Μίνι Συνέντευξη

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η διαδικασία έχει ως εξής:

Γράφετε 3 έως 5 ερωτήσεις τις οποίες θα απαντήσει ο επόμενος.
Ο κάθε "επόμενος" απαντά και από κάτω αφήνει με τη σειρά του 3 εως 5 νέες ερωτήσεις.

Είναι σημαντικό να μην ξεχνάμε να βάλουμε απαντήσεις ΚΑΙ ερωτήσεις έτσι ώστε να μπορεί να συνεχιστεί το παιχνίδι, αλλά αν κάποιος ξεχάσει τις ερωτήσεις του, μπορούμε να συνεχίζουμε με τις προηγούμενες.

LET THE GAME BEGIN! :D

Ξεκινάω πρώτη:

1. Οι αποφάσεις σου βασίζονται στη Λογική ή το Συναίσθημα?
2. Τι θά 'θελες να αλλάξεις στον εαυτό σου?
3. Αν ήσουν ένας πίνακας ζωγραφικής ποιός πίνακας θα ήσουν?
4. Ποιό στοιχείο του χαρακτήρα σου θα ήθελες να σου αναγνωρίζουν ως το πιο σημαντικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
1) στο συναισθημα
2) τα κιλα μου
3)η μοανα λιζα
4)η ευθυτητα μου κ η ντομπροσυνη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απανταω στης ερωτισης της isiliel καθως η lady cat δεν εβαλε ερωτισεις (καλε lady cat, δεν εχεις μπει ακομα στο πνευμα των παιχνιδιων στα forum...)

1)Αναλογος, συνιθως παιζουν και τα δυο στην αποφαση
2) χμμ..., Ισως να ειμουν πιο λεπτος/μυωδεις αλλα νταξει δεν με απασχολει και πολυ. Ειμαι αυτος που ειμαι και δεν αλλαζω για κανεναν
3)Δυσκολη ερωτηση. Δεν ασχολουμε/γοητευομαι απο πινακες. Κανενας απο τους γνωστους δεν με αντιπωσεπευει.
4) Πιστευω οτι το καλυτερο και πιο σημαντικο στοιχιο μου ειναι ο πατριοτισμος μου

1)Τι θα ελεγες σε καπιον ο οπιος σε πιεζει κατι που δεν θελεις να κανεις προκειμενου να σταματισει να σε πιεζει;
2)Αν εισουν καπιος θεος απο την αρχαιοτιτα(ασχετα αν ειναι απο την Ελλαδα, απο την Αιγυπτο κλπ) πιος θα ησουν;
3)Πιον γνωστο θαυμαζει πιο πολυ, για το ταλεντο του, για τα πιστευω του η οτιδηποτε αλλο
4)Πια χωρα σε γοητευει περισσοτερο ως τουριστικος προορισμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
συγνωμη δεν τα παω καλα μαλλον η βιασυνη μου φταιει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1.Εξαρτάται.Άμα με ενδιέφερε να μην παρεξηγηθούμε κτλ θα προσπαθούσα να το συζητήσω μαζί του με λογικά επιχειρήματα και να διατηρήσω την ψυχραιμία μου σε ό,τι αν ακούσω. Πιθανόν να έκανα και κάποιο συμβιβασμό . Αν δεν με ενδιέφερε... Με μπινελίκι! :P

2.Θα ήθελα να ήμουν η Αθηνά.;) Όσο να το πεις να σε θεωρούν σοφή ΌΛΟΙ δεν είναι κακό! :P

3. Δεν υπάρχει. Εκτιμώ τους αριστερούς της εποχής του εμφυλίου (Μπελογιάννη κτλ) γιατί, παρόλο που διαφωνώ σε πολλά πράγματα που κάναν, τους αναγνωρίζω την απόλυτη πίστη στα ιδανικά τους. Και μιας και σήμερα τα ιδανικά ξεπουλιούνται πολύ έυκολα, θαυμάζω αυτούς που μένουν πιστοί σε αυτά No matter what...

