Μίνι Συνέντευξη

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1Γ. Το αγόρι σου σε παρατάει για την καλύτερή σου φίλη. Πώς αντιδράς;
Αφού σπάσω το μισό σπίτι και τους σκάσω τα λάστιχα [και στους δύο] ηρεμώ και πάω παρακάτω. Χωρίς να με απασχολεί αν ζουν ή αν πέθαναν αυτοί οι δύο.


2. Κερδίζεις στο τζόκερ 100.000 ευρώ. Τι κάνεις με αυτά τα χρήματα;
Δίνω τα μισά σε έναν δικό μου άνθρωπο να καλύψει ένα χρέος του και τα υπόλοιπα τα χρησιμοποιώ για "πρώτη ύλη" για να καπαρώσω (και μετά δάνειο για καμιά 20αριά χρόνια :P) ένα σπίτι όπου και όπως το θέλω εγώ.


3. Μια φίλη σου που έχει σχέση πολλά χρόνια με κάποιον που πιστεύεις οτι δεν της αξίζει σου λέει για πολλοστή φορά οτι θα χωρίσει. Πώς αντιδράς;

την αγνοώ. Άμα τα έχει τόσα χρόνια και το λέει για πολλοστή φορά είναι αναξιόπιστη :P. Αν όντως χωρίσει πάντως θα είμαι εκεί να τη στηρίξω στην "μετά" ζωή της.

4. Γ. Έχεις μια σχέση 5 μήνες και ξαφνικά μένεις έγκυος. Πώς αντιδράς;

Με δεδομένη την ηλικία μου δίνω 5 μούντζες στον εαυτό που που "κατάφερα" να την πατήσω "τώρα στα γεράματα" και ανακοινώνω στους γονείς μου ότι θα γίνουν παππούδες.

5. Η παγκόσμια επιστημονική κοινότητα ανακοινώνει επίσημα οτι σε 5 χρόνια από τώρα η γη θα καταστραφεί. Τι επιλέγεις να κάνεις τα επόμενα 5 χρόνια;

Να γυρίσω τον κόσμο χωρίς να με νοιάζει το (οικονομικό και επαγγελματικό) μου μέλλον

6. Μαθαίνεις οτι ένας αγαπημένος φίλος του αδελφού σου/της αδελφής σου/ενός αγαπημένου σου συγγενή είναι άρρωστος κι εκείνος/η σκοπεύει να του δωρίσει ένα νεφρό. Πώς αντιδράς;

Συγκινούμαι. Και τον στηρίζω...αφού πρώτα όμως καταπιέσω μέσα μου τις σκέψεις που λένε "πείσε τον να μην το κάνει".

7. Βρίσκεσαι σε μια κατάσταση όπου πρέπει είτε να προδώσεις ένα φίλο σου ή να χάσεις τη δουλειά σου. Τι επιλέγεις;
Αν είχα υποχρεώσεις και η οικογένεια και το να χάσω τη δουλειά μου ισοδυναμούσε με πλήρη αδυναμία να μεγαλώσουν τα παιδιά μου θα διάλεγα να προδώσω το φίλο μου. Σε κάθε άλλη περίπτωση θα διάλεγα να χάσω τη δουλειά μου.

8. Μαθαίνεις οτι ο καλύτερός σου φίλος χτυπάει τη γυναίκα του. Πώς αντιδράς;
Τον μπινελικώνω. Απειλώ ότι θα τον καταγγείλω. Μιλάω στη γυναίκα του και την προτρέπω να τον εγκαταλείψει και θα τη βοηθήσω εγώ να ορθοποδήσει. Αν μπορώ να επέμβω με οποιονδήποτε τρόπο κάνω ότι μπορώ για να σταματήσει αυτή η κατάσταση.

9. Υπάρχει πιθανότητα να απαντήσεις σοβαρά σε κάποιο ερωτηματολόγιο; (αν δεν είσαι ο Σιντ, αγνόησε την ερώτηση):P
:P


ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1Γ. Το αγόρι σου σε παρατάει για την καλύτερή σου φίλη. Πώς αντιδράς;
Εξαρτάται από τις συνθήκες.. δεν ξέρω.Το πιο πιθανό είναι ότι θα έδειχνα ότι αδιαφορώ και για τους 2.

