Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Maniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Καλά είμαι, μόλις έφαγα και ένα κομμάτι γαλατόπιτα και πετάω από την χαρά μου!!!! :P:P:P

Εσύ κουκλίτσα μου, πως είσαι; :D

Γαλατόπιτα ε; κανονικά έπρεπε να σε ζηλέυω αλλα για να σου την σπάσω και γώ έφαγα πρωινό γαρηδάκια με γέυση μπάρμπεκιου:P

γιατί ρε γμτ όταν φέρνουν να κεράσουν γλυκάκια για την γιορτή τους δεν φέρνουν ποτέ κάτι νόστιμο? :P


Για να μην φάτε πολλά:P

Όλα καλά φοιμπάκι :)



Τα σπάει το κοτόπουλο....... μάνια πριν κανά 3 βδομάδες μας λαχτάρισες, τώρα είναι όλα εντάξει;;



Αυτό το "χαίρεται και γεία σας" έχει γίνει πολύ μόδα τώρα τελευταία........και με εκνευρίζει αφάνταστα.:mad:....... :)

Ακόμα λαχταρισμένη είμαι καρδιά μου, απλά τώρα σκέυτομαι να κοιτάξω μπροστά όπως είπε ένα αγαπημένο μέλος του στεκιου, λέω να το εφαρμόσω, πόσο θα αντέξω δεν ξέρω αλλα πρέπει να το κάνω για μένα;)

Ποιός το είπε το χέρεται και γειά σας να τον πλακώσω;:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρες!Ποιος ετοιμάζεται τώραααα!Πρέπει να πάω παιδαγωγικό και βαριέμαι :P

Μην ετοιμαστεις αν και πάλι πρέπει να πάς μην ντυθείς, πήγενε γυμνός και θα σε διώξουν απο μόνοι τους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ακόμα λαχταρισμένη είμαι καρδιά μου, απλά τώρα σκέυτομαι να κοιτάξω μπροστά όπως είπε ένα αγαπημένο μέλος του στεκιου, λέω να το εφαρμόσω, πόσο θα αντέξω δεν ξέρω αλλα πρέπει να το κάνω για μένα;)

Και πολύ καλά θα κάνεις!!!!
Ποιός το είπε το χέρεται και γειά σας να τον πλακώσω;:mad::P

Ποιός άλλος ..... ο Μπιλ Μπισκοτάκιας!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αχ παιδιά περνάει απο κάτω μια μάνα με ένα μωρό κάπου στα δύο, ζουμπουρλούδι ντυμένο με κίτρινο μλουζί και πράσινο σόρτς με ασπρο καπελάκι και παπουτσάκια, είναι ένα όνειρο, τραβάει όσο μπορεί να περπατήσει το καρότσι του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τα σπάει το κοτόπουλο.......

Πες τα cibyllian γιατί σε κάποιον (Bill) δεν αρέσει! :mad::P:P:P


Ποιός άλλος ..... ο Μπιλ Μπισκοτάκιας!!!!! :P


Χαχαχαχαχαχαχα!!!! Θεϊκόοοοοο!!!! :clapup::clapup::clapup:


Αχ παιδιά περνάει απο κάτω μια μάνα με ένα μωρό κάπου στα δύο, ζουμπουρλούδι ντυμένο με κίτρινο μλουζί και πράσινο σόρτς με ασπρο καπελάκι και παπουτσάκια, είναι ένα όνειρο, τραβάει όσο μπορεί να περπατήσει το καρότσι του:P


Αχ τι γλυκούλι!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αχ τι γλυκούλι!!! :P

Το μωρο πήγενε δεν πηγαινε, :P το καρότσι ήταν θυρίο, Γολιάθ σκέτος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
έλα καλέ κουνήσου.....δεν ντρέπεσαι μικρό παιδί και να βαριέσαι! Τι να πούμε κι εμείς που έχουμε μια χ ηλικία;;;:P
Θες να πας εσύ για μένα να ανανεώσεις και κύτταρα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γειά σου και εσένα αγάπη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τελευταίως δεν είσαι καλά εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πριν λίγο έκλεισα το τηλέφωνο σε μια τηλεφωνική δημοσκόπηση από αυτές που παίρνουν και..ψυχανεμίζονται την πρόθεση ψήφου/άποψη του κοινού (για τα κοινά)...

Με τις απαντήσεις που έδωσα no wonder ότι αυτές οι δημοσκοπήσεις βγάζουν άλλα αντ΄άλλα της παρασκευής το γάλα :laugh:

[και να σκεφτεί κανείς ότι απάντησα ειλικρινώς :confused:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Θες να πας εσύ για μένα να ανανεώσεις και κύτταρα?:P

Πως ν' ανανεώσω κύτταρα στο παιδαγωγικό; ..... Τι μοιράζουν και μπότοξ μαζί με τις σημειώσεις;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους και φιλάκι στη Σίμπυ!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα Μέγιστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γειά σου και εσένα αγάπη μου.

Μου έλειψες παλιόπαιδο, τι λές λοιπόν να αναθερμάνουμε τις σχέσεις μας;:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

γιατί σε παρακολουθώ και βλέπω ότι γράφεις κοφτές καλημέρες με τελεία στο τέλος κι όχι χαμογέλακι όπως κάνει όλος ο κόσμος.
( :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top