4.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΜΕΡΙΚΗΗΗΗΗΗ!!!!


ερωτήσεις
1.Καριέρα ή έρωτας? Θα φτάνατε σε σημείο παραίτησης από το ένα για να ακολουθήσετε το άλλο?

2.Υποθέτουμε (μακρυά από εμάς) ότι έχετε κάποιο χρόνιο πρόβλημα υγείας (από αυτά που παίρνεις μεταγραφές στις σχολές, απαλλαγές στο στρατό κτλ). Πόσο ανοιχτοί θα ήσασταν στο να το μοιραστείτε με άλλους (πχ. συναδέλφους στη δουλειά?)

3. Σε ποια εποχή θα θέλατε να είχατε ζήσει?

4. Πόσο εύκολα ζητάτε συγγνώμη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Απανταω στης ερωτισης της isiliel καθως η lady cat δεν εβαλε ερωτισεις (καλε lady cat, δεν εχεις μπει ακομα στο πνευμα των παιχνιδιων στα forum...)

1)Αναλογος, συνιθως παιζουν και τα δυο στην αποφαση
2) χμμ..., Ισως να ειμουν πιο λεπτος/μυωδεις αλλα νταξει δεν με απασχολει και πολυ. Ειμαι αυτος που ειμαι και δεν αλλαζω για κανεναν
3)Δυσκολη ερωτηση. Δεν ασχολουμε/γοητευομαι απο πινακες. Κανενας απο τους γνωστους δεν με αντιπωσεπευει.
4) Πιστευω οτι το καλυτερο και πιο σημαντικο στοιχιο μου ειναι ο πατριοτισμος μου

1)Τι θα ελεγες σε καπιον ο οπιος σε πιεζει κατι που δεν θελεις να κανεις προκειμενου να σταματισει να σε πιεζει;
2)Αν εισουν καπιος θεος απο την αρχαιοτιτα(ασχετα αν ειναι απο την Ελλαδα, απο την Αιγυπτο κλπ) πιος θα ησουν;
3)Πιον γνωστο θαυμαζει πιο πολυ, για το ταλεντο του, για τα πιστευω του η οτιδηποτε αλλο
4)Πια χωρα σε γοητευει περισσοτερο ως τουριστικος προορισμος


1) Τίποτα, κανείς δε μπορεί να με πιέσει να κάνω κάτι που δε θέλω. Αν γινόταν ενοχλητικός θα έκοβα την επαφή μαζί του.

2) Απόλλων

3) Scarlett Johansson

4) Καμία (τουλάχιστον από όσες εχω πάει ή έχω πληροφορίες γι αυτές)

Ερωτήσεις:

1) Πιστεύετε οτι είστε έτοιμοι να ακούσετε κάποια πράγματα που σας αφορούν, με το όνομα τους;

2) Αν είχατε την επιλογή ανάμεσα σε καριέρα και οικογένεια τι θα διαλέγατε;

3) Πόσες φορές έχετε αδικήσει κάποιον και το έχετε παραδεχτει (αν επιθυμείτε περιγράψτε το γεγονός)

4) Ποιές οι επιδόσεις σας στο σεξ και πως θα σας φαινόταν η ευκαιρία να απολαύσετε 8 συνεχόμενους οργασμούς; (Οι κύριοι απαντούν με διάρκεια και οι κυρίες με καλούν στο προσωπικό μου τηλέφωνο:clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
1 οτι οτι κι να μου πει εγω στο τελος θα κανω οτι θελω.
2 θα θελα να μουν η η Αθηνα η θεα της Σοφιας η η Αρτεμις
3 πολλους πρωτος μου ρχετε ο Τσε γιατι θυσιαστηκε
4 Θα θελα να παω στην Αιγυπτο η στην κουβα γιατι με μαγευουν σα πολιτισμοι