2. Κερδίζεις στο τζόκερ 100.000 ευρώ. Τι κάνεις με αυτά τα χρήματα;
Δίνω τα μισά στους γονείς μου, να ολοκληρώσουν και το δεύτερο όροφο του σπιτιού, για να είναι άνετοι και τα υπόλοιπα κερνάω ταξίδια στο παρεάκι. Τι μόνη μου θα ταξιδεύω;:P

3. Μια φίλη σου που έχει σχέση πολλά χρόνια με κάποιον που πιστεύεις οτι δεν της αξίζει σου λέει για πολλοστή φορά οτι θα χωρίσει. Πώς αντιδράς;
Μπενάκης - βγενάκης. Δεν μπορώ να ξέρω ότι δεν της αξίζει και γενικά έχω ένα θέμα με το "μου/του αξίζει" . Για να επέλεξε να είναι μαζί του πάει να πει ότι "της αξίζει". Μεγάλη κοπέλα είναι.

4. Γ. Έχεις μια σχέση 5 μήνες και ξαφνικά μένεις έγκυος. Πώς αντιδράς;
Εξαρτάται από τη σχέση και τη στάση που θα κρατήσει ο άλλος. Μόνη μου δεν έχω σκοπό να μεγαλώνω παιδιά, πόσο μάλλον από κάποιον που τα αισθήματά μου για κείνον δε θα είναι και τόσο έντονα για κάτι τέτοιο.
Αν είναι Ο έρωτας και υπάρχουν οι προϋποθέσεις και από εκείνον για να το κρατήσουμε, μέσα!:P


5. Η παγκόσμια επιστημονική κοινότητα ανακοινώνει επίσημα οτι σε 5 χρόνια από τώρα η γη θα καταστραφεί. Τι επιλέγεις να κάνεις τα επόμενα 5 χρόνια;
Αυτό σημαίνει ότι όλος ο κόσμος θα κινείται γύρω από αυτό ε; Μάλλον θα με πάρει η μπάλα. Πολλά πράγματα θα αλλάξουν έτσι κι αλλιώς, συνεπώς και η ζωή μου. Αφού θα χω τα 50000 και τα ξοδέψω σε ταξίδια, απλά θα γλεντούσα τη ζωή.

6. Μαθαίνεις οτι ένας αγαπημένος φίλος του αδελφού σου/της αδελφής σου/ενός αγαπημένου σου συγγενή είναι άρρωστος κι εκείνος/η σκοπεύει να του δωρίσει ένα νεφρό. Πώς αντιδράς;
Θα τα κανόνιζα έτσι ώστε να δωρίσω το νεφρό μου για τον ίδιο λόγο πριν από κείνη. Δε θα άντεχα την πιθανότητα να πάθει κάτι στο μέλλον η ίδια.
7. Βρίσκεσαι σε μια κατάσταση όπου πρέπει είτε να προδώσεις ένα φίλο σου ή να χάσεις τη δουλειά σου. Τι επιλέγεις;
Δουλειά βρίσκεις κι άλλη. Καλούς φίλους όχι.

8. Μαθαίνεις οτι ο καλύτερός σου φίλος χτυπάει τη γυναίκα του. Πώς αντιδράς;
Τέτοιο πράμα απλά δεν παίζει. Δε θα ήταν φίλος μου. Ακόμα κι αν με εξέπληττε τόσο αρνητικά, θα με απογοήτευε πλήρως θα έπεφτε στα μάτια μου και δεν ξέρω υπό αυτές τις προϋποθέσεις κατά πόσο θα τον θεωρούσα και φίλο.

9. Υπάρχει πιθανότητα να απαντήσεις σοβαρά σε κάποιο ερωτηματολόγιο; (αν δεν είσαι ο Σιντ, αγνόησε την ερώτηση):P
Αμέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Νέες ερωτήσεις (Α=άντρας, Γ=γυναίκα):

1. Α. Η κοπέλα σου σε παρατάει για τον καλύτερό σου φίλο. Πώς αντιδράς;

2. Κερδίζεις στο τζόκερ 100.000 ευρώ. Τι κάνεις με αυτά τα χρήματα;

3. Μια φίλη σου που έχει σχέση πολλά χρόνια με κάποιον που πιστεύεις οτι δεν της αξίζει σου λέει για πολλοστή φορά οτι θα χωρίσει. Πώς αντιδράς;

4. Α. Η επί 5 μηνών κοπέλα σου σου λέει ξαφνικά οτι είναι έγκυος. Πώς αντιδράς;

5. Η παγκόσμια επιστημονική κοινότητα ανακοινώνει επίσημα οτι σε 5 χρόνια από τώρα η γη θα καταστραφεί. Τι επιλέγεις να κάνεις τα επόμενα 5 χρόνια;

6. Μαθαίνεις οτι ένας αγαπημένος φίλος του αδελφού σου/της αδελφής σου/ενός αγαπημένου σου συγγενή είναι άρρωστος κι εκείνος/η σκοπεύει να του δωρίσει ένα νεφρό. Πώς αντιδράς;

