Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
δεν μπαινω απο το τηλεφωνο εδω...
δεν εχω προβλημα με το pc, ουτε το πηρα το τηλ για να μπαινω στο ιντερνετ, το μονο που θελω να του εγκαταστησω ειναι το msn...

τοσο κακο ειναι??:(

Κακο δεν ειναι, απλα πιος ο λογος να φορτωνουμε την ζωη μας με κινιτα που σε λιγο μεχρι και καφε θα μας φτιαχνουν;... Αφου ο λογος που τα θελουμε (υποτιθετε) ειναι απλα να περνουμε τηλεφωνα και να στελνουμε μηνυματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Κακο δεν ειναι, απλα πιος ο λογος να φορτωνουμε την ζωη μας με κινιτα που σε λιγο μεχρι και καφε θα μας φτιαχνουν;... Αφου ο λογος που τα θελουμε (υποτιθετε) ειναι απλα να περνουμε τηλεφωνα και να στελνουμε μηνυματα...


ε αφου το πηρα να μην το χρησιμοποιησω?
να παει χαμενο???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Το Βαλντεράκι επέστρεψε με μπανταρισμένο πόδι, έπειτα από τη φροντίδα μελαχρινών θηλυκών νοσοκόμων.

Ζω και σας αγαπώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πρεπει να διαβασω ΑΟΔΕ

αυτή η λέξη μου φέρνει αηδία

Το Βαλντεράκι επέστρεψε με μπανταρισμένο πόδι, έπειτα από τη φροντίδα μελαχρινών θηλυκών νοσοκόμων.

Ζω και σας αγαπώ.:P

εμάς ή τις νοσοκόμες ;



καλυψώ-εδάδ-κορπς-τσίπουρος-ρεμπ-μουνλάιτ-αντωνάκης-ιντρίλ και άλλοι που δεν μ ρχονται τώρα δεν γράφουνε πια

η λίστα φίλων πέθανε και εγώ είμαι στα τελευταία μου


:smoke:

θα την έκανα , αλλά υποβόσκει ένα ειδύλειο μάιντσέρκους - μπαρπ

η τσιρκόμυαλη βρήκε το τσίρκο και έχασε το μυαλό της

το μόνο πιο ανάλαφρο σε αυτόν τον μάταιο κόσμο από ένα λεσβιακό ζευγάρι είναι το τρίο

αλλά στην πρώτη περίπτωση δεν κουράζεσαι

π.σ. χορηγός του ποστ : άγγελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
εμάς ή τις νοσοκόμες ;

Μα τον Δεσμώτη φυσικά!

ΥΓ: Ένα περαστικά δε μπορείς να πεις μέσα σ' όλο το ιλιγγιώδες εκσφενδόνισμα τσιριμπιδονισμάτων σου; ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
είμαι κατά των περαστικών και άρρωστος εκ γενετής


αλλά θα κάνω μια εξαίρεση : περαστικά βαλντεράκο (καλά δεν έχω τόσο νάζι όσο οι νοσοκόμες σου:/:)



π.σ. τσιριμπιδονισμάτων ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
είμαι κατά των περαστικών και άρρωστος εκ γενετής


αλλά θα κάνω μια εξαίρεση : περαστικά βαλντεράκο (καλά δεν έχω τόσο νάζι όσο οι νοσοκόμες σου:/:)



π.σ. τσιριμπιδονισμάτων ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αληθινά να ναι τα περαστικά και να βράσω και τις νοσοκόμες για πάρτη σου ρε φίλε. Σ' ευχαριστώ!:D

Τσιριμπιδονίσματα = Τα σαρσαβάκουλα μωρέ, πως τα λένε αυτά τα τιλιμπιθρίκια τα κολομπρικολιλιθρίνια... κατάλαβες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γκουντμόρνινγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παει το ΑΟΔΕ! Και πανω που ξαλαφρωσα, πρεπει να διαβασω ΑΟΔΕ, γιατι γραφω και στο φροντιστιριο....:verymad:


Αλλα.... Αυτο ητανε... Λιγο ΑΟΔΕ σημερα (αλλο 10 σελιδες μεσα σε μια μερα, τερμα παπαγαλια για διαγωνισμα που θα κρινει τον βαθμο σου και αλλο 2 σελιδες για να καταλαβεις το νοημα και να γραψεις στο φροντιστιριο...), και αυτο ητανε... Το σ/κ αρχιζει απο οταν σχολασω σημερα... Δεν πα να χτηπιουνται και στο σχολειο και στο φροντιστιριο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτό το ΑΟΔΕ μου 'χε δημιουργήσει ψυχολογικά προβλήματα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
σπερες!!


βαλ περαστικα!!

πάω τσάρκα στον Αι Γιάννη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
σπερες!!


βαλ περαστικα!!

πάω τσάρκα στον Αι Γιάννη...

Καλησπέρα κι ευχαριστώ πολύ!:D Καλά να περάσεις!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
u2



τι λέει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μην είσαι τόσο αναλυτικός και φλύαρος :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νιωθω μια ατονια ρε παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
νιωθω μια ατονια ρε παιδια.
Σοκολατα επειγοντως!! Δεν θελουμε να ξαναπαθεις τα ιδια!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ανεύθυνε , μην μιλάς για σοκολάτα πεινάω


έφαγα σε κινέζικο ( ; )

τσιπς γαρίδας έλεος

και το φελιζόλ είναι πιο γευστικό

π.σ. δεν έχω δοκιμάσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top