Μάντεψε το μέλος

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Nick234

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nick234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Aura βαλε νεους κανονες👍😊

Και ο επομενος ας βαλει μια νεα τριαδα αναλογα με τους νεους κανονες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εξουσιοδοτώ εσένα να το κάνεις :P
Μια ερωτηση οταν λεμε παιχνιδι εννοουμε παιζουμε ολοι ανεξαιρετως ή ας πουμε εμεις και εμεις και εκεινοι που δεν γουσταρουμε στην απεξω? 😀δεν ειναι παιχνιδι τοτε.
Ειναι κλειστη λεσχη μπιριμπας😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣΣΣΣΣΣ.
Σωστος👍😊
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Βάζει κάποιος μια περιγραφή , απαντάνε μέχρι δυο άτομα , γιατί ο πρώτος μπορεί να πέσει έξω και μετά συνεχίζεται με άλλη περιγραφή . Όταν μπει αυτός που έβαλε την περιγραφή, γιατί μπορεί να λείπει κιόλας ψηφίζει καρδιά η λυπάμαι και λέει την απάντηση αν δεν το έχει βρει κανείς. Η λέει κανείς και τον εαυτό του αν τον καταλάβει μετά τις δυο μαντεψιές από άλλους.

Και όχι σκέτοι σχολιασμοί χωρίς συμμετοχή στο παιχνίδι .


Επόμενο

Ρατσισμός, αγάπη, ρηχότητα
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.

Δεν είμαι ούτε στο ΝΑΡ ούτε στ@ ΕΑΑΚ αλλά οκ δεδομένων διαφορων που έχουν ειπωθεί στο τσατ, ακριβής περιγραφή.
Bλέπεις @Λένω και κανόνες να βάλεις σαν να μην υπάρχουν .
Μου θέλετε και κανόνες !
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Βλέπεις @Λένω ο κόσμος θέλει αναρχία :D

Τέσπα το δικό μου ήταν @Himela
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Συνεχίζει αυτό το παιχνίδι ή όχι;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Συνεχίζει αυτό το παιχνίδι ή όχι;
Λογικα ναι το συνεχιζουμε οσοι θελουμε δες εδω νεους κανονες
Βάζει κάποιος μια περιγραφή , απαντάνε μέχρι δυο άτομα , γιατί ο πρώτος μπορεί να πέσει έξω και μετά συνεχίζεται με άλλη περιγραφή . Όταν μπει αυτός που έβαλε την περιγραφή, γιατί μπορεί να λείπει κιόλας ψηφίζει καρδιά η λυπάμαι και λέει την απάντηση αν δεν το έχει βρει κανείς. Η λέει κανείς και τον εαυτό του αν τον καταλάβει μετά τις δυο μαντεψιές από άλλους.

Και όχι σκέτοι σχολιασμοί χωρίς συμμετοχή στο παιχνίδι .
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
@giannhs2001 ο συνονόματος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπόν, αφού η μαντεψιά ήταν σωστή (ριακτ με καρδούλα από το μέλος που έθεσε την περιγραφή, δηλ την Αύρα - έτσι για να κάνουμε λίγο επανάληψη τους κανόνες και για να μη γίνει πάλι χυμαδιο), προχωρώ στη νέα περιγραφή...


παραλία, σχολή, εμβόλιο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
Οκέι αφού πήρα το "Μου αρέσει" ας θέσω περιγραφή.


Σεντόνια, η/υ, ischool
Φαντάζομαι @Samael



Και επειδή είναι παλιό ας βάλω κάποια καινούργια είτε απάντησα σωστά είτε λάθος. Θα ξεκινήσουμε με εύκολα

- μωρο, μπερδεύτηκα, τουριστικά
- μετοχές, usa, starbucks
- άθεος, κολονια, θάλασσα


Υ. Γ Στη σωστή απάντηση θα πατήσω λικε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
1) @Ioannidou
2) @Volkswagen Fan
3) @Nick890

Φαντάζομαι @Samael



Και επειδή είναι παλιό ας βάλω κάποια καινούργια είτε απάντησα σωστά είτε λάθος. Θα ξεκινήσουμε με εύκολα

- μωρο, μπερδεύτηκα, τουριστικά
- μετοχές, usa, starbucks
- άθεος, κολονια, θάλασσα


Υ. Γ Στη σωστή απάντηση θα πατήσω λικε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οκ,συνεχίζω και εγώ

Σκυλιά, κτηνιατρική, iPhone
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top