Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ΣΥΓΓΝΩΜΗ.....ΣΥΓΓΝΩΜΗ...... αυτό δεν μπορώ να το καταπιώ ...... ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ παραπεταμένη;;;;;;:mad: ..... Εγώ κακίστρω;;;;;;; ΚΑΙ ΙΣΟΠΕΔΩΤΙΚΗ;;;;;;;;;;;; :mad: ..... ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ;;;;;;;;;;;;;;;;; :rant: Φταίω εγώ τώρα να κάνω το ΧΑΜΟ ;;;;; :rant: Φταίω εγώ να μην ξανανοίξω το στόμα μου;;;;;;; :verymad: Με έχεις κάνει έξαλλη ....... και αυτό δεν είναι καλό!!!!!! :mad:
Κούλαρε μπέιμπι, τσιλ άουτ, σι δε σαν αουτσαιντ εντ χαβ φαν!


Σαμ οφ μπορατ λοβιν μέιμπι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε συ κουμπαρε... Αφου δεν καταλαβενεις τι λενε, πως το εκανες και υμνο;... :P

Ωραιο ειναι παντος, αν και σε πολλες φασης δεν ακουω τι λεει οπως ειναι ο ηχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σας αφήνω, πάω να φάω και μετά θα φύγω (εξωτερικό για κάτι δουλειές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κούλαρε μπέιμπι, τσιλ άουτ, σι δε σαν αουτσαιντ εντ χαβ φαν!


Σαμ οφ μπορατ λοβιν μέιμπι;

Ευχαριστώ μπόρατ.... δεν μου φταίς εσύ άλλωστε!

Και το χειρότερο;; Μ ΑΡΕΣΕΙ!!!:clapup: Έλα γλυκό μου Caterpillar, ηρέμησε:


Μ' εσένα θα τα λέμε από τούδε και στο εξής μόνο στο ρίνγκ! :mad: ....... :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ρε συ κουμπαρε... Αφου δεν καταλαβενεις τι λενε, πως το εκανες και υμνο;... :P

Ωραιο ειναι παντος, αν και σε πολλες φασης δεν ακουω τι λεει οπως ειναι ο ηχος

Υποννοείς ότι δεν ξέρω Σουηδικά;:whistle: Ε.... δίκιο έχεις, τη μετάφραση είδα!:P

Σας αφήνω, πάω να φάω και μετά θα φύγω (εξωτερικό για κάτι δουλειές).

Πιάσε κι έναν Craven καπνό γιατί ξέμεινα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Α, οκ... Αμα κυκλοφορει και μεταφραση... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
τι να σου λέω.... :/:
δεν έχω αρκετές κελεμπίες για να κρύβομαι :/:

Την τελευταία φορά που σε είδα ήσουν μια κούκλα! Ωραίες η κελεμπίες αλλά δε σου χρειάζονται!!!


Καλησπέρα κόζμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μ' εσένα θα τα λέμε από τούδε και στο εξής μόνο στο ρίνγκ! :mad: ....... :pfff:

Τα χθεσινά γλυψιματέρ τα ξέχασες ε; Που με το που πάτησες το πόδι σου στο στέκι, κόντεψα να πετάξω σαλιάρα και πιπίλα και να σου ορμήξω σαν κοάλα πάνω σε φοινικόδεντρο απ' τη χαρά μου!

Αχάριστη... Δεν έχω ανάγκη από αχάριστους τριγύρω μου... Μπορείς να δεχτείς την αληθινή μου και απαράμιλλη λατρεία, ειδάλλως πάρε την άγουσα για τα αποδυτήρια! Εγώ θα στενοχωρηθώ μεν αλλά εσύ θα πάρεις το μάθημά σου...δεσποινίς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τα χθεσινά γλυψιματέρ τα ξέχασες ε; Που με το που πάτησες το πόδι σου στο στέκι, κόντεψα να πετάξω σαλιάρα και πιπίλα και να σου ορμήξω σαν κοάλα πάνω σε φοινικόδεντρο απ' τη χαρά μου!

Αχάριστη... Δεν έχω ανάγκη από αχάριστους τριγύρω μου... Μπορείς να δεχτείς την αληθινή μου και απαράμιλλη λατρεία, ειδάλλως πάρε την άγουσα για τα αποδυτήρια! Εγώ θα στενοχωρηθώ μεν αλλά εσύ θα πάρεις το μάθημά σου...δεσποινίς!

Πολύ εύκολα τα μοιράζεις τα φύλλα πορείας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποιός είναι; Ο Μεϊμαράκης;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Πολύ εύκολα τα μοιράζεις τα φύλλα πορείας!

Ότι είχα να πω το είπα και στο έδειξα χτες. Ελπίζω να κάνεις πλάκα φυσικά με την τσαντίλα τόση ώρα, όπως κι εγώ άλλωστε, γιατί αν τα λες σοβαρά, τότε θα έχουμε πρόβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καλησπέρες κι από μένα
κάνω εργασίες και βαριέμαι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Καλώς τον Βασίλη! Τι λέει;:)


ΥΓ: Άσχετο σε άλλο άτομο... Το ξέρω ότι τα διαβάζεις αυτά που γράφω. Πρόσεξε πως αντιδράς γιατί καλή η πλάκα αλλά να χαίρεσαι που συγκρατώ ακόμα τα νεύρα μου για κάτι άλλο που μου έκανες, και εδώ μιλάω σοβαρά. Άντε γιατί δε μίλαγα δε μίλαγα αλλά ειλικρινά δε σκοπεύω να κρατηθώ για πολύ ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Όλα τέλεια ρε συ!
Σχεδόν δηλαδή, γιατί δεν έχω χρόνο να κάνω όλα αυτά που θέλω σε μια μέρα, αλλά το μαζεύω από δω και από κει το θέμα.
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Όλα τέλεια ρε συ!
Σχεδόν δηλαδή, γιατί δεν έχω χρόνο να κάνω όλα αυτά που θέλω σε μια μέρα, αλλά το μαζεύω από δω και από κει το θέμα.
Εσύ;

Μια χαρά φίλε, εδώ χαζεύω στο στέκι, ρίχνω και διαβασματάκι γιατί έχω μπόλικο πράμα και θέλω το πτυχίο μου, αν όχι τώρα, του χρόνου στη χειρότερη. Κατα τ' άλλα ηρεμία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
A, σε είχα δει στην Βικτώρια τη μέρα των φοιτητικών εκλογών αλλά ήσουν μακριά και δε μπόρεσα να σου μιλήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
A, σε είχα δει στην Βικτώρια τη μέρα των φοιτητικών εκλογών αλλά ήσουν μακριά και δε μπόρεσα να σου μιλήσω!

Κρίμα! Δεν πειράζει όμως ρε συ!:D Θα βρείς ξανά αυτή την ευχάριστη ευκαιρία να μιλήσεις με τη χάρη του Θεου! (ΠΕΤΑΧΤΕ ΜΟΥ ΚΕΣΕΔΕΣ ΜΕ TOTAL!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Γενικά, δε μου είπατε αν σας έλειψα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...Βασ Ουστ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top