7. Βρίσκεσαι σε μια κατάσταση όπου πρέπει είτε να προδώσεις ένα φίλο σου ή να χάσεις τη δουλειά σου. Τι επιλέγεις;

8. Μαθαίνεις οτι ο καλύτερός σου φίλος χτυπάει τη γυναίκα του. Πώς αντιδράς;

9. Υπάρχει πιθανότητα να απαντήσεις σοβαρά σε κάποιο ερωτηματολόγιο; (αν δεν είσαι ο Σιντ, αγνόησε την ερώτηση):P

  1. Mπουνια και στους δυο αν και στις περισσοτερες παρομοιες καταστασεις συμφωνω μ'αυτο που ειπε η Νεραιδα. "καθεις παιρνει αυτο που του αξιζει"!!
  2. Τα καιω..
  3. Της λεω να χωρισει..
  4. Τα χανω. Στη κυριολεξια..:P
  5. Μπαφους..
  6. Δεν αντιδραω..
  7. Δεν ξερω. Αναλογως ποσο "φιλος" ειναι και ποσο κακο θα του κανω..
  8. οοπ! Εδω υπαρχει ενα προβληματακι..
  9. Ναι.

Γιδιες και απαραλλαχτες!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:PΝα αλλαξω?
Αλλαζω.

- αν σου σπασει ενα νυχι τα λιμαρεις ολα? η αφηνεις το σπασμενο και τα αλλα κανονικα? η τα κοβεις ολα?
- ποια η διαφορα στα διαφανη μανο περιποιησης με χρωματισμους? ετσι βαζουν τα χρωματα για εφε?
- εχεις παρει μασκαρα που να λεει πως ειναι αδιαβροχη και τελικα να μην ειναι?:mad: κι αν ναι, ποια?:P
- υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι?
- τι ομαδα εισαι? τοινγκ!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Να αλλαξω?
Αλλαζω.

- αν σου σπασει ενα νυχι τα λιμαρεις ολα? η αφηνεις το σπασμενο και τα αλλα κανονικα? η τα κοβεις ολα?
- ποια η διαφορα στα διαφανη μανο περιποιησης με χρωματισμους? ετσι βαζουν τα χρωματα για εφε?
- εχεις παρει μασκαρα που να λεει πως ειναι αδιαβροχη και τελικα να μην ειναι?:mad: κι αν ναι, ποια?:P
- υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι?
- τι ομαδα εισαι? τοινγκ!

:P

1.συνήθως τα κόβω:P
2.εφέ
3.τελικά ήταν
4.κανένα δν μαρέσει αλλά προτιμώ το κομπακτ γτ μου τν δίνει η αίσθηση υγρού στο πρόσωπο:confused:
5.δν είμαι

τι ερωτήσεις κι αυτές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
- αν σου σπασει ενα νυχι τα λιμαρεις ολα? η αφηνεις το σπασμενο και τα αλλα κανονικα? η τα κοβεις ολα?
- ποια η διαφορα στα διαφανη μανο περιποιησης με χρωματισμους? ετσι βαζουν τα χρωματα για εφε?
- εχεις παρει μασκαρα που να λεει πως ειναι αδιαβροχη και τελικα να μην ειναι?:mad: κι αν ναι, ποια?:P
- υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι?
- τι ομαδα εισαι? τοινγκ!

:P

  • ?
  • ?
  • ?
  • ?
  • Ολυμπιακός

ο_0



  1. Πότε ήταν η τελευταία φορά που πήγες σε strip show και με ποιους; Τι εμπειρίες κι εντυπώσεις αποκόμισες;
  2. Σου 'παν σήμερα τα κάλαντα; Εσύ τα 'πες;
  3. Πες μας μια γκάφα που 'χεις κάνει κατά το σαικς.
  4. Θα βάλει καμιά φορά η ξανθιά ερωτήσεις για όλο το κοινό; ο_0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
  1. Πότε ήταν η τελευταία φορά που πήγες σε strip show και με ποιους; Τι εμπειρίες κι εντυπώσεις αποκόμισες;
  2. Σου 'παν σήμερα τα κάλαντα; Εσύ τα 'πες;
  3. Πες μας μια γκάφα που 'χεις κάνει κατά το σαικς.
  4. Θα βάλει καμιά φορά η ξανθιά ερωτήσεις για όλο το κοινό; ο_0

