Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλά τι διάολο; Όλους τους χαιρετάω και κανείς δε με καλημερίζει! Ρε θα θυμώσω λέμε!



Καλησπέρα Valder!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλησπέρες και πάλι.

Μποράτιε όλα καλά;


Απίστευτο!

Έβαλα και εγώ το ονομά μου και βρήκα άλλες 2 κοπέλες με το ίδιο όνομα! Δεν πίστευα ποτέ οτι θα υπήρχε αυτή η πιθανότητα!

Φοιμπς!!! :clapup::clapup::clapup: Είδες τι μπορεί να συμβεί στον κόσμο; :P


Καλά τι διάολο; Όλους τους χαιρετάω και κανείς δε με καλημερίζει! Ρε θα θυμώσω λέμε!

Καλημέρα !!!! .... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλά τι διάολο; Όλους τους χαιρετάω και κανείς δε με καλημερίζει! Ρε θα θυμώσω λέμε!
Καλησπέρα τέκνον valder.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Απίστευτο!

Έβαλα και εγώ το ονομά μου και βρήκα άλλες 2 κοπέλες με το ίδιο όνομα! Δεν πίστευα ποτέ οτι θα υπήρχε αυτή η πιθανότητα! :eek:

Ε όχι!:eek:

Αν είναι και ξανθιές τότε η ανθρωπότητα είναι καταδικασμένη.

















:P:P
Φοιμπς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.

Καλησπέρα Valder!!! :P:P:P

Καλησπέρα φοιμπάκι μου!:clapup: (Α μιας και σε βρήκα, ψάχνω κάτι σημειώσεις αν μπορείς να με βοηθήσεις, θα σου πω κατ ιδιαν:))

Καλημέρα !!!! .... :D

How kind of you to notice me! Καλημέρα!

Καλησπέρα τέκνον valder.:D

Πρόσχωμεν εν Χριστώ αδελφέ Ιωάννη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ε όχι!:eek:

Αν είναι και ξανθιές τότε η ανθρωπότητα είναι καταδικασμένη.


:P:P
Φοιμπς!:P


:P .... Πάλι πειράζεις το Φοιμπάκι!? Τα ζητάει κι εσένα ο οργανισμός σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:P .... Πάλι πειράζεις το Φοιμπάκι!? Τα ζητάει κι εσένα ο οργανισμός σου! :P

Ε μα.Εγώ φταίω;
Υπάρχουν τουλάχιστον άλλες δύο Φοιμπς σε τούτο τον κόσμο και θα το αφήσω ασχολίαστο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
How kind of you to notice me! Καλημέρα!

Μα πάντα σε προσέχω γλυκέ μου! :D Απλά είδα ότι ήσουν απασχολημένος ... και είπα να μη σε ενοχλήσω! :P

Υπ.: Γιατί απαγορεύεις στον κόσμο να εκφράζεται ελεύθερα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ε μα.Εγώ φταίω;
Υπάρχουν τουλάχιστον άλλες δύο Φοιμπς σε τούτο τον κόσμο και θα το αφήσω ασχολίαστο;:P

Σιγά να μην το άφηνες.... αλλά ούτε κι αυτή θα το κάνει!!!!!!:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.
Μα πάντα σε προσέχω γλυκέ μου! :D Απλά είδα ότι ήσουν απασχολημένος ... και είπα να μη σε ενοχλήσω! :P

Υπ.: Γιατί απαγορεύεις στον κόσμο να εκφράζεται ελεύθερα; :P

Καταρχήν δεν είναι "Υπ" αλλά "Υγ."

Κατα δεύτερον άσε τις ζαρζαβατιές τύπου "ήσουν απασχολημένος" και λοιπές αηδίες. Μπορούσες να μιλήσεις και δεν το έκανες γιατί σε πιάσανε οι ανάποδές σου που με είδες να "απασχολούμαι" όχι με σένα. Κάτι που με επαναφέρει στο αρχικό "Υγ". Μίλαγα ελεύθερα, και όσο θα μιλάς ελεύθερα κι εσύ, τόσο θα το συνεχίζω μέχρι να τρελαθείς.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καταρχήν δεν είναι "Υπ" αλλά "Υγ."

Κατα δεύτερον άσε τις ζαρζαβατιές τύπου "ήσουν απασχολημένος" και λοιπές αηδίες. Μπορούσες να μιλήσεις και δεν το έκανες γιατί σε πιάσανε οι ανάποδές σου που με είδες να "απασχολούμαι" όχι με σένα. Κάτι που με επαναφέρει στο αρχικό "Υγ". Μίλαγα ελεύθερα, και όσο θα μιλάς ελεύθερα κι εσύ, τόσο θα το συνεχίζω μέχρι να τρελαθείς.:whistle:

