Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Well-known member

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Πραγματικά πόσο ζηλεύω γνωστούς μου από άλλα ιδρύματα που μου λένε "εμείς διαβάζουμε μόνο την εξεταστική και τα περνάμε χαλαρά".
εχμμμμ... κι εγώ πάντως μόνο στην εξεταστική διάβαζα...(οκ και τις εργασίες των εργαστηρίων στην ώρα τους). Απλώς, ως νορμάλ άνθρωπος (:P) θεωρούσα ότι κάθε έτος έχει 3 εξεταστικές και όχι 2 :P

Έλεγα να προσπαθήσω για ΕΜΠ, αλλά λίγο ακόμα και αλλάζω ρότα...:D:P
μην τους ακούς ρε συ! Να μας έρθεις, να μας έρθεις (βέβαια εγώ να 'χω φύγει, να'χω φύγει μέχρι να μας έρθεις :P)

NINJAKI

New member

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

NINJAKI

New member

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.
Λυπάμε που θα το πώ αλλα ο μποράτ είναι αναντικατάστατος, (στον αντρικό πληθυσμό) στον γυναικείο έχω πολλά μωρά, είσαστε όλες τόσο μωρά που δεν μπορώ να ξεχωρήσω καμια σας;)
ΑΙ ΛΟΒ ΜΠΟΡΑΤ.

fandago

New member

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.
Καλημέρα κόζζζζμε! :D

Ηρώ

New member

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.
Ακόμα εδώ είσαι εσύ;;;:confused:

Ξοοοουτ!:mad:

fandago

New member

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

Ηρώ

New member

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

fandago

New member

Καλά φεύγω :(

Καλή σας μέρα. Και αν κάνετε καιρό να με δείτε, να θυμάστε ποια με έδιωξε :(

Αντίο κόζζζζμε...

Ηρώ

New member

Σιγά και με πήραν τα κλάμματα.. :cry_x:
Καλή σου μέρα ρε Θόδωρααα!:D

Εγώ αντέχω ακόμα, καθώς σε καμιά ώρα παραδίδω εργασία :/:

Καλημέεεεεεεεερες στους πρωινούς!:D

Palladin

New member

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.
Καλημέρα :panwkatw:

cibyllian

New member

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.
Καλημέρααααααααα!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.
Καλά φεύγω :(

Καλή σας μέρα. Και αν κάνετε καιρό να με δείτε, να θυμάστε ποια με έδιωξε :(

Αντίο κόζζζζμε...

στο καλό και να γυρίσεις μετά που θα με έχουν σκοτώσει οι δολοφόνοι για να μη με κατηγορείς άδικα :mad:

:P

καλημέρα σας :D

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.
Καλημέρααααααα σε όλουυυυυυυυς!!!!!! :D:D:D

Κακή Επιρροή ο μικρός πως τα πάει στο παιδικό σταθμό τελικά; :)

Κακή Επιρροή

New member

καλημέρα Φοιμπς :D

είναι πολύ κοινωνικό παιδί και τα πάει πάρα πολύ καλά
δεν χρειαζόταν καν τη βδομάδα προσαρμογής που μας επέβαλαν απ το σταθμό με το έτσι θέλω αλλά τες πα
εχει τα δόντια του τώρα και είχαμε κάτι δραματα δυο μέρες τώρα αλλά οκ... θα το ξεπεράσουμε :D

cibyllian

New member

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.
καλημέρα Φοιμπς :D

δεν χρειαζόταν καν τη βδομάδα προσαρμογής που μας επέβαλαν απ το σταθμό με το έτσι θέλω αλλά τες πα
εχει τα δόντια του τώρα και είχαμε κάτι δραματα δυο μέρες τώρα αλλά οκ... θα το ξεπεράσουμε :D
:hehe:

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.

Μπράβοοοο του!!! Δεν φαινόταν να είχε πρόβλημα ένα τόσο χαρούμενο και ζουζούνικο παιδί!!!! :D

dooo

New member

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.
Μπονζούρ φέλλοους συμφορουμίστας

τι-λέω-πρωί-πρωί

ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙ
ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙ
τώρα μπορούμε να δαγκώσουμε όποιον μας πει η μαμά μας.
Τον φανταγκούλη πιχί.

:P:P:D

Κακή Επιρροή

New member

doooo να χαίρεσαι την κόρη σου καθώς και τη μαμάκα σου :D
να χαίρεσαι και το νέο σας δόντι :P

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...