Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Άλλα 38 για πτυχίο, καλησπέρα σας. :P



Ωραίο avatari Τινούλα! :D
thx!!! :)
Κασίγιας..... :hehe::hehe:
Tα μισά να μου 'λεγε.....
/me ρίχνει λάδι στη φωτιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εσείς λέτε Κασίγιας, εγώ γιατί διαβάζω πάντα κεσαντίγιας?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλησπέρα!Λέμε τώρα τέσπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μεταλάκο μου όλα καλά;;;:D
Την παλεύω!Έχω υπάρξει και καλύτερα!Αλλά θα επιβιώσω γιατι μπορώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Γειαααααα!!! :beer:

Kι άμα τα πας καλά θα σου φέρω τον Κασίγιας σε συσκευασία δώρου!!! :P:D:P

Εγώ που πιστεύω ότι έγραψα καλά θα μου φέρεις την Joss Stone; Και χωρίς αμπαλάζ μου κάνει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παλικάρ, πότε δίνεις Αγγλικά και πού; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Γειαααααα!!! :beer:



Εγώ που πιστεύω ότι έγραψα καλά θα μου φέρεις την Joss Stone; Και χωρίς αμπαλάζ μου κάνει!:P


Mε μπέρδεψες με τον Άη-Βασίλη των ναυπηγανθρώπων my young paddawan :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kι άμα τα πας καλά θα σου φέρω τον Κασίγιας σε συσκευασία δώρου!!! :P:D:P

Καλά τα πήγα!! Πού είναι, πού είναι, πού είναι;!! :clapup::clapup:

Θέλω όμως όλο το πακέτο- κορδέλες και δε συμμαζεύεται! :D

Καλησπέρεεεεςςςς, πώς για νάνι γιατί θα κάνω ζντουπ και θα πέσω... Ξαναδίνω αύριο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
tetra, kalypso, Δανάη είστε εδώ? :confused:

ΠΩΣ φτάνω σε αυτα?!?!?!

κτ.α 030, κτ. δ 015, και κτ.Ζ 101, 102, 103,
201, 202, 203, 204, 205


Εγώ από το κτίριο των Μηχανολόγων ξέρω 1. την είσοδο από Γρηγόρη και 2. την είσοδο από το παρκινγκ των Μηχανολόγων...

Επίσης. Ποιό από αυτά είναι το πιο μεγάλο/χρησιμοποείται συχνότερα για εξετάσεις?!?! Να πάω εκεί αν είναι (που λογικά θα έχει μαζευτεί ο κόσμος και θα πάει πρώτα ο καθηγητής) γιατί 8 το πρωί μου πέφτει...βαρύ να ψάχνομαι σε ένα άγνωστο σε μένα κτήριο!

Thank you!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπόν το πιο μεγάλο είναι το 030. :) Είναι το μεγάλο αμφιθέατρο των μηχανολόγων.

Θα πας στην πλατεία, μπροστά από τον Γρηγόρη. Κοιτώντας το Γρηγόρη, στο αριστερό σου χέρι υπήρχαν οι πυραμίδες (πριν λίγες μέρες τις γκρέμισαν :P). Εκεί δίπλα είναι μία σκάλα. Από την πλευρά της σκάλας που δεν είναι προς το Γρηγόρη είναι ένα δρομάκι που καταλήγει σε μία πόρτα. Ε, μπες εκεί! :D

Στη χειρότερη ρώτα κάποιον πού είναι το 030. Όλοι ξέρουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν το πιο μεγάλο είναι το 030. :) Είναι το μεγάλο αμφιθέατρο των μηχανολόγων.

Θα πας στην πλατεία, μπροστά από τον Γρηγόρη. Κοιτώντας το Γρηγόρη, στο αριστερό σου χέρι υπήρχαν οι πυραμίδες (πριν λίγες μέρες τις γκρέμισαν :P). Εκεί δίπλα είναι μία σκάλα. Από την πλευρά της σκάλας που δεν είναι προς το Γρηγόρη είναι ένα δρομάκι που καταλήγει σε μία πόρτα. Ε, μπες εκεί! :D

Στη χειρότερη ρώτα κάποιον πού είναι το 030. Όλοι ξέρουν ;)

Γκρέμισαν τις πυραμίδες?!?!?!?!? :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

νομίζω κατάλαβα!

Thx καλυψουλίνι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μόλις μέτρησα την ύλη στην ψηφιακή σχεδίαση ("όποιος δεν θέλει να διαβάσει, δέκα μέρες μετραει σελίδες" :P) και είναι 300 σελίδες!!:knife:

Αντίο ζωή :bye::help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,019 μηνύματα.
Μόλις μέτρησα την ύλη στην ψηφιακή σχεδίαση ("όποιος δεν θέλει να διαβάσει, δέκα μέρες μετραει σελίδες" :P) και είναι 300 σελίδες!!:knife:

Αντίο ζωή :bye::help:

Άμα βρείς τίποτα περίεργο στο βιβλίο μέσα, δεν φταίω, ήμουν μικρός και δεν ήξερα! 19 χρονών τότε τι να κάνω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλό μήνα και από μένα σε όλους! :)

Καλημέρες! Καλουσμήνες!
Γεια σου Γίδι, με γεια την "μεταρρύθμιση" του avatar και της υπογραφής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μόλις μέτρησα την ύλη στην ψηφιακή σχεδίαση ("όποιος δεν θέλει να διαβάσει, δέκα μέρες μετραει σελίδες" :P) και είναι 300 σελίδες!!:knife:

Αντίο ζωή :bye::help:

Θα γίνω νερντ και θα σου τη σπάσω , αλλά παίζει να είναι από τα μαθήματα που έχω διαβάσει και τα γούσταρα τρελά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Εντάξει, ό,τι να 'ναι! Άκουγα ένα περίεργο γκνταπ γκντουπ στον τοίχο και τρανταζόταν η πόρτα με αποτέλεσμα να τρομάξω και να μου πάει να! Αλλά τελικά δεν ήταν παρά ο γείτονάς μου που έκανε αταξίες" στη...ντουλάπα με την κοπελιά του! Ναι, μετά άκουσα τα αχ και τα βαχ!! :D:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα γίνω νερντ και θα σου τη σπάσω , αλλά παίζει να είναι από τα μαθήματα που έχω διαβάσει και τα γούσταρα τρελά.:P
Μπλιαχ :sick:

Μόνο η άλγεβρα Boole αξίζει από αυτό το μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μα γιατί;; Τα flipflopάκια, οι πύλες και τα κύτταρα μνήμης μια χαρά είναι! Πραγματικά κι εμένα μου άρεσε πολύ αυτό το μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top