1.δλδ το οτι έχω πάει είναι δεδομένο ε;:P
2.όχι ούτε τα πα
3.έχω κοιμηθεί
4.i guess not:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
- αν σου σπασει ενα νυχι τα λιμαρεις ολα? η αφηνεις το σπασμενο και τα αλλα κανονικα? η τα κοβεις ολα?
- ποια η διαφορα στα διαφανη μανο περιποιησης με χρωματισμους? ετσι βαζουν τα χρωματα για εφε?
- εχεις παρει μασκαρα που να λεει πως ειναι αδιαβροχη και τελικα να μην ειναι?:mad: κι αν ναι, ποια?:P
- υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι?
- τι ομαδα εισαι? τοινγκ!
-Συνήθως βρίζω ασύστολα και τα αφήνω ελεύθερα να αποκτήσουν ξανά το φυσικό τους μέγεθος (7 εκατοστά)
-Δεν υπάρχει καμία διαφορά τα αγνοώ και τα δύο παντελώς
-Μου έχουν βάλει σε απόκριες και τελικά δεν ήταν. Άσε φιλενάδα δεν ξέρεις τι τράβηξαααα!!!
-Υγρό, δεν ξέρω, ακούγεται πιο σεξουαλικό
-Πανάθα

-Πότε ήταν η τελευταία φορά που πήγες σε strip show και με ποιους; Τι εμπειρίες κι εντυπώσεις αποκόμισες;
-Σου 'παν σήμερα τα κάλαντα; Εσύ τα 'πες;
-Πες μας μια γκάφα που 'χεις κάνει κατά το σαικς.
-Θα βάλει καμιά φορά η ξανθιά ερωτήσεις για όλο το κοινό; ο0
-Το καλοκαίρι νομίζω. Ναι καλοκαίρι ήταν. Αχ Νάντια
-Όχι. Γιατί να πουν τα κάλαντα σήμερα. Δεν ξέρω τα κάλαντα
-Δεν κάνω γκάφες στο σεξ είμαι ο επιβήτορας με το χρυσό πιστόλι
-Δεν ξέρω

Ίδιες, όλες μαζί, ήταν καταθλιπτικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
- αν σου σπασει ενα νυχι τα λιμαρεις ολα? η αφηνεις το σπασμενο και τα αλλα κανονικα? η τα κοβεις ολα?
- ποια η διαφορα στα διαφανη μανο περιποιησης με χρωματισμους? ετσι βαζουν τα χρωματα για εφε?
- εχεις παρει μασκαρα που να λεει πως ειναι αδιαβροχη και τελικα να μην ειναι?:mad: κι αν ναι, ποια?:P
- υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι?
- τι ομαδα εισαι? τοινγκ!

:P


  1. τα λιμαρω ολα και προσπαθω να το σουλουπωσω.:confused:
  2. γλυκεια μου μαιντ φυσικα και δεν ειναι για εφε. εχουν διαφορες βιταμινες μεσα για τη περιποιηση και την ενδυναμωση των νυχιων.
  3. δεν εχω παρει ποτε αδιαβροχη μασκαρα, ή τουλαχιστον δε το χω αξει ποτε να ειναι.:confused:
  4. υγρο. εχει αλλη αισθηση και καλυτερο αποτελεσμα.:confused:
  5. αεκαρα.


  1. Πότε ήταν η τελευταία φορά που πήγες σε strip show και με ποιους; Τι εμπειρίες κι εντυπώσεις αποκόμισες;
  2. Σου 'παν σήμερα τα κάλαντα; Εσύ τα 'πες;
  3. Πες μας μια γκάφα που 'χεις κάνει κατά το σαικς.
  4. Θα βάλει καμιά φορά η ξανθιά ερωτήσεις για όλο το κοινό; ο_0


  1. δε εχω παει αλλα θελω.:mad: σε στριπ σοου με γυναικες ομως. δε μαρεσει το αντρικο στιπτιζ με πιανουν τα γελια.
  2. οχι?:confused:
  3. ακομα και τις γκαφες μου εγω τις κανω με ναζι και ειναι πολυ χαριτωμενες για α πιαστουν ως γκαφς χρυσο μου.:worry:
  4. να αφησεις ησυχη τη mind!!:mad:

ιδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
  1. γλυκεια μου μαιντ φυσικα και δεν ειναι για εφε. εχουν διαφορες βιταμινες μεσα για τη περιποιηση και την ενδυναμωση των νυχιων.

