Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Δεν είσαι η μόνη!!! Κοντεύω να κοιμηθώ πάνω το λάπτοπ της δουλειάς :P Καλημέρα σε όλους !!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!!!! :D

Δεν είσαι η μόνη!!! Κοντεύω να κοιμηθώ πάνω το λάπτοπ της δουλειάς :P Καλημέρα σε όλους !!!!!! :D


Και εγώ μαζί σας!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν είσαι η μόνη!!! Κοντεύω να κοιμηθώ πάνω το λάπτοπ της δουλειάς :P Καλημέρα σε όλους !!!!!! :D

Και εγώ μαζί σας!!! :D


Τρεις καφέδες στο "κουβεντούλα χωρίς θέμα!" ....... ΕΦΤΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλημέρα σας και πάλι! Σε λίγο πάω να καταθέσω μηχανογραφικό :P

good luck!!! και εγώ χθες πήγα, το έδωσα και έφυγε από πάνω μου ένα βάρος!!!:D ευχήσου μόνο να μην έχει πολλοί κόσμο...αν και θα έχει γιατί είναι η καταληκτική ημερομηνία σήμερα!! αλλάζω θέμα, έχει κανείς καμμιά ιδέεα για καλή παραλία στην αττική χωρίς πολύ κόσμο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλημέρες Κόσμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
good luck!!! και εγώ χθες πήγα, το έδωσα και έφυγε από πάνω μου ένα βάρος!!!:D ευχήσου μόνο να μην έχει πολλοί κόσμο...αν και θα έχει γιατί είναι η καταληκτική ημερομηνία σήμερα!! αλλάζω θέμα, έχει κανείς καμμιά ιδέεα για καλή παραλία στην αττική χωρίς πολύ κόσμο;;;

άλιμο :P:P



καλημέρα σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Mηχανογραφικό.. omg... πέρασαν 5 χρόνια!!! Μη μου αγχώνεσαι, ότι είναι να έρθει θα 'ρθει αλλιώς θα προσπεράσει! Τι σχολές έχεις δηλώσει;

Καλημέρα Γιαννάκη και ΚουΕ!

Νυσταγμένες μου, μας έφτιαξα πάλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • frappe.jpg
    frappe.jpg
    21.2 KB · Εμφανίσεις: 70

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
1. το διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας στο ο.π.α-το οποίο αν και με ενδιαφέρει τρελά δεν το πιάνω με καποία κυβέρνηση, 2.το διεθνων και ευρωπαικών-στο οποίο λογικά μπαίνω άνετα και μετά κάτι σχολές που μου γυάλισαν από το γεωπονικό, τα ναυτυλιακά και κάτι άλλες οικονομικές μήπως και γίνει καμμιά στραβή και ανέβουν τρελά οι βάσεις....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Νυσταγμένες μου, μας έφτιαξα πάλι!!!


Είσαι ΘΕΑ λέμε!!!! :clapup::clapup::clapup:


1. το διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας στο ο.π.α-το οποίο αν και με ενδιαφέρει τρελά δεν το πιάνω με καποία κυβέρνηση, 2.το διεθνων και ευρωπαικών-στο οποίο λογικά μπαίνω άνετα και μετά κάτι σχολές που μου γυάλισαν από το γεωπονικό, τα ναυτυλιακά και κάτι άλλες οικονομικές μήπως και γίνει καμμιά στραβή και ανέβουν τρελά οι βάσεις....:):)


Να σου τονίσω μόνο οτι είναι Διεθνών Ευρωπαϊκών και Οικονομικών Σπουδών το συγκεκριμένο τμήμα στην ΑΣΟΕΕ! Δηλαδή βγαίνει Οικονομολόγος και λιγότερο Διεθνολόγος, άσχετα αν κάποιοι θέλουν να γίνει το ανάποδο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ξαναματακαλημερες παιδια!

