Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα Valder μου!!! Καλό μας διάβασμα!!! :D Καλό διάβασμα και στη Chimera :)

Βαριέμαι να το ξαναδιαβάσω αυτό το μάθημα :/: Ας μην γκρινιάζω καλύτερα και ας διαβάσω τίποτα... Αν έχει κανείς σας παγωτάκι είναι ευπρόσδεκτο (βαριέμαι να βγω έξω μόνο γι αυτό και δε μιλάω κιόλας στον αδερφό μου για να τον στείλω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay

Νεοφερμένος

Η Fay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Έχω τη λύση και γι αυτό! Ένα μπουκάλι κόκκινο κρασί! Έχεις διαβάσει ποτέ πίνοντας; Δεν κοιμάσαι, απλά πλέεις σε πελάγη ευτυχίας αλλά και επάνω στο βιβλίο!:clapup:
Οίνος ευραίνει καρδίαν:thumbsup:Άμα πιω και κρασί τότε να δεις τι έχει να γίνει ή που θα ταυλιαστώ κατευθείαν ή θ'αρχίσω να τραγουδάω και να χορεύω:drunk: πάντως το ενδεχόμενο να διαβάσω το αποκλείω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρεεεεςςς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γεια σου Καλυψούυυυυυυλα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γειά σου Μαρούλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :clapup::clapup:


Πού είναι οι άλλοι καλέ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Στις παραλίες; :worry:
Λέω εγώ τώωωωρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Οίνος ευραίνει καρδίαν:thumbsup:Άμα πιω και κρασί τότε να δεις τι έχει να γίνει ή που θα ταυλιαστώ κατευθείαν ή θ'αρχίσω να τραγουδάω και να χορεύω:drunk: πάντως το ενδεχόμενο να διαβάσω το αποκλείω.

Το κρασί κάνει κοιλιές πιες τσίπουρο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Γεια σας κορίτσια! :D

Εγώ έβλεπα φιλαράκια, δεν ήμουν σε παραλία...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Tι κάνετε παιδάκια??
πω είμαι με 3 ώρες ύπνο! νυσταζω απίστευτα!:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Tι κάνετε παιδάκια??
πω είμαι με 3 ώρες ύπνο! νυσταζω απίστευτα!:yawn:

Γιατί παιζί μου; Διάβαζες; :worry:

Γεια σου Ρηνούλα :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δανάη, σε είδα νωρίς στο στέκι και απόρησα...:D
Κάτι μου λέει ότι έχει δίκιο η Καλυψώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ πάω παιδιά γιατί δε θα διαβάσω στο τέλος!

Αν με δείτε στο στέκι πριν το βράδυ- βράδυ διώχτε με :P

Φιλάκιαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Γιατί παιζί μου; Διάβαζες; :worry:
:rofl: καλοοοο!!!
όχι απλά δε με κόλλαγε ύπνος! είχα πιει βλέπεις καφέ το μεσημέρι!:/:
κοιμή8ηκα στις 6 και σηκώθηκα στις 9...είχα βλέπεις τυψεις που δε διαβάζω και με είχε πιάσει άγχος!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Δανάη, σε είδα νωρίς στο στέκι και απόρησα...:D
Κάτι μου λέει ότι έχει δίκιο η Καλυψώ:P

Εσύ τι έκανες τέτοια ώρα ξύπνια μικρούλα?? :sly::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλησπέρες σε όλους κι ευχαριστώ για τις ευχές σας
ευτυχώς πυρετό δεν έχω, είχα μόνο κάτι δέκατα
κατά τα άλλα έχω ένα κεφάλι σαν να μου το ποδοπαταν δεκα ελέφαντες και ένα λαιμό σαν να καταπίνω καρφιά

τι να λέμε... ΤΕΛΕΙΑ! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:rofl: καλοοοο!!!
όχι απλά δε με κόλλαγε ύπνος! είχα πιει βλέπεις καφέ το μεσημέρι!:/:
κοιμή8ηκα στις 6 και σηκώθηκα συισ 9...είχα βλέπεις τυψεις που δε διαβάζω και με είχε πιάσει άγχος!:(


Παιδί μου χαλάρωσε... Μην αγχώνεσαι από σήμερα, ασ' το γι αύριο :D

Πλάκα κάνω, απλά σκέψου θετικά, κάτσε διάβασε τις βλακείες που έχουμε, να πάμε να το δώσουμε να τελειώνουμε

Το πρώτο βήμα είναι να κλείσουμε τα πισια :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εσύ τι έκανες τέτοια ώρα ξύπνα μικρούλα?? :sly::P:D

:eek:
Έ...εεγώ δεν μπορούσα να κοιμηθώ λόγω ζέστης...:confused:

Καλό διάβασμα σε όσους αξιωθείτε!:D

έντιτ.
Καλησπέρα ΚουΕ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Περαστικά Κουε!:D

@καλυψω: καλα δίκιο έχεις αλλά είναι τόοοσο βλακεία το μαθημα αυτό που δεν αντέχω να το διαβάζω!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
@καλυψω: καλα δίκιο έχεις αλλά είναι τόοοσο βλακεία το μαθημα αυτό που δεν αντέχω να το διαβάζω!!:mad:

Join the club... Εγώ έπιασα πάλι τη C...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top