Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kαλημέεεερα!!!

Χτες πήγα και είδα τα ανήψια μου (παιδιά της 1ης μου ξαδέρφης)... θέλω να γίνω μάάάάνα... 3 ζωή να'χουν (το τελευταίο 20 ημερών) και το ένα πιο γλυκό από το άλλο!!! Ειδικά η μεσαία-μικρή της... :inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είναι μέχρι να ανοίξεις την πρώτη πάνα με κακά από μωρό που τρώει κανονικό φαγητό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Καλημέρα, αχ όντως τι καλά που είναι τα μωράκια:inlove:
κι εγώ θέλω σιγά σιγά:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Όσο πιο σιγά μπορείς κατά προτίμησιν, γιατί εγώ το έχω δηλώσει από τώρα ότι babysitting ΔΕΝ κάνω για να πηγαίνεις εσύ στην Πύλη Αξιου! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααααααααα!!!!!!! :D:D:D

Κακή Επιρροή περαστικά στον μικρό!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλημέρα, αχ όντως τι καλά που είναι τα μωράκια:inlove:
κι εγώ θέλω σιγά σιγά:inlove:


στο εύχομαι όταν το θελήσετε με τον αντρούλη σου :)
είναι ευλογία πραγματικά....

αλλάζει όλη η ζωή σου
άκουγα που το έλεγαν και τους θεωρούσα υπερβολικούς :P
συνειδητοποιείς όμως την αλήθεια μόνο όταν βρεθείς σε αυτή την υπέροχη θέση :)

Καλημέρααααααααααα!!!!!!! :D:D:D

Κακή Επιρροή περαστικά στον μικρό!!! :)

σένκιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Όσο πιο σιγά μπορείς κατά προτίμησιν, γιατί εγώ το έχω δηλώσει από τώρα ότι babysitting ΔΕΝ κάνω για να πηγαίνεις εσύ στην Πύλη Αξιου! :tongue:

στην Πύλη Αξιού δεν πηγαίνω ποτέ:pfff:


στα Μαμούνια μόνο:P


ΚΕ ευχαριστώ:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είναι μέχρι να ανοίξεις την πρώτη πάνα με κακά από μωρό που τρώει κανονικό φαγητό :P
γι'αυτό είπα το μεσαίο ... 3 χρονών έγινε πριν λίγες μέρες και πάει μόνο του τουαλέττα :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχαχαχαχαχα έχεις γνώση επί του θέματος ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αχαχαχαχαχα έχεις γνώση επί του θέματος ε? :P

μηχανικός παιδί μου... πρακτικό μυαλό... ούτε πόνοι, ούτε ξενύχτια, ούτε... πάνες...

το παίρνεις έτοιμο απευθείας να σου κάνει ζουζουνιές!

[επίσης ΔΕΝ με λέει "θεία Αθηνά" αλλά σκέτο "Αθηνά" και αυτό είναι ένα μεγάαααλο μπόνους στην ...ψυχολογία μου :P]


τι έχει ο μικρός??? :confused:
Περαστικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α ναι, κι εμένα όλα μου τα ανήψια δε με λένε θεία :D
μόνο μιας ξαδέρφης μου με λέει ο ένας θεία κι είναι ένα παλικάρι 25 χρονών τώρα και κάθε που το λέει του απαντάω "θειάφια και λιβάνια ρε που θα με πεις εμένα θεία" :P


είναι μπουκωμένος μωρέ :/: πολύ μύξα :P τον κόλλησε η νονά του :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα παιδάκια!!! Καλή εβδομάδα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάω να κάνω φραπεδάκι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλημέρα!:) Δεν την παλεύω! :yawn::yawn::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα!!! Ούτε εγώ την παλεύω...Πεινάω κιόλας απίστευτα...μόλις παράγγειλα ένα club για να χλαπακιάσωωωω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλημέρα!!! Ούτε εγώ την παλεύω...Πεινάω κιόλας απίστευτα...μόλις παράγγειλα ένα club για να χλαπακιάσωωωω......

Καλή όρεξη!:) Εγώ αν πεινάσω έχω κουλουράκια!:happy:

88 κιλά γράφει μετά το κοντέρ. Δηλώνω βαρυκόκαλος και τα κρύβω όπως κρύβει ο Κόπερφιλντ τα κουνελάκια μες τα μαγικά καπέλα του! Ο κόσμος όμως επιμένει να μην με πιστεύει!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλή όρεξη!:) Εγώ αν πεινάσω έχω κουλουράκια!:happy:

88 κιλά γράφει μετά το κοντέρ. Δηλώνω βαρυκόκαλος και τα κρύβω όπως κρύβει ο Κόπερφιλντ τα κουνελάκια μες τα μαγικά καπέλα του! Ο κόσμος όμως επιμένει να μην με πιστεύει!:hehe:
Καλά είναι και τα κουλουράκια...και εγώ δεν πέρνω εύκολα κιλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλά είναι και τα κουλουράκια...και εγώ δεν πέρνω εύκολα κιλά...

Έτσι σου εύχομαι να μείνεις, να μην τα παίρνεις εύκολα ποτέ. :)

Εγώ τα παίρνω εύκολα (στο κρανίο, όχι στα κιλά):bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Έτσι σου εύχομαι να μείνεις, να μην τα παίρνεις εύκολα ποτέ. :)

Εγώ τα παίρνω εύκολα (στο κρανίο, όχι στα κιλά):bleh:
Χα χα και εγώ φημίζομαι για την νευρικότητά μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top