Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλημέρα!
Πρέπει να βρω κουράγιο να ξεκινήσω την εργασία Java :(
Και το χειρότερο: Πρέπει να φτιάξω τα bugs της προηγούμενης πριν ξεκινήσω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
17,3!!!!

Γμτ... εχω χαλασει σε σχεση με παλια... Αλλα πιος χ*στικε;!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρα και γειά σας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Τρέχω εσύ πώς πάς; :)

Καλά μωρέ...τα ίδια...λίγο κουρασμένη νοιώθω...
Εσύ??? Τι έγινε με το θέμα σου??? Ολα καλά ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
I am back!!!!!:D

Καλημερούδια σε όλους!! Τι μου κάνετε;;;; :clapup::clapup:
Έχασα τίποτα σημαντικό;;;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
I am back!!!!!:D

Καλημερούδια σε όλους!! Τι μου κάνετε;;;; :clapup::clapup:
Έχασα τίποτα σημαντικό;;;;;:confused:

Σιμπυλλάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface::redface::redface:

Έφαγα τον κόσμο ένα μήνα να μάθω αν είσαι καλά!:( Τι έπαθες; Γιατί έλειπες;


Μου έλειψες!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σιμπυλλάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface::redface::redface:

Έφαγα τον κόσμο ένα μήνα να μάθω αν είσαι καλά!:( Τι έπαθες; Γιατί έλειπες;


Μου έλειψες!:redface:

Βαλντεράκι μου!!!!!!!!!!:bigarmhugΚι εμένα μου λείψες!!!!! Είχα αδειούλα γι' αυτό έλειπα!
Τι κάνεις εσύ;;;;; Απ' ότι ξέρω έχεις παρεούλα εκεί!!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Βαλντεράκι μου!!!!!!!!!!:bigarmhugΚι εμένα μου λείψες!!!!! Είχα αδειούλα γι' αυτό έλειπα!
Τι κάνεις εσύ;;;;; Απ' ότι ξέρω έχεις παρεούλα εκεί!!!!!:D:D

:hug::hug::hug::hug:

Πάλι καλά γιατί φοβήθηκα μην είχες τπτ, και δεν είχα και τρόπο να επικοινωνήσω μαζί σου για να μάθω! :cry_x:


Εγώ είμαι πολύ καλά και τώρα που ήρθες εσύ είμαι ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ καλύτερα!!! :yahoo:

ΥΓ: Παρεούλα σε λίγο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
:hug::hug::hug::hug:

Πάλι καλά γιατί φοβήθηκα μην είχες τπτ, και δεν είχα και τρόπο να επικοινωνήσω μαζί σου για να μάθω! :cry_x:

Εδώ ένας γνωστός μου θα λεγε..."κακό σκυλί, ψόφο δεν έχει!" ......χαριτολογώντας πάντα :P


Εγώ είμαι πολύ καλά και τώρα που ήρθες εσύ είμαι ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ καλύτερα!!! :yahoo:

ΥΓ: Παρεούλα σε λίγο.:P

Δεν έφτασε ακόμα;;;;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
I am back!!!!!:D

Καλημερούδια σε όλους!! Τι μου κάνετε;;;; :clapup::clapup:
Έχασα τίποτα σημαντικό;;;;;:confused:


Cibylliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup:

:alljumpy::alljumpy::alljumpy:


Καλως ήρθες!!!!!! :D:D:D:D Και μη ξαναλείψεις τόσο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Cibylliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup:

:alljumpy::alljumpy::alljumpy:


Καλως ήρθες!!!!!! :D:D:D:D Και μη ξαναλείψεις τόσο! :)

Φοιμπάκι μου.....:clapup::clapup::clapup::clapup:...... τι μου κάνεις;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φοιμπάκι μου.....:clapup::clapup::clapup::clapup:...... τι μου κάνεις;;;;;;;;


Καλά είμαι!!!!! Νυστάζω αρκετά αλλά σε λίγο σχολάω και ελπίζω να πάω σπίτι να κοιμηθώ!!! :clapup::clapup::clapup:


Εσύ; Τι κάνεις; :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλά είμαι!!!!! Νυστάζω αρκετά αλλά σε λίγο σχολάω και ελπίζω να πάω σπίτι να κοιμηθώ!!! :clapup::clapup::clapup:


Εσύ; Τι κάνεις; :D:D:D

Καλά είμαι ...αρκέτα καλά και αρκετά ξεκούραστη!!!!!
Πήρα και τα πιμι....με συγκινήσατε!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τζα! καλησπέρα όμορφε κόσμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ciby: Δεν εξαφανιζόμαστε για καιρό χωρίς να το δηλώσουμε ότι θα λείπουμε! :P

wb!!! :clapup::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ciby: Δεν εξαφανιζόμαστε για καιρό χωρίς να το δηλώσουμε ότι θα λείπουμε! :P

wb!!! :clapup::)

Δείρτε με ...δείρτε με!!!!:P:P:P

Έχεις δίκιο Resident...... δεν πέρασε καθόλου από το μυαλό μου!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top