Μάντεψε το μέλος

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Θα λέμε 3 λέξεις και ο από κάτω θα μαντεύει σε ποιο μέλος αναφερόμαστε και θα βάζει δικές του .

Κάτι εύκολο :

Προδότες , Πινοσέτ , ΚΚΕ
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
ο @giannhs2001 , :lol:

Ραντεβού, έρευνες, HIIT
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Gaspar ;

Συνομωσιολογια, κορονοιος, Βαρουφάκης
@Valder ελεγα, @Gaspar δεν εχω καταλαβει
Εξαλλου παιχνιδι ειναι μπορει να μην ισχυει απολυτα η περιγραφη οπως και η δικη μου που μου εβαλαν
Θα λέμε 3 λέξεις και ο από κάτω θα μαντεύει σε ποιο μέλος αναφερόμαστε και θα βάζει δικές του .

@Nick890 ?

μεικ απ,σελφι,bitchy υφακι
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
@Agaphbou, @CiNeFiL ?

Δεν είναι πολύ εύκολο τελικά ..

αναστολή, λαϊκό δικαστήριο, ποινή
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Agaphbou, @CiNeFiL ?

Δεν είναι πολύ εύκολο τελικά ..

αναστολή, λαϊκό δικαστήριο, ποινή
πρεπει να απανταμε κιολας εμεις που ρωταμε? Ας πουμε οτι ηταν αλλη η απαντηση για παραδειγμα ή να αφηνουμε την απαντηση που λεει ο αλλος?
Μα δεν ειναι ευκολο γιατι δεν εχουμε ολοι την ιδια αποψη για ολους στο περιπου δηλαδη
Επισης να διευκρινισουμε κατι ειναι ενα παιχνιδι σαν το Taboo οποιος εχει παιξει προφανως λες και πραγματα που δεν πρεπει διχως να παρεξηγηθεις και γινουμε εδω μεσα World Wrestling Entertainment (WWE):D

@Εχέμυθη ηταν η ερωτηση μου τωρα η απαντηση σου με αναστολή, λαϊκό δικαστήριο, ποινή την αφηνω να απαντησει αλλος/η δεν γνωριζω
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
πρεπει να απανταμε κιολας εμεις που ρωταμε? Ας πουμε οτι ηταν αλλη η απαντηση για παραδειγμα ή να αφηνουμε την απαντηση που λεει ο αλλος?
Μα δεν ειναι ευκολο γιατι δεν εχουμε ολοι την ιδια αποψη για ολους στο περιπου δηλαδη
Ε άσε αν είναι λάθος ας λένε άλλοι , αλλά τώρα είπα και εγώ λέξεις , τέλος πάντων όποιος θέλει ας βρει αυτά





μεικ απ,σελφι,bitchy υφακι

αναστολή, λαϊκό δικαστήριο, ποινή
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ε άσε αν είναι λάθος ας λένε άλλοι , αλλά τώρα είπα και εγώ λέξεις , τέλος πάντων όποιος θέλει ας βρει αυτά





μεικ απ,σελφι,bitchy υφακι

αναστολή, λαϊκό δικαστήριο, ποινή
απαντησα,αλλαξα την απαντηση :D οποτε αφηνουμε το

αναστολή, λαϊκό δικαστήριο, ποινή για τον επομενο/η
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@Agaphbou, @CiNeFiL ?

Δεν είναι πολύ εύκολο τελικά ..

αναστολή, λαϊκό δικαστήριο, ποινή

Έχω γω μπιτσι υφακι μαρη κουκουμαφκα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αναστολή, λαϊκό δικαστήριο, ποινή
Ακικος;

Για τον επόμενο: νομοταγής, στατιστική, νεοφιλελες
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Volkswagen Fan

Αυτές είναι λέξεις και έννοιες που χρησιμοποιούν άλλοι ; γιατί εγώ κάπως έτσι το είχα στο μυαλό το παιχνίδι

Δεν έχω καταφέρει ακόμη να διαβάσω τις σκέψεις σου Αύρα αλλά προσπαθώ. Give me some time.

ναι και αλλοι και ο ιδιος απο οτι φαινεται :D

Για την ακρίβεια περιέγραφα την @Aura, όχι εσένα.



Βόθρος, πλυντήριο, fake
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top