Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,013 μηνύματα.
:blink: ........... τα κύτταρά σου μάλλον ξύλο θέλουν!!!!!!! ...... :mastigio

Συμφωνώ, τέτοιο στραβόξυλο που είσαι, κάθε κύτταρό μου σε αποζητά απεγνωσμένα!:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Συμφωνώ, τέτοιο στραβόξυλο που είσαι, κάθε κύτταρό μου σε αποζητά απεγνωσμένα!:yahoo:

Εντάξει Άννα Βίσση του Φόρουμ, :lol: μπορείς να σταματήσεις να χτυπιέσαι :wall:... το ξέρω "είμαι στο αίμα, στις φλέβες, στα κύτταρά σου".....:whistle: ..... δε χρειάζεται να κάνεις σαματά για να τραβήξεις την προσοχή μου. :P Πες απλά γειά σου σίμπυ ... είμαι μεγαλόψυχη και θα σου απαντήσω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,013 μηνύματα.
Εντάξει Άννα Βίσση του Φόρουμ, :lol: μπορείς να σταματήσεις να χτυπιέσαι :wall:

Τι σόι άντρας είναι ένας άντρας αν δε μπορεί να κάνει απολύτως τα πάντα για μια γυναίκα σαν εσένα;

... το ξέρω "είμαι στο αίμα, στις φλέβες, στα κύτταρά σου".....:whistle:

Την καρδιά μου ξέχασες

είμαι μεγαλόψυχη και θα σου απαντήσω :pfff:

Να ταν μόνο η ψυχή σου μεγάλη.:devil: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι σόι άντρας είναι ένας άντρας αν δε μπορεί να κάνει απολύτως τα πάντα για μια γυναίκα σαν εσένα;

ζόρικος .....



Την καρδιά μου ξέχασες
Δεν την ξέχασα... απλά έχουν βουλώσει οι αρτηρίες από τα λιπαρά που τρως και δυσκολεύομαι να φτάσω..... :P


Να ταν μόνο η ψυχή σου μεγάλη.:devil: :P
τι να κάνουμε χρυσέ μου.... size matters!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,013 μηνύματα.
ζόρικος .....

Αυτά στο δεύτερο ημίχρονο. Αρκεί να αντέξεις ως τότε γιατί οι στατιστικές μελέτες λένε ότι οι ηλικιωμένοι στο 3λεπτο γίνονται ένα με το πάτωμα!:P




Δεν την ξέχασα... απλά έχουν βουλώσει οι αρτηρίες από τα λιπαρά που τρως και δυσκολεύομαι να φτάσω..... :P

Αφού δε μου δίνεις να φάω το δικό σου κρέας, το χω ρίξει στο κοντοσούβλι καρδιά μου! Εσύ φταις!



τι να κάνουμε χρυσέ μου.... size matters!!!!!:P

Εσύ και η Nationalen Nederlanden... Μεγάλη και σίγουρη...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αυτά στο δεύτερο ημίχρονο. Αρκεί να αντέξεις ως τότε γιατί οι στατιστικές μελέτες λένε ότι οι ηλικιωμένοι στο 3λεπτο γίνονται ένα με το πάτωμα!:P

Ναι μπορεί ... αλλά εγώ μάχομαι επιτυχώς και από το πάτωμα! :P



Αφού δε μου δίνεις να φάω το δικό σου κρέας, το χω ρίξει στο κοντοσούβλι καρδιά μου! Εσύ φταις!

Αφού φέραμε το θέμα στην ηλικία ... να σου θυμίσω ότι τα νήπια τρώνε κρεμούλες και αλεσμένες σουπίτσες.
Το κυνήγι είναι γι΄αυτούς που έχουν δόντια!:upside:



Εσύ και η Nationalen Nederlanden... Μεγάλη και σίγουρη...!:P

Το ξέρω πως σε πιάνει ίλιγγος όταν αναλογίζεσαι το μεγαλείο μου!!!!! Τι να κάνω, πόσο να χαμηλώσω το επίπεδό μου .... για να με φτάσεις;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,013 μηνύματα.
Ναι μπορεί ... αλλά εγώ μάχομαι επιτυχώς και από το πάτωμα! :P

Λόγια λόγια λόγια... Show me άμα έχεις γαλόνια στον τομέα μαντάμ κι άσε την πάρλα!:whistle:

Αφού φέραμε το θέμα στην ηλικία ... να σου θυμίσω ότι τα νήπια τρώνε κρεμούλες και αλεσμένες σουπίτσες.

Έντεχνα άφησες απέξω το "θηλάζουν"... Και έρχεται η ώρα που πεινάω και θα με ταίσεις!:P


Το ξέρω πως σε πιάνει ίλιγγος όταν αναλογίζεσαι το μεγαλείο μου!!!!! Τι να κάνω, πόσο να χαμηλώσω το επίπεδό μου .... για να με φτάσεις;;; :P

Θα σου πω από κοντά πόσο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Λόγια λόγια λόγια... Show me άμα έχεις γαλόνια στον τομέα μαντάμ κι άσε την πάρλα!:whistle:


Έντεχνα άφησες απέξω το "θηλάζουν"... Και έρχεται η ώρα που πεινάω και θα με ταίσεις!:P


Θα σου πω από κοντά πόσο...:whistle:

Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,013 μηνύματα.
Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!:P

Ποιός είπε πως είμαι πεινασμένος... Απλά ο φούρνος έχει πόρτα ορθάνοιχτη (κι από καρβέλια τίποτα:whistle:) και απλά κοιτάω ν' αρπάξω ότι μπορώ, ένεκα οικονομικής κρίσης!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ποιός είπε πως είμαι πεινασμένος... Απλά ο φούρνος έχει πόρτα ορθάνοιχτη (κι από καρβέλια τίποτα:whistle:) και απλά κοιτάω ν' αρπάξω ότι μπορώ, ένεκα οικονομικής κρίσης!:P


Πλιάτσικο δηλαδή;;;; :eek:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,013 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,013 μηνύματα.
Άντε γειαααααααα!!!!!
:D

Πρωτάθλημα και κύπελλο ΠΟΤΕ στον Πειραιά!:P Γειά σου μπούι μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες κόσμε εθισμένε στο ίντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
γιατι καποια ατομα δεν ζουν?δεν αρπαζουν την ευκαιρια απο τα μαλλια?γιατι ειναι τοσο σφιγμενοι?γιατι ειναι τοοοοσο ντροπαλοι???
καποτε θα ξυπνησουν και θα ειναι πολυυυ αργα...:(:(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χαλό γκαιζ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Mίλησε κανείς; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπα τώρα δε μιλάς τσαπερδόνα ε;:P

Αι στο καλό σου ρε βλαμμένο
άρχισα να σκέφτομαι τι μπορεί να έκανα και να μην το κατάλαβα και γι αυτό μου τη λες!

γκρρρρ :beating:


πς. δεν πήγες στον αγώνα κοπελιά;
βλέπω εδώ απέξω γίνεται τση τρελής με τους γκανγκστερικούς φιλάθλους της - κατα τα άλλα - ομαδάρας :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top