Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Καλημέεεερααααα!!!!

Τελείωσαααααα!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup: :alljumpy:

Καλημέρα Φι!:clapup:

Ει μη τα λες δυνατά αυτά, εγώ γράφω ως τις 10!:redface: Μπράβο πάντως, τώρα θα ηρεμήσεις και θα ξεκουραστείς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα! ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα Φι!:clapup:

Ει μη τα λες δυνατά αυτά, εγώ γράφω ως τις 10!:redface: Μπράβο πάντως, τώρα θα ηρεμήσεις και θα ξεκουραστείς!:)

Καλημέρα Βαλ :D Εντάξει, μία εβδομάδα έμεινε ακόμα για σένα. Άντε, τελειώνεις κι εσύ :) Τώρα για το αν θα ηρεμήσω και θα ξεκουραστώ δεν το ξέρω αλλά το θέλω πάντως :)


Καλημέρα μπορατ!! Κεφάκια κεφάκια;; :D Πάντα τέτοια :clapup:

Καλημέρα! ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Καλημέρα σίμπυ μου! Κι εγώ νυστάζω πολύ!!! Ξύπνησα βάναυσα και σήμερα (από τηλέφωνο πάλι :mad:) και χθες δεν κοιμήθηκα καθόλου για να προλάβω να κάνω μία εργασία. Μία λύση είναι να κάνεις μπάνιο με κρύο νερό για να ξυπνήσεις αλλά μάλλον είσαι στη δουλειά και δεν μπορείς :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Καλημέρα! ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Hey.... ανακάλυψα κάτι σήμερα και θα πάθεις σοκ!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα σίμπυ μου! Κι εγώ νυστάζω πολύ!!! Ξύπνησα βάναυσα και σήμερα (από τηλέφωνο πάλι :mad:) και χθες δεν κοιμήθηκα καθόλου για να προλάβω να κάνω μία εργασία. Μία λύση είναι να κάνεις μπάνιο με κρύο νερό για να ξυπνήσεις αλλά μάλλον είσαι στη δουλειά και δεν μπορείς :hmm:

Τι πράγμα κι αυτό με τα τηλέφωνα που σε ξυπνάνε..... πως εκνευρίζομαι όταν συμβαίνει!
Όντως δεν μπορώ να κάνω μπάνιο εδώ που είμαι... :( Αλλά αν ήμουν σπίτι μου, ούτε τότε θα έκανα.... απλά θα κοιμόμουν!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Hey.... ανακάλυψα κάτι σήμερα και θα πάθεις σοκ!:eek:

Ρίξ' το!!! Τα αντέχω όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ρίξ' το!!! Τα αντέχω όλα!

Κάτι πρέπει να αλλάξω σε μένα. Εσωτερικά εννοώ! Με έχει πιάσει από χτες το βράδυ το γνωστό μπούκωμα πελάγωμα "έχω έγνοιες Α.Ε" ψυχανωμαλάρα εισηγμένη στο ΧΑΑ και δε συμμαζεύεται και μια επιθυμία να νιώσω πιό ζωντανός, πιό ξέγνοιαστος!

Πες μου γλυκιά μου, αν γίνω λιγάκι πιό τρελός, θα μ' αγαπάς το ίδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κάτι πρέπει να αλλάξω σε μένα. Εσωτερικά εννοώ! Με έχει πιάσει από χτες το βράδυ το γνωστό μπούκωμα πελάγωμα "έχω έγνοιες Α.Ε" ψυχανωμαλάρα εισηγμένη στο ΧΑΑ και δε συμμαζεύεται και μια επιθυμία να νιώσω πιό ζωντανός, πιό ξέγνοιαστος!

Πες μου γλυκιά μου, αν γίνω λιγάκι πιό τρελός, θα μ' αγαπάς το ίδιο;

Πόσο τρελός δηλαδή;;;;; :worry: Και το σοκ που κολλάει;;;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Πόσο τρελός δηλαδή;;;;; :worry: Και το σοκ που κολλάει;;;;; :)

