Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δε μας τα λέει καλά.. εδώ σε ένα θέμα πιο δίπλα, άλλα λέει :worry:
Τι να πιστέψουμε κι εμείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
borat;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε μας τα λέει καλά.. εδώ σε ένα θέμα πιο δίπλα, άλλα λέει :worry:
Τι να πιστέψουμε κι εμείς;
Είναι αργά και ήπια και μερικά ούζα.:P
Επίσης έχω περίεργο τρόπο σκέψης.:redface:


Σε αγαπώ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σεισμόοοοοοοος! :eek:




Ήταν διάρκειας γύρω στα 10 δευτερόλεπτα και κάπως μεγάλος. Του δίνω ένα 5άρι αν ήταν μακρυά. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σύμφωνα με αυτό έχουμε τα εξής στοιχεία:
2008 July 15 03:26:36 UTC

Earthquake Details

Magnitude6.4 Date-Time
  • Tuesday, July 15, 2008 at 03:26:36 UTC
  • Tuesday, July 15, 2008 at 06:26:36 AM at epicenter
Location35.983°N, 27.785°E
Depth68.4 km (42.5 miles)
RegionDODECANESE ISLANDS, GREECE
Distances
  • 64 km (40 miles) SW (219°) from Rodhos, Dodecanese Islands, Greece
  • 147 km (91 miles) SSW (201°) from Mugla, Turkey
  • 208 km (129 miles) S (182°) from Aydin, Turkey
  • 424 km (264 miles) ESE (121°) from ATHENS, Greece
Location Uncertaintyhorizontal +/- 14.6 km (9.1 miles); depth +/- 13.2 km (8.2 miles) ParametersNST= 42, Nph= 42, Dmin=661.6 km, Rmss=1.19 sec, Gp=180°,
M-type=moment magnitude (Mw), Version=7 SourceEvent IDus2008umai
6,4 κοντά στη Ρόδο! Ελπίζω να είστε καλά όλοι εκεί παιδιά :worry:


Σύμφωνα με τα ίδια στοιχεία, στο google maps το επίκεντρο βγαίνει κάπου εδώ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θα πρέπει να κουνήθηκαν πολύ :/:
Ας ελπίσουμε πως δε θα έχουμε ζημιές.. και πάλι καλά που έγινε αυτήν την ώρα και επιασε τους περισσότερους στον ύπνο..

Αλήθεια γιατί οι περισσότεροι σεισμοί καταγράφονται αυτήν περίπου την ώρα; Ή είναι δική μου ιδέα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μας δουλευεις ρε Ηρω; Τι παλι καλα που μας επιασε στον υπνο;... Μου χαλασε ωραιο ονειρο....

Παντος μην δινετε σημασια στις καταστροφολογιες της τηλεωρασεις... ναι ητανε δυνατος, ναι ειχε διαρκεια, ναι με ξυπνισε (δεν τα εχει ξανακαταφερει σεισμος), αλλα μεχρι εκει... Σπιτι μου που ειναι μονοκατοικια και ισογεια δεν επεσε καν τιποτα απο ραφια (αφου δεν πεσανε τα ηχεια μου καλα ειμαι....:P), στο σπιτι τις κοπελας μου που ειναι στον δευτερο το μονο που εγινε ητανε να πεσει ενα αφρολουτρο στο μπανιο....
Τωρα αλλου αν ειχε και αλλες ζημιες νταξει.... υλικες ζημιες τι να σου κανουν;... Ο πανικος ειναι μονο, που εγω δεν καταλαβενω προς τι, αλλα τι να τους πεις;... Εδω ακομα προσπαθω να ηρεμισω την κοπελα μου...


Παντος για το επικεντρο ολοι αλλου λενε.... Για το βαθος καπου ψιλοσυμφονουν.... Τι να πω... Αφου τα ηχεια μου και η κιθαρες μου δεν γινανε ενα με το πατωμα εγω ειμαι ψυχραιμος....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλημέρα,:(:( πάει η βιβλιοθήκη μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι ενοεις "παει"; Μαζευεις βιβλια, επεσε ολη μαζι η εσπασε κιολας;
Σε τι οροφο εισαι κιολας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
έπεσε :( αν έσπασε δεν ξέρω γιατί έφυγα δουλεία κ εδώ στο ξενοδοχείο έχουμε πολλούς σοβάδες σπασμένους στους διαδρόμους, ένας πελάτης μου έφερε ένα μεγάλο κομμάτι πριν λίγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σου ευχομαι να μην εχει σπασει κιολας...
και ελπιζω στο ξενοδοχειο να ειναι μονο σοβαδες και οχι τιποτα σοβαρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ευχαριστώ Κρονάκι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλημέρα σας και πάλι! Σε λίγο πάω να καταθέσω μηχανογραφικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλημέρα σας και πάλι! Σε λίγο πάω να καταθέσω μηχανογραφικό :P

Καλή επιτυχία! :D:P

Σας χαιρετώ, πάω επιτέλους να κοιμηθώ!:worry:
Καλημέρα να έχετε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααααα!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους τους πρωϊνούς (με την τσίμπλα στο μάτι) στεκίτες!!! :P


Καλημέρα σας και πάλι! Σε λίγο πάω να καταθέσω μηχανογραφικό :P

Φανταγκούλη, είσαι καλά παιδί μου;;; Τι έπαθες, έχει διαταραχθεί το βιολογικό σου ρολόϊ;;;;;

Καλημέραααααα!!!! :D

Φοιβάκι μου!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα σας και πάλι! Σε λίγο πάω να καταθέσω μηχανογραφικό :P
Ε; Πως θα το κάνεις αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top