Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Ελάτε καλέ στο chat να τα πούμε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βασικα κοιταω προς τα πισω και δεν σας βλεπω;;:worry::worry: Υπαρχετε;;:P:P

Κοίτα στην πίσω σελίδα :P
Μας τη ρημάξαν την ομάδα μας.:/:

Τουλάχιστον φέτος θα το πάρει ο βάζελος για αλλαγή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τοσος κοσμος online, και κανεις δεν γραφει στην κουβεντουλα...

Καμια προταση για το τι ταινια να δω σημερα; Κατι μπας και γελασω; Κατι που να φρικαρω τοσο που να πω "τελικα δεν ειναι τοσο χαλια η ζωη μου"; Κατι που να με κανει εντελος χωμα;(ο φοινικας απο τις σταχτες του αναγενιετε....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Τοσος κοσμος online, και κανεις δεν γραφει στην κουβεντουλα...

Καμια προταση για το τι ταινια να δω σημερα; Κατι μπας και γελασω; Κατι που να φρικαρω τοσο που να πω "τελικα δεν ειναι τοσο χαλια η ζωη μου"; Κατι που να με κανει εντελος χωμα;(ο φοινικας απο τις σταχτες του αναγενιετε....)

επειδη εισαι συντοπιτης Ροδιτης θα σου πω να βαλεις αλφα και να δεις ενα χαζοθριλερ που εχει!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ξεκινά νεα εβδομάδα, με πολύ κρύο και αεράκι................μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
επειδη εισαι συντοπιτης Ροδιτης θα σου πω να βαλεις αλφα και να δεις ενα χαζοθριλερ που εχει!:P:P:P

Οπα;! Ροδιτισα και δεν μιλας τοσο καιρο;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Οπα;! Ροδιτισα και δεν μιλας τοσο καιρο;!

ναι ναι Ροδιτισα τρομαρα μου!:P:P αν και προσπαθω να απεχω οσο μπορω απο το νησι!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιατι ρε συ;... Μια χαρα νησι ειμαστε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Γιατι ρε συ;... Μια χαρα νησι ειμαστε...!

ειπα εγω το αντιθετο??:P:P για διακοπες 4-5 μερες καλα ειναι!:P:P αλλα 4 χρονια που λειπω τωρα απο την Ροδο τπτ δεν με κανει να θελω να γυρισω πισω..:rolleyes::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με τι εχεις προβλημα; Με τους ανθρωπους, με τον τροπο ζωης, με τον ρυθμο ζωης, με κατι αλλο;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Με τι εχεις προβλημα; Με τους ανθρωπους, με τον τροπο ζωης, με τον ρυθμο ζωης, με κατι αλλο;...

Με το οτι θα βγω και θα δω οοολους τους γνωστους ακομα κι αν δεν θελω! γιατι στα μερη που συχναζα βαρεθηκα να πηγαινω και να βλεπω τους ιδιους στο ιδιο σημειο να πινουν το ιδιο ποτο(που λεει ο λογος!:P) με το οτι οι περισσοτεροι ανθρωποι στη Ροδο εχουν το ψωνιο του ''καλου ρουχου'΄του ''καλου μαγαζιου'' και του τι θα πει ο αλλος..που το παιζουν καποιοι ακομα κ αν δεν εχουν ζησει και δεν εχουν δει τπτ στη ζωη τους..απλα επειδη πηγαινουν στο Boudouar για καφε!:P και εν κατα κλειδι ειμαι ανθρωπος που μου αρεσει η μεγαλουπολη!:):)
Και στα λεω εγω ολα αυτα που μεγαλωσα και εζησα στην Ροδο..και που ακομα και τωρα την υπερασπιζομαι οταν πρεπει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και εγω συχαθικα να βλεπω τα ιδια ατομα στις ιδιες καρεκλες με το ιδιο ποτο, αλλα απλα αρχισα να πηγενω αλλου... Μπορει να μην υπαρχει πολυ ποικιλια στα μαγαζια, αλλα ολο και και καπου βρισκεις να πηγενεις αμα εχεις καλη παρεα.
Απο εκει και περα, το ποσους γνωστους θα πετυχεις ειναι πολυ σχετικο... Εγω δεν πετυχενω πολους, αλλα δεν ειμαι και κοινωνικο ατομο...:P
Το ψωνιο, και απλα για διακοπες που πηγα στην Αθηνα το ειδα... Και στην σουηδια που εμεινα παλι το ειδα... Οποτε πιστευω ειναι πιο πολυ θεμα του ποση σημασια του δεινεις εσυ, και οχι ποσο ψωνιο ειναι ο αλλος... Τωρα, αμα βγαινεις και παλια πολη, ε, τι να σου κανω;... τα θελει ο ποπος σου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Και εγω συχαθικα να βλεπω τα ιδια ατομα στις ιδιες καρεκλες με το ιδιο ποτο, αλλα απλα αρχισα να πηγενω αλλου... Μπορει να μην υπαρχει πολυ ποικιλια στα μαγαζια, αλλα ολο και και καπου βρισκεις να πηγενεις αμα εχεις καλη παρεα.
Απο εκει και περα, το ποσους γνωστους θα πετυχεις ειναι πολυ σχετικο... Εγω δεν πετυχενω πολους, αλλα δεν ειμαι και κοινωνικο ατομο...:P
Το ψωνιο, και απλα για διακοπες που πηγα στην Αθηνα το ειδα... Και στην σουηδια που εμεινα παλι το ειδα... Οποτε πιστευω ειναι πιο πολυ θεμα του ποση σημασια του δεινεις εσυ, και οχι ποσο ψωνιο ειναι ο αλλος... Τωρα, αμα βγαινεις και παλια πολη, ε, τι να σου κανω;... τα θελει ο ποπος σου... :P

