Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλημέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
:vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum:
:vroum: :vroum: :vroum:Καλημέρα!!!:vroum: :vroum: :vroum:
:vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum: :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
καλημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Αχ βρε Μάνια μου με τα φρουτογλυκά σου!!!
Μας έχεις τρελάνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αχ βρε Μάνια μου με τα φρουτογλυκά σου!!!
Μας έχεις τρελάνει!!!

Καλημέρα νινα, είπα να φέρω την δροσιά και την λαχτάρα για παγωτάκι:P δεν θές; :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα νινα, είπα να φέρω την δροσιά και την λαχτάρα για παγωτάκι:P δεν θές; :confused::P

Καλά το συζητάς?????????????????????? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Καλημέρα κουκλα μου, καλημέρα μικρό μου ζουζουνάκι, ομορφια μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα κουκλα μου, καλημέρα μικρό μου ζουζουνάκι, ομορφια μου:)


Μανια μου!!!! :bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug


Τι κάνεις; Με το πρόβλημα στην δουλειά τι έγινε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μανια μου!!!! :bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug


Τι κάνεις; Με το πρόβλημα στην δουλειά τι έγινε; :)

Χάλια, πέρασα ένα απαίσιο δυήμερο, ο μεγάλος την παρασκευή δεν μου μηλούσε, μου κρατούσε μούτρα, τα παιδιά στην δουλειά είπαν πώς ήταν στεναχωρημένος και αγχωμένος και για όλα φταίω εγώ, έχασα την εμπειστοσύνη του και έκανα τόσο κόπο να την κατακτήσω, είναι η μόνη δουλειά που είναι άψωγη για μένα και τα έκανα θκατά:mad: εγώ φταίω για όλα, τον στεναχώρησα για βλακείες και εκείνος μου έχει φερθεί άψωγα 2 χρόνια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χάλια, πέρασα ένα απαίσιο δυήμερο, ο μεγάλος την παρασκευή δεν μου μηλούσε, μου κρατούσε μούτρα, τα παιδιά στην δουλειά είπαν πώς ήταν στεναχωρημένος και αγχωμένος και για όλα φταίω εγώ, έχασα την εμπειστοσύνη του και έκανα τόσο κόπο να την κατακτήσω, είναι η μόνη δουλειά που είναι άψωγη για μένα και τα έκανα θκατά:mad: εγώ φταίω για όλα, τον στεναχώρησα για βλακείες και εκείνος μου έχει φερθεί άψωγα 2 χρόνια:(


:console:


Μάνια μου όλα θα φτιάξουν! Να σκέφτεσαι θετικά και να είσαι πιο προσεκτική! :)


Πάντως επειδή ασχολείσαι με νούμερα καλό θα ήταν να τα κοιτάζει και κάποιος αλλός! Όχι γιατί δεν θα σου έχει εμπιστοσύνη πλέον το αφεντικό σου αλλά για να είσαι περισσότερο ασφαλής εσύ! Τα δικά μας τα λάθη δύσκολα τα εντοπίζουμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:console:


Μάνια μου όλα θα φτιάξουν! Να σκέφτεσαι θετικά και να είσαι πιο προσεκτική! :)


Πάντως επειδή ασχολείσαι με νούμερα καλό θα ήταν να τα κοιτάζει και κάποιος αλλός! Όχι γιατί δεν θα σου έχει εμπιστοσύνη πλέον το αφεντικό σου αλλά για να είσαι περισσότερο ασφαλής εσύ! Τα δικά μας τα λάθη δύσκολα τα εντοπίζουμε! :)

Ποτέ δεν με τσεκάρει κανείς, μου έχει απολυτη εμπειστοσύνη, μου είχε μάλλων:(, πάντα μα πάντα υπογράφει εν λευκώ σε ότι αφορά ποσά που του δίνω, εξαλλου ποιός θα με τσεκάρει; ο λογιστής είναι στην κοσμάρα του, δεν ξέρει τι του γίνετε και ο μεγάλος έχει αφήσει την διαχείρηση σε μένα, έτσι έχει χρόνο για άλλα πράγματα όως τις οικοδομές, με έχει εκπαιδέυσει να είναι ο Φώτης στην θέση του Φώτη:worry:(φώτης =μεγάλος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλημέρα α α.

