Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω καιρο να το κανω ε;... Το κακο ειναι οτι δεν την νιωθω κιολας... Βασικα δεν νιωθω και τιποτα διαφορετικο απο οτι λιγες ωρες πριν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
προτεινω να κανουμε e-steki-group therapy! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ειν' κακη ιδεα... Οστωσω, μεσω νετ, δεν θα ητανε αυτο που θα ηθελα εγω προσωπικα...

Εβλεπα το fight club πιο πριν, και με εξεπληξε αυτη η σταση ζωης του να πηγενεις στα γκρουπ των κακρινοπαθων, φοιματικων κλπ... Ισως να ητανε πραγματικα καλο για τον καθε εναν απο εμας να ανεικε σε μια τετια ομαδα, ειτε επικεντρονετε σε ενα προβλημα υγεια ειτε ητανε απλο group therapy...
Απο την αλλη ομως, δεν νομιζω οτι υπαρχει κανενας που να μπορει να σου κανει περισσοτερο καλο απο τον ευατο σου, αντε και καπιων καλο φιλο... Τα γκρουπακια μαλλον ειναι για να κρυψεις πισω τους την αδυναμια να στιριξεις τον ευατο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εξαρτατε τι ενοεις πραγματικο προβλημα... Και δεν ξερω πιο μπορει να ειναι ο ορισμος ενος "πραγματικου" προβληματος...


Πραγματικα προβληματα ειναι να αρρωστησεις, να πεθανει ανθρωπος σου, να πιασεις πατο κοινωνικα και ατομικα, να σου γυρισει η τυχη και να στραβοπατας, να μην μπορεσεις να γινεις πατερας, να σε κοροιδεψει αυριο μεθαυριο η γυναικα σου και να την τσακωσεις με τον παπα της ενοριας(πιανει πατο σε αυτη τη περιπτωση η πιστη σου), να παρει φωτια το σπιτι σου και να μεινεις στους 5 δρομους, να σου κλεψουν το σπιτι, να σκοτωσουν ανθρωπους σου, να χεις οικονομικα προβληματα και να μην μπορεις να κινηθεις και να χρωστας σολο τον κοσμο αναγκαστικα. Να μη βρισκεις δουλεια παρα τις προσπαθειες σου, ποσα αλλα να σου πω? Ειναι κι αυτα προβληματα και κατα τη γνωμη μου κι αυτα λυνονται, εκτος απο τον θανατο. Εναν ανθρωπο δεν τον φερνεις πισω, οσο και να χτυπιεσαι.

Τωρα θα μου κανω αντιλογο(οπως παντα). Σκεφτοντας τα χειροτερα δε κανεις δουλεια.(Εγω τουλαχιστον) Αλλα! Δυστυχως ειναι μερικοι ανθρωποι που πρεπει να δουν τα χειροτερα για να ανασηκωθουν παλι και αν δεν ειναι στη φυση τους να μοιρολατρουν ολη την ωρα.

Αν ησουν ο μικροτερος αδερφος μου αυτα θα σου λεγα, θελοντας να σου πω πως δε σου μιλαω σαν ξενη αυτη τη στιγμη.