1 αν μπορουσες τωρα να βρισκεσαι σε οποιο μερος του κοσμου ηθελες που θα σουν κι τι θα κανες?
2 αν υπηρχε καποιος τροπος να γυρισεις στο παρελθον κι να αλλαξεις κατι θα το κανες?
3 Ποιο ελατωμα χαρακτηρα πανω σου δε αντεχεις?
4 ποιος ηρωασ κομιξ η καρτουν σε αντιπροσωπευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ερωτήσεις:

1) Πιστεύετε οτι είστε έτοιμοι να ακούσετε κάποια πράγματα που σας αφορούν, με το όνομα τους;

2) Αν είχατε την επιλογή ανάμεσα σε καριέρα και οικογένεια τι θα διαλέγατε;

3) Πόσες φορές έχετε αδικήσει κάποιον και το έχετε παραδεχτει (αν επιθυμείτε περιγράψτε το γεγονός)

4) Ποιές οι επιδόσεις σας στο σεξ και πως θα σας φαινόταν η ευκαιρία να απολαύσετε 8 συνεχόμενους οργασμούς; (Οι κύριοι απαντούν με διάρκεια και οι κυρίες με καλούν στο προσωπικό μου τηλέφωνο:clapup: )

1. Πάντα
2. Χμμμ....οικογένεια i guess..
3. Δεν θυμάμαι κάποια..Προσέχω για να έχω..
4. Χα χα..Ποιο σεξ???!!! Ποιους οργασμους?!!!...:whistle:

Ερωτήσεις:
1. Μόνιμη σχέση ή ελεύθερη;
2. Αγαπημένο τραγούδι;
3. Βουνό ή θάλασσα;
4. Μία φαντασίωση σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
1 μονιμη σχεση
2 ο προσκυνητης απο Αλκινοο Ιωαννιδη
3 θαλασσα
4 τι εννοεις οταν λες φαντασιωση

1 αν μπορουσες τωρα να βρισκεσαι σε οποιο μερος του κοσμου ηθελες που θα σουν κι τι θα κανες?
2 αν υπηρχε καποιος τροπος να γυρισεις στο παρελθον κι να αλλαξεις κατι θα το κανες?
3 Ποιο ελατωμα χαρακτηρα πανω σου δε αντεχεις?
4 ποιος ηρωασ κομιξ η καρτουν σε αντιπροσωπευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristinaki:
1 αν μπορουσες τωρα να βρισκεσαι σε οποιο μερος του κοσμου ηθελες που θα σουν κι τι θα κανες?
2 αν υπηρχε καποιος τροπος να γυρισεις στο παρελθον κι να αλλαξεις κατι θα το κανες?
3 Ποιο ελατωμα χαρακτηρα πανω σου δε αντεχεις?
4 ποιος ηρωασ κομιξ η καρτουν σε αντιπροσωπευει?

1. Στην παρουσα φαση θα ειμουν στην Κουβα και θα ειχα νοικιασει ενα παλιο αμερικανικο αμαξι για να κναω βολτες
2.Οχι, πιστυεω οτι αν κατι παει στραβα πρεπει να το υποστουμε και να συνεχισουμε την ζωη μας δυνατα, οποτε αν ειχα την δυνατοτιτα δεν θα αλαζα κατι. Παρολο που εχει αρκετα που εχουν επιρεασει την ζωη μου προς το χοιροτερο
3. Κανενα. Οπως ολοι η ανθρωπποι εχω και εγω τα ελατωματα μου αλλα ετσι ειμαι...
4.Δεν ασχολουμε και ετσι δεν ξερω και πολους. Απο αυτους που ξερω παντος κανεις


