Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Hallo(!)

Ποιός καλός Θεσσαλονικιός (ή γενικώς γνώστης :D) συμφορουμίτης θα με κατατοπίσει την ΑΖΧΕΤΗ, για το που θα βρω πληροφορίες για το πώς πάνε Θεσσαλονίκη με τρένο? Που ψάχνω? Από που είναι ο σταθμός στην Αθήνα?
Πόσες ώρες κάνει?

(νταξ, βρίστε με, είμαι απαράδεΧτη, αλλά δεν έχω ιδέα :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Hallo(!)

Ποιός καλός Θεσσαλονικιός (ή γενικώς γνώστης :D) συμφορουμίτης θα με κατατοπίσει την ΑΖΧΕΤΗ, για το που θα βρω πληροφορίες για το πώς πάνε Θεσσαλονίκη με τρένο? Που ψάχνω? Από που είναι ο σταθμός στην Αθήνα?
Πόσες ώρες κάνει?

(νταξ, βρίστε με, είμαι απαράδεΧτη, αλλά δεν έχω ιδέα :redface:)
ο σταθμός στην Αθήνα είναι ο Σταθμός Λαρίσσης, από εκεί θα πάρεις το τρένο.
Πληροφορίες και δρομολόγια έχει στο site www.ose.gr

πότε έρχεσαι;:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ο σταθμός στην Αθήνα είναι ο Σταθμός Λαρίσσης, από εκεί θα πάρεις το τρένο.
Πληροφορίες και δρομολόγια έχει στο site www.ose.gr

πότε έρχεσαι;:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Thanx :)
10 Aπριλίου μάλλον και φεύγω 11. Σκέφτομαι να ανέβω και με το αυτοκίνητο, δεν έχω αποφασίσει ακόμα, ίσως κοιτάξω για αυθημερόν με αεροπλάνο... Βασικά πρέπει να πάω για μια δουλειά το Σάββατο το απόγευμα (11 απριλίου) αλλά δεν προλαβαίνω ΚΑ ΘΟ ΛΟΥ αυτή την περίοδο, οπότε το πιο πιθανό είναι να φτάσω 10 απριλίου βράδυ (ή 11 απριλίου πρωί) και να φύγω με τπτ...νυχτερινό (έχω πάει Θεσ/νίκη για 1.5 μέρα πάλι σε ένα γάμο πριν από καμιά 10αριά χρόνια και το μόνο που θυμάμαι είναι ότι είχα φύγει νυχτιάτικα με ένα λεωφορείο και είχα ξημερωθεί στο πεδίο του Άρεως εδώ στην Αθήνα)..

Δυστυχώς δεν έρχομαι για πολύ, μακάρι να μπορούσα να έρθω :/:.

Κάποια στιγμή θα τα καταφέρω να έρθω για πιο πολύ όμως που θα πάει! Το χω τάξει και σε μια παιδική μου φίλη που με... παρακαλάει εδώ και 10 χρόνια να έρθω αλλά δεν έχω αξιωθεί ακόμα :redface:

Αλλά μόλις τα καταφέρω [κατά καλοκαίρι-Σεπτέμβρη το κόβω] "απαιτώ" meeting με παλαντινάκι junior :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
α, ωραία, μέχρι το Σεπτέμβρη το παλλαντινάκι θα έχει ξεπεταχτεί και θα κυκλοφορήσουμε σε όλα τα trendy μέρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Hallo(!)

Ποιός καλός Θεσσαλονικιός (ή γενικώς γνώστης :D) συμφορουμίτης θα με κατατοπίσει την ΑΖΧΕΤΗ, για το που θα βρω πληροφορίες για το πώς πάνε Θεσσαλονίκη με τρένο? Που ψάχνω? Από που είναι ο σταθμός στην Αθήνα?
Πόσες ώρες κάνει?

(νταξ, βρίστε με, είμαι απαράδεΧτη, αλλά δεν έχω ιδέα :redface:)
Πάρε το 1110.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πήγαινε με αεροπλάνο. Ακόμα καλύτερα, έλα με την πτήση που θα 'μαι κι εγώ να πετάξουμε αγκαλίτσα. :P :P


Αθηνά, το καλό που σου θέλω να έχεις χρόνο να τσακίσουμε το Ούζο Μέλαθρον. Ειδάλλως θα δείξω σε 1024 κοινούς γνωστούς μας το βίντεο που θα τραβήξω από σένα όταν παρουσιάζεις την εργασία σου. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

κατι τέτοιες δυσφημίζουν το γυναικείο φύλο...:mad::fool::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Nα πάτε για ύπνο αντί να κοροϊδεύετε μικρά κοριτσάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
μπείτε ρε κανείς να πούμε τπτ

πς. μπορατ σταμάτα να κανεις σεχς για λίγο και μπες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα καθομουν εγω ρε ρεμπεσκε, αλλα παω να δω την ελαφαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μας υποχρέωσες ρε μαν.


πς. Καλό ματς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχεις κανεις υποψην του κανενα site που να μπορω να δω τα αποτελεσματα των αγωνων σε πραγματικο χρονο; Ξερω οτι υπαρχουν τετια, αλλα με το google δεν καταφερνω να βρω κατι... Β και Γ εθνικη με ενδιαφερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Για Β' και Γ' εθνική δεν υπάρχουν Κρόνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αυτή η διαφήμιση των Jumbo που παίζει στον city "εμένα με βολεύουν τα jumbo στη Νερατζιώτισσα, από 'κει θα πάρω λαμπάδα για τη μπέμπα, γιατί είμ' από Αντίς Αντέρμπα" είναι άραγε η πιο καμμένη απ' όσες έχουν παιχτεί στο ραδιόφωνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι η πιο καμένη evah! Καλημέρες people! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Είναι η πιο καμένη evah! Καλημέρες people! :D

Καλημέρα Γιωργάκη! Τι χαμπάρια;;; Καιρό είχα να σε δω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αυτοί οι καθυστερημένοι που κάνουν τις καμμένες διαφημίσεις των Jumbo στο ραδιόφωνο κατάφεραν να βγάλουν ακόμα πιο καμμένη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top