ναι καλα!:mad: αυτα πες τα στην erre due!:mad:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
-Υγρό, δεν ξέρω, ακούγεται πιο σεξουαλικό

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

- αν σου σπασει ενα νυχι τα λιμαρεις ολα? η αφηνεις το σπασμενο και τα αλλα κανονικα? η τα κοβεις ολα? Θυμήθηκα τη φίλη μου τη Μαρία που της έσπασε το νύχι και το κόλλησε με σελοτέιπ στις διακοπές ώσπου να πάει Αθήνα να τα φτιάξει:D
- ποια η διαφορα στα διαφανη μανο περιποιησης με χρωματισμους? ετσι βαζουν τα χρωματα για εφε? No idea what you're saying...
- εχεις παρει μασκαρα που να λεει πως ειναι αδιαβροχη και τελικα να μην ειναι?:mad: κι αν ναι, ποια?:P Τελείως άσχετη είμαι...
- υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι? Κανένα. Έχουμε φυσική ομορφιά εμείς.:pfff:
- τι ομαδα εισαι? τοινγκ! Αναλόγως με ποιον είμαι. Κοντά στον πατέρα μου ΑΕΚ, κοντά στη φίλη μου τη Γιώτα Παναιηναϊκός, κοντά στη φίλη μου τη Φωτεινή Ολυμπιακός. Φτερό στον άνεμο...:clapup:


  1. Πότε ήταν η τελευταία φορά που πήγες σε strip show και με ποιους; Τι εμπειρίες κι εντυπώσεις αποκόμισες; Ποτέ.
  2. Σου 'παν σήμερα τα κάλαντα; Εσύ τα 'πες; Ήρθαν κάτι παιδάκια και τα τρόμαξα, τα έδιωξα.:redface: Είχα ξεχάσει οτι λένε κάλαντα σήμερα.
  3. Πες μας μια γκάφα που 'χεις κάνει κατά το σαικς. Δεν κάνω γκάφες εγώ:pfff:
  4. Θα βάλει καμιά φορά η ξανθιά ερωτήσεις για όλο το κοινό; ο_0 Αφήστε την ξανθιά ήσυχη!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
  1. - αν σου σπασει ενα νυχι τα λιμαρεις ολα? η αφηνεις το σπασμενο και τα αλλα κανονικα? η τα κοβεις ολα?
  2. - ποια η διαφορα στα διαφανη μανο περιποιησης με χρωματισμους? ετσι βαζουν τα χρωματα για εφε?
  3. - εχεις παρει μασκαρα που να λεει πως ειναι αδιαβροχη και τελικα να μην ειναι?:mad: κι αν ναι, ποια?:P
  4. - υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι?
  5. - τι ομαδα εισαι? τοινγκ!

:P
1.αλλάζεις αισθητικό και κυρίως χόμπυς
2.Ναι αλλά τι είναι η πεζή μας ζωή χωρίς εφέ ; (ρητορική ερώτηση , μην αρχίσετε να απαντάτε)
3.Δεν μπορώ να πω όνομα αν δεν μπω σε πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων
4.το η θέλει τόνο
5.δεν είμαι ομάδα , είμαι άτομο . Μοναχικό αυτό , αλλά δεν το διάλεξα εγώ


  1. Πότε ήταν η τελευταία φορά που πήγες σε strip show και με ποιους; Τι εμπειρίες κι εντυπώσεις αποκόμισες;
  2. Σου 'παν σήμερα τα κάλαντα; Εσύ τα 'πες;
  3. Πες μας μια γκάφα που 'χεις κάνει κατά το σαικς.
  4. Θα βάλει καμιά φορά η ξανθιά ερωτήσεις για όλο το κοινό; ο_0

1.Εχτές με την Μόνικα και την Άντα . Οι πελάτισσες είναι λυσσάρες , τσιγκούνες και το μεροκάματο έχει πέσει αλλά η οικονομική κρίση και οι χορευτικές μου ικανότητες με έχουνε στιγματίσει
2.Όχι , όχι , δεν είμαι καλλίφωνος ούτε υπομονετικός και ζω σε στοιχειωμένο πύργο
3.το θεώρησα αυθαίρετα σαν γλυκό έρωτα
4.ναι αλλά το κοινό γουστάρει ξανθοερωτήσεις


ίδιες , ήτανε τόσο χάλια που νιώθεις σαν έκπτωτος άγγελος που βρήκε την κόλαση του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Νεες!