1. Θα επιχοιρουσες ποτε να κανεις οτιδηποτε "περα απο τα ορια" προκειμενου να θεωριθεις "μαγκας" απο την παρεα σου;
2. Πιο ειναι το πιο ακραιο πραγμα που εχεις κανει;
3. Αμα ειχες την δυνατοτιτα θα παντρευοσουν καπιον/καπια μονο και μονο για τα (τρελα) λευτα του/της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1. Θα επιχοιρουσες ποτε να κανεις οτιδηποτε "περα απο τα ορια" προκειμενου να θεωριθεις "μαγκας" απο την παρεα σου;
Μπααα! Ανόητο δεν είναι?
2. Πιο ειναι το πιο ακραιο πραγμα που εχεις κανει;
Έλα να σου πω στο αυτάκι! :redface:
3. Αμα ειχες την δυνατοτιτα θα παντρευοσουν καπιον/καπια μονο και μονο για τα (τρελα) λευτα του/της;
Και να το τολμούσα, ξέρω πως δεν θα άντεχα σε μια σχέση χωρίς συναίσθημα. Οπότε "καλύτερα φτωχός πλήν τίμιος!" (που λένε και στις ελληνικες ταινίες) :P

1. Είχες φανταστικό φίλο όταν ήσουν μικρός/ή?
2. Αγαπημένος super ήρωας?
3. Το μέρος κάνει τις διακοπες ή η παρέα?
4. Η πρώτη σκέψη όταν ξυπνήσεις, και η τελευταία πριν κοιμηθείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
1. Είχες φανταστικό φίλο όταν ήσουν μικρός/ή?
τα κουκλάκια μου που για τους υπόλοιπους είναι φανταστικά, μετράνε; :redface: :)

2. Αγαπημένος super ήρωας?
ποτέ δεν είχα :|

3. Το μέρος κάνει τις διακοπες ή η παρέα?
παρέα κατά πρώτο λόγο :)

4. Η πρώτη σκέψη όταν ξυπνήσεις, και η τελευταία πριν κοιμηθείς?
το ότι πρέπει κάποια στιγμή να συνέλθω... είναι η δεύτερη μου σκέψη :(

1. Τι θα κάνεις σήμερα το βράδυ; :D
2. Έχεις δει το Oldboy;
3. Από υγεία πώς πάμε, καλά; :P
4. Αποφάσισες ποτέ να "σκοτώσεις" την καρδιά σου για κάποια "πρέπει";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
1. Τι θα κάνεις σήμερα το βράδυ; :D
2. Έχεις δει το Oldboy;
3. Από υγεία πώς πάμε, καλά; :P
4. Αποφάσισες ποτέ να "σκοτώσεις" την καρδιά σου για κάποια "πρέπει";

1. Μαλλον Tv και pc
2. Τι ειναι αυτο;
3. Μαλλον, δεν εχω κανει τπτ εξετασεις βεβαια αλλα καλα πρεπει να μαστε (δεν πειραμε απο εσενα τον αρρωστιαρη:P)
4. Οχι


1.Σε τι ηλικια αρχισες να περπατας;
2.Εχεις ψαξει καθολου το γενεολογικο σου δεντρο;
3. Ξερεις τπτ για την ιστορια της περιοχης σου;
4. Πια ειναι η αγαπημενη σου δουλεια απο οσες εχεις κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
1)6μηνων
2) πολυ παλια
3)παρα πολλα
4)σε σχολειο


:P
1.τι θα θελατε να εχετε?
2.ποση ωρα σας περνει να ντυθειτε?
3.που πατε τα βραδια?
4.τι πινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
1.τι θα θελατε να εχετε?
2.ποση ωρα σας περνει να ντυθειτε?
3.που πατε τα βραδια?
4.τι πινετε?
1. Ολα οσα βρισκονται στο συμπαν μας
2.Αναλογα, συνιθος μου περνει 2-3 λεπτα
3. Συνιθος παω μεχρι τον καναπε. ΤΟ καλοκαιρι παω και καμια φορα με τον πατερα μου στο μπαρ ενος φιλου του. Γενικα δεν ειμαι του εξω
4. Νερο, κοκα, πεπσι μαξ και αμα λαχει λιγη μπυρα (περιπου το 1/4 απο κουτακι)


