Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλα καλα, πινω καφεδι και την παλευω να ανοιξει ματι... Συ? :)

καλά φανταστικά, πολλύ κούραση αλλα αξίζει λέμε, αν και εχτές παρολίγον να σπάσω το δάκτυλο του άντρα μου στον ύπνο μου:P του έχωσα το νύχι μου στο δέρμα του άντρα απο το σφήξιμο, λέμε τρελοι ύπνοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααα σε όλους!!! :D


Μάνια συγχαρητήρια για την αύξηση του μισθού σου!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρααααα σε όλους!!! :D


Μάνια συγχαρητήρια για την αύξηση του μισθού σου!!!! :clapup::clapup::clapup:

Καλημέρα μωρό μου, άστα έχω χ38στει απο την χαρά μου, θα πάρω και τα αναδρομικά μου κάνα 300αρι, λέει απλίστευτα:clapup::clapup:

Εσύ πώς πάς; πώς περνάς κουκλί μου;:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα μωρό μου, άστα έχω χ38στει απο την χαρά μου, θα πάρω και τα αναδρομικά μου κάνα 300αρι, λέει απλίστευτα:clapup::clapup:

Εσύ πώς πάς; πώς περνάς κουκλί μου;:clapup::clapup:


Μπράβο ρε μάνια!!!! :clapup::clapup::clapup:


Εγώ εδώ, προσπαθώ να την παλέψω με νεύρα και γκρίνια! Από το σκ η μέρες είναι σκ@τα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπράβο ρε μάνια!!!! :clapup::clapup::clapup:


Εγώ εδώ, προσπαθώ να την παλέψω με νεύρα και γκρίνια! Από το σκ η μέρες είναι σκ@τα! :worry:

Γιατί καρδιά μου; ποιός σε πείραξε να του φάω ταντερα; στην δουλειά σε πρήζουν; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γιατί καρδιά μου; ποιός σε πείραξε να του φάω ταντερα; στην δουλειά σε πρήζουν; :worry:


Όχι μια χαρά είναι στην δουλειά! Απλά έχω εξεταστική και όσο να 'ναι τα νεύρα μου είναι λίγο τσατάλια! Ελπίζω να περάσουν γρήγορα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέραααα :D Τι κάνετε; Σας έχασα πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα! :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
:yawn:
:yawn: :yawn:
:yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
!!! !!! !!! Καλημερούδια !!! !!! !!!
:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
:yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
:yawn: :yawn:
:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα!!! Τι έπαθες??? Γιατί :(?


Καλημέρα Νίνα!! Κι εγώ νυστάζω πολύ!!! Πάλι άργησα να κοιμηθώ χθες... Τι κάνεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:yawn:
:yawn: :yawn:
:yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
!!! !!! !!! Καλημερούδια !!! !!! !!!
:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
:yawn: :yawn: :yawn: :yawn:
:yawn: :yawn:
:yawn:

αχ τι ομορφοοοοοοοοο :D

καλημέρα σας :D



Νίνα μου, θέλω εδώ να σου ξεκαθαρίσω ότι ό,τι λέγεται μέσα στο παιχνίδι είναι για το παιχνίδι εεεεεε
μην μου πάρεις τπτ προσωπικά όπως έκανε η χαζή η Ηρώ :P



Μέταλ τι έπαθες πιδιμ? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημερες στα ομορφα μουτρακια σας!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλημερούδια.
Καλό ήταν το κουνηματάκι στις 5 το πρωί...

Καλή συνέχεια σε όλους, τα λέμε αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μποοοονζούρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα Νίνα!! Κι εγώ νυστάζω πολύ!!! Πάλι άργησα να κοιμηθώ χθες... Τι κάνεις;;;
Καλά είμαι ... εδώ στο γραφείο..σκεύτομαι πόση ζέστη έχει έξω και θα ήθελα να είμαι στην παραλία! :(

αχ τι ομορφοοοοοοοοο :D
καλημέρα σας :D
Νίνα μου, θέλω εδώ να σου ξεκαθαρίσω ότι ό,τι λέγεται μέσα στο παιχνίδι είναι για το παιχνίδι εεεεεε
μην μου πάρεις τπτ προσωπικά όπως έκανε η χαζή η Ηρώ :P

Καλά είσαι τρελή?? Παιχνίδι είναι! Μην τρελαθούμε κιόλας!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νινα..?!!!
Εγω σε μιση ωρα παω θαλασσααααααα!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


Αχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Καλημέρα!:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top