Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Κακή ψυχρή κι ανάποδη το κέρατό μου μέσα.... 8η φορά με 3, γιατί; Τι πληρώνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κακή ψυχρή κι ανάποδη το κέρατό μου μέσα.... 8η φορά με 3, γιατί; Τι πληρώνω;

:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Άσε με δεν το ξαναδίνω ούτε τίποτα... στ @@ μου ειλικρινά, τα κλείνω όλα τώρα και δε δίνω τίποτε, ΠΟΤΕ ξανά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πήγαινε βρεστον...Γιατί και μένα περίεργο μου φαίνεται πλέον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Πήγαινε βρεστον...Γιατί και μένα περίεργο μου φαίνεται πλέον!

Το έκανα ρε φίλε, το έκανα και πάλι με έκοψε! Και το γραπτό ήταν ίδιο με του Κώστα που πήρε 6.5!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Άσε με δεν το ξαναδίνω ούτε τίποτα... στ @@ μου ειλικρινά, τα κλείνω όλα τώρα και δε δίνω τίποτε, ΠΟΤΕ ξανά.....


Έλα, μην σε παίρνει από κάτω ........ please!!!!! :(
Έλα και δεν είμαι σε mood για να σε ανεβάσω!!!:(



Μεταλάκι, καλημερούδια!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Δεν πάει έτσι θα τον ξαναβρείς και με ευγενικό τρόπο θα του πεις ότι πίστευες ότι είχες γράψει καλά αυτή τη φορά μετά από τόσες επαναλήψεις...Να δεις τι θα σου πει...

Καλημέρα cib
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Έλα, μην σε παίρνει από κάτω ........ please!!!!! :(
Έλα και δεν είμαι σε mood για να σε ανεβάσω!!!:(



Μεταλάκι, καλημερούδια!!!!!:)

Άσε με...άσε με σε παρακαλώ.... Δεν έχω όρεξη πια.... δεν έχει νόημα.... Του μίλησα, είπε θα είναι ελαστικός, πάλι έκοψε...που και να μη του μίλαγα το γραπτό άξιζε για 7! Ποιό το νόημα να συνεχίσω; Θα με κόβει μέχρι να πεθάνει ένας από τους δύο μας!

Ειλικρινά πιό προδωμένος και πιό αναποδιασμένος δεν παίζει να έχω νιώσει πολλές φορές έτσι...

Δεν ειμαι καλά και δεν ξέρω τι να κάνω τώρα, ειλικρινά τα χω χάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν πάει έτσι θα τον ξαναβρείς και με ευγενικό τρόπο θα του πεις ότι πίστευες ότι είχες γράψει καλά αυτή τη φορά μετά από τόσες επαναλήψεις...Να δεις τι θα σου πει...

Καλημέρα cib

Είσαι καλά εσύ;;;

Άσε με...άσε με σε παρακαλώ.... Δεν έχω όρεξη πια.... δεν έχει νόημα.... Του μίλησα, είπε θα είναι ελαστικός, πάλι έκοψε...που και να μη του μίλαγα το γραπτό άξιζε για 7! Ποιό το νόημα να συνεχίσω; Θα με κόβει μέχρι να πεθάνει ένας από τους δύο μας!

Ειλικρινά πιό προδωμένος και πιό αναποδιασμένος δεν παίζει να έχω νιώσει πολλές φορές έτσι...

Δεν ειμαι καλά και δεν ξέρω τι να κάνω τώρα, ειλικρινά τα χω χάσει...

Σταμάτα καλέ! Αυτό να ήταν όλη σου η αναποδιά!!!!
Έλα Βαλού μου! ...... Τι θες να κάνω για να νοιώσεις καλύτερα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Είσαι καλά εσύ;;;

Εξεταστική ζόρια ζέστη όλα μαζί ξέρεις τώρα...Ευτυχώς είμαι ήρεμος σχετικά με το άλλο ζήτημα γιατί άνοιξαν τα μάτια μου επιτέλους..θα σου πω μετά...

Βαλ υπάρχει περίπτωση να είσαι τόσο γκαντέμης που να μην έχει μετρήσει κάποιο θέμα.Πήγαινε βρεστον, δεν στο λέω για παρηγοριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Είσαι καλά εσύ;;;



Σταμάτα καλέ! Αυτό να ήταν όλη σου η αναποδιά!!!!
Έλα Βαλού μου! ...... Τι θες να κάνω για να νοιώσεις καλύτερα;;;

Τίποτα... Αφήστε με ήσυχο όλοι..., αφήστε με ήσυχο να πα να βρω μια δουλειά να παίρνω 7 κατοστάρικα να λέω ότι ζω και να μην ξανακρεμαστώ ποτέ από κανέναν και τίποτα και να μη χρειαστεί να πατήσω ποτέ σε Ελληνικό Πανεπιστήμιο ξανά....

Ειλικρινά, εγώ το αυριανό μάθημα δεν το ανοίγω. Τέλος. Ούτε Σεπτέμβρη. Για κανένα λόγο. Το είπα και θα το κάνω. Δεν ξανανοίγω βιβλίο! Αξιοκρατία μηδέν, δεν ελπίζω σε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κακή ψυχρή κι ανάποδη το κέρατό μου μέσα.... 8η φορά με 3, γιατί; Τι πληρώνω;

:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Άσε με...άσε με σε παρακαλώ.... Δεν έχω όρεξη πια.... δεν έχει νόημα.... Του μίλησα, είπε θα είναι ελαστικός, πάλι έκοψε...που και να μη του μίλαγα το γραπτό άξιζε για 7! Ποιό το νόημα να συνεχίσω; Θα με κόβει μέχρι να πεθάνει ένας από τους δύο μας!