1. Τι ειναι το πρωτο πραγμα που κανεις οταν ξυπνας;
2. Προτιμας να κοιμασε με τις κοτες η οταν λαλει ο κοκορας;
3. Προτιμας των παλιο η τον συνχρονο τροπο ζωης;
4. Αμα μπορουσες να εχεις μια συλογη αυτοκινιτων με 10 αυτοκινιτα και μπορουσες να διαλεξει και να τα παρεις τζαμπα, θα προτιμουσες αντικες η συνχρονα (ο συνδιασμος δεν παιζει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1. Ολα οσα βρισκονται στο συμπαν μας
2.Αναλογα, συνιθος μου περνει 2-3 λεπτα
3. Συνιθος παω μεχρι τον καναπε. ΤΟ καλοκαιρι παω και καμια φορα με τον πατερα μου στο μπαρ ενος φιλου του. Γενικα δεν ειμαι του εξω
4. Νερο, κοκα, πεπσι μαξ και αμα λαχει λιγη μπυρα (περιπου το 1/4 απο κουτακι)


1. Τι ειναι το πρωτο πραγμα που κανεις οταν ξυπνας;
2. Προτιμας να κοιμασε με τις κοτες η οταν λαλει ο κοκορας;
3. Προτιμας των παλιο η τον συνχρονο τροπο ζωης;
4. Αμα μπορουσες να εχεις μια συλογη αυτοκινιτων με 10 αυτοκινιτα και μπορουσες να διαλεξει και να τα παρεις τζαμπα, θα προτιμουσες αντικες η συνχρονα (ο συνδιασμος δεν παιζει)

1. Καταριέμαι...
2. Πρέπει να διαλέξω όπωσδήποτε ένα από τα δύο πουλερικά;;; Είναι και η νόσος βλέπεις που το κάνει επικίνδυνο. Πάντως εγώ νωρίς κοιμάμαι (νωρίς το πρωί!)
3. Καλύτερα τον παλιό...
4. Χμμμ δεν γίνεται μισά και μισά; Γιατί όλα έχουν την χάρη τους. Καλοί οι ZZtop αλλά κι ένας ΚΙΤ δεν με χάλαγε, ή έστω ένα batmobile :hmm:

1. Τι είναι πιο σημαντικό για σένα, η οικογένεια ή η καριέρα;
2. Ποιό είναι το αγαπημένο σου μέρος του σπιτιού, εκεί που νιώθεις πιο άνετα;
3. Πιστεύεις στον Θεό; (αν ναι σε ποιόν;)
4. Πόσα ζευγάρια υποδήματα έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1. Τι είναι πιο σημαντικό για σένα, η οικογένεια ή η καριέρα;
Οικογένεια!
2. Ποιό είναι το αγαπημένο σου μέρος του σπιτιού, εκεί που νιώθεις πιο άνετα;
Το κρεββάτι μου.
3. Πιστεύεις στον Θεό; (αν ναι σε ποιόν
Πιστεύω στην ενέργεια.
4. Πόσα ζευγάρια υποδήματα έχεις;
Χμμμ.... καμιά 20αρια


1. Ποιο avatar στο forum είναι το αγαπημένο σου?
2. Αγαπημένο βιβλίο.
3. Πιο δημιουργική ώρα της ημέρας σου?
4. Αγαπημένη παροιμία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Πιστευω οτι η συγχρονη γυναικα μεσα απο το περασμα των χρονων καταφερνει πολυ καλα να συνδυαζει και τα δυο (απαντηση καλλιστειων:p). Σοβαρα τωρα, οικογενεια.
2. Στο φοιτητοσπιτο μου, η καναπεδαρα μου. Στο πατρικο, η καναπεδαρα μας.
3. Στον Μορφεα, ειμαι πολυ υπναρου. Κατα τ'αλλα, οχι.
4. Η μαμα μου με λεει σαρανταποδαρουσα.. δεν μπορω να σκεφτω ποσα ειναι τωρα :S

