Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Όχι, δεν έχουν φυστίκια καλέ. Με μαντολάτο είναι κανονικά, εμένα είχε και μαστίχα και κομμάτια φυστίκι.

Ναι, το μαντολάτο έχει και φυστίκια. Τουλάχιστον οι Συριανές έχουν...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λέγοντας μαντολάτο εννοούσα nougat, που φτιάχνεται από αμύγδαλα μόνο.
Αυτό που αγοράζουμε αλλιώς, μόνο μαντολάτο, έχει και ξηρούς καρπούς, αλλά είναι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λοιπόν με ένα γουγλάρισμα διαπίστωσα ότι και η Χίος έχει!



Πρέπει να τη δοκιμάσω, δεν γίνεται! :PΠάντως οι Συριανές είναι άπαιχτες!:)

Και νόμιζα ότι μόνο εγώ τα έχω ανακαλύψει αυτά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Nα γιατι πρεπει να βλεπουμε Γαλλια στο ποδοσφαιρο : ποτε θα ξαναγελασουμε τοσο με τα αστεια ονοματά τους ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Nα γιατι πρεπει να βλεπουμε Γαλλια στο ποδοσφαιρο : ποτε θα ξαναγελασουμε τοσο με τα αστεια ονοματά τους ; :D

Μη λες "ονόματα"... :worry:

Όταν παίζαμε, με τους Σουηδούς νομίζω, αναφέρθηκε κάποιος σε έναν Μουζάκα και φάνηκε πολύ αστείο στην αδελφή μου η οποία άρχισε να λέει "χαχαχαχ, μουζάκα και παστίτσιο" και εγώ όντας αφηρημένη, την κοίταξα σαν να έχει έρθει από άλλο πλανήτη! Και μου λέει "Τι;!" και τότε συνειδητοποίησα το αστείο... Εγώ λοιπόν είχα κάνει τον τελείως άκυρο συνειρμό ότι ο ... Παστίτσιο ήταν παίκτης Ισπανικής καταγωγής :redface::redface:

Φέρτε τις ντομάτες :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλησπέρααα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,808 μηνύματα.
Σεισμός ήταν αυτό; :P



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Εγώ που διάβαζα με όλα κλειστά πρίν 2 λεπτά άκουσα ένα δυνατό κρακ στα 2 παράθυρα του σπιτιού. Κανένα κούνημα όμως!:hmm:

Πω πω 5 η ώρα, πάω να σβερκωθώ! Καλημέρα Πετράν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,808 μηνύματα.
Εγώ ένιωσα τη δόνηση και το επιβεβαίωσω καθώς η οθόνη του PCσιου πήγαινε πέρα-δώθε. :P

Καλημέρα!
Χάλασα πάλι το ωράριό μου (καλοκαίρι γαρ), πάω κι εγώ για νάνι. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μη χαλάσω την παράδοση.Θα πάω κι εγώ για νάνι σε λίγο.:P


Σεισμός ήτανε τελικά στο Άργος 5,7 βαθμοί της κλίμακας ρίχτερ .Aν δε μου το λέγανε δεν θα το καταλάβαινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:clapup:Καλημέρα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μερεεεεεες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα κούκλα, πώς πάς; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μη χαλάσω την παράδοση.Θα πάω κι εγώ για νάνι σε λίγο.:P


Σεισμός ήτανε τελικά στο Άργος 5,7 βαθμοί της κλίμακας ρίχτερ .Aν δε μου το λέγανε δεν θα το καταλάβαινα.

πλάκα κάνεις?????

ξυπνήσαμε όλοι στο σπίτι και πεταχτήκαμε!
είχα και τον πατέρα μου φιλοξενούμενο κι άρχισε να φέρνει βόλτες με τα σώβρακα στο σαλόνι :hehe:

καλημέρα σε όλους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
πλάκα κάνεις?????

ξυπνήσαμε όλοι στο σπίτι και πεταχτήκαμε!
είχα και τον πατέρα μου φιλοξενούμενο κι άρχισε να φέρνει βόλτες με τα σώβρακα στο σαλόνι :hehe:

καλημέρα σε όλους :D


Καλημέρα κουέ μου:clapup::clapup::clapup: πώς πάς; ο μικρός μας; :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όλοι καλά Μανίτσα μου :clapup:
εσύ? πως πας? πως είναι το πόδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
όλοι καλά Μανίτσα μου :clapup:
εσύ? πως πας? πως είναι το πόδι?

Καλά, φανταστικά, το γυμναστήριο μου έκανε πολλύ καλό, λοιπόν πρέπει να δηλώσω πώς απο αυτό τον μήνα η πολλή δουλειά έπιασε τόπο, απο τέλος του μήνα βγαίνω απο την γενιά των 700ων ευρώ:clapup::clapup::clapup: ανέβηκε το κασέ κατα πολλύ και στις αρχές του 2009 περνάω και την γενιά των 800ων:clapup::clapup::clapup: δεν παίζομαι λέμε, παρόλο που δουλευω σκληρά τον τελευταίο καιρό και έχω να προσέχω εμφάνηση διατροφή, δουλειά, άντρα σπίτι και όλα τα σχετικά τουλάζιστον ανταμήβομαι οικονομικά:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μπράβο βρε Μάνια!!! και πάλι μπράβο!!!
εύχομαι ακόμα καλύτερα!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μπράβο βρε Μάνια!!! και πάλι μπράβο!!!
εύχομαι ακόμα καλύτερα!!! :clapup:

Επιτέλους έφεραν καρπούς οι κόποι μου:clapup:

Σε ευχαριστώ κουέ μου, ακόμα έχω τη φράση σου όταν είπε ότι θα με απολύσει, μέσα στην καρδιά μου, "μην στεναχωριέσαι θα δείς όλα θα φτιάξουν" σε ευχαριστώ και πάλι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλημέρα κούκλα, πώς πάς; :)

Καλα καλα, πινω καφεδι και την παλευω να ανοιξει ματι... Συ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top