Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Στην προκειμένη τώρα έχω ένα βιβλίο για τη σχολή απέναντί μου και το νιώθω να ουρλιάζει "Μείνε κι άλλο στο στέκι, δε θέλω να με διαβάσεις" :D

γειά σου ! είμαι το βιβλίο

όταν μιλάω , κάνεις ότι δεν ακούς , οπότε είπα να σου γράψω

μετάνιωσα στην πορεία , ο καιρός παραείναι κρύος και στην βιλιοθήκη , στην αγκαλιά των άλλων τόμων ,θα ένιωθα πιο ζεστά από το γραφείο σου

αλλά ακόμα και έτσι , δεν μπορώ να μην παρατηρήσω ότι αν δεν πάρεις πτυχίο , εσύ δεν θα βρεις δουλειά όχι το στέκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Άστα αυτά... δεκάρα δε δίνεις για το πτυχίο μου. Το κάνεις γιατί ξέρεις ότι άμα πάρω πτυχίο θα παραμείνεις για καιρό στη βιβλιοθήκη στη ζεστούλα σου (σιγά μη σε ξανανοίξω, θα σε διαβάσω τόσο καλά που δε θα σε χρειαστώ). Θα σε σκεπάζει και η σκόνη μια χαρά θα'σαι. Μόνο το καλοκαίρι μπορεί να σε διαλέγω- κορώνα πάνω στο κεφάλι μου- όταν θα κάνω πρόβες για θηλυκό περπάτημα ώστε να κάνω εντύπωση στο νέο γκομενάκι (ή για να δηλώσω συμμετοχή στο νεξτ οφ δε νεξτ τοπ μόντελ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γειά σου ! είμαι ο σάκης , ο παρουσιαστής του νέξτ τοπ μόντελ 2011
(τα μοντέλα έχουνε πολλά ψεγάδια , αλλά τουλάχιστον δεν τραγουδάνε)

τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα πάρεις μέρος ;

και κυρίως αν αλήθεια το πιστεύεις , παράτα τα χαζοβιβλία

ένας δρόμος γεμάτος από αδιέξοδα ανοίγεται μπροστά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Βασικά οι αναλογίες μου. Και κατά δεύτερον, το ότι δεν έχω μυαλό για οτιδήποτε άλλο. Α, κρυφογουστάρω και τον μακρυμάλλη με το μούσι από την κριτική επιτροπή, τον βρίσκω πολύ αρρενωπό. Νομίζω ότι άμα με δει θα παίζει μαζί μου, όπως η φώτο του δόκτωρα :D Το ξέρω ότι υπάρχουν αδιέξοδα, το επιβεβαίωσε και η Καγιά. Ο δρόμος δεν είναι στρωμένος με ροδοπέταλα, είπε. Μετά κάνανε εκείνη τη φωτογράφιση και μπερδεύτηκα. :confused:

Πώς πάει η οικογένεια Σάκη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όλα είναι τόσο μπερδεμένα πια

το όμορφο σπίτι μου στην Ραφήνα περιστοιχίζεται από άλλα όμορφα σπίτια , απλά το δικό μου έχει ψηλότερη περίφραξη

η κάτια δεν είναι πια η απόλυτη γυναίκα αλλά περιστοιχίζεται από τόσες νεότερες και ζουμερότερες γυναίκες

στην κριτική επιτροπή όλοι μου την μπαίνουνε . Είναι μέσα στο σενάριο δεν λέω , αλλά θυμάμαι αμέσως που στο δημοτικό τα άλλα παιδάκια με κοροίδευαν γιατί στις εκθέσεις αντί για κείμενο έβαζα μια χαμογελαστή φωτογραφία μου

έχω τα πάντα και άρα τίποτα να περιμένω


περιμένω πολλά αλλά όλα τα έχει παραγγείλει ο ατζέντης μου

η vodafone με χορηγεί καλά , αλλά θα προτιμούσα την victoria secret για να την ρωτήσω ποιο είναι τελικά αυτό το μυστικό

μόνο τα παιδιά μου με παρηγορούνε περί του νοήματος της ζωής

κάποτε νόμιζα ότι κρυβότανε στους στίχους του μακαρόνια με κιμά

τώρα δεν τρώω κιμά μην κάνω κοιλίτσα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
στην κριτική επιτροπή όλοι μου την μπαίνουνε . Είναι μέσα στο σενάριο δεν λέω , αλλά θυμάμαι αμέσως που στο δημοτικό τα άλλα παιδάκια με κοροίδευαν γιατί στις εκθέσεις αντί για κείμενο έβαζα μια χαμογελαστή φωτογραφία μου

Τώρα θυμήθηκα ένα τελείως άκυρο ανέκδοτο για το Σάκη όταν ήταν μαθητής (ο δάσκαλος προσπαθεί να βοηθήσει το Σάκη γιατί του έχει αδυναμία):

-ξέρεις παιδί μου να μας πεις πού έγινε η ναυμαχία της Σαλαμίνας?

