Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κάνε με εσύ "unblock" (και καλά, το You are not in this contact's list το παραβλέπω:P) και θα δω αν θα σου μιλήσω εγώ....;) Τι να σε κάνω... ας σου δώσουμε μια τελευταία ευκαιρία να δούμε αν είσαι καλή κοπέλα...


A ναι, σε είχα διαγράψει όταν άρχισες να λες τα διάφορα για μένα και είχα εκνευριστεί. :D

Δε σου μιλάω, το ξέχασα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν ξέρω σε τι να περιαματιστώ Γιδάκι μου και πρέπει και να τρώμε σε αυτό το σπίτι οπότε... :whistle:

Λίγο αηδία φαίνεται αυτό ρε Γίδι :worry:


Ρηνούλα άστα να πάνε! Εσύ δικαιολογείσαι, εγώ; :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν ξέρω σε τι να περιαματιστώ Γιδάκι μου και πρέπει και να τρώμε σε αυτό το σπίτι οπότε... :whistle:

Λίγο αηδία φαίνεται αυτό ρε Γίδι :worry:


Ρηνούλα άστα να πάνε! Εσύ δικαιολογείσαι, εγώ; :redface::redface:

Ναι, τώρα δικαιολογούμαι, μετά θα πεινάσω...:P

Έμένα μου άρεσε το πατατομπλαμπλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν έχει γεύση τηγανιτής πατάτας το συζητάμε,
αν έχει γεύση πουρέ, άντε, ας πάει,
αν έχει γεύση βραστής με τίποτα! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
A ναι, σε είχα διαγράψει όταν άρχισες να λες τα διάφορα για μένα και είχα εκνευριστεί. :D

Δε σου μιλάω, το ξέχασα! :P

Α το θυμήθηκες ότι με είχες διαγράψει! Πόσο ευγενικό εκ μέρους σου!:P Και υπόψιν, ποτέ δεν είπα τίποτα για σένα!:worry: Η διαγραφή έγινε αμέσως μετά την πρώτη φορά που μιλήσαμε!;) Κι αφού λοιπόν τα είπα όλα εγώ, δε χρειάζεται να μου μιλήσεις όντως!:whistle:

Πάω να δω το ματσάκι μου! Αν ψιθυρίσεις τίποτα χρήσιμο και ΑΝ με ενδιαφέρει, ίσως το δω και ίσως σου δώσω σημασία... ειδάλλως μην κάνεις τον κόπο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αν έχει γεύση τηγανιτής πατάτας το συζητάμε,
αν έχει γεύση πουρέ, άντε, ας πάει,
αν έχει γεύση βραστής με τίποτα! :pfff:

Πρέπει να έχει γεύση πατάτας γενικά, κάτι με πατάτα, που μοιάζει με πατάτα, αλλά δεν είναι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@Valder: Δεν είμαι υποχρεωμένη ούτε να δίνω εξηγήσεις ούτε τίποτα. Δεν σε ξέρω, αν θέλω σε κρατάω στο msn αν όχι σε διαγράφω, εντάξει; Επίσης είναι δικαίωμά σου να πετάς μπηχτές και να λες ό,τι θέλεις, αλλά μην περιμένεις να με κάνεις να νιώσω άσχημα ή να με φέρεις σε δύσκολη θέση- δεν με απασχολεί. Δε γίνεται όταν ο άλλος πάει με τα νερά σου είσαι οκ και όταν δεν πάει αλλάζεις ρότα. Σου χρωστάω τίποτα και δεν το ξέρω; Σου υποσχέθηκα τίποτα και δεν το κατάλαβα; Δεν μου αρέσει η συμπεριφορά σου όσον αφορά ορισμένα θέματα και σε διέγραψα- deal with it
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ρε παιδιά, χαλαρώστε.. Αν δε συμφωνείτε σε κάποια θέματα δεν είναι ανάγκη να φτάνει κανείς στα άκρα.. Στενοχωριέμαι με αυτό που βλέπω .. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay

Νεοφερμένος

Η Fay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπέρα! μήπως μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος για το πως μπορώ να κάνω θέμα στο steki, είμαι καινόύργια και δεν γνωρίζω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κριμα για το αποτελεσμα....
Ειχαμε τλχ καλη εμφανιση και αποδειχτηκε οτι η Ρωσια εχει καλη ομαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Κριμα για το αποτελεσμα....
Ειχαμε τλχ καλη εμφανιση και αποδειχτηκε οτι η Ρωσια εχει καλη ομαδα...


Καλά ξεκίνησε αλλά δεν μας ήθελε κιόλας.
Κρίμα, αυτό το Euro δεν σηκώνει πρωταθλητές τελικά!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βye bye Euro :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Καλό ήταν όσο κράτησε!
Τώρα θα το βλέπουμε μόνο για το θέαμα, άνευ αγωνίας (εκτος και αν παίξει κανεις στοίχημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλησπέρα! μήπως μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος για το πως μπορώ να κάνω θέμα στο steki, είμαι καινόύργια και δεν γνωρίζω...:/:

Ελπίζω αυτά να βοηθήσουν:
Διαλέγεις την κατηγορία που θέλεις από την αρχική σελίδα και πατάς Νέο Θέμα.
Πχ αν έχεις κάτι κοινωνικό, πατάς την κίτρινη καρτέλα και μετά λίγο πιο κάτω το "Πολιτική-Κοινωνικά θέματα".
Μετά πάνω δεξιά θα δεις ένα γαλάζιο κουτάκι που λέει Νέο Θέμα.

Kαι πέραν αυτών που λέει το Γιδάκι , κάνουμε και αναζήτηση να δούμε αν υπάρχει αντίστοιχο θέμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλησπέρα! μήπως μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος για το πως μπορώ να κάνω θέμα στο steki, είμαι καινόύργια και δεν γνωρίζω...:/:

Πολλες καλησπερες και καλως σε στην παρεα μας!:D
Λεπον...πας στην κατηγορια οπου θεωρεις οτι ανηκει το θεμα σου και πανω ψηλα στα δεξια υπαρχει ενα μπλε πλασιο με την ενδειξη ΝΕΟ ΘΕΜΑ...Πατας πανω σε αυτο...και μετα βουαλα..:)

(ελπιζω να σε βοηθησα....:P..αν οχι....στειλε προσωπικο μηνυμα σε εναν πρασινο ή κιτρινο χρηστη..ειναι μοντερειτορς...:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αμαν ρε Μπιλ!
Τι ετοιμοτητα ειναι αυτη?!
Βρε ουσττττ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Καλησπέρα! μήπως μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος για το πως μπορώ να κάνω θέμα στο steki, είμαι καινόύργια και δεν γνωρίζω...:/:

Πας στην κατηγορία που σε ενδιαφέρει και πάνω δεξιά έχει ένα κουμπάκι "ΝΕΟ ΘΕΜΑ". Το πατάς, το βαφτίζεις με ένα τίτλο και στο κουτάκι γράφεις τι θες να πεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Fay

Νεοφερμένος

Η Fay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Οκ Ευχριστώ όλους σας για τη βοήθεια!!! Δεν το'ξερα ότι ήταν τόσο εύκολο8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top