Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλησπέρες κόσμε και ντουνιά και....
Καλό σας μήνα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλό μήνα σ όλους.:)
Είχα αρκετές μέρες να μιλήσουμε. Μου λείψατε πολύ όλοι σας.:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Καλησπέρα στην Κουέ και στη Δέσποινα. Να σας ευχηθώ επίσης καλό μήνα (άντε μακάρι να μας πάει καλά) και να ανακοινώσω ότι είμαι κομμάτια. Έβγαλα 50 σελίδες Ασφαλιστικά Μαθηματικά και όλο για θανάτους και πυρκαγιές έλεγε, σπάραξε η ψυχή μου απ' το πόσο ψυχρά παίρνουν οι ασφαλιστές την ανθρώπινη ζωή και τον πόνο σε αριθμούς και πράξεις. Τέτοιος θα γίνω;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Καλησπέρα Valder. Δεν πιστεύω πως επειδή ασχολούνται οι ασφαλιστές με όλα αυτά που είπες σημαίνει πως είναι ψυχροί ή αδιάφοροι. Απλά αυτή είναι η δουλειά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
σπάραξε η ψυχή μου απ' το πόσο ψυχρά παίρνουν οι ασφαλιστές την ανθρώπινη ζωή και τον πόνο σε αριθμούς και πράξεις.

+ αστυνομικοί
γιατροί
υπάλληλοι ταμείων, ληξιαρχείων
συμβολαιογράφοι
δικηγόροι (εκτός από μία)

και αυτοί με μια πρόχειρη σκέψη. :confused: Οπότε...


Βοήθεια! Η κοινωνία μου είναι ανάλγητη... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
+ αστυνομικοί
γιατροί
υπάλληλοι ταμείων, ληξιαρχείων
συμβολαιογράφοι
δικηγόροι (εκτός από μία)

και αυτοί με μια πρόχειρη σκέψη. :confused: Οπότε...


Βοήθεια! Η κοινωνία μου είναι ανάλγητη... :mad:

Πολιτικοί, δημοσιογράφοι, δικηγόροι και παπάδες, for me είναι η Τετράδα της Κατάρας.:P


Δέσποινα, ναι εντάξει απλά λέω κοίτα να δεις εντύπωση που μου έκανε πως μπορεί να αναπαρασταθεί ο πόνος και η αξία της ανθρώπινης ζωής σε ένα χαρτί, με αριθμούς. Δεν ξέρω με έπιασε ένα πλάκωμα...:hmm: Τι πιθανότητα δηλαδή έχει να επιβιώσει ένα νεογνό πάνω από το 15ο έτος της ηλικίας του. Ε άστο να ζήσει ρε φίλε, ακόμα δε γεννήθηκε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Κατάλαβα τι εννοείς. Πιστεύω πως είναι όντως η Τετράδα της Κατάρας (Πολιτικοί, Δημοσιογράφοι, Δικηγόροι, Παπάδες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kαλημέρες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα και καλή βδομάδα people :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα καλό μηνα καλή ευδομάδα, ας ελπίσουμε όπως άρχισε ο μήνας έτσι να μήνει μέχρι το τέλος:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααα και καλό μήνα!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα κοτοπουλάκι μου, πώς πάς; :)


Καλημέρα mania μου!!! Καλά είμαι!!! :D

Εσύ; Πως πάει; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα mania μου!!! Καλά είμαι!!! :D

Εσύ; Πως πάει; :)

Ο μήνας μπήκε φανταστικά, με βρήκε σε ένα πεντάστερο ξενοδοχείο παρακαλώ πολλύ:P σε σουίτα (στα λέω να ζηλέψεις:P) πήρα υπέροχο χρώμα, εχτές άνοιξα τρύπα στην μύτη που 3 χρόνια το περίμενα, περιτό να πώ τι βρησίδι έφαγε ο κακόμυρος που άνοιξε την μύτη:whistle: και σήμερα έχω πρώτη μέρα γυμναστήριο:clapup:

Αυτά κάνουν για να αρχίσει καλά ο μήνας;:hmm::P

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ο μήνας μπήκε φανταστικά, με βρήκε σε ένα πεντάστερο ξενοδοχείο παρακαλώ πολλύ:P σε σουίτα (στα λέω να ζηλέψεις:P) πήρα υπέροχο χρώμα, εχτές άνοιξα τρύπα στην μύτη που 3 χρόνια το περίμενα, περιτό να πώ τι βρησίδι έφαγε ο κακόμυρος που άνοιξε την μύτη:whistle: και σήμερα έχω πρώτη μέρα γυμναστήριο:clapup:

Αυτά κάνουν για να αρχίσει καλά ο μήνας;:hmm::P

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:


Συγχαρητήριαααααααααα mania μου!!!! Χαίρομαι πολύ για εσένα!!!! :)


Συνέχισε έτσι!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συγχαρητήριαααααααααα mania μου!!!! Χαίρομαι πολύ για εσένα!!!! :)


Συνέχισε έτσι!!!!! :clapup:


xaxaxaxa η αδερφή μου έπαθε κρίση, μου την είπε κανονικά και με τον νόμο για την τρύπα, αλλα ποσός με νοιάζει, είμαι χαρούμενη:P

Ειναι λέει σαν βλήμα και πώς το έκανα αυτό και πώς είναι αιδιαστικά πράγματα:P όλοι οι οπιστοδρομικοί στον δρόμο μου χαχαχαχα

Φίβη θέλω παραία για γυμναστήριο δεν έρχεσε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
xaxaxaxa η αδερφή μου έπαθε κρίση, μου την είπε κανονικά και με τον νόμο για την τρύπα, αλλα ποσός με νοιάζει, είμαι χαρούμενη:P

Ειναι λέει σαν βλήμα και πώς το έκανα αυτό και πώς είναι αιδιαστικά πράγματα:P όλοι οι οπιστοδρομικοί στον δρόμο μου χαχαχαχα

Φίβη θέλω παραία για γυμναστήριο δεν έρχεσε;:P


Παρέα; Αμέ! Θα σου κάνω νοητή παρέα! Εσύ θα γυμνάζεσαι και εγώ θα κουράζομαι σπίτι μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καλημέρα στεκόπαιδα...
Ολα καλά; .... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...Καλημέρα 12 η ώρα ρε κάφρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top