1. Τι παιχνιδια επαιζες στη γειτονια μικρος/η;
2. Εχεις ερωτευτει ποτε ατομο του αλλου φυλου που εισαστε/ησασταν πολυ καλοι φιλοι;
3. Τι σχεδια εχεις για το καλοκαιρι;
4. Ποια ειναι η χειροτερη σκεψη που εκανες σημερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
χμμ μπλέξιμο
Πάμε και τα δύο μαζί
1α. Ποιο avatar στο forum είναι το αγαπημένο σου?
Τα περισσότερα μ'αρέσουν, δύσκολα βάζεις εσύ
2α. Αγαπημένο βιβλίο.
Οι ρυθμιστές του Κινγκ
3α. Πιο δημιουργική ώρα της ημέρας σου?
Της ημέρας; Το βράδυ. χεχεχε
4α. Αγαπημένη παροιμία?
Ή στραβός είναι ο γυαλός ή στραβά αρμενίζουμε (δεν ξέρω γιατί αλλά ακούγεται αστεία!)
1β. Τι παιχνιδια επαιζες στη γειτονια μικρος/η;
Κυρίως κρυφτό. Είχε πολύ πλάκα κυρίως όταν ξεχνούσαμε κανέναν κρυμένο για ώρες!
2β. Εχεις ερωτευτει ποτε ατομο του αλλου φυλου που εισαστε/ησασταν πολυ καλοι φιλοι;
Όχι, κάποια πράγματα δεν πρέπει να τα μπλέκουμε
3β. Τι σχεδια εχεις για το καλοκαιρι;
Να ξεκουραστώ επιτέλους!!!
4β. Ποια ειναι η χειροτερη σκεψη που εκανες σημερα;
Ότι τα σ/κ τελειώνουν πολύ γρήγορα

1 Τι είναι χειρότερο, τα άσχημα γηρατιά ή ο πρόωρος θάνατος;
2 Τι σε τρομάζει περισσότερο στην ζωή;
3 Ποιό παιδικό σου όνειρο έμεινε αποθυμένο;
4 Ποιό έργο θα έβλεπες ξανά και ξανά χωρίς να το βαρεθείς ποτέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
1 Τι είναι χειρότερο, τα άσχημα γηρατιά ή ο πρόωρος θάνατος;
2 Τι σε τρομάζει περισσότερο στην ζωή;
3 Ποιό παιδικό σου όνειρο έμεινε αποθυμένο;
4 Ποιό έργο θα έβλεπες ξανά και ξανά χωρίς να το βαρεθείς ποτέ;

1. Θα έλεγα ο πρόωρος θάνατος, γιατί δεν έχεις προλάβει να ζήσεις και πολλά πράγματα.
2. Να χάσω αγαπαημένα πρόσωπα.
3. Να έχω δικό μου ποδήλατο.
4. Ελληνική ταινία "Η γυνή να φοβείται τον άνδρα" (κάπως έτσι)

Ερωτήσεις:

1. Σε μια σχέση που μπορεί να υπάρχει αγάπη, αλλά πλέον είναι φιλική και μόνο, μένεις για να μη πληγώσεις τον/την άλλο/η ή προτιμάς να φύγεις;
2. Πώς αντιδράς όταν κάποιος σου απαντα συνεχώς με επιθετικό τρόπο και συνέχεις με τέτοι στυλ, ώστε να σε κάνει να θέλεις να απαντήσεις; Τον αγνοείς εξ αρχής ή μπαίνει στο "παιχνίδι" για το ποιος θα δώσεις την καλύτερη απάντηση;
3. (και κάτι πιο ελαφρύ) Πού σκέφτεσαι να πας για καλοκαιρινές διακοπές και γιατί; (να πάρω και καμιά ιδέα ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top