  1. Ποιά η καλύτερη και ποιά η χειρότερη ανάμνηση από τα σχολικά χρόνια?
  2. Ποιον δε θέλατε να ξαναδείτε τελειώνοντας το σχολείο;
  3. Πιστευες οτι σου δινοταν η ευκαιρια να αλλαξεις τον κοσμο τωρα που τελειωνες το σχολειο?
  4. Η καλυτερη αναμνηση απο την πενταημερη?:)
  5. Πες μου την καλύτερη και την χειρότερη εμπειρία της ζωής σου.
  6. Ποιοςφιλος-η σου μενει πιο μακρια?
  7. Το πρωτο πραγμα που σκεφτεσαι μολις ξυπνησεις?
  8. Αν ησουν μονος-η στο σπιτι και ακουγες ενα βαζο να σπαει τι θα εκανες?
  9. Φωτια! παρε κατι μαζι σου. τιιι?
  10. Αν μπορουσες να γυρισεις το χρονο πισω σε ποια εποχη θα πηγαινες?
  11. Εχεις ερωτευτει ποτε?
  12. Ειχες λευκωμα στο δημοτικο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
  1. Ποιά η καλύτερη και ποιά η χειρότερη ανάμνηση από τα σχολικά χρόνια? > Καλύτερη; Όταν αποφοίτησα. Χειρότερη; Όλα τα προηγούμενα.
  2. Ποιον δε θέλατε να ξαναδείτε τελειώνοντας το σχολείο; > Σχεδόν κανέναν. :confused:
  3. Πιστευες οτι σου δινοταν η ευκαιρια να αλλαξεις τον κοσμο τωρα που τελειωνες το σχολειο? > Πίστευα ότι μου δόθηκε η ευκαιρία να κοιμάμαι τα πρωινά. Δικαιώθηκα. :D
  4. Η καλυτερη αναμνηση απο την πενταημερη? > α;
  5. Πες μου την καλύτερη και την χειρότερη εμπειρία της ζωής σου. > Η δεύτερη χειρότερη παίζει να 'ταν όταν έδινα Μίκρο το καλοκαίρι. Πολύ άγχος για να βγει η ύλη σε 3 μέρες. Την καλύτερη δε στη λέω. :P
  6. Ποιοςφιλος-η σου μενει πιο μακρια? > Η Αγγελική. Και τώρα θα πάει ακόμα πιο μακριά, χοχο. Καλά να περάσει το κορίτσι.
  7. Το πρωτο πραγμα που σκεφτεσαι μολις ξυπνησεις? > "Πού 'ναι το γ@μημένο το ξυπνητήρι;"
  8. Αν ησουν μονος-η στο σπιτι και ακουγες ενα βαζο να σπαει τι θα εκανες? > "Ποιος την ακούει τώρα τη μάνα μου"
  9. Φωτια! παρε κατι μαζι σου. τιιι? > Το laptop μου.
  10. Αν μπορουσες να γυρισεις το χρονο πισω σε ποια εποχη θα πηγαινες? > Τότε που 'μουν στην κούνια. Μαμ, κακά και νάνι, εκείνη ήτανε ζωή.
  11. Εχεις ερωτευτει ποτε? > Έτσι λέω. Αλλά παίζει και όχι.
  12. Ειχες λευκωμα στο δημοτικο?? > Όχι.

Μια φορά δικαιούμαι κι εγώ να πω "ίδιες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Νεες!

  1. Ποιά η καλύτερη και ποιά η χειρότερη ανάμνηση από τα σχολικά χρόνια?
  2. Ποιον δε θέλατε να ξαναδείτε τελειώνοντας το σχολείο;
  3. Πιστευες οτι σου δινοταν η ευκαιρια να αλλαξεις τον κοσμο τωρα που τελειωνες το σχολειο?
  4. Η καλυτερη αναμνηση απο την πενταημερη?:)
  5. Πες μου την καλύτερη και την χειρότερη εμπειρία της ζωής σου.
  6. Ποιοςφιλος-η σου μενει πιο μακρια?
  7. Το πρωτο πραγμα που σκεφτεσαι μολις ξυπνησεις?
  8. Αν ησουν μονος-η στο σπιτι και ακουγες ενα βαζο να σπαει τι θα εκανες?
  9. Φωτια! παρε κατι μαζι σου. τιιι?
  10. Αν μπορουσες να γυρισεις το χρονο πισω σε ποια εποχη θα πηγαινες?
  11. Εχεις ερωτευτει ποτε?
  12. Ειχες λευκωμα στο δημοτικο??
1.πολλές στιγμές ηταν καλές η πενταήμερη στη Γαλλία ασπούμε και μία συναυλία που διοργάνωσα εγώ να πάμε:D, τώρα χειρότερη δν θυμάμαι κάποια συγκεκριμένη ίσως το ότι εκλέχθηκα πρόεδρος του 15μελούς:confused:
2.κάτι βλαμμένα που είχαν καβαλήσει κατά πολύ το καλάμι
3.ναι:P
4.η καλύτερη εμπειριά μου ηταν η πενταήμερη ευτυχώς ήταν μαζί μας οι 2 πιο cool καθηγητές και κάναμε ότι θέλαμε:D
5.δν έχω ορίσει κάποια ως καλύτερη ή χειρότερη, κάθε στιγμή ηταν διαφορετική
6.o James
7.ότι μου ρθει συνήθως προσπαθώ να σκεφτώ ότι είναι ακόμα πολύ νωρίς για να ξυπνήσω χωρίς επιτυχία βέβαια
8.θα πήγαινα να δώ τι τρέχει,δν κάνω καταστροφικές σκέψεις
9.money makes the honey
10.τα χουμε ξαναπεί Μεσαίωνα ή Αναγέννηση
11.ναι
12.ποτέ, μου έδιναν τα άλλα παιδάκια να γράψω στο δικό τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
:PΝα αλλαξω?
Αλλαζω.

