Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλημέρα σας!! :)

Μάνια όλα θα πάνε καλά στο τέλος, θα δεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι καταλαβαίνω! Μην ανησυχείς! Σιγά σιγά θα αποκτήσει ξανά εμπιστοσύνη στο πρόσωπό σου! :)

Μακάρι καμαρι μου, μακάρι:)
Μάνια μου αν στα δύο χρόνια που είσαι εκεί είναι ουσιαστικά η δεύτερη φορά που κάνεις λάθος, δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα
Οκ δεν μπορεί κανένας να έχει έναν υπάλληλο και να μην περιμένει ότι θα γίνει λάθος κάποια στιγμή
Λάθη δεν κάνουν μόνο αυτοί που δε δουλεύουν

οκ δεν λέω ότι ήταν τίποτα το λάθος που έκανες γιατί ασχολείσαι με μεγάλα ποσά κι άρα μεγάλο και το λάθος
όμως οκ, αυτά συμβαίνουν, κι όλα τα αφεντικά το ξέρουν και το υπολογίζουν μέσα στον προϋπολογισμό τους!
δεν χάνεται έτσι η εμπιστοσύνη για ένα λάθος, εμπιστέψου με σε αυτό που σου λέω
για λίγες μέρες απλά θα είναι μουδιασμένος και θα ανησυχεί γενικώς αλλά οκ θα το ξεπεράσει

Ξέρεις τι έκανε την Παρασκευή; έκοψε μόνος του επιταγή μαζί με τον λογιστή, ενώ ήξερα το ποσό και ήταν όλα τσεκαρισμένα απο μένα, έβαλε τον λογιστή μισή ώρα να κάνει υπολογισμούς και έκοψε μόνος του την επιταγή, ενώ ήξερες πώς είχα ήδη τις απαντήσεις, με κάρφωσε στην καρδιά λέμε, άσε που ενώ ποτέ δεν βρήζει μπροστά μου άρχισε να κατευάζει το βρήσιμο της ζωής του για μία πελάτησα μηλώντας μαζί μου, είναι χάλια, τον βλέπω με παιθένει όταν είναι στεαχωρημένος, πόσο μάλλων να φταίω εγώ:worry:

Περαστικά σου κιόλας κουέ μου, είμαι φρίκ και βλέπω μέχρι μισό μέτρο:P καλά είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάνια θα το ξεπεράσει!
όλοι κάνουν λάθη, κι αυτός ο ίδιος έχει κάνει
χαλάρωσε!


εμείς είμαστε κάθε μέρα και καλύτερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
πώς χάθηκαν καλέ τα λεφτά? αέρας είναι και χάνονται??? δε μπορεί:P

το μωράκι καλά είναι, μεγαλώνει και θεριεύει:)

Οχι καλέ, τα λάθοι εδώ κοστίζουν ακριβά, δεν έχεις ακούσει που λένε πολλά φαγιά πολλά θκατά; κάτι τέτοιο είναι:P

Καλημέρα σας!! :)

Μάνια όλα θα πάνε καλά στο τέλος, θα δεις!:)
Μακάρι καρδιά μου


Σας ευχαριστώ παιδιά για την στήριξη πραγματικά:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια θα το ξεπεράσει!
όλοι κάνουν λάθη, κι αυτός ο ίδιος έχει κάνει
χαλάρωσε!


εμείς είμαστε κάθε μέρα και καλύτερα :D

Καλό είναι αυτό:clapup:, πώς ξέρεις ότι έχει πονόλεμο ο μικρός; ενωω πώς μπορεί κάποιος να το καταλάβει; (ρωταει η άσχετη κόρη:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Σας έχω και νέα!!!!!!!!!!!


Από σήμερα επισήμως το δρακουλάκι απέκτησε όνομα:


Μαρίνα !!!!!!!!!!!!!!
χαϊδευτικά Μιμίνα, πάω να αλλάξω το τίκερ μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συγχαρητήριααααααααααααα dooo!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σας έχω και νέα!!!!!!!!!!!


Από σήμερα επισήμως το δρακουλάκι απέκτησε όνομα:


Μαρίνα !!!!!!!!!!!!!!
χαϊδευτικά Μιμίνα, πάω να αλλάξω το τίκερ μ.

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Μπράβοοοοοοοοοοοοο, αρε ονοματάρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλημέρα και απο μένα.
Καλή εβδομάδα!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σας έχω και νέα!!!!!!!!!!!


Από σήμερα επισήμως το δρακουλάκι απέκτησε όνομα:


Μαρίνα !!!!!!!!!!!!!!
χαϊδευτικά Μιμίνα, πάω να αλλάξω το τίκερ μ.
μπράβο στη μικρουλίνα αλλά κυρίως μπράβο στον μπαμπά και τη μαμά που επιτέλους κατάληξαν κάπου :P
(νομίζω είναι το όνομα της μαμάς σου αυτό?)




