Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:alljumpy::alljumpy:δεν το πιστέυω, γενάμε γενάμε, εχουμε διαστολή, το βαφτιστήρι μου θα έχει γενέθλια ιδια μέρα με την νονά του:alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ζήτω το βαφτιστήρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σιμπυ!:clapup:

:alljumpy::alljumpy:δεν το πιστέυω, γενάμε γενάμε, εχουμε διαστολή, το βαφτιστήρι μου θα έχει γενέθλια ιδια μέρα με την νονά του:alljumpy::alljumpy::alljumpy:

:alljumpy: αυτά είναι!


dooo μεγιά το δόντι ρε.:P


Άντε κι επειδή είμαι στις καλές μου , Καλημέρα συνάδελφε!!Είναι Πέμπτη , αλλά το ίδιο κάνει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μπράβο μάνια μου! Χρόνια σου πολλά και να σας ζήσει και το νεούδι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπράβο μάνια μου! Χρόνια σου πολλά και να σας ζήσει και το νεούδι! :)

Ευχαριτώ, η αδερφή μου λέει πώς σκέυτοντε το Μαρίνα σαν όνομα, αν γίνει αυτό, τότε νονά και βαφτιστήρι θα είναι Μαρίνες και θα γιορτάζουν την ιδια μέρα τα γενέθλια τους:worry::worry::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
:alljumpy::alljumpy:δεν το πιστέυω, γενάμε γενάμε, εχουμε διαστολή, το βαφτιστήρι μου θα έχει γενέθλια ιδια μέρα με την νονά του:alljumpy::alljumpy::alljumpy:


Συγχαρητήριαααααα μανια μου!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:


Άντε κι επειδή είμαι στις καλές μου , Καλημέρα συνάδελφε!!Είναι Πέμπτη , αλλά το ίδιο κάνει :p


Για εσένα είναι Πέμπτη! Για εμένα είναι Παρασκευή!!!! Τελευταία μέρα στην δουλειά, για αυτή την εβδομαδα!!! :yahoo::yahoo::yahoo:

Και εγώ στις καλές μου είμαι αλλά κάτι προσπαθεί να με εκνευρίσει! Δεν θα τα καταφέρει όμως! :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συγχαρητήριαααααα μανια μου!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:

Ευχαριστώ, η αδερφή μου μου έκανε το καλύτερο δώρο τελικά σήμερα:P:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάνια μου με το καλό!!! με ένα πόνο η αδερφούλα σου!!! με ένα πόνο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια μου με το καλό!!! με ένα πόνο η αδερφούλα σου!!! με ένα πόνο!!!

Μακάρι καρδιά μου, αντε τώρα ο μικρός έχει 2 επιλογές, αν θέλει συνομήλικη ή με διαφορά ηλικείας γυναίκα εδώ είμαι εγώ, ( η δικιά μου έχει και προικα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
doooo να χαίρεσαι την κόρη σου καθώς και τη μαμάκα σου :D
να χαίρεσαι και το νέο σας δόντι :P
AX, τη κόρη μου ναι, τη μαμά μου όχι:P
Μαρίνο λέγανε τον συγχωρεμένο πεθερό μου :P

Σίδερα μασάμε τώρα, αμέ αμέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΜΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΡΕΧΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ!!!!!!!!!!!
ΜΕ ένα πόνο, μανίτσα!!!!!!

έχουμε γεννητούρια, οέο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μάνια μου χρόνια πολλά και συγχαρητήρια!!!
Καλημέρες παιδάκια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
AX, τη κόρη μου ναι, τη μαμά μου όχι:P
Μαρίνο λέγανε τον συγχωρεμένο πεθερό μου :P

Σίδερα μασάμε τώρα, αμέ αμέ


γμτ και πρέπει να σε έχω ρωτήσει τουλάχιστον δύο φορές για το όνομα :redface:
τι σου είναι το γήρας... ουκ γαρ έρχεται μόνον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλημέρα

Μάνια χρόνια πολλά πολύχρονη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Καλημέρα! :yawn:

Μάνια χρόνια πολλά και μεγειά το βρεφίδι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΜΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΡΕΧΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ!!!!!!!!!!!
ΜΕ ένα πόνο, μανίτσα!!!!!!

έχουμε γεννητούρια, οέο!!!!

Δεν μπορώ παίζει πολλή δουλειά στο γραφείο:mad:

Μάνια μου χρόνια πολλά και συγχαρητήρια!!!
Καλημέρες παιδάκια!!!!

Ευχαριστώωωωωωωωω:clapup::clapup::clapup::clapup: καλημέρα:clapup:

καλημέρα

Μάνια χρόνια πολλά πολύχρονη:)

Ευχαριστώ καρδια μου 26 για σήμερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα! :yawn:

Μάνια χρόνια πολλά και μεγειά το βρεφίδι!:D

Ευχαριστώ ψυχή μου, περιμένουμε την κοράκλα και είμαι τσιτωμένη:clapup::clapup::clapup::clapup: φοβερή μέρα, όλα καλά πάνε, Γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top