Υγ θα ήταν αν ήθελα να γράψω Υστερόγραφο, εγώ όμως ήθελα να γράψω Υποσημείωση!
Δεν με έπιασαν καθόλου οι ανάποδες μου, διότι δεν είμαι ανασφαλής! :D Άλλωστε BABY ..... ακόμα κι αν ήμουν ανασφαλής, πάλι δεν θα είχα λόγο να τσαντίζομαι, αφού πλέον μαζί με ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ εσύ προσθέτεις και το "Μην καμακώνετε τη Σίμπυ"! :D ! Όπως καταλαβαίνεις το εκλαμβάνω ως κοπλιμέντο και νομίζω καλά κάνω! :D ..... Δεν έχω δίκιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.
Υγ θα ήταν αν ήθελα να γράψω Υστερόγραφο, εγώ όμως ήθελα να γράψω Υποσημείωση!
Δεν με έπιασαν καθόλου οι ανάποδες μου, διότι δεν είμαι ανασφαλής! :D Άλλωστε BABY ..... ακόμα κι αν ήμουν ανασφαλής, πάλι δεν θα είχα λόγο να τσαντίζομαι, αφού πλέον μαζί με ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ εσύ προσθέτεις και το "Μην καμακώνετε τη Σίμπυ"! :D ! Όπως καταλαβαίνεις το εκλαμβάνω ως κοπλιμέντο και νομίζω καλά κάνω! :D ..... Δεν έχω δίκιο;

Μην προσπαθείς να χρυσώσεις το χάπι με γλύκες και αιτιολογήσεις. Μπορεί να είμαι το μωρό σου, αλλά κανείς δε σου είπε ότι θα με διατηρήσεις εύκολα!:whistle: Κι όσο για το να μην σε καμακώνει κανείς άλλος, πέρα από κοπλιμέντο, είναι και προειδοποίηση ότι θα σκίσω τα μάτια σ' όποιον μπεί στα χωρικά μου ύδατα (όχι ως έννοια ιδιοκτησίας φυσικά), δοθείσης φυσικά της προϋπόθεσης ότι κι εσύ θα παραμένεις καλό κορίτσι απέναντί μου!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μην προσπαθείς να χρυσώσεις το χάπι με γλύκες και αιτιολογήσεις. Μπορεί να είμαι το μωρό σου, αλλά κανείς δε σου είπε ότι θα με διατηρήσεις εύκολα!:whistle: Κι όσο για το να μην σε καμακώνει κανείς άλλος, πέρα από κοπλιμέντο, είναι και προειδοποίηση ότι θα σκίσω τα μάτια σ' όποιον μπεί στα χωρικά μου ύδατα (όχι ως έννοια ιδιοκτησίας φυσικά), δοθείσης φυσικά της προϋπόθεσης ότι κι εσύ θα παραμένεις καλό κορίτσι απέναντί μου!:whistle:
Όταν μιλάει έτσι είναι να τον θαυμάζεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μην προσπαθείς να χρυσώσεις το χάπι με γλύκες και αιτιολογήσεις. Μπορεί να είμαι το μωρό σου, αλλά κανείς δε σου είπε ότι θα με διατηρήσεις εύκολα!:whistle: Κι όσο για το να μην σε καμακώνει κανείς άλλος, πέρα από κοπλιμέντο, είναι και προειδοποίηση ότι θα σκίσω τα μάτια σ' όποιον μπεί στα χωρικά μου ύδατα (όχι ως έννοια ιδιοκτησίας φυσικά), δοθείσης φυσικά της προϋπόθεσης ότι κι εσύ θα παραμένεις καλό κορίτσι απέναντί μου!:whistle:

Να σε διατηρήσω; ..... :P Και τι είσαι βρε Βαλούκι μου, κολοκυθάκι για να σε διατηρήσω; :P
Στους 22 Βαθμούς καλά είναι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
'Ζ' 'ι' 'τ' 'ω' 'ο' 'v' 'a' 'l' 'd' 'e' 'r' :P και η Cibyllian :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.
Να σε διατηρήσω; ..... :P Και τι είσαι βρε Βαλούκι μου, κολοκυθάκι για να σε διατηρήσω; :P
Στους 22 Βαθμούς καλά είναι;:P

Valder: "Μωρό μου έσπασε το προθηλακτικό, θα μείνεις έγκυος"

Cibby: "Προθηλακτικό; Δηλαδή ταϊζει το μωρό της η ξαδέρφη σου μ' αυτό;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επιτελους εγραψα και σε ενα μαθημα πολυ καλα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Απίστευτο!

Έβαλα και εγώ το ονομά μου και βρήκα άλλες 2 κοπέλες με το ίδιο όνομα! Δεν πίστευα ποτέ οτι θα υπήρχε αυτή η πιθανότητα! :eek:

Είιιιιιιδεςςςς;;

Εγώ έβαλα το επίθετό μου στο search και μου έβγαλε αποτέλεσμα για 89 άτομα, εκ των οποίων τουλάχιστον οι μισοί είναι συγγενείς μου και δεν τους ξέρω! Οι υπόλοιποι απλά έχουν παραλλαγές του επιθέτου μου- ναι, τους βγάζει και αυτούς :P


Ααααα, κάνε με add!! Με έχει η Λία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top