Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τώρα το διάβασα αυτό :P


Μα αν είναι ιός δεν μπορεί να "πηδήξει" έτσι απλά στους άλλους υπολογιστές.Θα πρέπει να σας αποσταλλεί από εκείνο τον υπολογιστή.
Ε από το νας σας κόψουν το ιντερνετ ας κλείσουν τον υπολογιστή της.:P

το θέμα είναι ότι ο συγκεκριμένος υπολογιστής είναι υπολογιστής "μαμά" για κάποια ιδιαίτερα προγράμματα που τρέχουμε
και φυσικά έγινε όπως το περίμενα...
όταν το αφεντικό έμαθε για τον ιο το πρώτο πράγμα που είπε ήταν ότι οκ μας κοβουν το νετ
αλλά επειδή για πολύ μεγάλη κωλοφαρδία μας, την ίδια μέρα είχε έρθει και μία δισκέτα από ένα πελάτη που την ανοίξαμε... είπαμε ότι ήταν απ τη δισκέτα χουχου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
το θέμα είναι ότι ο συγκεκριμένος υπολογιστής είναι υπολογιστής "μαμά" για κάποια ιδιαίτερα προγράμματα που τρέχουμε

δηλαδή server στη γλώσσα των μη εχόντων παιδιά:P
χι χι άκου υπολογιστής μαμά, πλάκα έχει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δηλαδή server στη γλώσσα των μη εχόντων παιδιά:P
χι χι άκου υπολογιστής μαμά, πλάκα έχει:D

:P είναι προφανές το πόσο με έχει επηρεάσει η μητρότητα ε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλημέρες!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
λιάάάάάάάκιιιιιιιιιι χουχού:)
:hello:

Τώρα Κουέ αν πω ότι κακώς είπατε ψέματα διότι αυτή η χαζοβιόλα θα συνεχίσει να μην προσέχει και να κολλάει ιούς, θα γίνω η περίεργη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
:P είναι προφανές το πόσο με έχει επηρεάσει η μητρότητα ε? :redface:
πάω στοίχημα ότι τον υπολογιστή σου τον λένε Ωρίωνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:hello:

Τώρα Κουέ αν πω ότι κακώς είπατε ψέματα διότι αυτή η χαζοβιόλα θα συνεχίσει να μην προσέχει και να κολλάει ιούς, θα γίνω η περίεργη;

ναι :P
βασικά η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρουμε τι ακριβώς έχει συμβεί γιατί δεν κατέβασε κάτι, ούτε άνοιξε περίεργη σελίδα...
απλά κοιτούσε μια σελίδα κανονικά και της έσκασε ξαφνικά ο ιος
κι επειδή αυτή άνοιξε όντως την δισκέτα, υπάρχει μια περίπτωση στα αλήθεια να είναι απ τη δισκέτα
τώρα ψάχνω εγώ όλο το σύστημα να δω τι συμβαίνει...
μετά θέλω να βρω τρόπο πως θα συνδεθώ στο δικό της μηχάνημα να το σκανάρω κι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάω στοίχημα ότι τον υπολογιστή σου τον λένε Ωρίωνα:D

όχι έχασες :P
ο υπολογιστής είχε βαφτιστεί πριν την μητρότητα :P
λέγεται pc11 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ή αν είσαι τσιγκούνης τσιμπάς ΗΣΑΠ και καθάρισες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γράφει κανείς τοπογράφος μηχ. εμπ στο φόρουμ??? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μπορούμε να κάνουμε topic και να μαζέψουμε μόνο τους μηχανικούς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ή αν είσαι τσιγκούνης τσιμπάς ΗΣΑΠ και καθάρισες.:P

θα έρθει με το μωρό λέμε :ropalo:


πιες καφέ σου λεεεεεεεεεεεεεεεεεω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μπορούμε να κάνουμε topic και να μαζέψουμε μόνο τους μηχανικούς! :P
ναι, αλλά εκεί μάλλον θα μαλώσουμε για το ποιοι θεωρούνται μηχανικοί
πχ, οι απόφοιτοι ΤΕΙ πληροφορικής, πλέον αποκαλούνται Μηχανικοί πληροφορικής:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γράφει κανείς τοπογράφος μηχ. εμπ στο φόρουμ??? :worry:

έχω συνάδελφο τοπογράφο, θες να τον ρωτήσω τπτ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χαχαχαχαχ...

βασικά θέλω να μάθω αν έχουν συνέλευση σήμερα και αν προσανατολίζονται σε αποχές για πέμπτη παρασκευή...

τους έχω εργαστήριο την Παρασκευή και ... έχω και ένα πρόγραμμα να κανονίσω τέλος πάντων! :P

Γι'αυτό αν είναι κανείς... δευρο έξω :P:P:P


εδιτ: @ΚουΕ... εκτός κι αν είναι αιώνιος φοιτητής ΕΜΠ δεν μου κάνει πλέον ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α όχι, αυτός είναι τελειωμένος (απ όλες τις απόψεις :angelnot:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
2. γιατί θέλω να πιω cappuccino caramel :P

Τι cappuccino caramel μαρή; :lol: frappuccino λέγεται!
Τώρα έχουν βγάλει έναν που λέγεται dulche de leche frappuccino που είναι κλάσεως ανώτερος από τον caramel, ενώ έχει επίσης γεύση καραμέλας ;)
Εμένα ενώ δεν μου αρέσει ο caramel frappuccino, αυτόν τον λάτρεψα (και ξεκόλλησα επιτέλους από τον ζεστό latte καλοκαιριάτικα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Λία να μας λες πόσο κάνουν και όχι πως λέγονται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι cappuccino caramel μαρή; :lol: frappuccino λέγεται!
Τώρα έχουν βγάλει έναν που λέγεται dulche de leche frappuccino που είναι κλάσεως ανώτερος από τον caramel, ενώ έχει επίσης γεύση καραμέλας ;)
Εμένα ενώ δεν μου αρέσει ο caramel frappuccino, αυτόν τον λάτρεψα (και ξεκόλλησα επιτέλους από τον ζεστό latte καλοκαιριάτικα)!

μαρή ζεστό καπουτσίνο με σιρόπι καραμέλας θέλω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top