Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να μην ταλαιπωρείς το παιδί, που λιώνει για σένα!!!! :P

Δεν τον ταλεπωρώ, ίσα ίσα είμαι ο εαυτός μου, περισσότερο απο την κάθε μια που λέει πώς τον νοιάζετε και μένει απλά στα λόγια, εγώ λέω πραγματικά αυτό που νοιώθω και έυχομαι να βρεί κάποια κοπέλα στην ζωή του που να του ειναι απολύτως αληθινη, αφού η ψευτιά θερίζει στις μέρες μας;)


Μωρό μου εσύ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα σας, καλό μήνα και μην περιμένετε να σας πω καλό χειμώνα! :D

Γλυκειά μου ομορφιά τι κάνεις; μου έλειψες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάνια μου δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι που σε βλέπω!!!
Πρώτον επειδή γύρισες
Δεύτερον επειδή σε βλέπω χαρούμενη γελαστή δυναμική και αισιόδοξη όπως πάντα
Τρίτον γιατί έχεις τέλεια υπογραφή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια μου δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι που σε βλέπω!!!
Πρώτον επειδή γύρισες
Δεύτερον επειδή σε βλέπω χαρούμενη γελαστή δυναμική και αισιόδοξη όπως πάντα
Τρίτον γιατί έχεις τέλεια υπογραφή :P

Σε ευχαριστώ για όλα αυτά τα καλά που λές για μένα και σε ευχαριστώ που είσαι γλύκα και είσαι και στο στέκι:clapup::clapup:

Πώς πάς; όλα καλά; ο μικρός; πώς πάει; δώσε του ένα φοβερό φιλάκι απο μένα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέρες!! Τι κάνετε;; :D

Έγραψα (μάθημα) :D


πς. Γειά σου Μάνιααααα :hug: Τι ωραία υπογραφή! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρες!! Τι κάνετε;; :D

Έγραψα (μάθημα) :D


πς. Γειά σου Μάνιααααα :hug: Τι ωραία υπογραφή! :redface:


Καλημέρα, πώς έγραψες;

Ευχαριστώ και για το κοπλιμάν:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Νομίζω καλά, πρέπει να πέρασα :D

Αν και έπαθα ένα ψιλοσοκ από το άγχος την ώρα που έγραφα- δε ξέρω τι με έπιασε μ αυτό το μάθημα... Είναι περίεργος ο καθηγητής
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Νομίζω καλά, πρέπει να πέρασα :D

Αν και έπαθα ένα ψιλοσοκ από το άγχος την ώρα που έγραφα- δε ξέρω τι με έπιασε μ αυτό το μάθημα... Είναι περίεργος ο καθηγητής :worry:

Θέλει κόλπο, ανάλογα τον καθηγητή και συμπερηφορά, τώρα θα σου δώσω συμβουλή:whistle:

Οταν δείς πώς δυσκολέυουν τα πράγματα ένα καλό ντεκολτέ και μια ερώτηση πάνω στο χαρτί είναι υπέροχα για να σε θυμάτε για κάτι καλύτερο:P:P:P

Παλιά είχαμε έναν τέτοιο καθηγητή και κάθε μάθημα του απο μια μαθήτρια έβαζε κάτι σέξυ και καθόμασταν σε όλο το μάθημα:P


Σας παρακαλώ μην με ακούτε απλά η ζέστη με επιρέασε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ντεκολτέ φορούσα αλλά όχι για κάποιον ιδιαίτερο λόγο :P

Με λυπήθηκε η επιτηρήτρια και ήρθε και μου χαίδευε τα μαλλιά και μου έλεγε ότι όλοι έχουν άγχος και δεν καταλαβαίνει γιατί και να ηρεμήσω και να γράψω ό,τι ξέρω... Και στο τέλος δίνω το γραπτό και βλέπει ότι είχα γεμίσει 8 σελίδες και μου λέει "Άντε παράτα μας χαζό, που αγχώνεσαι κιόλας"
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ντεκολτέ φορούσα αλλά όχι για κάποιον ιδιαίτερο λόγο :P

Με λυπήθηκε η επιτηρήτρια και ήρθε και μου χαίδευε τα μαλλιά και μου έλεγε ότι όλοι έχουν άγχος και δεν καταλαβαίνει γιατί και να ηρεμήσω και να γράψω ό,τι ξέρω... Και στο τέλος δίνω το γραπτό και βλέπει ότι είχα γεμίσει 8 σελίδες και μου λέει "Άντε παράτα μας χαζό, που αγχώνεσαι κιόλας" :P

