Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εχω μπλεξίματα.... εσύ πώς πάς; όλα καλά; :)


Είμαι σίγουρη οτι θα ξεμπλέξεις πολύ σύντομα! :)

Μια χαρά είμαι εγω!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Χοντρά, άστα θ'ελει δουλειά πολλύ να ξεμπλέξω απο όλο αυτό....

Εσείς πώς πάτε;

Μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε;;;

ok θα σε τηλ :P

Θα περιμένω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
όχι που δεν θα θελες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είμαι σίγουρη οτι θα ξεμπλέξεις πολύ σύντομα! :)

Μια χαρά είμαι εγω!!! :D:D:D

Χέρομαι πάρα πολλύ που σας βλέπω, πραγματικά:)

Μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε;;;

Δεν μπορεί να με βοηθήσει κανείς σε αυτό, πρέπει να το περάσω μόνη μου... και είναι άσχημα τα πράγματα, είμαι απελπισμένη και εξουθενομένη πρόσπαθόντας να βρώ λύσεις που δεν υπάρχουν... εχω τελειώσει και δεν υπάρχει γυρισμός ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν μπορεί να με βοηθήσει κανείς σε αυτό, πρέπει να το περάσω μόνη μου... και είναι άσχημα τα πράγματα, είμαι απελπισμένη και εξουθενομένη πρόσπαθόντας να βρώ λύσεις που δεν υπάρχουν... εχω τελειώσει και δεν υπάρχει γυρισμός ....

Μάνια για το μόνο πράγμα που δεν υπάρχει λύση είναι για τον θάνατο! Όλα τα άλλα μπορούν να διορθωθούν! Όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια για το μόνο πράγμα που δεν υπάρχει λύση είναι για τον θάνατο! Όλα τα άλλα μπορούν να διορθωθούν! Όλα!

Τα μεγάλα λάθοι όχι, δεν μπορούν, είναι σαν φίδι που σε δαγκώνει, το ΄δηλητήριο μπορεί να κάνει μια τόση δα μικρή ζημιά και άλλες φορές η βλάβη είναι ανεπανόρθοτη, μπορεί να σου καταστρέψει την ζωή ή την δουλειά ή δεν ξέρω και γώ τι άλλο, το δικό μου είναι τεράστειο δάγκωμα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τα μεγάλα λάθοι όχι, δεν μπορούν, είναι σαν φίδι που σε δαγκώνει, το ΄δηλητήριο μπορεί να κάνει μια τόση δα μικρή ζημιά και άλλες φορές η βλάβη είναι ανεπανόρθοτη, μπορεί να σου καταστρέψει την ζωή ή την δουλειά ή δεν ξέρω και γώ τι άλλο, το δικό μου είναι τεράστειο δάγκωμα.....


:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug


Όλα θα φτιάξουν!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug


Όλα θα φτιάξουν!!! :)

Λυπάμε αλλα όχι αυτό...

Παιδιά καλά να περνάτε, θα προσπαθήσω να ξαναμπώ, πότε κανείς δεν ξέρει, σας αγαπώ πολλύ να το ξέρετε, ευχαριστώ για το ενδιαφέρων σας πραγματικά, είσαστε γλυκιτατοι, πρέπει να φύγω, πάντα να περνάτε καλά και να ξέρετε πώς τα λάθοι είναι ανθρωπινα αλλα καμιά φορά δεν υπ[άρχει γυρισμός, να προσέχετε, φιλίστε μου τους υπόλοιπόυς που δεν μπορεσε να ευχιθω...

Φιλάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μάνια τι έγινε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
σε είχα καταλάβει τόσο καιρό :P

Σιγά το δύσκολο!!!!

Λυπάμε αλλα όχι αυτό...

Παιδιά καλά να περνάτε, θα προσπαθήσω να ξαναμπώ, πότε κανείς δεν ξέρει, σας αγαπώ πολλύ να το ξέρετε, ευχαριστώ για το ενδιαφέρων σας πραγματικά, είσαστε γλυκιτατοι, πρέπει να φύγω, πάντα να περνάτε καλά και να ξέρετε πώς τα λάθοι είναι ανθρωπινα αλλα καμιά φορά δεν υπ[άρχει γυρισμός, να προσέχετε, φιλίστε μου τους υπόλοιπόυς που δεν μπορεσε να ευχιθω...

Φιλάκια

Μάνια ........:( :bye: :(.....????????????????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μάνια μου!!! Αγάπη μου!!!
Μακάρι να τελειώσουν όλα ευχάριστα!!!
Ηρεμία θέλει για να τα αντιμετωπίσεις όλα !
Καλή επιτυχία να έχεις ... θα σε περιμένουμε! :/: :bye::bye::bye::no::no::no::bigarmhug:kissing: :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα μου πει κανείς τι έγινε; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Θα μου πει κανείς τι έγινε; :worry:

Αν εννοείς με τη μάνια....κι εγώ δεν ξέρω! Πάντως κάτι σοβαρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλησπέραααα!!! :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Αν εννοείς με τη μάνια....κι εγώ δεν ξέρω! Πάντως κάτι σοβαρό!
Κάτι σοβαρό της έχει΄συμβεί και απ' ότι καταλαβαίνω επαγγελματικό... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top