  • Το πρώτο ποτό που ήπιες;μια σαμπανια ανοιξαμε, αλλα εγω ειμαι της vodca. ts ts
  • Το πρώτο άτομο που έλειπε απ' το ρεβεγιόν και ήθελες να 'ταν εκεί;η κολλητη μου.
  • Το πρώτο τραγούδι που άκουσες στο YouTube;you found me
  • Το πρώτο βιβλίο που διάβασες / θα διαβάσεις;μικροβιολογια για ιατρικες επιστημες.
  • Το πρώτο video-game που έπαιξες / θα παίξεις;:whistle:
  • Το πρώτο ευχάριστο νέο που άκουσες;ο καθηγητης της μικροβιολογιας περναει!:P
  • Το πρώτο άτομο που πήρες / θα πάρεις τηλέφωνο μόλις ξημέρωσε / αφού ξημερώσει;εε δε ξερω..
  • Το πρώτο e-mail που έλαβες;δεν ελαβα.
  • Το πρώτο e-mail που έστειλες;δεν στειλα..
  • Ο πρώτος στόχος που θες να πετύχεις φέτος;να αδυνατησω!!:redface:
  • Το πρώτο pm που έλαβες από μέλος του e-steki;δεν εχω λαβει ακομα!
  • Το πρώτο pm που έστειλες σε μέλος του e-steki;δεν εχω στειλει ακομα!
  • Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να (ξανα)δεις φέτος;mindcircus!! :*
  • Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να πρωτογνωρίσεις φέτος; εκτος απο το σιδ?:worry:
  • Η καλύτερη ευχή που σου έστειλαν και από ποιον ήταν;απο το κολλητο μου αλλα δε μπορω να το πω δημοσια..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ποιος/α/ο ήταν από την 01/01/2010...

  1. Ο πρώτος άνθρωπος που σου ευχήθηκε;
  2. Ο πρώτος άνθρωπος που ευχήθηκες;
  3. Το πρώτο SMS που έλαβες;
  4. Το πρώτο SMS που έστειλες;
  5. Το πρώτο άτομο που σου τηλεφώνησε;
  6. Το πρώτο άτομο που του τηλεφώνησες;
  7. Το πρώτο άτομο που σε αγκάλιασε;
  8. Το πρώτο άτομο που είπες "σ' αγαπώ"; Αν δεν είπες ακόμα να πας να πεις. :)
  9. Το πρώτο δώρο που σου έκαναν;
  10. Το πρώτο φαγητό που έφαγες;
  11. Το πρώτο ποτό που ήπιες;
  12. Το πρώτο άτομο που έλειπε απ' το ρεβεγιόν και ήθελες να 'ταν εκεί;
  13. Το πρώτο τραγούδι που άκουσες στο YouTube;
  14. Το πρώτο βιβλίο που διάβασες / θα διαβάσεις;
  15. Το πρώτο video-game που έπαιξες / θα παίξεις;
  16. Το πρώτο ευχάριστο νέο που άκουσες;
  17. Το πρώτο άτομο που πήρες / θα πάρεις τηλέφωνο μόλις ξημέρωσε / αφού ξημερώσει;
  18. Το πρώτο e-mail που έλαβες;
  19. Το πρώτο e-mail που έστειλες;
  20. Ο πρώτος στόχος που θες να πετύχεις φέτος;
  21. Το πρώτο pm που έλαβες από μέλος του e-steki;
  22. Το πρώτο pm που έστειλες σε μέλος του e-steki;
  23. Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να (ξανα)δεις φέτος;
  24. Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να πρωτογνωρίσεις φέτος;
  25. Η καλύτερη ευχή που σου έστειλαν και από ποιον ήταν;


Οι επόμενοι συμπληρώνετε ό,τι κρίνετε απαραίτητο. Καλή χρονιά! :D

Καταρχάς , γνωστοποιώ σε κάθε ενδιαφερόμενη αρχή βάσει του ΦΕΚ 29680/007 και με την νομική κάλυψη των τριών δικηγορικών γραφείων που με εκπροσωπούνε , ότι κατήγειλα γραπτώς την παραβίαση ανώτατου ορίου ερωτήσεων που παρατήρησα έκπληκτος στο ποστ που παραθέτω και δεν συνάδει με τις οδηγίες του πρώτου ποστ του τόπικ αυτού αλλά και με την ηθική νομιμότης που διακατέχει κατά τα άλλα το μέλος που διέπραψε την ανεξήγητη αυτή παρανομία . Προχωρώντας τώρα στην ουσία του τόπικ , θα μου επιτρέψετε να απαντήσω στις ερωτήσεις καθότι παρανομία που οφείλεται σε παρανομία ουκ έστιν παρανομία στην χώρα μας . Ευχαριστώ.

