Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή βδομάδα guyssssssssss :)

καλημέρααααα




Phoebe::kissing::kissing::kissing:


Καλημέραααααα σας!!!!! :D:D:D:D


kakerlakiiiiiiiiii!!!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέραααααα όλη μέραααααα!!!!!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μόλις μίλησα με Μάνια στο τηλ. σας στέλνει τα χαιρετίσματα της κ μου είπε να σας πω ότι της λείπετε πολύ... κ ανυπομονεί να γυρίσει πίσω κοντά μας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μόλις μίλησα με Μάνια στο τηλ. σας στέλνει τα χαιρετίσματα της κ μου είπε να σας πω ότι της λείπετε πολύ... κ ανυπομονεί να γυρίσει πίσω κοντά μας.:D
Σοβαρα??? Πως είναι η γλυκιά μας??? Και εμάς μας έλειψε πολύ!
Τα πράγματα έχουν φτιάξει Kekerlak??? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Σοβαρα??? Πως είναι η γλυκιά μας??? Και εμάς μας έλειψε πολύ!
Τα πράγματα έχουν φτιάξει Kekerlak??? :worry:

Ας σας τα πει καλύτερα η ίδια όταν έρθει με το καλό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρες!


Καλημέραααααααααααααααα συνάδελφε!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Καλημέραααααα όλη μέραααααα!!!!!!!!!!! :)


Καλημέρααααα!!! :D:D:D


Μόλις μίλησα με Μάνια στο τηλ. σας στέλνει τα χαιρετίσματα της κ μου είπε να σας πω ότι της λείπετε πολύ... κ ανυπομονεί να γυρίσει πίσω κοντά μας.:D


Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;;;; :clapup::clapup::clapup::clapup:

Μας λείπει και εμάς πολύ- πολύυυυυυυυ!!!!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μακάρι να μην αργίσει να έρθει κοντά μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά..........:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλημέραααααααααααααααα συνάδελφε!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
Καλημέρα συνάδελφε!:D

Μακάρι να μην αργίσει να έρθει κοντά μας!!!
Μακάρι.
Και επίσης να έρθει και μια άλλη ψυχή που έχει εξαφανιστεί εδώ και (πολλές) μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά..........:yahoo:


Καλημέραααα!!! :D

Και επίσης να έρθει και μια άλλη ψυχή που έχει εξαφανιστεί εδώ και (πολλές) μέρες.


Μακάρι να έρθει γρήγορα γιατι μας έχει ανησυχήσει ΠΟΛΥ!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tha+nos

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
καλημέρα!είμαι καινούριος στο φόρουμ.:)Με λένε Θάνο και είμαι από Θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρααα!!!! Καλώς ήρθες Θάνο :)

Τι κάνετε παιδάκια; Καιρό έχουμε να τα πούμε. Δουλειές, πολλές δουλειές...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Καλημερα Θανο!!! και καλως ηρθες!!
Καλημεραα σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
καλημέρα!είμαι καινούριος στο φόρουμ.:)Με λένε Θάνο και είμαι από Θεσσαλονίκη


Καλως ήρθες Θάνο!!!! :)

Καλημέρααα!!!! Καλώς ήρθες Θάνο :)

Τι κάνετε παιδάκια; Καιρό έχουμε να τα πούμε. Δουλειές, πολλές δουλειές...:P

Καλημερα Θανο!!! και καλως ηρθες!!
Καλημεραα σε ολους!!!


Καλημέρα κοπελούδες!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
καλημέρα!είμαι καινούριος στο φόρουμ.:)Με λένε Θάνο και είμαι από Θεσσαλονίκη

Καλημέρα.......
Καλώς ήρθες κοντά μας..........!!!!!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kαλημέρα!
Είδε κανείς Dance χτες? Ποιοί φύγανε?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλημέρα Κόζμεεεε!!! Το Αντζουι πάει τρελάθηκε! Ακούω νησιώτικα παρακαλώ από το πρωί :D

Άντε ωραία μέρα να χουμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλημέρα τσιτσιμπικάκια μου!!!!!:clapup::clapup::clapup:

Bailaaa mi ritmoooo and I'll be your baby toniiiight es amor para siempreeeeeeeeee!!!! ΣΠΑΣΤΑ!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Kαλημέρα!
Είδε κανείς Dance χτες? Ποιοί φύγανε?!?!

δεν είδα αλλά φρόντισε να δεις Μαρία σήμερα να μου πεις το απόγευμα καθότι προέκυψε ξαφνικός οδοντίατρος και θα την χάσω γμτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top