Πω, μου την εσπασε ασχημα ο σεισμος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Είσαι ΘΕΑ λέμε!!!! :clapup::clapup::clapup:





Να σου τονίσω μόνο οτι είναι Διεθνών Ευρωπαϊκών και Οικονομικών Σπουδών το συγκεκριμένο τμήμα στην ΑΣΟΕΕ! Δηλαδή βγαίνει Οικονομολόγος και λιγότερο Διεθνολόγος, άσχετα αν κάποιοι θέλουν να γίνει το ανάποδο! :)

ναι βρε, το ξέρω!!!! για αυτό την διάλεξα, επειδή ναι μεν είναι οικονομική αλλά έχει και ένα πιο πολιτικό-διεθνές υπόβαθρο....δεν είναι σαν το οικονομικής επιστήμης για παράδειγμα που είναι ατόφιο οικονομικό τμήμα!! :):) τεσπά, ότι βρέξει ας κατεβάσει!!:smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλημέρα!! Τι έγινε με το σεισμό στη Ρόδο καλέ;;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Φανταγκούλη, είσαι καλά παιδί μου;;; Τι έπαθες, έχει διαταραχθεί το βιολογικό σου ρολόϊ;;;;;
Αυτό είναι χαλασμένο εδώ τσαι χρόνια, απλά πλέον αποκουζουλάθητσε :worry:
Ε; Πως θα το κάνεις αυτό;
Πας στην δευτεροβάθμια με τα δικαιολογητικά σου και το μηχανογραφικό σου και τα καταθέτεις :P
good luck!!! και εγώ χθες πήγα, το έδωσα και έφυγε από πάνω μου ένα βάρος!!!:D ευχήσου μόνο να μην έχει πολλοί κόσμο...αν και θα έχει γιατί είναι η καταληκτική ημερομηνία σήμερα!! αλλάζω θέμα, έχει κανείς καμμιά ιδέεα για καλή παραλία στην αττική χωρίς πολύ κόσμο;;;
Δεν είχε καθόλου κόσμο σήμερα, αλλά μου την σπάσανε γιατί είχα πάει το αποδεικτικό απόλυσης αντί για το απολυτήριο και με γύρισαν πίσω να φέρω το δεύτερο το οποίο είναι ΟΛΟΪΔΙΟ απλά έχει άλλο τίτλο :mad:
Mηχανογραφικό.. omg... πέρασαν 5 χρόνια!!! Μη μου αγχώνεσαι, ότι είναι να έρθει θα 'ρθει αλλιώς θα προσπεράσει! Τι σχολές έχεις δηλώσει;
Εγώ δήλωσα τουρλού τουρλού. Κυρίως για το πάσο έδωσα με 10% γιατί έτσι που ανεβαίνει η τιμή του πετρελαίου, αν δεν έχεις φοιτητική έκπτωση δεν σε παίρνει για εξορμήσεις :P

Με βλέπω να περνάω κάνα προσχολικής εκπαίδευσης στο Ρέθυμνο πάντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Να σου τονίσω μόνο οτι είναι Διεθνών Ευρωπαϊκών και Οικονομικών Σπουδών το συγκεκριμένο τμήμα στην ΑΣΟΕΕ! Δηλαδή βγαίνει Οικονομολόγος και λιγότερο Διεθνολόγος, άσχετα αν κάποιοι θέλουν να γίνει το ανάποδο! :)
:lol:
Οικονομολόγος από το ΔΕΟΣ. Το πιο σύντομο ανέκδοτο που άκουσα σήμερα!!! :hehe::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
:lol:
Οικονομολόγος από το ΔΕΟΣ. Το πιο σύντομο ανέκδοτο που άκουσα σήμερα!!! :hehe::P


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα απο τους σεισμοπαθείς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλημέρα Μάνια μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
:lol:
Οικονομολόγος από το ΔΕΟΣ. Το πιο σύντομο ανέκδοτο που άκουσα σήμερα!!! :hehe::P


Youki δεν θα τα πάμε καλά!!! :ropalo::ropalo::ropalo:

Οικονομολόγος βγαίνεις .&- :mad: Ακόμα προσπαθώ να το χωνέψω! Μην μου το χαλάς εσύ τώρα! :P
Δεν ντρέπεσαι να κοροϊδεύεις το παιδί σας; :pfff::P




Εσύ γιατι γελάς; :mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top