Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
555...χρονοκυκλωμα και τα μυαλά στο μπλέντερ!:D

καλο κουράγιο μικρέ :)
Δεν μου δουλεύει η προσομοίωση, κατάρα. :|



Ιδρίλι! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Τελικα πηγε κανεις απο εδω στο party του jrot6? :D
Πώς περασατεεε???? Να χαιρεσαι και την κοπελα σου βρε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ madrugada..Να'σαι καλα..:D

Οχι τελικα κανεις δεν ηρθε..:cry_x: Αλλα εσεις χασατε..Περασαμε τελεια..:clapup:

υ.γ Αντε να κανονισουμε κανα meeting οι Θεσσαλονικεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γεια σου ρε Γιάννη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι κάνεις Ηρούδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ζεσταίνομαι εσυ;
Έχω πήξει με τη διπλωματική Johny και δεν την παλεύω! Φιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Kαι εγω ζεσταινομαι Ηρω..

Αααα δεν ρωτουσες εμενα?:D

Φευγω..Παω σε ενα σπιτι να πιω μπυρες..Καλο βραδυ παιδακια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλό πιοτί jrot :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα σας παιδιά τραλαλα τραλαλα και με κεφι και χαρά τραλαλα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καλημέρα! (ναι, πάλι παρακοιμήθηκα, περπατάω στον ύπνο και κλείνω ξυπνητήρια, πάλι καλά δεν βγαίνω σε κανα μπαλκόνι)

Πώς είσθε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πολλές πολλές καλημέρες!!! :)

καλά είστε;
Ντραμ παιζίμ, τι σημαίνει αυτό που γράφει δίπλα στο όνομά σου; έχω πάθει μια σύγχυση τώρα τελευταία με τις γλώσσες- χθές έβλεπα μία σειρά και στα μισά επεισόδια είχε γαλλικά στους υπότιτλους, στα άλλα μισά Ισπανικά... άστα, μπουρδουκλώθηκα! :S

πώς πας με το διάβασμα καλόμ;; :):)
(εγώ πάντως τα παράτησα νωρίς... στο δεύτερο κεφάλαιο ενός μαθήματος είμαι εδώ και μία εβδομάδα! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Άσε άσε Καλυψώ παιδίμ, κλείνω το πισι οταν είναι να διαβάσω γιατί αλλιώς είμαι ικανή μέχρι και τέτρις να παίξω :loltooth: , είναι πάρα πολλά με 531654654 είδη κυττάρων , ιστών, λειτουργιών, παρασκευάσματα για μικροσκόπιο και για μας κελαηδούν τα πουλιά χαρούμενα μες στη φωλιά λαλαλα

Αυτό σημαίνει "Ράκια * παρακαλώ και μερικές μπεκέροφκα χωρίς πάγο"
ετοιμάζομαι από τώρα για τις μπεκροκανατιές μου στην Κροατία μετά την εξεταστική που θα πάω με τη φιλεναδούμπα.

*σλλλλαβικο ποτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ουγκ* καλημέρα!! :look: Είναι ιδέα μου, ή όλοι έχουμε τα χάλια μας με το διάβασμα;; :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
χαχα κατάλαβα :D
καλό κουράγιο βρε συυ, ορίστε αμα το παίρνεις έτσι χαρωπά θα βγει η ύλη και θα πας να κάνεις τις διακοπές σου και να πιεις τα ποτάκια σου χαλαρή όλο το υπόλοιπο καλοκαίρι!

Καλά το πισι εννοείται ότι κλείνει αμα είναι να διαβάσουμε σοβαρά- κι εγώ τα ίδια κάνω. Το τι χαζολόγημα έχω ρίξει στο νετ, σε ό,τι μπορείς να φανταστείς- από πληροφορίες για ταινίες, μέχρι τεστακια του φεισμπουκ, άκυρα φόρα, εικόνες, τραγούδια, μπλα μπλα μπλα- απλά δεν περιγράφεται :S

Γενικά προτιμώ τη βιβλιοθήκη για διάβασμα πάντως. Εκεί στην κυριολεξία δεν μπορώ να κουνηθώ, αφού παντού υπάρχει κόσμος που διαβάζει σοβαρά, οπότε αναγκάζομαι να διαβάσω κι εγώ χωρίς να βγάλω κιχ!
Έχω περάσει πολλά μαθήματα που τα οφείλω στην ησυχία της βιβλιοθήκης- ο χρόνος εκεί κυλά αλλιώς :angel: (άσε που δεν έχει και ρολόγια πουθενά!!)


εδιτ. καλημέρα κουκλίνι και Μπιλλ!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.

Γενικά προτιμώ τη βιβλιοθήκη για διάβασμα πάντως. Εκεί στην κυριολεξία δεν μπορώ να κουνηθώ, αφού παντού υπάρχει κόσμος που διαβάζει σοβαρά, οπότε αναγκάζομαι να διαβάσω κι εγώ χωρίς να βγάλω κιχ!
Έχω περάσει πολλά μαθήματα που τα οφείλω στην ησυχία της βιβλιοθήκης- ο χρόνος εκεί κυλά αλλιώς :angel: (άσε που δεν έχει και ρολόγια πουθενά!!)

Xα!! Ισχύει...:D...εκεί θες δεν θες συγκεντρώνεσαι για τα καλά!!

Καλημέρα Καλυψάκι! :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Xα!! Ισχύει...:D...εκεί θες δεν θες συγκεντρώνεσαι για τα καλά!!

Καλημέρα Καλυψάκι! :-*

Άσε παιδίμ, κάνεις και κοινωνικές επαφές
ξέρεις τι κόσμο είχα πετύχει προχθές που είχα να τους δω μήνες, σε μια βόλτα στα ράφια για να βρω μια Στατική Μηχανική που ήθελα;; ουυυυυυ :D:D

Ενώ στο σπίτι έχεις τα τηλέφωνα, τα πισια, τις τηλεοράσεις... άντε να συγκεντρωθείς!

ουφ σας αφήνω αγάπεζ, πάω στο σουπερ μάρκετ! :worry:

μουτς!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top