Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
καλησπέρες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Έλεος 25 χρονών γομάρι, δε μπορώ να σταματήσω να κλαίω σα μικρό παιδί... καλημέρα ρε παιδιά, καλημέρα!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flamelab

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Έλεος 25 χρονών γομάρι, δε μπορώ να σταματήσω να κλαίω σα μικρό παιδί... καλημέρα ρε παιδιά, καλημέρα!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:

Ωπ, Valder, έγινες ... Honouree ;:redface:

Κατσε να φωνάξω τον WAn :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Ωπ, Valder, έγινες ... Honouree ;:redface:

Κατσε να φωνάξω τον WAn :whistle::P

Μηηηη κι έχω βάλει Ιντελ στο νεο μηχάνημα και θα με κράξει!:P Έχω όμως ρέουσα διανομή και είδα και τη Lucy Lawless σήμερα στο Galactica! Eλπίζω να σωθεί η κατάσταση έτσι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flamelab

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μηηηη κι έχω βάλει Ιντελ στο νεο μηχάνημα και θα με κράξει!:P Έχω όμως ρέουσα διανομή και είδα και τη Lucy Lawless σήμερα στο Galactica! Eλπίζω να σωθεί η κατάσταση έτσι:P

:clapup: Ααααα, σωστά πας :P Στα βήματα ενός Μωβ

Καλά, το ό,τι μας έχει πρήξει :whistle: με την Three, ε, είναι ένα θέμα !

--------

Ασχετο: Πάμε και εμείς οι Αθηναίοι να κάνουμε μία ρημάδα συνάντηση, και δεν βλέπω να γίνεται τίποτις ενδιαφέρον:whistle: Μάλλον έχεις πετύχει το thread :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
:clapup: Ααααα, σωστά πας :P Στα βήματα ενός Μωβ

Καλά, το ό,τι μας έχει πρήξει :whistle: με την Three, ε, είναι ένα θέμα !

--------

Ασχετο: Πάμε και εμείς οι Αθηναίοι να κάνουμε μία ρημάδα συνάντηση, και δεν βλέπω να γίνεται τίποτις ενδιαφέρον:whistle: Μάλλον έχεις πετύχει το thread :whistle:

Τον Wan -αν και έχει τα άκρα του καμια φορά- τον πάω απίστευτα! Απίστευτα!:clapup::clapup::clapup:

Δεν έχω πετύχει το thread αλλά αν κάνετε θα ρθω κι εγώ για πρώτη φορά, αν μου το επιτρέψει η εξεταστική!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Heyy καλησπέρα :D

Τι κάνετε; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flamelab

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
@ valder : Δεν κάνει να ποστάρω εδώ το λιιιινκ :pc: όταν μπεις στο φόρουμ, τσεκαρε να δεις , στις 27 μάλλον στην Λ.Αλεξάνδρας.

Αντε , γιατί δεν βλέπω να έρχεται κάποιος απο τους Γαλάζιους, Πράσινους, Περτικαλήδες :redface: , ας έρθει ένας Μωβ απο άλλο φόρουμ :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
@ valder : Δεν κάνει να ποστάρω εδώ το λιιιινκ :pc: όταν μπεις στο φόρουμ, τσεκαρε να δεις , στις 27 μάλλον στην Λ.Αλεξάνδρας.

Αντε , γιατί δεν βλέπω να έρχεται κάποιος απο τους Γαλάζιους, Πράσινους, Περτικαλήδες :redface: , ας έρθει ένας Μωβ απο άλλο φόρουμ :worship:

Οκ, θα προσπαθήσω να ρθω, 27/6 με βολεύει!:D Θα εκδηλώσω ενδιαφέρον στο thread!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flamelab

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
A, περφεκτ, να έρθει κόσμος :)

Εγώ πάντως δεν θα καθίσω μεχρι τα χαράματα εκεί, μάλλον μεχρι τις 23:00 (απο τις 21:00 που μάλλον θα αρχίσουμε να μαζευόμαστε ), γιατί στις 28 ίσως έχω ταξιδάκι με συγγενείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
A, περφεκτ, να έρθει κόσμος :)

Εγώ πάντως δεν θα καθίσω μεχρι τα χαράματα εκεί, μάλλον μεχρι τις 23:00 (απο τις 21:00 που μάλλον θα αρχίσουμε να μαζευόμαστε ), γιατί στις 28 ίσως έχω ταξιδάκι με συγγενείς :P

Κοίτα εγώ μένω Πανόρμου, οπότε αν γίνει στο Αλεξάνδρα είμαι κοντά. Ούτε κι εγώ θα κάτσω αρκετά, δεν ξέρω και κανέναν οπότε θα είμαι σα τη μύγα μες το γάλα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έλεος 25 χρονών γομάρι, δε μπορώ να σταματήσω να κλαίω σα μικρό παιδί... καλημέρα ρε παιδιά, καλημέρα!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
Τί έγινε ρε; Μίλα.:P

Heyy καλησπέρα :D

Τι κάνετε; :clapup:
Kαλώς την!:D


Πού σαι ρε flamelab;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Τί έγινε ρε; Μίλα.:P

Εντάξει, απλά το Battlestar Galactica είναι η καλύτερη σειρά όλων των εποχών σε κάθε είδος.- Υποδειγματικό mid-season finale.... Εναλλαγή συναισθημάτων απόλυτης χαράς και απόλυτης φρίκης μέσα σε 1 λεπτό...ο Moore έκανε και πάλι το Θαύμα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flamelab

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κοίτα εγώ μένω Πανόρμου, οπότε αν γίνει στο Αλεξάνδρα είμαι κοντά. Ούτε κι εγώ θα κάτσω αρκετά, δεν ξέρω και κανέναν οπότε θα είμαι σα τη μύγα μες το γάλα!:P

:P Κάτσε να δούμε :hmm:

Πού σαι ρε flamelab;:D

Εκτός άλλων, έχω κολλησει στο adslgr :redface:


Y.Γ. Βιll --> Υπερσυντονιστής ;;! Πω, ρε σεις αλλαγές εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εντάξει, απλά το Battlestar Galactica είναι η καλύτερη σειρά όλων των εποχών σε κάθε είδος.- Υποδειγματικό mid-season finale.... Εναλλαγή συναισθημάτων απόλυτης χαράς και απόλυτης φρίκης μέσα σε 1 λεπτό...ο Moore έκανε και πάλι το Θαύμα του...

Πρέπει να είναι πολύ κάψιμο αυτό.Να ξέρω να το αποφύγω.:P

:P Κάτσε να δούμε :hmm:



Εκτός άλλων, έχω κολλησει στο adslgr :redface:


Y.Γ. Βιll --> Υπερσυντονιστής ;;! Πω, ρε σεις αλλαγές εδώ :P

Το κατά δύναμην.:P

Πάω να συνεχίσω τη μελέτη γιατί ο χρόνος μετράει εις βάρος μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Πρέπει να είναι πολύ κάψιμο αυτό.Να ξέρω να το αποφύγω.:P

Το χω δει δεν ξέρω κι εγώ πόσες φορές το επεισόδιο αυτό και κάθε φορά κλαίω! Όχι απλά κάψιμο... Παράνοια! Είναι αριστούργημα!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι ωρα ειναι ο αγωνας σημερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
21.45 ώρα Ελλάδος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευχαριστω Γιδακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είναι κανείς εδώωωωωωω; :(
Πρέπει να διαβάσω και βαριέμαι οικτρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top