-Όχι

-ξέρεις μήπως πότε έγινε η επανάσταση του 1821?

-εεεμ.. εε.. όχι

-ξέρεις τότε τι είπαμε στους Ιταλούς το 1940?


-δεν ξέρω.

(το μήνυμα μπορεί να μεταφερθεί στις κρυάδες κερδίζοντας βραβείο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Τι κάνετε ρε παιδιά; Πώς είστε; Εγώ έχω ημικρανία σήμερα και μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Ξέρει κανείς καμιά θεραπεία για την ημικρανία; - εκτός του να κοιμάμαι συνεχώς...

Πέτρο το τραγουδάκι το είπα για σένα, κόντεψαν να με πιάσουν τα κλάματα - αμάν πια με αυτό το τραγούδι.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τι κάνετε ρε παιδιά; Πώς είστε; Εγώ έχω ημικρανία σήμερα και μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Ξέρει κανείς καμιά θεραπεία για την ημικρανία; - εκτός του να κοιμάμαι συνεχώς...

Πέτρο το τραγουδάκι το είπα για σένα, κόντεψαν να με πιάσουν τα κλάματα - αμάν πια με αυτό το τραγούδι.:(

Πάρε mesulid, ακραία λύση αλλά για να μην ταλαιπωρείσαι. Μόνο αν δεν σε πιάνει συχνά όμως. Γαμώ τα κρύα σήμερα, τζούζει το κρύο και έχει και αέρα και χιονόνερο, πόρωση !! Μακάρι να'ταν έτσι κάθε μέρα :clapup:μόνο που δεν έχει πεζοπόρια σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
αχ και να πλημμυριζε ο κόσμος από τη βροχή του έρωτα..................


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τι κάνετε ρε παιδιά; Πώς είστε; Εγώ έχω ημικρανία σήμερα και μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Ξέρει κανείς καμιά θεραπεία για την ημικρανία; - εκτός του να κοιμάμαι συνεχώς...

Πέτρο το τραγουδάκι το είπα για σένα, κόντεψαν να με πιάσουν τα κλάματα - αμάν πια με αυτό το τραγούδι.:(

άκου μουσική δυνατά για κάνα δίωρο , κάτσε στο στέκι κάνα τρίωρο και μετά διάβασε όλες τις σαββατιάτικες εφημερίδες ανάποδα

δεν θα σου περάσει η ημικρανία αλλά τουλάχιστον θα σου πονέσει και το άλλο μισό κεφάλι :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.


:inlove::inlove::inlove::inlove: PUNK RULES
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Τι γίνεται ρε παίδες, Σάββατο βράδυ δε θα πάτε πουθενά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι γίνεται ρε παίδες, Σάββατο βράδυ δε θα πάτε πουθενά;
Τι λέει ρε χιμέλα, Σάββατο βράδυ και είσαι μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Άστα Γιώργο έχω μπλέξει με ξενέρωτους.

Ελάτε chat να τα πούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
εγώ που είμαι καινούρια εδω μέσα να πω ενα γειά??:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλωσήρθες!! :)


Να σε καλωσορίσω με ένα βιντ κατάλληλο για το όνομά σου. :D https://www.youtube.com/watch?v=3hu960Lh9bo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Καλωσήρθες!! :)


Να σε καλωσορίσω με ένα βιντ κατάλληλο για το όνομά σου. :D https://www.youtube.com/watch?v=3hu960Lh9bo

:redface::redface: Καλώς σας βρήκα!!:D:D

ευχαριστώ πολύ και για το μουσικό καλωσόρισμα:P:P μου ταιριάζει γάντι!:rolleyes::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
εγώ που είμαι καινούρια εδω μέσα να πω ενα γειά??:redface::redface:

Καλώστην καλώστην! :)

Επίσημα καλωσορίσματα, κόκκινο χαλί, γλυκό του κουταλιού και λικεράκι εδώ:P:

https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=454
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Καλώστην καλώστην! :)

Επίσημα καλωσορίσματα, κόκκινο χαλί, γλυκό του κουταλιού και λικεράκι εδώ:P:

https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=454

Ευχαριστώ πολύ!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top