κουεδίν, περαστικά σου! τι το μελέταγες το κρύωμα, να που σου'ρθε!
επίσης, μεγειά το κλιματιστικό, άτσα ο Ωρίωνας με mirror:P τι κάνει αυτό το παιδί? του πεσε ο πυρετός??

μάνια, έγινε χοντρό λάθος με τα νούμερα ή είναι κάτι που διορθώνεται εύκολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ποτέ δεν με τσεκάρει κανείς, μου έχει απολυτη εμπειστοσύνη, μου είχε μάλλων:(, πάντα μα πάντα υπογράφει εν λευκώ σε ότι αφορά ποσά που του δίνω, εξαλλου ποιός θα με τσεκάρει; ο λογιστής είναι στην κοσμάρα του, δεν ξέρει τι του γίνετε και ο μεγάλος έχει αφήσει την διαχείρηση σε μένα, έτσι έχει χρόνο για άλλα πράγματα όως τις οικοδομές, με έχει εκπαιδέυσει να είναι ο Φώτης στην θέση του Φώτη:worry:(φώτης =μεγάλος)


Ναι καταλαβαίνω! Μην ανησυχείς! Σιγά σιγά θα αποκτήσει ξανά εμπιστοσύνη στο πρόσωπό σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάνια μου αν στα δύο χρόνια που είσαι εκεί είναι ουσιαστικά η δεύτερη φορά που κάνεις λάθος, δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα
Οκ δεν μπορεί κανένας να έχει έναν υπάλληλο και να μην περιμένει ότι θα γίνει λάθος κάποια στιγμή
Λάθη δεν κάνουν μόνο αυτοί που δε δουλεύουν

οκ δεν λέω ότι ήταν τίποτα το λάθος που έκανες γιατί ασχολείσαι με μεγάλα ποσά κι άρα μεγάλο και το λάθος
όμως οκ, αυτά συμβαίνουν, κι όλα τα αφεντικά το ξέρουν και το υπολογίζουν μέσα στον προϋπολογισμό τους!
δεν χάνεται έτσι η εμπιστοσύνη για ένα λάθος, εμπιστέψου με σε αυτό που σου λέω
για λίγες μέρες απλά θα είναι μουδιασμένος και θα ανησυχεί γενικώς αλλά οκ θα το ξεπεράσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
καλημέρα α α.

μάνια, έγινε χοντρό λάθος με τα νούμερα ή είναι κάτι που διορθώνεται εύκολα?

Καλημέρα, απο την τετάρτη ασχολούντε 2 τράπεζες, ένας προμυθευτής 2 υπάλληλοι του προμυθευτή, το αφεντικό μου και γώ, σήμερα μπορεί να δούμε αποτέλεσμα, αν σήμερα δεν γίνει τίποτα τα λευτά χάθηκαν, πάντως για να μπορέσουμε να ρησκάρουμε βγήκαν άλλα τόσα έξω στις τράπεζες και το αφεντικό μου έχει εκτεθημένα 94.000 ευρώ προκειμένου να σώσει την κατάσταση, αν πάει καλά, τα μισά θα έρθουν στην τσέπη του αφεντικού και τα άλλα μισά θα πληρωθεί προμυθευτής, αλλιώς χάνουμε 47 .000 στο έτσι:worry:

Σήμερα καίγομαι λέμε:worry:

Εσύ πώς πάς; το μωράκι μας πώς πάει; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα α α.

κουεδίν, περαστικά σου! τι το μελέταγες το κρύωμα, να που σου'ρθε!
επίσης, μεγειά το κλιματιστικό, άτσα ο Ωρίωνας με mirror:P τι κάνει αυτό το παιδί? του πεσε ο πυρετός??

μάνια, έγινε χοντρό λάθος με τα νούμερα ή είναι κάτι που διορθώνεται εύκολα?


άσε ντουλίναμ ενταξει ... εγώ αντέχω αλλά αν υποψιαστώ ότι ο μικρός μου είχε τον πονόλαιμο που είχα εγώ και τον πονοκέφαλο που είχα εγώ... του βγάζω το καπέλο για την γκρίνια που δεν είχε :P

σένκιου για το κλιματιστικό... μεγάλη κωλοφαρδία :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πώς χάθηκαν καλέ τα λεφτά? αέρας είναι και χάνονται??? δε μπορεί:P

το μωράκι καλά είναι, μεγαλώνει και θεριεύει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top