- αν σου σπασει ενα νυχι τα λιμαρεις ολα? η αφηνεις το σπασμενο και τα αλλα κανονικα? η τα κοβεις ολα?
- ποια η διαφορα στα διαφανη μανο περιποιησης με χρωματισμους? ετσι βαζουν τα χρωματα για εφε?
- εχεις παρει μασκαρα που να λεει πως ειναι αδιαβροχη και τελικα να μην ειναι?:mad: κι αν ναι, ποια?:P
- υγρο η κομπακτ μεικ απ και γιατι?
- τι ομαδα εισαι? τοινγκ!

:P


-Δεν μου 'χει σπασει ποτε....
-Μαλλον οπως τα λες ειναι
-Δεν μου ετυχε ποτε τετια αγορα
-Ουτε κατι απο αυτα πειρα ποτε
-Ροδος φυσικα! Ροδος Ολε, Ελαφαρα ολε, Α'εθνικη, θελω να σε δω, και να τρελαθω!

Νεες!

  1. Ποιά η καλύτερη και ποιά η χειρότερη ανάμνηση από τα σχολικά χρόνια?
  2. Ποιον δε θέλατε να ξαναδείτε τελειώνοντας το σχολείο;
  3. Πιστευες οτι σου δινοταν η ευκαιρια να αλλαξεις τον κοσμο τωρα που τελειωνες το σχολειο?
  4. Η καλυτερη αναμνηση απο την πενταημερη?:)
  5. Πες μου την καλύτερη και την χειρότερη εμπειρία της ζωής σου.
  6. Ποιοςφιλος-η σου μενει πιο μακρια?
  7. Το πρωτο πραγμα που σκεφτεσαι μολις ξυπνησεις?
  8. Αν ησουν μονος-η στο σπιτι και ακουγες ενα βαζο να σπαει τι θα εκανες?
  9. Φωτια! παρε κατι μαζι σου. τιιι?
  10. Αν μπορουσες να γυρισεις το χρονο πισω σε ποια εποχη θα πηγαινες?
  11. Εχεις ερωτευτει ποτε?
  12. Ειχες λευκωμα στο δημοτικο??