Αρα σε βλέπω με αριστειο; αντε κούκλα να προοδέυσεις και το ντεκολτέ κράτα το το πολλύ πολλύ αν δεν πιάσει γράφεις τα θέματα πάνω στο στήθος και είσαι οκ:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Α δεν έχει σημασία πόσο γράφω! Ήταν ένας που με έκοψε ενώ είχα γράψει 7 σελίδες και τα είχα όλα σωστά και μου έβαλε... 3 :confused: Ιδέα δεν έχω γιατί- δεν είναι και ποτέ στο γραφείο του μπας και το δω το ρημαδοδιαγώνισμα και μου φύγει η απορία :worry:

Τώρα ελπίζω σε ένα 5-6 πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Α δεν έχει σημασία πόσο γράφω! Ήταν ένας που με έκοψε ενώ είχα γράψει 7 σελίδες και τα είχα όλα σωστά και μου έβαλε... 3 :confused: Ιδέα δεν έχω γιατί- δεν είναι και ποτέ στο γραφείο του μπας και το δω το ρημαδοδιαγώνισμα και μου φύγει η απορία :worry:

Τώρα ελπίζω σε ένα 5-6 πάντως :P

Για τον καθηγηή καλά θα κάνεις για το έλλο έυχομαι άριστα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχαριστώωωωω :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα και καλό μήνα!!

Μάνια μου καλώς ήρθες!!!! :clapup::clapup::clapup: Επιτέλους!!! Μας έλειψες :) Όλα καλά;

Τα υπόλοιπα παιδάκια τι κάνουν; Καλυψώ μου μπράβο για το μάθημα, πάντα τέτοια ;) Εγώ γράφω το απόγευμα και τρέμω από το άγχος, δεν έχω κοιμηθεί καλά κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα και καλό μήνα!!

Μάνια μου καλώς ήρθες!!!! :clapup::clapup::clapup: Επιτέλους!!! Μας έλειψες :) Όλα καλά;

Τα υπόλοιπα παιδάκια τι κάνουν; Καλυψώ μου μπράβο για το μάθημα, πάντα τέτοια ;) Εγώ γράφω το απόγευμα και τρέμω από το άγχος, δεν έχω κοιμηθεί καλά κιόλας...


Καλημέρα ζουζούνα, ήρθα και έυχομαι να μείνω, και εσείς μου λείψατε πολλύ αλλα δεν ήθελα να γίνω η σκύλα του στεκιού:P οπότε μακρυα και αγαπημένοι παρα κοντά και μαλωμένοι;)

Πώς πάς; ολα καλά;:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αχου μωλε μια χαρά θα πας :bigarmhug

Εγώ το είχα πάρει από φόβο το συγκεκριμένο που έδινα σήμερα λόγω του καθηγητή (και του ότι το διάβαζα για πρώτη φορά εβερ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα ζουζούνα, ήρθα και έυχομαι να μείνω, και εσείς μου λείψατε πολλύ αλλα δεν ήθελα να γίνω η σκύλα του στεκιού:P οπότε μακρυα και αγαπημένοι παρα κοντά και μαλωμένοι;)

Πώς πάς; ολα καλά;:clapup::clapup:

Καλά προς το παρόν. Έχω πολύ άγχος και είμαι πολύ ευαίσθητη τον τελευταίο καιρό. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να πάρουνε το δρόμο τους κάποια πράγματα. Βαρέθηκα τις εκκρεμότητες.

Αχου μωλε μια χαρά θα πας :bigarmhug

Εγώ το είχα πάρει από φόβο το συγκεκριμένο που έδινα σήμερα λόγω του καθηγητή (και του ότι το διάβαζα για πρώτη φορά εβερ :P)

:D Εγώ τα έχω πάρει όλα από φόβο τώρα γιατί είναι τα τελευταία μου μαθήματα και είναι τα πιο δύσκολα όπως καταλαβαίνεις. Και ναι, οι καθηγητές των συγκεκριμένων μαθημάτων είναι οι χειρότεροι :mad:

Ευχαριστώ για τη στήριξη :) :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά προς το παρόν. Έχω πολύ άγχος και είμαι πολύ ευαίσθητη τον τελευταίο καιρό. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να πάρουνε το δρόμο τους κάποια πράγματα. Βαρέθηκα τις εκκρεμότητες.

:D Εγώ τα έχω πάρει όλα από φόβο τώρα γιατί είναι τα τελευταία μου μαθήματα και είναι τα πιο δύσκολα όπως καταλαβαίνεις. Και ναι, οι καθηγητές των συγκεκριμένων μαθημάτων είναι οι χειρότεροι :mad:


έυχομαι και ξέρω πώς θα είναι έτσι να πάνε όλα καλά και μην αγχωθείς ξεκουράσου λίγο και συνέχισε την μέρα σου, εξάλου και να αγχωθείς δεν σημαίνει πώς ξέρεις περισσότερα, απλά χαλαρή θα θυμάσε περισσότερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top