Καλό είναι αυτό:clapup:, πώς ξέρεις ότι έχει πονόλεμο ο μικρός; ενωω πώς μπορεί κάποιος να το καταλάβει; (ρωταει η άσχετη κόρη:P)
ο καημενούλης όταν βήχει στραβομουτσουνιάζει και κάνει μια χαζογκρίνια
το βλέπεις δλδ ότι πονάει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μπράβο στη μικρουλίνα αλλά κυρίως μπράβο στον μπαμπά και τη μαμά που επιτέλους κατάληξαν κάπου :P
(νομίζω είναι το όνομα της μαμάς σου αυτό?)
τη μαμά μου τη λένε Ανδρομάχη..αν το επόμενο είναι κορίτσι, είναι η ευκαιρία της:P
(βασικά, αν είναι αγόρι το επόμενο, πάμε σε Γιώργο-Ανδρέα...από όλους, τη μαμά μου θέλω να τιμήσω περισσότερο με κάθε τρόπο..:redface:)
Μαρίνος ήταν ο πατέρας του Νικ.
Έχω και τζούσι ντιτέιλς να σε διηγηθώ. αμί.

ο καημενούλης όταν βήχει στραβομουτσουνιάζει και κάνει μια χαζογκρίνια
το βλέπεις δλδ ότι πονάει :(
το πιζάκι μωλέ...αγκαλίτσα αγκαλίτσα αγκαλίτσα και ζούπηγμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ μιλάτε εσείς για μωρά, βλέπω κι εγώ μικράκια και παθαίνω...
Σοβαρά, σερφάσω στο ίντερνετ και κολλάω σε φωτογραφίες μωρών!!!
Το ίδιο και στα περιοδικά... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αχ μιλάτε εσείς για μωρά, βλέπω κι εγώ μικράκια και παθαίνω...
Σοβαρά, σερφάσω στο ίντερνετ και κολλάω σε φωτογραφίες μωρών!!!
Το ίδιο και στα περιοδικά... :redface:
you hear the calling...................







:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
dooλίνι έκλαψε η Μαρίνα?
ήμουν κι εγώ χτες σε βαφτίσια, αμέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Απαγορέυονται τα σχόλια παρακαλώ:mad::P
ο καημενούλης όταν βήχει στραβομουτσουνιάζει και κάνει μια χαζογκρίνια
το βλέπεις δλδ ότι πονάει :(

Το κακόμοιρο μωρέ, τουλάχιστον τελειώνει το μαρτήριο; πόσες μέρες πάνε; είχε πυρετό απο την πέμπτη νομίζω; ακόμα ταλεπωριέτε το μικρό;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
you hear the calling...................







:P:P:P
Αχ το ξέρεις να το λες και στα γερμανικά αυτό; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ο καημενούλης όταν βήχει στραβομουτσουνιάζει και κάνει μια χαζογκρίνια
το βλέπεις δλδ ότι πονάει :(

ΚΕ μου, (το ξέρω ότι καταντάω σπαστική με αυτό το θέμα) γιατί δεν δοκιμάζεις ομοιοπαθητική στον μικρό; έχει πολύ καλά αποτελέσματα και σε μωρά απ' όσο ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τη μαμά μου τη λένε Ανδρομάχη..αν το επόμενο είναι κορίτσι, είναι η ευκαιρία της:P
(βασικά, αν είναι αγόρι το επόμενο, πάμε σε Γιώργο-Ανδρέα...από όλους, τη μαμά μου θέλω να τιμήσω περισσότερο με κάθε τρόπο..:redface:)
Μαρίνος ήταν ο πατέρας του Νικ.
Έχω και τζούσι ντιτέιλς να σε διηγηθώ. αμί.


το πιζάκι μωλέ...αγκαλίτσα αγκαλίτσα αγκαλίτσα και ζούπηγμα:D
θέλω τζούσι ντιτέιλς asap!! :P
στείλτες στο μελι του σπιτιου μου να τις δω όταν πάω σπίτι :D



Αχ μιλάτε εσείς για μωρά, βλέπω κι εγώ μικράκια και παθαίνω...
Σοβαρά, σερφάσω στο ίντερνετ και κολλάω σε φωτογραφίες μωρών!!!
Το ίδιο και στα περιοδικά... :redface:
άντε βρε! με το καλό! κι εμείς εδώ... έχουμε να σου πουμε συμβουλες... ουυυυυυυ :P




dooλίνι έκλαψε η Μαρίνα?
ήμουν κι εγώ χτες σε βαφτίσια, αμέ!
δε τη βάφτισαν :P απλά επιτέλους αποφάσισαν το όνομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚΕ μου, (το ξέρω ότι καταντάω σπαστική με αυτό το θέμα) γιατί δεν δοκιμάζεις ομοιοπαθητική στον μικρό; έχει πολύ καλά αποτελέσματα και σε μωρά απ' όσο ξέρω
βρε δεν του δίνω τπτ τώρα για το βήχα... είναι αναμενόμενος λόγω της ίωσης
μόνο για τον πυρετό του έδωσα αντιπυρετικό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top