Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οι διαφορικές είναι υπέροχες! :D


Παρ' όλ' αυτά Καλυψώ έχεις την συμπαράστασή μου. Ειδικά όταν πρόκειται για ΣΕΜΦίτικο μάθημα.... :Χ

Μωρε καλές είναι.. Αλλά ξέρεις τι είναι, να τα έχεις διαβάσει όλα, ΟΛΑ :worry:
και να πηγαίνεις εκεί και απλά να μη μπορείς να θυμηθείς τίποτα. Από την κούραση, το μυαλό να μη συνεργάζεται και η μνήμη να κάνει βόλτες.

Πράγματα που διάβαζα χθές, δε μπορούσα να τα θυμηθώ :S
Δε θυμόμουν τον πιο απλό μετασχηματισμό Λαπλας- μιλάμε για τέτοιο κόλλημα.




χρειάζομαι διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ζήτημα να έχω κοιμηθεί μία μέρα τον τελευταίο μήνα, πάνω από πέντε ώρες :(

Δε λέω καλά τα διαβάσματα, αλλά με τον ύπνο και την υγεία δεν παίζουμε.
Έχεις δύο μέρες διορία να κοιμηθείς σαν άνθρωπος. Αν συνεχίσεις να κάνεις βλακείες με τον ύπνο σου θα σου κόψω την καλημέρα.

Εντάξει; :D


χρειάζομαι διακοπές.

Κοντός ψαλμός, τελειώνει η εξεταστική. Κάνε τις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Ζωρζ:
Αν συνεχίσεις να κάνεις βλακείες με τον ύπνο σου θα σου κόψω την καλημέρα.

Εντάξει; :D

Ναι...αντι για καλημέρα θα της λέμε συνέχεια καληνύχτα μέχρι να παει για νάνι!! :P

Καληνύχτα λοιπόν...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε λέω καλά τα διαβάσματα, αλλά με τον ύπνο και την υγεία δεν παίζουμε.
Έχεις δύο μέρες διορία να κοιμηθείς σαν άνθρωπος. Αν συνεχίσεις να κάνεις βλακείες με τον ύπνο σου θα σου κόψω την καλημέρα.

Εντάξει; :D

Πέμπτη δίνω Αντίσταση και Πρόωση.. έχω δύο μέρες διορία να το (ξανα)διαβάσω
και να διορθώσω και κάτι εργασίες.

ο ύπνος πάει μετά :pfff:


Κοντός ψαλμός, τελειώνει η εξεταστική. Κάνε τις! :)

Καντ (όχι ο εμμάνουελ :p)
με το που τελειώνω παίρνω σχέδια για να αρχίσω να φτιάχνω το πλοίο μ :happy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
με το που τελειώνω παίρνω σχέδια για να αρχίσω να φτιάχνω το πλοίο μ :happy:







Το "χρόνος για την καλυψώ" δεν υπάρχει στο πρόγραμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι...αντι για καλημέρα θα της λέμε συνέχεια καληνύχτα μέχρι να παει για νάνι!! :P

Καληνύχτα λοιπόν...:whistle:


:yawn::yawn:


πλάκα πλάκα νύσταξα..


πρέπει να σε προσέχω εσένα μικρό σουτζουκι :pfff:


γουελ, καληνύχτες. :)


@Ζωρζ: μας τελείωσε. έπρεπε να χα κάνει καλύτερη διαχείριση στο παρελθόν.. δεεεν πειράζει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
:yawn::yawn:

πλάκα πλάκα νύσταξα..

πρέπει να σε προσέχω εσένα μικρό σουτζουκι :pfff:


:worry:










:confused:










...ε, ναι λοιπόν...









...εγώ είμαι ο διάδοχος του Γιούρι Γκέλλερ!!! :pfff::laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
(άσε κάτω τα μαχαιροπήρουνα. σε βλέπω :shifty:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
@Ζωρζ: μας τελείωσε. έπρεπε να χα κάνει καλύτερη διαχείριση στο παρελθόν.. δεεεν πειράζει :)

Το παρελθόν είναι... παρελθόν. Διόρθωσέ το αρχίζοντας από αύριο. :)


...εγώ είμαι ο διάδοχος του Γιούρι Γκέλλερ!!! :pfff::laugh::laugh::laugh:

Μαράκι, έχω αύριο κάτι μαστορέματα για ένα σύνθετο από το ΙΚΕΑ που πήραμε. Δεν έρχεσαι να ... σπρώξεις τα καρφιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.


καλημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι δεν σ'αφηνουν να κοιμηθεις μες την ταξη αφου δεν ενοχλεις κανεναν!! Ενταξει, θα μου πεις δεν ειναι εικονα για μια ταξη στην οποια γινεται μαθημα να ειναι καμια δεκαρια μαθητες να κοιμουνται.. Αλλα εαν εχεις την σταση του μαθητη που παρακολουθει το μαθημα και εχεις κλεισει τα ματια σου, το στομα εχει ανοιξει λιγο και αρχιζεις να τον ψιλοπαιρνεις, γιατι να ενοχλει αυτο το πραγμα;; :worry:
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Eγω θυμαμαι παντως σ'ενα μαθημα που ζωγραφιζα και ειχε ερθει απο πανω μου ο μαθηματικος ησυχα-ησυχα ενω ενα παιδι ελυνε ενα προβλημα στον πινακα και στεκοταν απο πανω μου με υφος τυπου "τι κανεις εδω περα, εν ωρα μαθηματος;".. Εγω εκανα λιγο μεχρι να τον καταλαβω, μαλλον μου εκανε νοημα ο φιλος μου απο διπλα οτι κατι τρεχει.. Σηκωσα το κεφαλι μου και τον ειδα που στεκοταν διπλα και με κοιτουσε με υφος.. Γυρισα αμεσως και συνεχιζα να ζωγραφιζω μες τη μαπα του. :P

Ηταν μεγαλη καφριλια που συνηδειτοποιησα στο διαλειμα οταν μου αφηγουσαν οι φιλοι μου το σκηνικο ετσι οπως φαινοταν πραγματικα. :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ομιλία Λεβέντη αυτήν την στιγμή στο ερτ1

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
μήπως είστε αριστερή με δεξιά τσέπη κα.Παπαρήγα; :rofl:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
νταξει ειλικρινά , είμαι 10 χρόνια νεότερος μετά από αυτήν την εμπειρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ρε ξενύχτηδες όλοι, τραβάτε για ύπνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλημέρα και καλό μηνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Καλό μήνα. Κοντός ψαλμός αλληλούια, η ημέρα των ζώων πλησιάζει. Ανήκω στα αναποφάσιστα...τα σκαλοπάτια μας γέμισαν φυλλάδια "ψήφος στον Γκόρτζο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αυτο το εθιμο το εχουν και οι ρωσσοι. επειδη ετυχε να εχω ρωσσιδες φιλες την πρωτη φορα στο σπιτι μιας απο αυτες μπαινουμε εμεις μεσα κανονικα μετα ερχονται οι αλλες ρωσσιδες φιλες και τις βλεπω αρχιζουν ομαδικα να βγαζουν παπουτσια , μποτες και να βαζουν παντοφλες που φροντισε η οικοδεσποινα να εχει εκει...

:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top