Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πραγματικά πόσο ζηλεύω γνωστούς μου από άλλα ιδρύματα που μου λένε "εμείς διαβάζουμε μόνο την εξεταστική και τα περνάμε χαλαρά".

εχμμμμ... κι εγώ πάντως μόνο στην εξεταστική διάβαζα...(οκ και τις εργασίες των εργαστηρίων στην ώρα τους). Απλώς, ως νορμάλ άνθρωπος (:P) θεωρούσα ότι κάθε έτος έχει 3 εξεταστικές και όχι 2 :P

Έλεγα να προσπαθήσω για ΕΜΠ, αλλά λίγο ακόμα και αλλάζω ρότα...:D:P

μην τους ακούς ρε συ! Να μας έρθεις, να μας έρθεις (βέβαια εγώ να 'χω φύγει, να'χω φύγει μέχρι να μας έρθεις :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Νιντζάκι; εσύ; :worry: που είσαι σύ καλέ;:confused:

XA!!!!!!!!!!!!!!!

εδώ είμαι και γω μπαίνω στο φόρουμ μια φορά το χρόνο χιχιχι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Λυπάμε που θα το πώ αλλα ο μποράτ είναι αναντικατάστατος, (στον αντρικό πληθυσμό) στον γυναικείο έχω πολλά μωρά, είσαστε όλες τόσο μωρά που δεν μπορώ να ξεχωρήσω καμια σας;)

ΑΙ ΛΟΒ ΜΠΟΡΑΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλημέρα κόζζζζμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ακόμα εδώ είσαι εσύ;;;:confused:

Ξοοοουτ!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ακόμα εδώ είσαι εσύ;;;:confused:

Ξοοοουτ!:mad:
Αυτά κοριτσάκι στο σπίτι σου. Εδώ είναι δημόσιος χώρος :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αυτά κοριτσάκι στο σπίτι σου. Εδώ είναι δημόσιος χώρος :pfff:

Επειδή είμαστε σε δημόσιο χώρο σε διώχνω:pfff:

Στο σπίτι μου είμαι κιιιιουρία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλά φεύγω :(

Καλή σας μέρα. Και αν κάνετε καιρό να με δείτε, να θυμάστε ποια με έδιωξε :(

Αντίο κόζζζζμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σιγά και με πήραν τα κλάμματα.. :cry_x:
Καλή σου μέρα ρε Θόδωρααα!:D

Εγώ αντέχω ακόμα, καθώς σε καμιά ώρα παραδίδω εργασία :/:

Καλημέεεεεεεεερες στους πρωινούς!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Καλημέρα :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρααααααααα!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλά φεύγω :(

Καλή σας μέρα. Και αν κάνετε καιρό να με δείτε, να θυμάστε ποια με έδιωξε :(

Αντίο κόζζζζμε...


στο καλό και να γυρίσεις μετά που θα με έχουν σκοτώσει οι δολοφόνοι για να μη με κατηγορείς άδικα :mad:


:P

καλημέρα σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
με αυτό... :panwkatw: .... θυμήθηκα...
πείτε ρε στη διαβολίνα να έρχεται πότε πότε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααααα σε όλουυυυυυυυς!!!!!! :D:D:D


Κακή Επιρροή ο μικρός πως τα πάει στο παιδικό σταθμό τελικά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα Φοιμπς :D


είναι πολύ κοινωνικό παιδί και τα πάει πάρα πολύ καλά
δεν χρειαζόταν καν τη βδομάδα προσαρμογής που μας επέβαλαν απ το σταθμό με το έτσι θέλω αλλά τες πα
εχει τα δόντια του τώρα και είχαμε κάτι δραματα δυο μέρες τώρα αλλά οκ... θα το ξεπεράσουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
καλημέρα Φοιμπς :D


είναι πολύ κοινωνικό παιδί και τα πάει πάρα πολύ καλά
δεν χρειαζόταν καν τη βδομάδα προσαρμογής που μας επέβαλαν απ το σταθμό με το έτσι θέλω αλλά τες πα
εχει τα δόντια του τώρα και είχαμε κάτι δραματα δυο μέρες τώρα αλλά οκ... θα το ξεπεράσουμε :D

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
είναι πολύ κοινωνικό παιδί και τα πάει πάρα πολύ καλά
δεν χρειαζόταν καν τη βδομάδα προσαρμογής που μας επέβαλαν απ το σταθμό με το έτσι θέλω αλλά τες πα
εχει τα δόντια του τώρα και είχαμε κάτι δραματα δυο μέρες τώρα αλλά οκ... θα το ξεπεράσουμε :D


Μπράβοοοο του!!! Δεν φαινόταν να είχε πρόβλημα ένα τόσο χαρούμενο και ζουζούνικο παιδί!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μπονζούρ φέλλοους συμφορουμίστας

τι-λέω-πρωί-πρωί

ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙ
ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙ
τώρα μπορούμε να δαγκώσουμε όποιον μας πει η μαμά μας.
Τον φανταγκούλη πιχί.

:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τώρα μπορούμε να δαγκώσουμε όποιον μας πει η μαμά μας.
Τον φανταγκούλη πιχί.

:P:P:D

Σβέλτα πριν ξυπνήσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
doooo να χαίρεσαι την κόρη σου καθώς και τη μαμάκα σου :D
να χαίρεσαι και το νέο σας δόντι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top