Ερωτηση κρισεως Κρονε- Θες να συνελθεις?
Ερωτηση 2 υποθετω θα ταχεις ξανακουσει ολαυτα, ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι λεω;... Λεω οτι ο ορισμος ενος προβληματος, αφορα το καθε ατομο ξεχωριστα... Μου ανεφερες ενα σορο προβληματα, δεν βρισκω ομως τον λογο να μην ειναι προβλημα και αυτο που αντιμετωπιζω αυτην την στιγμη... Απλα επειδη ειμαι μικρος;... και τι σου λεει οτι δεν εχω κατι παραπανω με αυτην την κοπελα μου; Επειδη δεν εχουμε παντρευτει;... Η απλα επειδη ειμαι μικρος;...
Λες για εναν ερωτα που εμεινε ακαρπος, οποτε προφανος δεν ξερεις τι ξερεις τι εχει παιχτει... γιατι 2μιση χρονια σχεσης, δεν νομιζω να τα λες ακαρπια... Αλλωστε δεν ξερεις τι ακριβος εχει παιχτει και που ειναι το προβλημα μου...
Για το σχολειο δεν στεναχωριεμε καθολου... Απλος εκει περναω 5-6 ωρες την ημερα,με απολυτη βαρεμαρα, η οπια με κανει χοιροτερα ως προς το προβλημα μου. Ναι, λεω συνεχια οτι δεν την παλευω, και οντως δεν την παλευω, αλλα αυτο δεν συμενει οτι το εχω αναγει στο προβλημα της ζωης μου. Και οχι, δεν προκειτε να παρατησω το σχολειο, γιατι δεν προκειτε για εναν χρονο που δεν μ'αρεσει να παρατησω τα ονειρα μου, και να καταθεσω τα οπλα για το μελλον μου, και να κατσω αναγκαστικα να γινω εργατης και να ζησω μια ζωη σαν αυτην που απο τα 11 μου ηξερα οτι δεν θελω να ζησω...

Edit: (τωρα ειδα το δικο σου edit) 1) Δεν χρειαζετε να συνελθω.. ξερω πολυ καλα που βρισκομαι... Το οτι γκρινιαζω συνεχος εδω μεσα, ειναι για να μην γρινιαζω συνεχος και εκει εξω... Περναω μια φαση, η οπια ξερω οτι ασχετα απο το τι θα γινει, καπια στιγμη θα περασει, απλος ψαχνω τον τροπο να γινει το καλητερο, και να περασει οσο το δυνατων καλητερα και γρηγοροτερα.

2)Εχω ακουσει διαφορα... δεν εχει σημασια ομως, ακουω τα παντα και απο παντου, και χρησιμοποιω την κριση μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tάσο, τι είναι αυτό που θα σου έφτιαχνε πραγματικά το κέφι;
Μην πεις ότι δεν ξέρεις, γιατί ξέρεις καλά τον εαυτό σου.
Κι αν δε θέλεις να πεις σε μας.. απάντησε σε αυτήν την ερώτηση στον εαυτό σου και κυνήγα το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στις τελευταιες σου φρασεις μιλας πολυ σωστα και χαιρομαι!
Οσα σου ειπα, στα ειπα με συμπαθεια, μη με κακολογησεις απλως δεν μπορω να ακουω νεα παιδια(οπως ειμαι κι εγω) και ανθρωπους που ειναι υγιεις να γκρινιαζουν συνεχως.
Οσο για την ηλικια σου, ουτε λογος, δεν εκανα τετοιο θεμα. Στον καθενα θα τα λεγα αυτα, ο τροπος αλλαζει.

Ευελπιστω συντομα να σου περασουν οσα νιωθεις και να ειναι απλως μια φαση, κι οχι ηττοπαθεια:)

Δε μου απαντησες ομως στην ερωτηση κρισεως:P, σε αφηνω να απαντησεις οποτε το θελησεις!
(μολις καταλαβεις τι θελεις, θα βρεις τη λυση σε ολα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Περναω μια φαση, η οπια ξερω οτι ασχετα απο το τι θα γινει, καπια στιγμη θα περασει, απλος ψαχνω τον τροπο να γινει το καλητερο, και να περασει οσο το δυνατων καλητερα και γρηγοροτερα.


:D

ωραια, ωραια τα λες τωρα κρονε μου!(μη μου ταλλαξεις παλι!! μεινε κει!!:P)
Να σου δωσω μια ιδεα γιατον τροπο που λες??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
ΚΑλησπέρα!! παιδια :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Tάσο, τι είναι αυτό που θα σου έφτιαχνε πραγματικά το κέφι;
Μην πεις ότι δεν ξέρεις, γιατί ξέρεις καλά τον εαυτό σου.
Κι αν δε θέλεις να πεις σε μας.. απάντησε σε αυτήν την ερώτηση στον εαυτό σου και κυνήγα το!