στα λογια μου ερχεσε! που να βγω η γυναικα?? λες και υπαρχουν χιλιαδες μαγαζια!:P:P οπου και να πας παντα ξεφυτρωνουν γνωστοι!:mad::Pκαι σου ερχονται με το γνωστο fake υφος και ατακα..''που χαθηκες?? πως τα περνας?? ολα καλα?? θα σε παρω τηλ να βγουμε.!'':P:hehe: δεν θελω κοπελα μου να βρεθουμε! αν ηθελα δεν θα ερχομουνα στην αλλη ακρη της Ροδου για καφε!:mad::P:lol::lol: ακομα και μια καφετερια που ανοιξε στα τριαντα το καλοκαιρι πανω στην θαλασσα και ειπα ωραια εδω θα ερχομαι εγινε στεκι για οοολη την Ροδο επειδη ηταν in!8)
Παντου υπαρχουν ψωνια φυσικα! και στην Αθηνα και στο Τιμπουκτου..απλα σε ενα μικρο μερος οπως η Ροδος το θεμα ειναι εντονο ακομα πιο πολυ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


πάλι βόμβα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καφετεριες υπαρχουν πααααραπολλες...! Μερη για εξοδο μετα τις 11-12 δεν εχει πολλα.
Οπως και να εχει, νομιζω οτι ειναι θεμα και δικου σου υφους... Γιατι του δεινεις το δικαιωμα να σου πει "που χαθηκες" "θα σε παρω να βρεθουμε" κλπ.
Τεσπα, αδικα το συζιταμε:P Πειρα την απαντιση που ηθελα, και απο εκει και περα, ουτε εγω αλλαζω γνωμη, ουτε εσυ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Καφετεριες υπαρχουν πααααραπολλες...! Μερη για εξοδο μετα τις 11-12 δεν εχει πολλα.
Οπως και να εχει, νομιζω οτι ειναι θεμα και δικου σου υφους... Γιατι του δεινεις το δικαιωμα να σου πει "που χαθηκες" "θα σε παρω να βρεθουμε" κλπ.
Τεσπα, αδικα το συζιταμε:P Πειρα την απαντιση που ηθελα, και απο εκει και περα, ουτε εγω αλλαζω γνωμη, ουτε εσυ...:P

καλα!:P:P σε ποιο σχολειο πηγαινες??:P:D εγω καπνοβιομηχανια!:smartass::smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και εγω καπνο, αλλα παω ακομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Και εγω καπνο, αλλα παω ακομα:P

ελα ρεεε τελειααα!!! μου εχει λειψει το παλιοσχολειο!:P:P σαν τωρα θυμαμαι που καθομασταν στο θρανειο στο χωρο του κυλικειου..και καπνιζαμε..:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πανε τα θρανια απο το κυλικιο, εχει διαφημιστικα τραπεζακια coca cola:P Και το τσιγαρο δεν ειναι θεμα, οπου να ναι καπνιζουν ολοι:P

Οποτε εισαι Ροδο περνα να δεις τους παλιους σου καθηγιτες...:P (ειχαμε πολους καινουργιους φετος, αλλα οι περισσοτεροι παλιοι ειναι αιωνοβιοι για το σχολειο, και στην συνταξη να βγουν δεν θα φυγουν...:P)
Ιδικα αν ειχες τον κλασικο θεολογο (δεν κανει τωρα να πω ονομα...) πρεπει να ερθεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Πανε τα θρανια απο το κυλικιο, εχει διαφημιστικα τραπεζακια coca cola:P Και το τσιγαρο δεν ειναι θεμα, οπου να ναι καπνιζουν ολοι:P

Οποτε εισαι Ροδο περνα να δεις τους παλιους σου καθηγιτες...:P (ειχαμε πολους καινουργιους φετος, αλλα οι περισσοτεροι παλιοι ειναι αιωνοβιοι για το σχολειο, και στην συνταξη να βγουν δεν θα φυγουν...:P)
Ιδικα αν ειχες τον κλασικο θεολογο (δεν κανει τωρα να πω ονομα...) πρεπει να ερθεις!

πω πω παει αλλαξανε ολα!:P:P
καλα καποιοι καθηγητες ειναι σταθερες αξιες εκει μεσα..:P πες μου μονο οτι ο Βιολογος ειναι ο ιδιος τρομαχτικος ανθρωπος..:worry::lol::lol:
Εγω δεν παρακολουθουσα θρησκευτικα..ειχα παρει απαλλαγη!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top