1. Δεν εχω καλες και κακες αναμνησης
2.Πολους...
3.Οχι.... εχω επαφη με την πραγματικοτιτα...
4.Δεν πηγα 5ημερη
5.Μεγαλες ερωτισεις με απροσδιοριστη απαντιση...
6.Μαλλον ο ξαδερφος μου, που λογο δουλειας πηγε πολλα χλμ προς τα νοτια της ροδου
7.Δεν ξερω...
8.Θα πηγενα να δω τι εγινε
9.Λαπτοπ και κιθαρα (το πρωτο λογο τιμης, το δευτερο, λογο τιμης αλλα και αλλης αξιας)
10. Δυσκολο αυτο... Μαλλον στα 70s η στα 80s... Δεν θα πηγενα ουτε σε επικα χρονια, ουτε σε αρχαιες Ελλαδες κλπ...
11. I think so...
12.Οχι, αφου ειμουν αγορακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
  1. Ποιά η καλύτερη και ποιά η χειρότερη ανάμνηση από τα σχολικά χρόνια? Η καλύτερη: Πολλες ηταν φανταστικες, νομιζω στην 5ημερη που οσα και να πω ειναι λιγα και στη γιορτη της 3ης Λυκειου που τραγουδησα και ενας καθηγητης με συμβουλευσε να μη σκασω αν δε περασω στο Πανεπιστημιο, το τραγουδι στο τσεπακι που λεμε. Τελικα εκανα και τα δυο! ;)Η χειρότερη: χμμ... οπως τα σκεφτομαι τωρα, ολα ηταν ωραια. Ισως, με δυσκολια να πω πως η χειροτερη ηταν ενας καυγας που ειχα στο Λυκειο κι αυτο γιατι δε μου βρισκοταν ευκαιρη παντοφλα να τη ριξω σε ενα κεφαλι. Κατα τα αλλα πλακα ειχε τωρα που το σκεφτομαι.
  2. Ποιον δε θέλατε να ξαναδείτε τελειώνοντας το σχολείο; Ολους ανα καιρους τους εχω πετυχει. Μαλλον θελω να ξαναδω μια φιλη, αμα την εντοπισω.. Κατα τα αλλα δεν με νοιαζει οποιους και να δω και να μη δω, εχω κανει τις επιλογες μου και ειμαι σιγουρη γιαυτες.
  3. Πιστευες οτι σου δινοταν η ευκαιρια να αλλαξεις τον κοσμο τωρα που τελειωνες το σχολειο? οχι δεν το πιστεψα ποτε αυτο. Πιστεψα ομως σε μια νεα εποχη που μου ανοιγοταν ακομα καλυτερη διοτι καθε φετος και καλυτερα, οπως και εγινε! Πιο ανεξαρτητη και υπευθυνη, δε μαρεσε ποτε να με εγκλωβιζουν και να με αναγκαζουν. Με τη ληξη του σχολειου κινηθηκα εντελως μονη κι ελευθερη να αποφασιζω για ολα με δικη μου ευθυνη. Αυτο ηταν φανταστικο συναισθημα!!
  4. Η καλυτερη αναμνηση απο την πενταημερη? αχ ασε αυτο δεν το λεω δημοσια. παντως ειχε πολυ γελιο!! θα στο πω κατ ιδιαν!!
  5. Πες μου την καλύτερη και την χειρότερη εμπειρία της ζωής σου. Ολες οι εμπειριες καλες ειναι κι ας σου φαινονται ασχημες εκεινη τη στιγμη! Σημερα μπορω να πω πως εχω ζησει πολυ ωραια και μεσα απο ισως ασχημες καταστασεις(οπως ευκολα μπορει να πει καποιος αν τις εξιστορησω) εμαθα τα καλυτερα. Μαρεσουν τα δυσκολα κι αυτα κυνηγαω, μαρεσουν τα μαθηματα χωρις να προκαλω. Ισως μια ασχημη να θεωρηθει αυτη που δεν εβαλα εγω το χερακι μου, αυτο λεγεται ατυχια. Μου ρθε μια στο μυαλο αλλα οκευ, παει περασε, μεγαλο παιδι ειμαι, το πεταξα απο πανω μου!
  6. Ποιοςφιλος-η σου μενει πιο μακρια? Μια φιλη μου δυο τετραγωνα πιο πανω.. δεν την βλεπω πια και μου λειπει. Ευχομαι να ειναι καλα κι ευτυχισμενη!!...
  7. Το πρωτο πραγμα που σκεφτεσαι μολις ξυπνησεις? καλημερουδια μου! μια τελεια μερα ξεκινα!!καφε και τσιγαρο επειγοντως!!
  8. Αν ησουν μονος-η στο σπιτι και ακουγες ενα βαζο να σπαει τι θα εκανες? αμα δε βαριομουν να σηκωθω θα πηγαινα να δω τι εγινε.
  9. Φωτια! παρε κατι μαζι σου. τιιι? τιποτα. μπορω να τα αφησω ολα πισω και ναρχισω απο την αρχη.(δεν εχω ζωο εδω που ζω, αλλιως θαπαιρνα αυτο)
  10. Αν μπορουσες να γυρισεις το χρονο πισω σε ποια εποχη θα πηγαινες? Μεσαιωνας. Νομιζω ειναι η εποχη μου.
  11. Εχεις ερωτευτει ποτε? Ναι...συνεχεια.
  12. Ειχες λευκωμα στο δημοτικο?? Ναι ειχα! δε μαρεσαν τα λευκωματα, κυριως τα ημερολογια με ηλκυαν που σημερα δε χρησιμοποιω, εχω βρει διεξοδους γραψιματος διαφορετικους(οπως το φορουμ, μπλογκ, καθως και μεσω της δουλειας μου)
ωραιες λαβ, ιδιες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
ωραιες χιμ, ιδιες!!:)

Ρε σεις, αυτή η ξανθιά έχει κόλλημα μαζί μου!:D

Δεν τις έγραψα εγώ!!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το διορθωσα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top