Κοιτα, για να ειμαι "περδικι" θελει πολλα... που το πιθανοτερο ειναι να μην γινουν... Ακομα και για να φτιαξει η κασταση, θελει πραγματα που δεν περνανε απο το χερι μου... Εγω εχω κανει οτι μπορω, εχω σαπισει να προσπαθω... και ειναι και αυτο που με εχει φερει εδω.. Ποσο ακομα να το κυνηγισω;... Το κυνηγαω πανω απο εναν μηνα, και παει ολο και σε κατι χειροτερο...
Για αυτο κιολας της τελευτεες 2 μερες ειμαι στην πληρη φρικη... Ισως ειναι απλα ενα σταδιο οπου αλλαζω θελω...

1) Δεν χρειαζετε να συνελθω.. ξερω πολυ καλα που βρισκομαι...

Δε μου απαντησες ομως στην ερωτηση κρισεως:P, σε αφηνω να απαντησεις οποτε το θελησεις!
(μολις καταλαβεις τι θελεις, θα βρεις τη λυση σε ολα)

Νομιζω πως απαντισα...
Δεν χρειαζετε να συνελθω απο κατι...
Αν ενοεις να μην προβληματιζομαι και να ειμαι μες την τρελη χαρα, φυσικα και το θελω! Ωστοσω δεν εχω κανενα μαγικο ραβδακι για να το κανω πραγματικοτιτα... Πρεπει πρωτα να γινουν καπιες συζιτησεις, να παρθουν καπιες αποφασεις, να γινει σαφες το τι γινετε, και μετα ισως να περασει και καπιο χρονικο διαστημα...



Στις τελευταιες σου φρασεις μιλας πολυ σωστα και χαιρομαι!
Οσα σου ειπα, στα ειπα με συμπαθεια, μη με κακολογησεις απλως δεν μπορω να ακουω νεα παιδια(οπως ειμαι κι εγω) και ανθρωπους που ειναι υγιεις να γκρινιαζουν συνεχως.
Οσο για την ηλικια σου, ουτε λογος, δεν εκανα τετοιο θεμα. Στον καθενα θα τα λεγα αυτα, ο τροπος αλλαζει.

Ευελπιστω συντομα να σου περασουν οσα νιωθεις και να ειναι απλως μια φαση, κι οχι ηττοπαθεια:)

Δεν σε κακολογω, απλος μου κακοφανικε αυτη η προσπαθεια να υποβαθμισεις το "προβλημα" μου... Σιγουρα θα αντιμετωπισω χειροτερα, αλλα δεν ειναι και κατι ασημαντο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Τώρα τελευταία πολύς κόσμος δεν είναι καλά :( Και εγώ προς τα εκεί οδεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
προσωπικα νομιζω οτι περναω τη χεροτερη φαση που χω περασει απο τοτε που γεννηθηκα.
σκεφτομαι συνεχεια να παρατησω τη σχολη γιατι δεν αντεχω αλλο εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τώρα τελευταία πολύς κόσμος δεν είναι καλά :( Και εγώ προς τα εκεί οδεύω...
Τράκαρες και εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τι γινεται ρε παιδια?
Κατι συμπαντικο θα παιζει...

εγω τωρα να σας ανεβασω το κεφι η θα φαω καμια τοματα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Όχι καλέ... φτου φτου :P Εσύ καλά είσαι; Ασε το αυτοκίνητο.

Λοβ μη το κάνεις... Πραγματικά και εγώ σε πολή χάλια φάση βρίσκομαι με τη σχολή. Πολύ στρίμωγμα βρε παιδί μου φέτος.. Ανάσα δε μπορώ να πάρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το προβλημα μου δεν ειναι η σχολη.
ειναι ο κοσμος στη σχολη.

ενα απο τα προβληματα μου βασικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
κάτσε, διάβασε, τελείωνε να φεύγεις τότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top