1.Η Εύα
2.Ο Αδάμ
3.<<χρονιά πολλά σου ευχόμαστε από την καρδιά μας , vodafone>>
4.<<να πάτε να γαμηφείτε>> , προς vodafone
5.Ο Σημίτης , πληκτολόγησε λάθος νούμερο υποθέτω
6.Άννα - μαρία παπαχαραλάμπους
7.Η Αν νικόλ σμιθ
8.Η Αν νικόλ σμιθ , δεν το είπα αλλά πλέον δεν μπορώ να το πω
9.Τώρα σοβαρεύομαι . Ένα λεξικό με μπαχαρικά . Το πιστεύεις ;
10.Βασιλόπιτα(νοτ)
11.Νερό διπλό χωρίς πάγο
12.Ο Σωτήρης Μουστάκας
13.my favourite game , the cardigans
14.Βίβλος
15.e-steki chat ,σπάστε τα νεύρα όλων πριν σας πετάξουν έξω
16.Πάει ο παλιός ο χρόνος
17.Τον χρόνη εξαρχάκο
18.<<έχετε νέο προσωπικό μήνυμα στο στέκι από το μέλος exposed bone , με τίτλο ban>>
19.<<γεια σας , θα ήθελα να εγγραφώ στην υπηρεσία roz γραμμή 090-090767695090>>
20.Να απαντήσω σοβαρά σε μία από αυτές τις ερωτήσεις
21.<<τρελό αγόρι , σε φαντασιώνομαι εδώ και καιρό >>
22.<<αφού τώρα γράφτηκες !>>
23.λυπάμαι , ΔΕΝ πάω σε μύτη-ινγκς
24.κοίτα 23
25.<<να συνεχίσεις τον δρόμο προς την ευτυχία και να σε βλέπουμε πιο συχνά>> , κάρτα από τον οδοντίατρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Βασικα να διορθωσω ενα μεγαλο λαθος που εκανα πιο πριν!!
1)ειναι το πιο αυθορμητο?

Sorry Φοιβηηη..:redface::redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1)ειναι το πιο αυθορμητο? Ενα απο τα πιο αυθορμητα σιγουρα ειναι ο Sid
2)το πιο εξυπνο? Ενα απο τα πιο εξυπνα ατομα ειναι η Μισελ...υπαρχουν αρκετα.
3)το πιο χαρισματικο? Χμ... η Ρες
4)το πιο γκρινιαρικο? Αpro
5)το πιο ζουζουνιαρικο? H παλια μας γνωριμη Τζιοβανα
6)το πιο διαβαστερο? Γιωργος
7)το πιο ατακαδορικο? Εδαδ
8 )το πιο φλυαρο? Οτο
9)το πιο τσαμπουκαλεμενο? Ιντριλ
10)το πιο ησυχο? Πφφφ ειναι αρκετα. Ενα εξ αυτων ειναι ο D_G


