Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Που την ανέβασες καλέ; Εγώ από έμα μαil την πήρα ;)

το είχα ανεβάσει για λίγο ως avatar... και την είχα κάνει export απο ένα pps αρχείο...

Τελος πάντων... τη σοκολατόπιτα την θέλεις ? θα την πάρω απο το πασαρέλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δε ντρέπεσαι βρε;;; Αντί να βάλεις μια ποδίτσα και να κάνεις κανένα μπισκοτάκι με τα χεράκια σου, θα μας φέρεις έτοιμα;;; :P:P:P:P:P
:redface:
Είπαμε ξέρω να μαγειρεύω, αλλά δεν έχω φτιάξει ποτέ γλυκό πέραν του ζελέ :worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
:redface:
Είπαμε ξέρω να μαγειρεύω, αλλά δεν έχω φτιάξει ποτέ γλυκό πέραν του ζελέ :worry::redface:

Καλά, αφού ξέρεις να μαγειρεύεις....δεν πειράζει! Δε θα σε λιθοβολήσουμε δημοσίως!!! :D

Αντε βρε.... τη γλίτωσες!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Παιδάκια σας χαιρετώωωωω !!!!! :P

Καλό Τριήμερο!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γεια σου cookie master :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γεια σου cookie-Σίμπυ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τη σοκολατόπιτα, αν τη σνομπάρει το Γιδάκι, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα την δεχτώ εγώ. Ε, μην πάει χαμένη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
το είχα ανεβάσει για λίγο ως avatar... και την είχα κάνει export απο ένα pps αρχείο...

Τελος πάντων... τη σοκολατόπιτα την θέλεις ? θα την πάρω απο το πασαρέλλα...
Είναι τέλεια φωτογραφία... :inlove:
Φέρε σοκολατόπιτα, ρωτάς;;;; :clapup:
Τη σοκολατόπιτα, αν τη σνομπάρει το Γιδάκι, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα την δεχτώ εγώ. Ε, μην πάει χαμένη! :P

Ξου, ξου εσύ. Κακιά.

:redface:
Είπαμε ξέρω να μαγειρεύω, αλλά δεν έχω φτιάξει ποτέ γλυκό πέραν του ζελέ :worry::redface:
Αμάν κι εσύ. :P

Παιδάκια σας χαιρετώωωωω !!!!! :P

Καλό Τριήμερο!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:

ΠΟΥΥΥ ΠΑΣ!!! ΜΥΓΔΑΛΑ!
Εμ, λάθος... μπισκότοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
όσοι τι κάνουν για ΣΚΔ καλά να περάσουν..
για μένα θα δείξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Kαλησπέρα παιδάκια μου τι κάνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Χαίρετε! Ευχαριστώ όσους μου ευχήθηκαν για το μάθημα και τον αδερφό, είστε υπέροχοι. Ευχαριστώ και όσους δεν μου ευχήθηκαν, εγώ μια φορά καλά τα πήγα πιστεύω κι αν σας αρέσει!:P Για να δούμε το αποτέλεσμα!:redface:

Επίσης σας έχω μια έκπληξη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χαίρετε! Ευχαριστώ όσους μου ευχήθηκαν για το μάθημα και τον αδερφό, είστε υπέροχοι. Ευχαριστώ και όσους δεν μου ευχήθηκαν, εγώ μια φορά καλά τα πήγα πιστεύω κι αν σας αρέσει!:P Για να δούμε το αποτέλεσμα!:redface:

Επίσης σας έχω μια έκπληξη!:D

επειδή δεν μπαίνω ποια συχνά τι έγινε που έδωσες?
αλλά την έκπληξη θα την δεχτώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
επειδή δεν μπαίνω ποια συχνά τι έγινε που έδωσες?
αλλά την έκπληξη θα την δεχτώ:P

Έδωσα Λογιστική! Καλά πρέπει να τα πήγα! Ανυπομονώ για τα αποτελέσματα γιατί είχα διαβάσει πολύ. Θα δούμε!:redface:

Η έκπληξηεδώ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έδωσα Λογιστική! Καλά πρέπει να τα πήγα! Ανυπομονώ για τα αποτελέσματα γιατί είχα διαβάσει πολύ. Θα δούμε!:redface:

Η έκπληξηεδώ!!!:D
μπράβο Βάλ για το μάθημα!!!!
όσο για την έκπληξη... μεγειααααααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
μπράβο Βάλ για το μάθημα!!!!
όσο για την έκπληξη... μεγειααααααααααα :D

Ευχαριστώ εις διπλούν! Για το μάθημα με καίει απίστευτα να το περάσω το συγκεκριμένο, μα τώρα έχω άλλο να διαβάσω στη συνέχεια οπότε τέλος η συγκρατημένη αισιοδοξία και από αύριο πρωί διάβασμα για να μπορέσω κι εκεί να είμαι αισιόδοξος, μακάρι γμτ, μακάρι το θέλω όσο τίποτε άλλο να πετύχω!!!!!:redface:

Για το σκουλαρίκι, μου πάει λένε, ελπίζω να λένε αλήθεια! Γουστάρω τρελά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Val!!!!!:clapup:

Καλή αντοχή για τη συνέχεια και καλά αποτελέσματα :)

Να τονίσω ότι απαιτούμε φωτο με το σκουλαρίκι.

Με γειες :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Val!!!!!:clapup:

Καλή αντοχή για τη συνέχεια και καλά αποτελέσματα :)

Να τονίσω ότι απαιτούμε φωτο με το σκουλαρίκι.

Με γειες :):):)

Μακάρι Ελενίτσα μου να χει φύγει μακάρι!!!!!!:redface: Ευχαριστώ για τις ευχές σου πάρα πολύ!!!

Φωτό έχω δυο αλλά δεν είναι και πολύ σόι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Άντε με το καλό val ένα ένα να φεύγουν τα μαθήματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Γεια σας καλησπέρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλημέρα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top