Ειλικρινά πιό προδωμένος και πιό αναποδιασμένος δεν παίζει να έχω νιώσει πολλές φορές έτσι...

Δεν ειμαι καλά και δεν ξέρω τι να κάνω τώρα, ειλικρινά τα χω χάσει...
αν πιστεύεις πραγματικά ότι αδικήθηκες, μπορείς να πας σε κάποιον άλλον καθηγητή που εκτιμάς και σε εκτιμάει και να του εξηγήσεις το πρόβλημα, ώστε ΑΝ υπάρχει όντως αδικία να μεσολαβήσει. Έχει ξανασυμβεί δυστυχώς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εξεταστική ζόρια ζέστη όλα μαζί ξέρεις τώρα...Ευτυχώς είμαι ήρεμος σχετικά με το άλλο ζήτημα γιατί άνοιξαν τα μάτια μου επιτέλους..θα σου πω μετά...

Βαλ υπάρχει περίπτωση να είσαι τόσο γκαντέμης που να μην έχει μετρήσει κάποιο θέμα.Πήγαινε βρεστον, δεν στο λέω για παρηγοριά...

Οι καιροί είναι χαλεποί, χαλεπέστατοι θα έλεγα!

Τίποτα... Αφήστε με ήσυχο όλοι..., αφήστε με ήσυχο να πα να βρω μια δουλειά να παίρνω 7 κατοστάρικα να λέω ότι ζω και να μην ξανακρεμαστώ ποτέ από κανέναν και τίποτα και να μη χρειαστεί να πατήσω ποτέ σε Ελληνικό Πανεπιστήμιο ξανά....

Ειλικρινά, εγώ το αυριανό μάθημα δεν το ανοίγω. Τέλος. Ούτε Σεπτέμβρη. Για κανένα λόγο. Το είπα και θα το κάνω. Δεν ξανανοίγω βιβλίο! Αξιοκρατία μηδέν, δεν ελπίζω σε τίποτα.

Άσε τις βλακείες και σύνελθε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δυστυχώς βαλντερούκο, ήδη όντας φοιτητής μαθαίνεις ότι για να πετύχεις κάτι, πρέπει να γλείψεις (άσχετα αν είχες την ικανότητα ή όχι).
Πήγαινε ξανά στον καθηγητή. Πήγαινε μέχρι να σε βαρεθεί. Παίξε θέατρο.
Όση διάθεση και ώρα σπατάλησες για να διαβάσεις το μάθημά του για 8η φορά, ξόδεψε και σε αυτόν.
Αρχίζω να πιστεύω ότι σε έχει βάλει στο μάτι, οπότε πλεύρισε και τους διδακτορικούς του (αν έχει), τους μεταπτυχιακούς του...βάλε όλα τα μέσα!!!
ακόμα και τα φοιτητοπολιτικά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Το επόμενο video αποτελεί μια γροθιά στο σημερινό κατεστημένο, αποδεικνύοντας ότι η πνευματική υπερβατικότητα είναι πολύ πιο σημαντική από τα σκάνδαλα της μικροπολιτικής, τη διαφθορά των κυβερνήσεων και το γεγονός ότι τα duo σπάνε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
αν πιστεύεις πραγματικά ότι αδικήθηκες, μπορείς να πας σε κάποιον άλλον καθηγητή που εκτιμάς και σε εκτιμάει και να του εξηγήσεις το πρόβλημα, ώστε ΑΝ υπάρχει όντως αδικία να μεσολαβήσει. Έχει ξανασυμβεί δυστυχώς:)


Οι καιροί είναι χαλεποί, χαλεπέστατοι θα έλεγα!



Άσε τις βλακείες και σύνελθε!!!!!

δυστυχώς βαλντερούκο, ήδη όντας φοιτητής μαθαίνεις ότι για να πετύχεις κάτι, πρέπει να γλείψεις (άσχετα αν είχες την ικανότητα ή όχι).
Πήγαινε ξανά στον καθηγητή. Πήγαινε μέχρι να σε βαρεθεί. Παίξε θέατρο.
Όση διάθεση και ώρα σπατάλησες για να διαβάσεις το μάθημά του για 8η φορά, ξόδεψε και σε αυτόν.
Αρχίζω να πιστεύω ότι σε έχει βάλει στο μάτι, οπότε πλεύρισε και τους διδακτορικούς του (αν έχει), τους μεταπτυχιακούς του...βάλε όλα τα μέσα!!!
ακόμα και τα φοιτητοπολιτικά ;)


Δεν ξέρω, μα δε του έχω κάνει τίποτα γ@μώ την κοινωνία μου, μια χαρά ευγενικά του μίλαγα πάντα... Και σε διδακτορικούς είχα μιλήσει πέρσι, πάλι 3!


Ούτε στο χειρότερο εχθρό μου το πως αισθάνομαι τώρα... Σοβαρά σας μιλάω. Ούτε στο χειρότερο εχθρό μου δεν το εύχομαι αυτό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Με ψιλοσιμπες κι αμανιτες παει η κοινωνια μας μπροστα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ειλικρινά tetra παιδί μου, αρχικά νόμιζα πως πίσω από τη γαιδουροκεφαλή κρύβεσαι εσύ! :P

Σε αντίθεση με ΄σένα αυτό το βιντεάκι θεωρώ πως είναι ένα κτύπημα κατά της παγκοσμιοποίησης, της απώλειας της εθνικής μας ταυτότητας και του άναρχου συστήματος δόμησης που επικρατεί στην Ελλάδα! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top