Το σοκ κολλάει στο ότι επιτέλους σκέφτηκα κάτι χρήσιμο! :P

Πολύ τρελός μανάρι μου, ω ναι πολύ!:eek: Έλα γιατί είχαμε βαλτώσει τόσους μήνες... Εγκεφαλικά υπέρβαρο ιπποποταμοειδές είχα καταντήσει! Στο μυαλό μου θα έχω ότι με απασχολεί, δουλειές που πρέπει να γίνουν ΤΩΡΑ, άτομα που πραγματικά είναι δίπλα μου και που ενδιαφέρομαι γι αυτά (ευκόλως ενοούμενο ότι είσαι μέσα σ' αυτά) και μια ζωή πιό χαλαρή με το λιγότερο δυνατό άγχος! Κι όποιος μου λέει μ...κίες θα παίρνει απάντηση "Τι θες; Αυτό; Άμα θέλω θα γίνει κι άμα με βολεύει". Είχα καταντήσει να βοηθάω όλους τους άλλους και μετά εμένα! Άλλο κακό κι αυτό, που φυσικά θα αλλάξει τώρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Το σοκ κολλάει στο ότι επιτέλους σκέφτηκα κάτι χρήσιμο! :P

Πρόσεχε μην πάρει φωτιά το κεφάλι σου :P

Πολύ τρελός μανάρι μου, ω ναι πολύ!:eek: Έλα γιατί είχαμε βαλτώσει τόσους μήνες... Εγκεφαλικά υπέρβαρο ιπποποταμοειδές είχα καταντήσει! Στο μυαλό μου θα έχω ότι με απασχολεί, δουλειές που πρέπει να γίνουν ΤΩΡΑ, άτομα που πραγματικά είναι δίπλα μου και που ενδιαφέρομαι γι αυτά (ευκόλως ενοούμενο ότι είσαι μέσα σ' αυτά) και μια ζωή πιό χαλαρή με το λιγότερο δυνατό άγχος! Κι όποιος μου λέει μ...κίες θα παίρνει απάντηση "Τι θες; Αυτό; Άμα θέλω θα γίνει κι άμα με βολεύει". Είχα καταντήσει να βοηθάω όλους τους άλλους και μετά εμένα! Άλλο κακό κι αυτό, που φυσικά θα αλλάξει τώρα!:D

Άμα βρεις τη συνταγή .... δώστη και σε μένα!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες κόσμε εθισμένε στο πληκτρολόγιο και στο e-steki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Πρόσεχε μην πάρει φωτιά το κεφάλι σου :P

Ooooh I'm on fire babe! Θα σε λαμπαδιάσω κακομοίρα μου! :whistle::D



Άμα βρεις τη συνταγή .... δώστη και σε μένα!!!!! ;)

Θα τα καταφέρω, δίπλα θα σαι και θα το δείς, μαζί με τη διαδικασία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Kαλησπέρες κόσμε εθισμένε στο πληκτρολόγιο και στο e-steki.

Καλώς τον ... εσύ δεν είσαι εθισμένος;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ooooh I'm on fire babe! Θα σε λαμπαδιάσω κακομοίρα μου! :whistle::D

Αυτό είναι απειλή;;; :P





Θα τα καταφέρω, δίπλα θα σαι και θα το δείς, μαζί με τη διαδικασία!;)

Για να φάω εγώ το ξύλο, ε;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρα πιά σε όσους ήρθαν, παίδες τι πίξημο είναι αυτό; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλησπερα σας παιδια!

Τι κανετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΟΣΤΟΥΣ!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

ΌΧΙ εκείνο με τις 7 φορές που μάλλον τωρα το περνάω, αλλά το άλλο που φοβόμουν κι όλας!!! Το πέρασαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΤΣΟΥΖΕΙ ΣΟΥΖΥ!!!!!!!! ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΛΟΥΖΕΙ!!!!!!:clapup::clapup::clapup:


ΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟ τη Σίμπυ προσκυνώ ΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟ τη Σίμπυ π' αγαπώ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ!!!! (άσχετο αλλά ωραίο:P)


ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup: Ο ΦΟΡΤΣΑΣ Ο ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΣ Ο ΠΑΛΙΚΑΡΑΣ Ο ΤΖΟΝ ΦΥΣΤΙΚΗΣ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μπραβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!:D:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΟΣΤΟΥΣ!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

ΌΧΙ εκείνο με τις 7 φορές που μάλλον τωρα το περνάω, αλλά το άλλο που φοβόμουν κι όλας!!! Το πέρασαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΤΣΟΥΖΕΙ ΣΟΥΖΥ!!!!!!!! ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΛΟΥΖΕΙ!!!!!!:clapup::clapup::clapup:


ΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟ τη Σίμπυ προσκυνώ ΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟ τη Σίμπυ π' αγαπώ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ!!!! (άσχετο αλλά ωραίο:P)


ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup: Ο ΦΟΡΤΣΑΣ Ο ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΣ Ο ΠΑΛΙΚΑΡΑΣ Ο ΤΖΟΝ ΦΥΣΤΙΚΗΣ!:clapup:

Πάει .... έκαψες φλάτζες από τη συγκίνηση! :worry:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top