Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αντε κοιμησου ρε νιαναρο!!:mpliaks:
:xtipao:

μου απαιτεις κιολας!!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μαμά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


αντε νυχτες!! καλη μου επιτυχια αυριο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Καλη επιτυχια βρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
και να γίνει μοντ ο δεσμώτης για να δίνει μπόνους στους τρόλερ


a. Εγώ να γίνω μοντ
Το μοντ θα το ξέρει ότι θα είναι desm? :hmm:


b. όπως σοφά είπε κι ο Αλέφαντος δια στόματος Μητσι, θα γίνω μοντ γιατί έτσι πρέπει ναούμ το'να τ'άλλο ξέρω γω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
προτιμώ μουν - που είναι γριά και σοφή:pfff:


ου να μου χαθεις :D και δεν ειμαι φιλολογος :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα!!!

Καλημέρα μπορ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καλημέρα...........
Γέννησε μια φίλη μου 2800 το μωρό εχθές......
Με καισαρική όμως γιατί δεν άνοιγε ο τράχηλως.....

Ερχετε η σειρά μου....

Τι γνώμη έχετε για γεννα στην κλινηκή ή Νοσοκομείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για γεννα στην κλινηκή ή Νοσοκομείο?

Και τα 2 πανάκριβα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες κόσμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μολις πηγα να καψω το σπιτι μου.

Ειχα αφησει το λαδι σε ανοιχτο ματι και εγραφα αταραχος τα μυνηματα μου στο e-steki. Με το που μυρισα το καμμενο λαδι σηκωθηκα σφαιρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έτσι την πάτησε και ο γιος μιας φίλης. Εκείνος δε το πρόλαβε το λαδάκι κι αυτό πήρε φωτιά και συνέχισε προς τον απορροφητήρα... Ευτυχώς δεν έχασε την ψυχραιμία του, άνοιξε το ψυγείο και ό,τι φαγητά είχε ετοιμάσει η μάνα του για όλη την εβδομάδα, τα έριξε πάνω στο τηγάνι...Φακές, κοκκινιστό...

Η φωτιά έσβησε αλλά η κουζίνα χρειάστηκε ανακαίνιση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
εγω ειχα αφησει το μπρικι να ακουμπαει το χαρτι κουζινας.το προλαβα ευτηχως αλλα μετα ειχε μια μυρωδια το σπιτι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ετσι την ειχε παθει και ο αδερφος μου οταν σπουδαζε Θεσσαλονικη. Αυτος πηρε μια πετσετα και αρχιζε να χτυπαει πανικοβλημενος τη φωτια με αποτελεσμα να παρει φωτια και η πετσετα. :P

Απο τοτε καθε φορα που ειναι να τηγανισω κατι περναει απ'την κουζινα να τσεκαρει ή με ρωταει ποση ωρα εχω αναμενο το λαδι και τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
παω να μαγειρεψω... βαζω το νερο να βραζει και μετα απο πολυ ωρα κατι μου μυριζει καμμενο... παω κοιταω.. δε βλεπω τιποτα φευγω.. μετα απο κανα δυο λεπτα και παρατηρω οτι το νερο δεν εχει παρει βραση... ακουμπαω το ματι ... κρυο... κατι ομως συναχιζει να μυριζει καμμενο πλαστικο...

ηταν το ταπερ με τη φετα που χα ακουμπησει πανω σενα αλλο ματι, το οποιο ειχα αναψει καταλαθος αντι για εκεινο με τη κατσαρολα και το νερο... σηκων το ταπερ και λιωμενο πλαστικο και φετα εσταζαν πανω στις εστιες...
οι οποιες ηταν καινουριες και ακριβες...

ακομα νιωθω τυχερη που η μαμα μου δε με σκοτωσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ρε συ προσεχε με το λαδι ειναι πολυ επικινδυνο... αντε τωρα θα σε ρωταω καθε φορα που εισαι εδω αν εχεις τιποτα στη φωτια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
εγω ειχα βαλει μικρη μια κουκλα σε ενα ματι αναμενο και εγινε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Να μου στελνεις ειδοποιηση στο προφιλ μου καθε 5'... :P\

Θυμηθηκα και το αλλο τωρα. Ειχα βαλει ενα μικρο κατσαρολακι στο φουρνο μικροκυμματων με το καπακι του που ειχε μια πλαστικη λαβη στο πανω μερος του (σαν προεξοχη για να μπορεις να το ποιανεις για να μην καιγεσαι). Αφου το εβαλα μεσα και αρχιζα να βολταρω μες το σπιτι ο αδερφος μου (αυτος με το λαδι :P) εβλεπε μια φλογα να τρεμοπαιζει μεσα στο φουρνο. Moλις το ειδα και 'γω ανοιξα το πορτακι και ειδα την πλαστικη λαβη να εχει παρει φωτια. Το εβγαλα εξω στο μπαλκονι.

Οταν κρυωσε το πλαστικο και εδεσε παλι ειχε καλυψει το μισο καπακι... :)

Υγ. Ειμαστε λιγο επικινδυνοι και καλο θα ηταν αν καποιος επισκεπτοταν την κουζινα μας να το σκαιφτοταν καλυτερα... :devil:

εγω ειχα βαλει μικρη μια κουκλα σε ενα ματι αναμενο και εγινε.......

σαν τους Slipknot; :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top