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
  1. Ο πρώτος άνθρωπος που σου ευχήθηκε; Η αδερφη μου
  2. Ο πρώτος άνθρωπος που ευχήθηκες; Στην αδερφη μου
  3. Το πρώτο SMS που έλαβες; Απο μια φιλη
  4. Το πρώτο SMS που έστειλες; Σε εναν δικο μου ανθρωπο
  5. Το πρώτο άτομο που σου τηλεφώνησε; Ενας δικος μου ανθρωπος
  6. Το πρώτο άτομο που του τηλεφώνησες; Σε εναν δικο μου ανθρωπο
  7. Το πρώτο άτομο που σε αγκάλιασε; Η αδερφη μου
  8. Το πρώτο άτομο που είπες "σ' αγαπώ"; Αν δεν είπες ακόμα να πας να πεις. :) Στον ανθρωπο μου
  9. Το πρώτο δώρο που σου έκαναν; Εκτος απο αγκαλιες και φιλια..χμμμ ενα βιβλιο νομιζω...αν θυμαμαι καλα ποιο ανοιξα πρωτο.
  10. Το πρώτο φαγητό που έφαγες; Χμμμ..κατι σε χοιρινο κρεας.
  11. Το πρώτο ποτό που ήπιες; Σαμπανια
  12. Το πρώτο άτομο που έλειπε απ' το ρεβεγιόν και ήθελες να 'ταν εκεί; -
  13. Το πρώτο τραγούδι που άκουσες στο YouTube; Δεν εχω ακουσει ακομα κανενα.
  14. Το πρώτο βιβλίο που διάβασες / θα διαβάσεις; Αυτο που μου εκαναν δωρο.
  15. Το πρώτο video-game που έπαιξες / θα παίξεις; Δεν παιζω τετοιες αηδιες.
  16. Το πρώτο ευχάριστο νέο που άκουσες; Χμμμ...οτι ειναι εγκυος μια φιλη.
  17. Το πρώτο άτομο που πήρες / θα πάρεις τηλέφωνο μόλις ξημέρωσε / αφού ξημερώσει; Τη θεια μου
  18. Το πρώτο e-mail που έλαβες; Απο εναν δικο μου ανθρωπο.
  19. Το πρώτο e-mail που έστειλες; Στο γερμανικο e-bay
  20. Ο πρώτος στόχος που θες να πετύχεις φέτος; Ηρεμια θελω...
  21. Το πρώτο pm που έλαβες από μέλος του e-steki; Απο την DreamsRevenge
  22. Το πρώτο pm που έστειλες σε μέλος του e-steki; Στον Jrot
  23. Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να (ξανα)δεις φέτος; -
  24. Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να πρωτογνωρίσεις φέτος; -
  25. Η καλύτερη ευχή που σου έστειλαν και από ποιον ήταν; Ολες ομορφες απο αγαπημενα προσωπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
  1. Ο πρώτος άνθρωπος που σου ευχήθηκε; Η αδερφη μου
  2. Ο πρώτος άνθρωπος που ευχήθηκες; Στην αδερφη μου
  3. Το πρώτο SMS που έλαβες;Από μία φίλη από μακριά..
  4. Το πρώτο SMS που έστειλες; Απάντησα σε αυτή τη φίλη.
  5. Το πρώτο άτομο που σου τηλεφώνησε; Μία τρελή Θεσσαλονικιά.
  6. Το πρώτο άτομο που του τηλεφώνησες; Σε αυτόν.
  7. Το πρώτο άτομο που σε αγκάλιασε; Η μαμά.
  8. Το πρώτο άτομο που είπες "σ' αγαπώ"; Αν δεν είπες ακόμα να πας να πεις. Σε αυτόν.
  9. Το πρώτο δώρο που σου έκαναν; Εμείς ανταλλάσσουμε τα Χριστούγεννα.
  10. Το πρώτο φαγητό που έφαγες; Μελομακάρονο!
  11. Το πρώτο ποτό που ήπιες; Σαμπανια
  12. Το πρώτο άτομο που έλειπε απ' το ρεβεγιόν και ήθελες να 'ταν εκεί; Αυτός.
  13. Το πρώτο τραγούδι που άκουσες στο YouTube; All I want for Xmasis my two front teeth.
  14. Το πρώτο βιβλίο που διάβασες / θα διαβάσεις; Carson Mccullers, the heart is a lonely hunter
  15. Το πρώτο video-game που έπαιξες / θα παίξεις; Γιακ.
  16. Το πρώτο ευχάριστο νέο που άκουσες; Ότι η κολλητή μου περνάει καλά.
  17. Το πρώτο άτομο που πήρες / θα πάρεις τηλέφωνο μόλις ξημέρωσε / αφού ξημερώσει; Μου κόλλησαν στο αυτί το ακουστικό να μουγγρίσω καλή χρονιά στη γιαγιά μου.
  18. Το πρώτο e-mail που έλαβες; Μία home made μαντινάδα από ένα φίλο.
  19. Το πρώτο e-mail που έστειλες; Σε έναν καθηγητή.
  20. Ο πρώτος στόχος που θες να πετύχεις φέτος; Υγεία και δημιουργικότητα...
  21. Το πρώτο pm που έλαβες από μέλος του e-steki; -nüt-
  22. Το πρώτο pm που έστειλες σε μέλος του e-steki; Στον -nüt-
  23. Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να (ξανα)δεις φέτος; -nüt-
  24. Το πρώτο μέλος του e-steki που θέλεις να πρωτογνωρίσεις φέτος;-nüt-
  25. Η καλύτερη ευχή που σου έστειλαν και από ποιον ήταν; Όλες καλές είναι, αρκεί να είναι ειλικρινείς.... και να γίνουν πραγματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top